rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#13817
Na de ez a "csináld magad" mozgalom nem biztos , hogy jó 😊))

Nincs mihez viszonyítani , mindenki saját magához igazítja a fizikát...


Csináljatok inkább valami egységes fizikát mint pl. : a Honda Civic...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13816
Meg....

Addig is úgy lépj ki mindig a játékból, hogy elõtte átrakod valamelyik gyári modra....
A hang kérdést viszont csak a vásárlás oldja meg.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#13815
gumit kell cserélni.
Én ugyan nem teszteltem meg most alaposabban (videót renderelek), de beraktam a gumimat és megtéptem a Lotus-t Lienz Alstadt-on, és nagyon élvezetesen tudtam menni, pár kör után 0.55,0-n áltam meg.
és voltak kicsi kilincses kanyarok is, nagyok nem, mert sajnos az ellenkormányzás nagyon direkten fordítja az autót (pedig elvileg csúszik, de mégis úgy akarja fordítani mintha lenne teljes tapadás...ez egyébként általános probléma sztem).
Szal egy autóval mentem eddig, az gumifájl cseréje után jó volt, pedig ez saját gumifejlesztés, állítólag Ingy gumija meg pláne jó.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#13814
most megin nincs hang,de már egyik modban sem.....
valamikor meg csak a safety car pörög a menüben és nem lehet kocsit választani....1070tört peccsel nyomom....
ha megvenném,megoldaná a problémámat valyon?
Panther
#13813
A fizika egy az egyben a GTR-es. A gumifizika ott katasztrofális, de legalább mûködik valamennyire. Itt nem. Gondold meg a következõt: én a gázadás tengelyének érzékenységét 70%-on használom és nincs gondom kipördüléssel. Itt hiába adagolom a gázt finoman, egyszer csak felordít az autó, az egekig szökik a fordulat(hogy mitõl, nem tudom), aztán keresztbeállok megfoghatatlanul. Ha a kormányt elfordítod egy bizonyos szögnél jobban a gumi minden tapadást elevszít, te pedig kerezstbeállsz. GTR-es tulajdonság, de itt - gondolom az eltérõ fizikai motor kapcsán - még inkább hangsúlyos. Megváltoztattáka setuplehetõségeket is. Kerékösszetartás/széttartás -0.20 és +0.20 közötti határok mentén mozog. Hátsó szárnyat csak nyolcasig lehet állítani.

Elsõnél viszont hármas érték is van. A fékutak valószerûtlenül hosszúak, egyszerûen nem lassulnak az autók kellõen. GTR-ben Listerrel akkor is tudtam rendesen fékezni, ha 100% volt a setupban a fékerõ és 57:4x a fékerõelosztás. Itt aa default setupban 70 fölé van tolva az elsõ kerekekre nehezedõ fékerõ és ha ezt leveszeda fenti értékre, a pedál benyomására minden kerék azonnal blokkol.

Az autómodellek szépek, a belsõ nézetet csiszolni kell, néhol a TV cockpit is rászorul némi javításra, tükör a legtöbb autónál nincs, a pályák elmennek. De én azt hittem egy élvezetes modot kapunk, legalább olyat, mint a Mclaren és a Proton. Az 1:1-es konverzió szerintem nagyon nem tett jót neki. vannak benne lehetõségek, de ha így marad a továbbiakban is, akkor nekem felejtõs, mert buherálgatni nem fogom.

Egyedül annyit tettem meg, hogy Ingy gumifizikáját tettem be tegnap este a Saleen-hez és néztem meg Doningtonban. Kínkeservesen 1:29-et mentem vele, de itt látszott, hogy mennyire át kéne dolgozni az egész fizikát. Fékezésnél kicsit blokkolt a kerék, elindult a kasztni hátulja kifelé, de ezek a gumik nem engedik el a talajt olyan könnyen, mint az eredeti és nem áll keresztbe a kocsi. helyette a replayben késõbb azt láttam, hogy keresztbecsúszok a pályán (nem erõcsúsztatás volt!!!) úgy, hogy a kocsi hátsó része majd egyvonalban van az elsõvel, végül egyenesbe állok sebességvesztés nélkül......

Szóval nálam ez felejtõs cucc. Buherálni lehet, akinek van ideje rá, de én biztosan nem fogom megtenni. Egyébként mindenki, akit érdekel töltse le és nézze meg. lehet, hogy neki bejön.

Viszont nem gondoltam volna, hogy azt fogom mondani, hogy akkor inkább már az eredeti GTR....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13812
Egyébként tényleg olyan rossz a fizika mint ahogy mondják ?

Valami rendes link nincs még hozzá ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13811
talán bekapcsoltad a hangszórót? <#zavart1>
#13810
most meg van hang,hogy miért csinálta ezt?
b-type
#13809
Hát nekem nagy ajándék ez az FIA-GT cucc <#worship>
gyönyörû autók, és rFactor-szerûen szabható fizika, más nem is kell.
Végre lehet jó Lotus Elise-m.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#13808
hi

nálam nincs motorhangja a FIA GT modnak,csak az efektek szólnak😞
lac coo
#13807
Sokat nem változott így elsõ ránézésre 😞 GTL-ben azért minden versenyen csinálnak valami galibát 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13806
Koszi,de kicsit sok nekem az a 20 font.Ta +vetted?Mert ha igen,akkor nem is kerdezem honnan toltotted le. 8)

lac coo
#13805
<#vigyor1><#alien>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13804
<#idiota><#vigyor3><#zavart1>
Elirtam, ez nalam elofordul, sorry😊
Termeszetesen felfele😊
lac coo
#13803
2 az nem sok kicsit 😊)) ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13802
Akkó kabbe...
GDB-t írtál 😊)))))))))))))))))))))))

#12531


Amúgy merre kell állítani ha butítani akarom õket ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13801
Alexease
#13800
A PLR-ben😊 Nalam 2.0000 😊))
lac coo
#13799
AI Mistakes="1.20000"


Ez a sor hol van ????? A pályáknál nem látok ilyen a gdb-ben....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13798
Hali!A 3DSimEd-t honnan toltotted le?Erdekelne a progi engem is,de a google nem sokat adott ki erre.

lac coo
#13797
Na most tulajdon képpen mit jelentenek a tengely érzékenységek ? Mert nem értem igazán mit is csinálnak ..
Mi a különbség pl. 50 és 100 % között ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13796
Le is állítottam a letöltést 😊))

Ha ez is szemét akkor nem kell ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#13795
Hát sajnos azt kell mondjam, inkább a dobozos GTR. Ez így, ebben az állapotban rettenetes, csak mazochistáknak ajánlom. Az autók gyakorlatilag alig vezethetõek, még a GTR-el összehasonlítva is szörnyû a fizika, ami - feltételezhetõen - abban keresendõ, hogy simán átdobták az egészet.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13794
Kipróbáltam, elsõ benyomásom aza fizikáról, hogyaz egész egy alfa verzió. Sima konvertálás GTR-bõl, de ez így versenyzésre alkalmatlan, szerintem. A fordulatszám még 0%-os gázadásnál is (gáz tengelye) az egekig szökik egy pillanat alatt, a fékek még 75%-on is blokkolnak, semmi sem stimmel. Se a kerékösszetartás értékei, semmi a setupban. Ez tényleg 0.4-es verzió, szerintem egy társaság ezzel versenyt, pláne versenysorozatot nem vállalhat be, de még majd tesztelgetem....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

petesilver
#13793
Utilities/More/Resource Collector

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#13792
Az lehet sok mindentõl. Pl a max néha furcsán kezeli a texturákat, úgy menti el, hogy a textura helyét is eltárolja, vagyis a könyvtárat. Ha pl kirántod a texturát a könyvtárból, már nem is találja a max, mégha a max, vagy 3ds fájlal egy könyvtárba is teszed. Erre viszont van a maxban egy progi, ami egy általad megadott könyvtárba pakolja az összes, bárhonnan használt texturát maxfájlal együtt. Ezután már érdekes módon a világ bármely táján megnyitott max fájl jó lesz texturával együtt, nem keres 1000 helyen texturát. Ilyenkor a max beírja a fájlba a texturahely infot is. Valami ilyesmi lehet a gond, vagy kizárt dolog, mert nem tudom.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Panther
#13791
Kösz, ezzel tényleg megy, bár én eddig 3DSimEd-t és Maxot használtam, de jó lesz kiegészítõnek. 😊))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13790
Sajnos emberek, nem fog menni a feltöltés. 😞 Kétszer töltöttem fel már 70MB-ot, aztán megszakadt. megnézem a rapidshare-t.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

petesilver
#13789
6HFA4-CPCGG-V9G29-MLK9O nekem ezzel megy, de van keygen is hozzá. Alap fapad, mindig netrõl szerzett seriallal használtam régen is.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Panther
#13788
Akit zavar, hogy Monzában a pálya felett lóg az égbolt, az keresse ki az SCN fájlban ezt:


Instance=skyboxi
{
Moveable=True
MeshFile=skyboxi.gmt CollTarget=False HATTarget=False
Instance=Sky
{
Moveable=True
MeshFile=Sky.gmt CollTarget=False HATTarget=False
}
}

És írja át így:


Instance=skyboxi
{
Moveable=True
MeshFile=skyboxi.gmt CollTarget=False HATTarget=False
Instance=Sky
{
Moveable=True
MeshFile=Sky.gmt CollTarget=False HATTarget=False
Pos=(0.0,-25.0,0.0) Orient=(0.0,0.0,0.0)
}
}

Így lejjeb lehet tenni az égboltot, de a skyboxi se nagyon illik hozzá, így a célegyenesre ráfordulva kékséget lehet látni, de az már nem a lógó égbolt miatt, hanem a skyboxi miatt van. Akit nem zavar, annak meg úgyis mindegy.😊))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13787
Monzában teljesen rossz az égbolt, de könnyû kijavítani.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13786
Az a furcsa számomra, hogy a 3DSimEd nem jeleníti meg az autó textúrákat, ha 3D Studio formátumot importálok be. Sima fehér autót kapok. Viszont a Zmod 2.xx-es verziója (a telejs), ha jól tudom 40 dollár....vagy fizetés/aktiválás is mûködik rendesen?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Istencsászár
#13785
<#eljen>thx

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

b-type
#13784
mire visszajövök billiárdból már nyomhatom, köszönöm szépen <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#13783
Berhelõknek figyelmébe ajánlom esetleg a Zmodeler 2.07-et. amit a 3DSimed nem tud rendesen megcsinálni objectet a
TRD3-ból, addig a ZMod2 simán jól importálja a TRD3 carfájlját, és menti hibátlanul 3DS modelbe, lodokkal együtt. És tényleg tud NFSMOW-ot is. Szal ügyes!! Bár a Clio itt is eddig jobbkormányos ugyan, viszont nem cseszi szét a mesht, nem sokszorozódik a vertexek száma. Utólag ez kicsit felidegesített😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

copass
#13782
<#taps>

Panther
#13781
Elkezdtem feltölteni, de 3:09 perc alatt lesz fenn.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13780
Megnéztem további két pályát, Ennát és Spa-t. Spa-ban észrevehetõ, hogy a GTL-es változatból is beleraktak objektumokat. Így jobban is néz ki, de nincs akkora gépigénye, mint a GTL-es Spa-nak.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13779
Megnézhetem, de amíg feltöltöm, az nem lesz egy-két óra. 😞 650 megát 512-es uploaddal.....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

b-type
#13778
ööööö....
nem-e lehetne-e, hogy addig is míg próbálsz megnéznéd hogy felmegy-e pl.ide? 😊))
- deposit
De csak próbaképpen, akár pályák nélkül..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#13777
De például a Wieth Ferrari 2005-ös változatában van TV Cockpit nézet. A cockpit is kedvemre való, mert jól lehet változtatni rajta (elõbbre hozni, nem úgy, mint GTR-ben).

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13776
Gyorsan megnéztem, még nem a fizikát, csak egy autót és egy pályát. Az Astont és Doningtont. A pálya tetszik, nagyon jól meg van csinálva. persze Doningtonban sosem voltak akkora hegyek, mint amit a háttérben látunk, de grandiózus és jól hat, nekem tetszik. Finoman van multitextúrázva, ami azt jelenti, hogy csaka legfontosabb dolgok és azok is csak mértékkel: út, fû, hegyes-dombos részek, ezért az fps, legalábbis nálam nagyon jó.

A kocsi: itt már több hiányosság van, amire bevallom én nem számítottam, hsiezn a pályákat hagyták utoljára, ha jól tudom. Nálam a cockpitben a kormány hátra van csúszva az Astonban, TV cockpit pedig egyéáltalán nincs (vagy a kamera fájl van rosszul beállítva). Csak két kereket látok.

Néhány kép:





E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#13775
hmm... már 150 kb/s<#smile>
#13774
ugynézki sikerül , 20 -25 kb/s az jónak mondható ?
copass
#13773
hát én feladtam,@rva lassú,vót vagy 5-10kb/s.
lejött már valakinek?<#idiota>

b-type
#13772
namivanmá'..namivanmá'?<#idiota>
mondjár vmit...ha ilyen sokáíg nézed az azt jelenti hogy nagy gáza nem lehet..
nekem nem feltétlen kellenek a pályák, elég lesz annélkül is 😊

Pl. a tegnapi MCO mod....híjjjjjj, na szal nekem spec nem jött be....és ez kiderült 10perc alatt 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#13771
én az életbe nem tanulok meg torrentel letölteni <#falbav>
ZolEE F1
#13770
király<#buck>

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

Panther
#13769
Már lenn van, most megnézem, mit is kaptunk. 😊))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Ingy
#13768
egesz jól jön lefele<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/