rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#13617
thx, ez nagyon jo ! minõségre is az egyik legjobb konverzio, amit eddig láttam...
viszont van benne egy randa hiba:



itt a semmibe beleütközik az auto 😞 ha valaki regelve van a forumon, ahonnan lac coo linkelte+beszél németül, az irhatna traxnak ...

Forza.

Panther
#13616
Ráadásként úgyis meg kell vennem még egyszer, mert a srácnak megígértem és most elúszott a pénze. Így az én pénzembõl megy a dolog és 80 dollár már egy kicsit sok, bármilyen jó legyen a program. És semmi sem biztosít arról, hogy nem járok megint így. Másnak is volt már ilyen gondja, igaz, a pénzét sem kapta vissza, újra meg kellett vennie....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

arty
#13615
azért remélem megoldódik, biztosan nem lenne jó reklám nekik, ha elterjedne, h rizikos az rFACTOR/trymedia vásárlás ...

ha nem sikerül az isi/trymedia vona, én mindenképpen panasszal fordulnék a bank felé!

Forza.

#13614
Rajta vagyok a témán! És elég jól halaodk! 😊)
Panther
#13613
Sajnos az idõbõl már kicsúsztam, beszéltem a bankkal, de egyelõre az ISI sem mutat nagy hajlandóságot, hogy segítsen, a Trymedia nem is válaszolt, pedig a 48 órás határidõ már régen letelt. Hiába tudom bizonyítani, hogy leemelték a pénzt, ez senkit sem érdekel. Írtam Gjonnak, hogy a banki terhelõ bizonylat fejében küldjön egy kódot, de eddig nem válaszolt.....
Az egészben az a poén, hogy jópár ilyen netes tranzakciót végigcsináltam és sehol sem volt gond. Csak most a Trymediánál. ha szerverük éppen akkor dobta fel a talpát, arról nem tehetek, de hogy beterheljék az összeget, amiért semmit sem kapok, pofátlanság.
Lehetne mindkét cég kicsit rugalmasabb is, biztosan nem azért fordulok hozzájuk, mert jólesik velük levelezni....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13612
Ja 😊)))))

Így már tudom melyik 😊)))))<#idiota>


Megane Trophy-ról mit tudni ? Mikóleszmá...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13611
Az a verseny neve😊 Amugy meg Surfers Paradise, vagyis tuti palya😊
lac coo
#13610
Gold Coast Indy 300

Ez valami oválpálya ? Mert ha az akkor le sem szedem 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13609
Mi az a 3rd springs ? <#idiota> Mert hogy erre a sok év alatt sem jött rá senki ... 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13608
Miért a kézifék nem "elöl" lesz ha már hanyatt fordultál ? 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13607
Igen, de az csak fel megoldas😊 Azzal csak "hanyat" tudsz fordulni, visszafele mar nem, mert akkor mar "elol" lesz a fekero, amitol csak meg allsz mint a szog😊)
#13606
Olyan ember nincs aki mindent tud! Csak egy túlbuzgó szerelõ, tuningos, verseny kedvelõ autószerelõ vagyok! Sokat tudok, de nem eleget! Amit nem tudok annak utána járok! Eddig úgytúnik hogy sikerrel! 😊)
lac coo
#13605
Én hátra szoktam rakni a fékerõt azt úgy is jó 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13604
Eredeti PCC fizika, kikeve hogy a kezifeket be kellett kapcsoljam, mert (nekem) anelkul nem megy😊))
lac coo
#13603
Csak kérdezem mindenféle rossz szándék nélkül ...
Még örülnék is neki ha valami szakértõ ember lenne 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#13602
ebbõl nem sok jó fog kisülni, ha folytatódik <#hehe>

lac coo
#13601
Merthogy Te ki vagy ?
Vmi szakértõ ? 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13600
negykerek.fw.hu
Ha bármilyen autós jellegû kérdés merül fel bennetek, írjatok az [email protected] és rövid idõn belül a honlapon választ kaptok! Legyen az tecnikai, jogi, kereskedelmi, történelmi! Tuning, verseny vagy autci használat!
Az oldal a kérédsekre adott válaszokra épül! Most indult és jelenleg még szinte teljesen üres! Kérdezzetek hoyg tudjak válaszolni és hogy legyen egy jó autós oldal! 😊))
lac coo
#13599
Ez milyen fizika ? Eredeti PCC ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

mohus
#13598
te alszol is valamikor? meg dolgozol?

egyfolytában gémelsz😊függõõõõõ

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Alexease
#13597
Akkor itt van drift az rFactorbol is😊))))

rFactor_Porsche_Drift WMV, 6,5Mbyte

Alexease
#13596
Nem szaggat😊 Szandekosan volt olyan, foleg a szellemkepek (zeben a vizhangokhoz) miatt.😊)
mohus
#13595
hát a vakítás megvolt😊

a szaggatásokat fedték el így?😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#13594
2/A😊<#eljen>

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

ZolEE F1
#13593
<#buck>

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

lac coo
#13592
<#taps><#taps><#taps><#eplus2><#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#13591
Asszem ezlesz a halálkanyar😊<#idiota>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

b-type
#13590
nekem jó, úgy néz ki ahogy a képeken...kicsit olyan mint volt az a Mercedes játék amiben ufo-k is voltak, meg mittomén..a 2. rész VolksWagen-t dolgozza fel..Mercedes World Racing..talán.
Na mindegy kicsit olyasmi hangulata van a pályának..de nem rossz, igaz levont 16000pénzt wrong way miatt <#idiota>, valszeg ezért bétás. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Istencsászár
#13589
Lehet bennem van a hiba, de ez a pálya nálam koránt sem igy néz ki, 1 szóval nagyon-nagyon ronda... ha meglesz csinálva normálisan jólesz, mer a vonalvezetése jó...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#13588
jaja énis ezt mondom, Lienzre találták ki ezt a modot😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

b-type
#13587
Ez a McLarenF1 valami eszméletlen Lienz24h-n..pfff
tökre jön az a kis gokart érzés amirõl általában a McLaren pilóták beszélni szoktak, nagyon jól fordul, nagyon jól érezni, nagyon játékos autó...de azért vigyázni kell vele..pl. ahol eldobja magát, nagy sebességû bukkanón, ott persze nem fordul, veszett jó gép <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

arty
#13586
akkor beszélj a bankoddal! én k&h nál már tiltattam le... persze, lehet már kicsusztál az idõbõl, én anno egy hasonlo szituban azonnal hivtam a telebankot!

szal nem egybõl vonnak ilyenkor - elvileg - csak elkülönitenek... ill bankonként más, ismerõs am.expresszel már hivott vissza is pénzt 😊

szvsz 40$ nem kis pénz, ne hagyd veszni!

Forza.

Alexease
#13585
Ha azon sok az efekt, akkor ettol megvakulsz😊)))
rFactor_PCC_Bugatti_High.wmv

Ha mar vissza kellett jonnom - szemet eso😞 - akkor mar beprobalkozom a Porsche-val is, hogy legyen fR-os is😊))))))
Panther
#13584
Gondolom ez az õ jóindulatán is múlik......

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

b-type
#13583
Megjelent egy szép nagy darab pálya <#eljen> :
- kép
- link

ezen majd kitesztelem Spet F1-es moddját. 😊...majd ha egyszer leér végre 😊))

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#13582
fain thx :-)

#13581
amugy hangok,kocsik,sisakok,pályák,menü elemek,pl. váltografikon,ami nem csak 300-ig tart😉fordszámmérõ skálázva......nagyjából....
#13580
A méretet a pályák dobják meg,mert összeszedtem a lehetõ legjobb f1 pályákat.
Azért volt erre szükség,mert kicsit belenyultam a pályákba.
Istencsászár
#13579
Sok F1es pálya...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

avcom
#13578
nem semmi a méret, tudnál írni egy listát, hogy pontosan mi van benne? :-)

b-type
#13577
húzom-tesztelem 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#13576
És Gjon nem tud adni egy kodot Neked, ha már így jártál ?? :o

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#13575
Nem. Dombornyomott hitelkártyával. Misu-n keresztül felvettem a kapcsolatot Gjonnal, de az igénylés nem ment át az adatbázisba, viszont a Trymedia levette a 40 dolárját. Gjon azt mondta joggal vagyok dühös, de õ beszél a céggel, hogy utalják vissza nekem a pénzt és próbáljam meg újra. magyarul ez annyit jelenthet, hogy ezt bebuktam. 40 dollár túl kicsi öszeg ahhoz, hogy hisztizzek, a Trymedia viszont nem fogja visszaadni a pénzt, még ha az ISI fõemebere kéri, akkor sem. Az egyik PH-s tagunk is így járt, õ sem kapta vissza a pénzét.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#13574
Termászetesen rF..😊
#13573
Ezt próbáljátok ki:

F1MOD

Az auto modellek,és a pályák nem teljesen az én munkáim,de a fizika,meg a körítés az enyém,illetve a pályákba is ici picit belenyultam.
Ezért vannak benne a csomagban,mert sajátjai az f1 modnak,és az eredetiekkel mismatcholnának.

Jó szórakozást!
#13572
Elég szar ügy😞

Én csináltam már vagy 3 ilyet,de ment simán minden.

Hogyan csináltad?Pay-Pallal?
mert meg lehet adni posta címet,vagy pedig figyelmen kívül lehet hagyatni vele a posta címet.Én mindig az utóbbit választom,és pár ora mulva ot a kód emilben.
Ezt átküldömannak,akinek kell a kód,és Õ már a saját emil címére aktiválja,és akkor a "megújító" kód már neki érkezik.
mohus
#13571
kicsit sok rajta az effekt....sokat rángat, sokat homályosít😊te raktad rá vagy a GPL?

a borulás nagyon szép...!!!!

most már csak zúzni kéne😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

pajti
#13570
Az utolsó a legszebb 😄 <#idiota><#taps><#eljen>

Istencsászár
#13569
akkor én csak halkan 1 pici csúsztatás😊 McLarenF1

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Ingy
#13568
ez neked Saab?<#idiota>
amugy jopofa 😛

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/