rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#13467
Isten õrizz 😊))

Talán majd PS3-at...Egyszer mikor már olcsóbb lesz...

Most egy új gépre gyûjtök , hogy bírja fullon a GTR2-õt 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#13466
vegyé <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#13465
Jól van na...Nincs PS-em 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#13464
Naja, de a fizika kárpótol mindent 😊
Laccoo: ezzel tolom ha van szabadidõm, éppen BMW M1-el nordon<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Alexease
#13463
Mar egy eve van😊
Alexease
#13462
Hat ja, Enthu nagyon profi, csak hat nincs cockpit😉))) Tudom, hogy hulye vagyok, de ez van😊 Ha lenne benne, akkor vennek PS2-ot😊))))))))
lac coo
#13461
Tuti 😊))))

Ez már amúgy van , vagy csak készül 😊)))

(Bár egyszer láttam valami hasonló videot , ott elgondolkodtam, hogy a real pilóta utánozta profi modon a játékot vagy fordítva ? <#idiota>...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13460
Igen ..A hátsó sárvédõ különösen jól sikerült !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#13459
gyönyörû ez a versenyautó...sztem ugyan minden versenyautó gyönyörû, de ez nagyon kifejezetten(<#idiota>) tetszik. <#eljen><#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ingy
#13458
Tudom hogy off, Alexnak szantam <#idiota>
Real vs Enthu

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Alexease
#13457
😊
Amugy szamitani lehetett ra, hogy a GSMF megcsinalja a DTM-et, mert ha nem, akkor a hazai csapatot a Nemetek meglincselnek😊)))))))
lac coo
#13456
Ja... Kijelentem ország és világ elõtt !!!<#idiota>

Itt van egy WIP shot...


És látom a volt WDT is rákapcsolt , itt.....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13455
Ezt most kedezed vagy kijelented?! <#idiota>
lac coo
#13454
Mégis lesz GSMF DTM ?? 😊))))))) !!!!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#13453
most írom a reportot meg az interjúkat gépelem, "nemsokára" lesz a lapon info

petesilver
#13452
De isszonyat zsííír! Ezt a feketébõl csinálták, vagy ez már másik?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Panther
#13451
Gondolom az a helyzet állt elõ, hogy a textúrákat nem FULL-on futtatod és - valamilyen oknál fogva - bizonyos pályákon, ha nem FULL a textúrák felbontása/minõsége, nincs sky, égbolt. Vedd FULL-ra és nézd meg úgy.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#13450
Alex, ez az Obera amit linkeltél, felújítottál ezzel kapcsolatban lenne kérdésem..

ez a pálya ilyen sötét? mintha nálam nem lenne égbolt, vagy ilyen hajnali/kora esti derengés lenne. fekete az ég

nálam van a hiba esetleg?

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

avcom
#13449

Cowek
#13448
Lesz liga is? <#nyes><#banplz><#wilting><#guluszem1>

http://www.f1-info.hu/

Istencsászár
#13447
Kis... najó nagy OFF😊 de ez LOL

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

petesilver
#13446
😊 THX! Már rajta vagyok az ügyön, bár brutál modelljeim akadnak nekem is régrõl😊 Átcsemegéztem ma magam a PCC modelljén, és feltûnt, hogy sokmindenben más, mint ami az F1C alá készült, ezért kérdeztem. Kösz a választ! Amúgy a TRD Clio más, mint a Zengõ féle Ragnotti, mindene máshol van szinte, dolgozom az átalakításán, aztán majd berakom õket ide, és el lehet dönteni, melyik legyen a végleges.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#13445
Szeintem Ok nullarol modelleztek. Mar az F1C ala is meg volt, vagyis volt alapjuk hozza😉
Ha nem olvastal vissza, akkor a CRC topicban nez korul, szoktak lenni brutal modellek😊
petesilver
#13444
Nem tudja valaki, hogy az rFactor alá készített PCC Modban szereplõ Porche az honnan van? Ez valami konvertálás, vagy lemodellezte egy német csapat?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Istencsászár
#13443
Az nembaj az hogy F1c, Thx szedem is gyorsan😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#13442
Bar V6-os, de Renault Clio MOD (demo) F1C-hez😊 Csak a modell miatt lehet erdekes😊
http://www.drivingitalia.net/forum/index.php?showtopic=27209

Ha meg valakinek brutalis minosegu modellek kelenek, erdemes benezni a CRC topicba😉
Alexease
#13441
Alexease
#13440
- Az nVidia oldalarol szedd le a plugint, az a biztos! dds_utilities
- Exportnal DXT5 (alfacsatornas) vagy DXT3-as formatumot valassz. De az 5-os mindig jo😉
- Az 1280 nem szabvanyos meret. Csak a 2-es szamrendszer hatvanyaival erdemes probalkozni, nem hiaba vannak 64, 128, 256, 512, 1024 stb. meretek😊
Panther
#13439
Ezt nem tudom, majd kipróbálom. De ha 2048X2048-ra, vagy 1024X1024-re méretezem át a képet, akkor engedi lementeni. De 1280X1280-at már nem enged.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Amse
#13438
próbáld ki egy másik dds pluginnal.
google kidob egy csomót.

#13437
ha eleve png-be mented (alfa csatival egyutt) ?

-- http://www.x-plane.hu

Panther
#13436
Sajnos nem vagyok nagy Photoshop guru, ezért kérdezem, hátha valaki tud segíteni: készítettem néhány saját sky szettet, elsõsorban Las Vegashoz, Nazarethez, Indianapolishoz, Fujihoz, azokhoz a pályákhoz, amelyeken dolgozom.

Corel Photopaint-ben (11-es verzió, jól kiismerem magam benne) csináltam meg, aztán áttettem Photoshopba a .jpg kiterjesztésû képet és le akartam menteni .DDS-be. Igen ám, de kidobott egy hibaüzenetet, amivel nem tudok mit kzdeni:

DXT supported for power 2 only.

Na most bármilyen formátumba mentettem le ezután a képet, ha alpha channelt adtam hozzá, akkor sem engedte DDS-be lementeni. Kérdés: hogyan tudom ezt megtenni?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Tomievo
#13435
Tocához nem sok köze van, de az F1c-hez használt engine 2. verziója van alatta.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Jeff Gordon
#13434
kössz szépen<#eljen>

The only speedometer is in your head.

#13433
innen tudod letölteni: rFactor site

aztán meg megvenni is ezen az oldalon tudod

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Jeff Gordon
#13432
üdv mindenkinek!
ez télleg ilyen jó játék?? mostanában elég sokat hallani róla és valaki azt mondja hogy jobb mint az F1 Challenge. Utána néztem egy kicsit és én a Toca Race Driverekhez tudnám hasonlítani a sok versenyszéria miatt... nos egyszer mindenképp ki kell próbálni, kiváncsi lennék vajon mit tud ez a játék hogy ennyire népszerû... Nemtudjátok honnan lehet beszerezni? :S

The only speedometer is in your head.

Alexease
#13431
A kovetkezo paciens (Argentina - Piqüé), ami elsosegelyben reszesul😊 Sok ilyen es hasonlo nagyon jo nyomvonalvezetesu, "ismeretlen" - vagy legalabbis nem divatos - palya van, amelyeken jo kis fun-marka-club versenyeket lehet menni, minimalisan erdemes hasznalhatova tenni oket😊
Valahogy, ezeket jobban szeretem, mint a "nagy", divatos, GP palyakat😊)



#13430
Mondta hogy tuning 😊
Alexease
#13429
En is az editorban csinaltam😉))
Panther
#13428
Remek. <#eljen>

Én meg megnéztem egy kicsit az editorban, most ugyanis objektumokra vadászom Edmonton-hoz. 😊))



<#alien><#idiota><#vigyor3>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#13427
Elsõ képrõl hol vannak a hátsó kerekek? 😊)
Alexease
#13426
Kicsit, mert az epuletekkel es egyeb tereptargyakkal nem igazan foglalkoztam😊
Istencsászár
#13425
kicsit?<#idiota>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#13424
Kicsit feltuningoltam Obera-t😉))
http://rapidshare.de/files/17513180/Obera.rar.html 12Mbyte

Panther
#13423
Tudjátok, néha olvasgatok külföldi fórumokat, ott sokminden feltûnik. 😊)))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Istencsászár
#13422
<#eljen><#vigyor>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#13421
LOOOOOL 😊)))))))))))))))))99

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#13420
te jó ég!
thxa

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#13419
Jerez (Gondolom TANTRA pálya):

Jerez letöltés

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13418
A fixet rosszul linkeltem, itt a helyes URL:

Anderstorp SCN 1.087 fix

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC