rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyébként a Copa Megane v2.0 már nagyon jól néz ki, én nemrég húztam, meg festegetem, és tök meglepõdtem.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
enthuban van saab en is megprobalom 😄
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Szerencsétlen keresi is a kormányt rendesen, nem nagyon tudja hol is van...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ez nagyon gyors volt.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
az oblivion topikban meg is jegyezte valaki, miután ezredszerre kérdezték meg pl. azt hogy hogyan kell felvenni egy páncélt, hogy most már érti hogy miért nincs rajta védelem.
azaz ebben az esetben gyakorlatilag a játékmenet, összetettség megvédi a játékot a wareztömegtõl, mert aki nagy rpg-s ugyis megveszi. ugyanez áll a szimekre is. amennyire bonyolultak, a fanok megveszik a többiek meg elfelejtik 2 nap alatt...
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utálok ránézni is az idióta SF ablakra, egész életemben utáltam ha rámerõltettek vmit,...és nem is szeretem egy SF-s játékomat sem, pedig nagyon jók is vannak közte, mint pl. a CRC, vagy kevésbé jók, de elterjedtebbek mint pl. a GTR.
De még csak SF-s demót is csak egyet telepítettem, inkább le sem rántottam ha megtudtam hogy ezzel jött.
Az Oblivion az nagyon jó példa, kijött warezban, egy dvd iso, bemount és kész, semmi törés, ennek ellenére ahogy megjött megvettem (3napra rá). anno az RBR detto uez volt.
ahogy látom sokan mondják vissza az SF-t, pl. a HoMM5 is, pedig az demóban még SF-l jött.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
aki meg megveszi 12k-ért, az esetleg játszik vele minden nap, nem tud felrakni no-cd crack-et, "pusztul" a cd/dvd lemez, stb, stb...és még a méreg is ott van, hogy mennyit fizetett érte és szinte ugyanannyit sziv vele mint egy warezos.
nekem is a CRC cd-met van amikor 5 percig kerregeti mire elindul, mindig elõ kell bányászni a cd-t, meg ilyenek (tudom lustaság meg minden, de ha fizetek hadd legyek már lusta)...
nah neki is kezdek gondolkozni valami felhasználóbarát, atombiztos védelmen<#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Forza.
Es inkabb elvi kerdes, hogy egy vedelem driverkent telepszik, a hatterben fut, nem mindig kompatibilis stb.
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
viszont a probléma az, amit már sokszor körbejártunk, hogy személy szerint nem az a baj, hogy hiába tölti le az ember a játékot, hanem az, hogy ha kicsengetünk érte 10 ropit, akkor ne rakjon már fel SF drivert meg egyéb szemetet
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
(OPC)Team Online Players' Club "rFactor" szekcioja "Tagfelvételt" hirdet, illetve tagokat keres az alábbiak alaján:
A Szerveren csak Autószimulátor program futna 100/100 sávszélen, elsödlegesen "rFactor" s annak MODjai s továbbiakban, ha van rá igény a késöbbiekben megjelenõ Autós Szimulátor Programok, ha felülmulják az rFactor szintjét<#vigyor>#vigyor>
A Szervert a tagok mindennap használatba vehetik, elõre eldöntve melyik nap melyik MOD legyen futattva.
Kiválasztott Mod-al Bajnokságokat szervezünk, igy Biztosítva a heti 1 - 2 alkalommal zajló versengéseket.<#nyes>#nyes>
Élõ beszélgetés s Kapcsolattartás céljából TeamSpeak program lesz biztosítva.
Tagsági dij: 4500 Ft/év
Feltétel még az "EREDETI" Játék!
Jelentkezni lehet, www.opcteam.hu Forúm - rFactor Topicban, illetve [email protected] E-mail cimen!
fade az csak ilyen rejtett cucc volt, opflashbol is hamar kiirtották, meg TRD 1.1-bõl is! tages-t is felnyomnák, ha jobban elterjedne 😊
ami most tetszik, az a jowood szutyka, az eredeti ski racing 2006 kéri a CD-t! irtam supportnak, nem válaszolnak ... többen is vagyunk a gonddal a forumukon 😞
jó gémet kell csinálni, akkor védelem se kell rá, veszik mint a cukrot, persze ehez megfelelõ marketinges is kell, aki tud netszerte hájpot gerjeszteni ... ld ES4: Oblivion ... utobbi idõk legjobb példája.
ON
Forza.
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
Proex
<#finom>#finom><#szeret>#szeret><#eljen>#eljen>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Please excuse the delay of our reply.
Unfortunately, we have not yet decided if we will be using StarForce further.
With kind regards,
Fabian Baumgarten,
R E A K K T O R . C O M
A Division of 10tacle Studios AG
Walderseestr. 30
30177 Hannover
Germany, EUROPE"
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
ahoz képest hogy mi van egész tök elméllyedõs..😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Rigs of Rods Video
Rigs of Roads 0.24
Szépen összerakták ezt a pályát !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha valakinek kell, eladom a 6600GT kártyámat Zalman hûtéssel. 30000huf az ára
Sorry az offért😊
ON
Let\'s get ready to Rumble!
akkor lehet több pályánál is ez lesz a gond😊
kár hogy a VGA-m nem bírja a full-on futtatást igazán..😞
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az X800XT PE, MSI -t megjelenéskor 70 rugóért szereztem...A procit 30-ért ezelõtt vagy 2 éve....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Meg egy X1900-as sem ártana 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!