rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13667
jah, én pl. Essington-ban próbáltam, és ugyanaz az érzésem, mint Lac cco-nak, ráugrok a fékre és olyan fura, mintha nem fognának a fékek... <#zavart1>
máshol még nem néztem
Panther
#13666
Pénz még nem jött. Egy ideig nem is fog, ahogyan Gjon mondta. 😊)) A Trymedia nem tréfál. <#alien><#idiota><#wilting>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Cowek
#13665
Nem vagyok hozzáértõ, de aki mod-okkal foglalkozik tudna ezzel kezdeni valamit?
3D autók

http://www.f1-info.hu/

lac coo
#13664
LOL 😊))))

Hát nem tom ... jóval 100 méteres tábla elõtt kell féktávokat vennem , hogy megálljak , pedig nem 6-os egyenes van elõtte ...😊)))
Gondolom a pályakészítésnél meg lehet adni mennyire "tapadjon" a beton ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#13663
Próbáltam, de nemtudom, hosszú egyenesek majd durva lassítók, de ugy vettem észre hogy nehéz lefékezni, de ezt nemtudom hogy a pálya adottságai miatt vagy te magyarázod belém😊 <#idiota>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#13662
Nem lassul elégge, pontosan....
De talán csak ezen az új pályán van 😊)))
Más mod oké, és a McLaren is tök jól fog pl. Brno-n ..... Máshol még nagyon nem néztem ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#13661
Tesztelt a GTL-es Imolában is. én minden autót ott tesztelek, mert imola a kedvencem. Mondd, mennyit mentél, aztán majd meglátjuk..😊) Mire gondolsz, amikor azt mondod, nem fognak a fékek? Nem lassulsz eléggé? Más modnál minden oké? Olyan, mint máskor?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13660
Akkor most a pénz is visszajött és kód is van ? 😊))))))))))<#banplz><#banplz><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13659
Valami ilyenre tippeltem 😊))))

Az a baj , hogy itt minden mod , autó egy mas-t használ......

Amúgy valaki kipróbálná a McLarent Gold Coast-on !
Létezhet az , hogy csak ezen a pályán nem fognak úgy a fékek mint kéne ? 😊)

Mert teszteltem Brno-n és ott tényleg semmi baja nem volt...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13658
Hát erre még nem tudok válaszolni!
Ötleteim vannak, de hülyeséget nem akarok mondani!
Alexease
#13657
A GT4 "drift jatek"😊 Olyan mint a MBWR, azzal mindig, mindennel, mindenhol csak driftelve lehetett kanyarodni😊 De ez benne a lenyeg, fun-race😉
b-type
#13656
Nagyon jó vid <#eljen>
..viszont ez meg a másik véglet (bár nekem tetszik 😊)) )
Mert nem is ennyire egyszerû a drift, van mikor beáll mint szög a járgány a driftbe, de sokszor van 90°, vagy még nagyobb kormánymozgás is.
Meg egy Austin Haley (ha jól láttam), ne drifteljen így amikor az még diagonal abroncson jött és bár nagyon jó járgány de egy ilyen szép és hosszú áttevõs drifthez erõsen át kellene építeni 😊
De egyébként nagyon gyönyörûek az erõcsúszások és csúszások, és az áttevések is.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#13655
Örömmel közlöm veletek, hogy Gjon utánajárt a Trymedia által levett pénznek és bár vonakodtak, de személyesen az õ kérésére, megtérítik az összeget, addig is Gjon küldött egy unlock kódot, szóval nem buktam be a 40 dollárt. <#wave><#eljen>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Alexease
#13654
- Megkeresed es kicsereled, valtoztatod a tukrozodes mappot a mod-ban.😊
- Megkeresed es kicsereled, valtoztatod a "shine" mappot a mod-ban😊)
- Az auto festesekben az alfa csatornan van megadva, hogy hol mennyire tukrozodik az auto (feher=100%, fekete=0%) 😊))
lac coo
#13653
Ráhibáztál 😊))

Nálam mindig gond volt a fék izzás 😊))
Most is hol van hol nincs 😊))))
Nem egyszer panaszkodtam itt is miatta....

Amúgy az ilyen "metal" fényezést hogy kell csinálni ? 😊)))

Kép 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13652
Regi ATI kartyakon hibasan tolti be a fektarcsa izzast😊 nem hinnem hogy fontos lehet😊))
lac coo
#13651
Ez az ATI wheelfix pontosan micsoda ?
Ha valakinek meg van felrakhatná valahová, semmi torrent progim nincs fenn ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13650
<#worship><#worship><#worship>

És mire való, mit változtat az autó futómûvén ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13649
Elég jól haladok! A nevébõl sikerült következtetni, de sajnos több megoldást is találtam! Még próbálom kibobzni a szálakat! Az viszont már biztos, hogy vagy a kétoldali lengés csillapítók vannak egy 3.-al összekötve, vagy pedig a ugyan így a 2 két oldal egy 3. lengéscsillapítóval kapcsolódik a kasznihoz, többek között! De még nem tiszta teljsen! A rajzok is vannak de egyenlõre még a megfejtésen ügyködöm!
De akkor is meglessz! 😊)
avcom
#13648
<#awink>

Alexease
#13647
SETTINGS/AUDIO/OPPONENT VOLUME RATIO 😊
Mentem egyet ezzel a McLaren-nel, egesz jo😊 Csak ennel is - mint a tobbi autonal - ki kell kapcsolni a muszereket, mert kegyetlenul belassit (nalam😄). Azert nem mindegy, hogy a pit-ben allva 80 vagy 150 fps-em van😄 De foleg versenyben nem szamit😊)))

Amugy az ISI megcsinalhatna mar ezt a reszt rendesen, mert "koztudottan" szar😊 A GTR-ben es a GTL-ben is sokat lassit (30-40%) de azokban legalabb ki lehet kapcsolni a cockpitbol gombokkal😊 De itt?! Aaa, miek😊))
lac coo
#13646
Dehogy.... 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

mohus
#13645
ez inkább debil meg gonosz😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

lac coo
#13644
<#rolleyes><#ravasz1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

mohus
#13643
irónikusan írtam😊 csak nincs olyan smile? vagy van?😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

lac coo
#13642
A többi autó hangját hogyan lehet lecsökkenteni?
Ha mellettem van egy másik Mc1 nem hallom a saját motor-hangomat olyan hangos 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13641
Bár most nem értem a mondatod végét, de feltettem 😊))
Nem kellet vóna ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13640
Feltetted a Physics patch-et is hozza? A felfuggesztesben piszkaltak valamit, talan az lehet - na nem tetted fel😊))
lac coo
#13639
Akkor nekem megint valami egyedi példányt adtak ! 😊)))

Nekem sokkal-sokkal hosszab a fékút mint akár PCC-ben..... Valaki adjon egy átlagos setupot már , mert gyanítom abban (is) van a hiba ! 😊)))

Nem szeretek manuál kuplungal menni így , hogy nincs rá pedál ....

Ja... megnézem 0 -áson is....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#13638
lol
el sem hinnéd mennyire

Alexease
#13637
Es a fekkel sem volt hirtelen bajom😊 Nem allitgattam - csak kicsit😊 - es ~285km/h-rol szinte ugyan ott kellett fekezni mint az F1-esnel, pedig azert van plusz 3-400kg😊
Alexease
#13636
A McLaren-re gondolsz (fek-motorfek)?!
Van motorfek rendesen😊 Amugy a 0-as az erosebb. Kiprobaltam milyen, de 5-osbol 2-esbe visszarakni nem egeszseges, mert azonnal kigyullatt a motor😊)
Amugy manual kuplunggal mesz?! Mert ha nem, akkor lehet hogy az automata kuplung kavar be😉
Alexease
#13635
Ugy tudom az csak egy meglevo autora (Hammer v. Howston) uj fizika😉 talan meg van meg nekem is valahol😊 De aztan, lehet hogy az mar valami mas😊)
Panther
#13634
Találtam Emulen egy olyan fájlt, egészen véletlenül, hogy: TPTCC_Test_Mod. A TPTCC mod annak mondhat sokat, aki nascar racing 2003 modjaival foglalkozott. ott remek volt. Kíváncsi vagyok milyen, ha lejön egyáltalán....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13633
R-go : nincs is motorfék 😊)))))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#13632
az igaz, nemfogja meg...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#13631
Hát 5-re van állítva az engine bgreak map, azt nem tom ez a legerõsebb vagy a leggyengébb-e...

De kajak vissza lehet váltani akár egyesbe is nem fogja meg a kereket .....<#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#13630
mivel az "köti" össze a kocsit a talajjal szvsz az 1ik legfontosabb cucc😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

mohus
#13629
hát nem tudom mennyire számítanak egy autóversenyben a gumik?!<#idiota><#wilting>

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Istencsászár
#13628
Használd a motorféket😊 én ebbe a modban azt használom 100%osan

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#13627
Tuti az a ludas de nem tudok új gumit írni neki 😊))))))

Kár érte egész jó lett amúgy...
Csak a fék és a motorfék (visszaváltás...) az lett gyengécske....Szvsz.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

mohus
#13626
gumi??

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

lac coo
#13625
Valszeg én is 😊)))))

Valamit nem lehet ezekkel a fékekkel kezdeni ? Van valami setup trükkje ? Már hátrébb raktam a fékegyensúlyt , javult is de még így is nagyon hosszú a fékút 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13624
Pedig valszeg ki fogom hagyni, kiveve akkor nem, ha esetleg nyerek a lotton😊)))))
mohus
#13623
A driftesekhez....nekem spec a McLarenes profi drift tetszett a a legjobban (a többi csak pörgõs bohóckodás és nem igazi drift...)😊

Tömény drift videó - wmv

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#13622
"Amugy meg Surfers Paradise, vagyis tuti palya😊"

jártam arra...ott nem csak a pálya a tuti...ami ugye az utcák lezárásából áll, hanem maga a Gold Coast, aki teheti ne hagyja ki az életébõl Aussie-t

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

lac coo
#13621
Nálam meg az AI csal : egy ponton átmennek a betonkerítésen :kép 😊))))
Egyébként csak nekem tûnik olyan nagyon gyengének a Mc1 fékje? Alig lassít az autón ....Vagy valójában is ilyen karcsúra sikeredett ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13620
<#eljen><#eljen><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

arty
#13619
én mindenesetre örülök, h kezdenek feltünni az rd3 konvertek, ez is elég szép szvsz... ha "csak" ennyi a gond, amit irtál, remélem hamar kijavitja a készitõ 😊

Forza.

Alexease
#13618
Mindennek be van kapcsolva az utkozes vizsgalata😊 Itt pl. a fa log be a palyara. Amugy RD konverzio.