rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Panther
#13767
A GTR nevû SIMBIN játék szinte teljes átültetése rFactor alá Starforce nélkül. 😊))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

ZolEE F1
#13766
melyen mod<#idiota><#idiota>

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

Panther
#13765
<#wilting><#idiota>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

b-type
#13764
topic <#idiota> 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#13763
Micsoda mi?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

ZolEE F1
#13762
ez mi <#zavart2><#fejvakaras><#fejvakaras>?

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

JuanG
#13761
majd írj milyen! 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Panther
#13760
Én sem szeretem a torrentet, de az RSC-n biztosan nemn lesz kilinkelve. 😊)) szóval húzom lefelé...😊))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

b-type
#13759
Jó a hír!
de megvárok egy uploder oldalt inkább. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#13758
Több, mint 140 autó és a 10 alappálya van a csomagban.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13757
Ja, 652,38MB. Gyakorlatilag egy CD. 😊)))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13756
Megjelent XZibit FIA GT modja. letölthetõ az rTracker-rõl.

Link XZibit fórumához:

XZibit fóruma

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13755
Majd feltétlenül adjatok linket rre a GTR cucc-ra ! 😊)

Fogalmam sincs hol kell nézegetni a megjelenést...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13754
Remelem a palyakat kulon csomagba szedi😊
Alexease
#13753
Szerencsere, az autokat mar most a vegefele kezdtek el barkacsolni, es tobben is ertetlenkedtek, hogy minek😉 Az autokat ~6 honapja csinaltak, alapvetoen azok is konvertaltak, Ok viszonylag profik (😄), igy remelhetoleg volt idejuk eleg jol beallitani oket😉 A GTR-nel valszeg jobb lesz <#idiota><#zavart1><#vigyor3>
Panther
#13752
Csak már az elõzõ fórumukon is keringett valami 400 megás fájlról hír, ha ebben még pályák is vannak, akkor, mint a GTR, 2CD lesz. <#alien><#idiota><#wilting><#wilting>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13751
A pályákat én sem értem. Ketten, Kevin bonora és õ készítették ezt az egészet, szóval jól megcsinálni, nem csak az autómodelleket és a fizikát, hanem még a pályákat is, gigantikus munka lenne. Igaz, megvannak a GTR pályák, de csak gyorskonverzióban, bár a fene bánja. Remélem nem járnak úgy, hogy sokat markolnak és keveset fognak....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Alexease
#13750
Mondjuk, amiota vannak Rapidshare-hez hasonlo file feltolto oldalak, valszeg nem lesz gond megosztani a cuccost😄
Alexease
#13749
Igen, par napja olvastam en is, de nem lihegtem tul a dolgot, meg varom amig lesz fix link😊 <#idiota><#zavart1>

A 0.4-es verzio elsosorban onkritika, mert tudja, hogy sosem lenne ideje megcsinalni ugy, ahogy szeretne😊 Amit nem erte, hogy minek kezdte el eroltetni a palyakat is?!
Panther
#13748
XZibit bejelentette, hogy az "illegális" FIA GTR modjuk ma, vagyis április 20.-án jelenik meg!!! Tipikus XZibit cucc, mert a 0.4-es verzió megjelölést viseli. Az XSpec GTR modnak is valami hasonló volt a megjelölése, nem érte el soha az 1.0-át. 😊))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Istencsászár
#13747
majd ha 1.0 lesz<#idiota><#idiota>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#13745
Ezt nem tudom sajnos,de ez már macerásabb,bár nem néztem még utána.😞
#13744
Köszi.
Még egy kérdés: azt hogy lehet megcsinálni, hogy minden egyes autó külön, egyedi setuppal menjen? Tehát, hogy minden AI autónak más setupja legyen.
Ez F1 Challenge-ben mûködött, mégpedig úgy, hogy az adott setupot az adott autó könyvtárába másoltad, és azt a filenevet adtad neki, ami a gdb-ben volt megadva. Ez így rFactorban nem mûködik.
MaSzKa
#13743
játszott már valaki a The Mother :-) 83-as pályán
én F1 BMW-vel küldöm
nagyon baba 1 pálya minden elismerésem a készítõnek
6-7perc mire megyek 1 kört:-)

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#13742
igaz ami igaz....

-- http://www.x-plane.hu

#13741
Persze ,ez csak a Te kocsidra lesz igaz,ugy értem,a Te kocsidat fogja vezetni az AI.
#13740
Szerintem minden további nélkül.
Egyébként,ha betöltöd a setupodat,kiállsz a boxból és nyomsz egy "i"-t,akkor az AI a Te setupoddal megy a pályára.Legalábbis rFactorban.
#13739
Szóval ezt meglehet gtr-ben is?
#13738
"az a baj, hogy az AI egy gép, te meg nem 😊"

Ezt honnan tudod, láttál már 1órás versenyen? 😄DD
#13737
az a baj, hogy az AI egy gép, te meg nem 😊 szóval amivel õ gyorsabb lesz, te lehet lassabb a más vezetési stílus miatt 😊

-- http://www.x-plane.hu

#13736
Ezt meglehet csinálni szerinted gtr/rfactorban is?
Mármint hogy az AInak adok egy általam kreált setupot és így letudom csekkolni, hogy a változtatásaim a pályán elõnyt ill. hátrányt jelentenek?
#13735
Egyrészt a pálya .gdb-jében kell megadni,hogy az AI milyen nevû setupot használjon.A másik meg,hogy ha nem adsz meg utvonalat,csak file nevet,akkor az Userdata mappában keresi a megadot nevû setupot.Többek között ezért is volt szükség rá,hogy a modnak saját pályái legyenek,mert ez ugyebár gdb mismatchal járna.
#13734
Hol és hogyan állítottad be a pályafüggõ AI setupot? Mert én megpróbáltam, és nem sikerült.
#13733
Ja,és az AI-nak minden pályára,a pályához illõ setupot adtam,mert alaphelyzetben minden pályán ugyanazt abeállitást hasaználta.PL. monzában eddig ment az ai 325-öt,mostmár 360-al tolja a célegyenesben😊
#13732
Hi

Gyakorlatilag monaco kivételével minden pályát tartalmaz.Összeszedegettem az eddig megjelent legjobb konverziókat,plusz most csinálgatok egy kis pecset,amiben a csuny pályákhoz egy aszfalt texturát rakok,hogy legalább az kinézzen valahogy.
A kocsikferrari modellek,a festésük pedig eredeti IRL.Tartalmaz király hangokat,uj menü elemeket,a fizikát meg én csinálgattam,különbözõ simesek véleménye,meg a saját kútfõ után.
És nagyon jó😊)))
lac coo
#13731

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13730

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Danecay
#13729
Ez az F1MOD konkrétan mit tartalmaz? Melyik szezont dolgozza fel, modellek, pályák, fizika stb.

Panther
#13728
Nem is tudom. Misunak írtam, aki segített, mert írt a privát emiljére és így Gjon rögtön megnézte az RSc-n a privát üzeneteit, ahová írtam neki. Mindenesetre példaértékû volt, nélküle a Trymedia a füle botját sem mozgatta volna.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

arty
#13727
wow, korrekt! örülök h elintézõdött!

(segitett, h esetleg a nevedet ismerte (modok) vagy semmi ilyesmi nem volt és egy mezei halandóval ilyen segítõkész volt?)

Forza.

Panther
#13726
Nekem kifejezetten tetszik, hogy 100 métereket lehet csúsztatni blokkoló kerekekkel és gázadásra meg fordul a kocsi. Merõ fun! <#alien><#eplus2>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13725
Szvsz is jó ez a mod... Leszámítva a fékezés során mûködésbe lépõ lekvárgumikat 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#13724
sztem kegyetlenül pörgeti 😊
Legalábbis én Surfers-n futottam most stabil 1:39-1:40ket és iszonyat tetszik, stabilan felülkormányzom pl. és nem sok autóban tudtam eddig, tudom hogy megfog csúszni és már számítok rá.
Sztem egyszerûen geccem jó autó, nagyon frankó mod.
én nem tudom meddig lehet kipörgetni, mert sztem beáll függõ de 100ig bármikor 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#13723
Csereljen kartryat, frissitsen drivert, irja at kezzel a jatek fokonyvtaraban a config.ini-ben a memoriat a valosra (rosszul detektalja).
AlieN911
#13722
keresgéltem de nem kaptam választ:S valaki tud segiteni? egyik haveromnak ezt irja ki😞 ATI 9000 van omegával! ezt irja ki ! :S

Honda - The Power of Dreams

Alexease
#13721
Mind jo a PCC-hez is.
AlieN911
#13720
találtam az onlineracers.de n pályákat, le is szedtem mind😊 annyi lenne a kérdésem h. az PCCben mind jo? a képeken F1 es képek voltak..

Honda - The Power of Dreams

Alexease
#13719
Van vagy 100 palya pluszba😊 A banner alatti linkeken nezelodj!
AlieN911
#13718
Thx! Utolsó kérdés😊 más pályák vannak hozzá, vagy csak ami alap?

Honda - The Power of Dreams