rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#14317
Az XBOX360 cikizo hozzaszolasokat szerintem lehet hanyagolni, foleg itt😉 A PS3 topic-ban boven eleg (ha van olyan)😊 Nem vedem a Box-ot, mert nem is erdekel, sot ha konzolra vetemednek akkor is PS3-at vennek elvbol😊 Csak nem szeretem a "hatulrol mellbe" hozzaszolasokat😄
Alexease
#14316
Ez a XBOX360-as GTR trailer elvileg nulla. Egy nagy csomo render, normal PC-s jatek jelenetek es egy nagy rakas efekt. Ilyet meg az F1C-bol is ossze lehet vagni. Szerintem csak atportoljak a GTR-t XBOX360 ala, valszeg mar a gMotor2-vel, fel huzzak az efekteket es annyi. Ha elkeszul az ISI a Cube Mapping-el, akkor mar mindent tudni fog az engine amit kell, max az eroforas lehet a korlat es hogy mit mennyire huznak fel😊 Esetleg a Post Renderek es Efektek fognak hianyozni, de azt meg lehet hogy mar a DX kitolja magabol😊))
lac coo
#14315
Hát én sajnos nem tom megoldani . Most még nem 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14314
Még nincs.
Viszont van jópár fickó a bajnokságunkban, akiknek van😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14313
Mondjuk a 4 éves lányom már kettesben önállóan elközlekedik pl. a Megane-al 😊)))))

Meg profi Star Wars Battlefront játékos 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14312
Szerintem 170 felett elhalgatnának..😄
lac coo
#14311
Ja 😊))
Szerinted 😊)) Van gyereked ? Mert nekem két kicsi van, azokkal így este 6-tól elalvásig foglalkozni kell 😊))
Persze letudnám passzolni a nejemnek, de annak az lenne a vége mint amikor leülön online-ozni : 10 perc után abba kell hagynom mert mennem kell valamelyik ördögfiókához 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14310
Kifogás<#wink> Ha tényleg szeretnél, akkor jönnél is<#szeret>

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14309
Természetesen az , hogy hol végeznék nem érdekel, csak egyszerûen idõ nincs ! Se gyakorlásra, se futamokra 😞(((

De ha lesz majd megyek, enélkül nem halok meg, az tuti 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14308
Ez így igaz. <#eljen>
aesirbaba
#14307
LCD TV-k már tudják.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Istencsászár
#14306
Naja, tök mind1 hol végez az ember ha azt szép, tiszta és jó csatában tette meg...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

aesirbaba
#14305
Mondjuk egy BMW a célra vezetõ utolsó kerékvetõn megfordult, egy pillanatra lehetett csak látni😊

Szerintem ez a kerékvetõzés alapvetõen a gumin csúszik el. "Megemeled" az egyik oldalt, a másik oldali kerék a külsõ oldalán megy, ami meg hidegebb és nem tapad annál a tempónál. Ingy viszont egy olyan gumit csinált, ami sokkal jobb minden eddiginél, elképzelhetõnek tartom, hogy a Zonda ezért viselkedik természetesebben.

Egyébként nem minden kerékvetõn dobja el magát a Mégane. GTL_Span van amelyiken lehet kanyarodni, sõt kigyorsítani is, van olyan is, amelyiken meg elmegy a segge. Ezeken a GTR-beli autók is eldobják magukat.

Szerintem rFactorhoz ez az eddigi legprofibban megcsinált kasztnis MOD. A belsõ tuning hang már egész jó, kívülre kellene olyan, ami nem zümmög, hanem csak sima száraz hang.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

b-type
#14304
sokan vannak akik hasonló cipõben járnak, és nagyon is jó hogy vannak.
Nem a nyerésért kell jönni, hanem magadért 😊
jójez.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14303
Nagyon szertenék egyszer egy ilyen ligban végig tolni egy évadot 😊) Minden vágam, bár valszeg csak töltelék ember lennék ! 😊))

De sajnos két gyerek mellett ilyenre nagyon nincs idõm , legfeljebb ha éjjel lennének a futamok, bár gyakorolni rendesen akkor sem tudnék 😞(((((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14302
Off
1080p -re eddig csak a ps3-at ígérik(x360 1080i-t tud), az már más kérdés, hogy még nincs is ilyen képességû tv asszem..
On

#14301
Ha annyira bejön, tessék jönni szerepelni a megane bajnokságban.(ph) Most indul, tiszta lappal mindenki, személyszerint várlak sok szeretettel. : ))
lac coo
#14300
De félre ne értsd az alábbi hsz.-emet, természetesen nem kötözködni akarok 😊))

Csak nekem ez a felfüggesztés nagyon bejön 😊)))

Amúgy emlékszem egyik évben Trully Monaco-ban telibe kapta az egyik kerékvetõt kb 60 -al....
Vége is volt a versenyének 😊))) 10 cm az 10 cm 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14299
Kapitalista országunkban megtanultam már, hogy a fönöknek nem kell érteni semmihez ! 😊)))

Neki csak dirigálni kell..... <#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>Nekem ez a kedvenc smile-m 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14298
én a képességekben kételkedek, nem arcozni akarok, mert nem nagy ügy, de valamelyik este Gjon-nak egy fél óráig magyaráztam, hogy miért nem mûködik rendesen egy sisak a saját PC-s játékában. Én, aki mindig csak kontárkodtam mindenben <#conf>

ezek után õk akár bottal is megpiszkálják az X360-at, háááát <#wilting><#wilting><#wilting>


...

<#wilting> ---->megtetszett ez a smiley <#wilting><#wilting><#idiota>

mohus
#14297
eddig....

majd Billy bácsi megmondja, hogy ki fejleszt a konzoljára😊

ütõs a trailer...ilyenre simán lehet számítani...és az X360 (mivel winfos nélküli) bizti tudja a stabil framet is (lehet hogy 30-at, de legalább stabilan)....nem kell a boxban rinyálni

a 480p-t kicsit keveslem viszont...nem 1080p-re tervezik az új konzolokat???

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

lac coo
#14296
Pénznek nincs szaga 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14295
nem hiszem, ha jól tévedek az ISI soha sem csinál semmit semmilyen konzolra

lac coo
#14294
Pedig én fenntartom a véleményem: az összes eddigi modnál irreálisan nagy sebességgel lehet átmenni a kerékvetõn 😊))

Akkor már inkább büntessen , mint hogy engedje a padlógázas áthajtást 😊))

A full hasmagasság meg 8(!) cm 😊))))))

Másrészt meg ez egy játék , tojok rá a tv-ben hogy mennek 😊))))
Amúgy sem hasonlítom magam az ott látottakhoz , mert egy percig sem gondoltam arra , hogy úgy tudok vezetni mint õk 😊))
A nyomukba nem léphetek, tehát nem is várhatom el , hogy egy "igazi, reális" modban ugyanúgy megyek mint õk , sõt még rájuk verek 10 mp-t 😊)))

Sokkal inkább azt , hogy esek kelek 😊)))


A megfoghatatlanság meg sokkal inkább az engine hibája mint a kerékvetõké 😞(((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#14293
Nekem a következõ fenntartásom van a moddal kapcsolatban: ma délután kipróbáltam mindenütt, ahol csak tudtam: Sugo, Mondello, Zolder, stb, és mindeütt elõjött ugyanaz a jelenség, ami az RSDG fizkai modellezésére jellemzõ. Az autók egyáltalán nem bírják a kerékvetõt. Mondom, az SCC-t is ezért az egyért nem tudtam kellõképpen élvezni. Nem értem, miért erõltetik az RSDG-s fiúk ezt a képtelenséget?

Mire gondolok: éppen csak hozzáért ma a jobb kerék a kerékvetõhöz (nem kiálló, amolyan gyémántvágót igénylõ kerékvetõ volt, hanem lapos), erre a kocsi ugrik egyet és megfoghatatlanul befordul jobbra. <#alien><#idiota> Más: teljesen megemelt hasmagasságnál a lapos kerékvetõn elcsúszik a kocsi, szinte ráfekszik és az orrán körbefordul. <#zavart1><#csodalk>

Nem szólnék egy szót sem, de ma is, aki nézte a WTCC futamát Magny-Coursból, láthatta, hogy milyen keményen támadták a kerékvetõket, szinte ráugrattak a kocsik, de érdekes módon sem az orrukon nem fordultak körbe, sem menetiránnyal szemben nem pördültek meg.

Ingy lemodellezte a Zonda fizikáját, szerintem sokkal jobban sikerült, mint az eredti SCC-s fizika. Egészen egyszerûen azért, mert amikor a kerékvetõn megcsúszik a kocsi, vagy kap egy ütést az egyik kerék, még ha minimálisat is, megvan a korrigálás lehetõsége.

De mindezeken még túl is lépnék, de az egyszerûen nem igaz, hogy azzal kell szívni, hogy még csak hozzá se érjek a kerékvetõkhöz, mert ha 1mm-t is hozzáérek akár az egyik kerékkel, akkor a kocsit úgy megdobhatja, hogy hármat pördülök. A kocsit könnyû vezetni, de ezzel nagyon nem vagyok kibékülve........

A GTR-ben is reálisabb volt, mégpedig sokkal a kerékvetõk kezelése.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#14292
Nem tom, de a trailerben egész jól néz ki... Bár az lehet full render is, de nem haragszom rájuk, hogy ilyen ötleteik vannak..😊
lac coo
#14291
Arra kiváncsi lennék ki fogja átírni , fejleszteni a grafi-motort ? 😊)))

Gondolom Simbin nem....

Remélem megkapja ISI és lesz pénzük némi rF patchelésre .... 😊)

Amugy az in-game jelenetek szvsz GTR2 , ami így ránézésre elég jónak tûnik 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14290
"A THQ kiadásában 2007 tavaszán az XBOX360 tulajdonosok is kipróbálhatják a SimBin hatalmas sikereket elért autóverseny programját a GTR-t. Természetesen a program jelentõs grafikai fejlesztésen megy majd keresztül, hogy az XBOX360-on megszokott minõséget nyújtsa majd. A konzolos adaptációról elõzetesen kiadott videót megtekinthetitek a TeamXBOX oldalán."

link

Hmmmmm...
Komolyan gondolkozom egy x360-on a majdan megjelenõ Forza2 miatt, hááát, kíváncsi vagyok, mi lesz belõle..
#14289
Most toltam pár kanyart..Beszaratós király..😄
lac coo
#14288
Amúgy nagyon ügyes az RSDG ..

Ez az elsõ mod , ahol nem lehet 150-el átugratni a kerékvetõket .. 😊)

Pl.: A1 ringen a célegyenes utáni jobbosban még PCC-vel is lazán keresztül vágtázok a kerékvetõn egész a kerítés mellett a füvön, telibe kapva, nem kis sebességgel 😊))

Megane-nal többet nem próbálkozom vele....<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14287
Lienz-en próbáltátok már a Megane-t ?

Vadállat,real-felfüggesztés,halálfélelem,.....<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14286
Talaltam meg ket nagyon jo palyat (minosegre es sebessegre), ezek is RD3 konvertek😊 Monterey (laguna Seca) es Oran Park.

Nem mostaniak, tudom, csak mar 3 hete nem volt idom autokazni, nezelodni, igy osszejott vagy 20 palya amit at kell valogatnom😊))
mohus
#14285
akik kicsit mociznának...
off
TT - Yamaha VMAX 05' - wmv video - 30MB
on

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Papailaca
#14284
természetesen

Let\'s get ready to Rumble!

#14283
Mondtam én hogy fóliázni kellett volna a sárga részeket is.. 😊))
Persze úgy gondoltad hogy a festés számít 1 mp-et de míííínuszban ugye? 😄
Papailaca
#14282
Meg az enyémnél számit a festés is-legalább 1 másodpercet😊

Let\'s get ready to Rumble!

#14281
Hozzá képest persze mert más az autó.... 😊
Istencsászár
#14280
majd lesz => CTDP

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#14279
ehez van f1 2005ös mod?

ALien

Papailaca
#14278
hozzá képest...<#wink>

Let\'s get ready to Rumble!

Alexease
#14277
Ismet egy jo kis RD3-bol konvertalt palya: Mondello, 4 layout-al!
http://forum.rscnet.org/showpost.php?p=3007314&postcount=1
Alexease
#14276
Szerintem Te sem csak seta autokazni fogsz a versenyeken😊))
Papailaca
#14275
Ülnétek csak be mellé.... ez egy állat😊

Let\'s get ready to Rumble!

lac coo
#14274
Én meg még soha nem versenyeztem Norbival, de ezek után, amit mondtok nem is merek 😊)))))))))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14273
Nekem az, de nem is vagyok UFO😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

#14272
Ez aztán marhanagy élmény. 😊))
Alexease
#14271
En versenyeztem Norbival vagy 2 evig, bar megkozelitenem sosem sikerult, de mindig szepen elengedtem amikor lekorozott😊)))
aesirbaba
#14270
Volt szerencsém néhányszor együtt versenyezni Norbival, azt gondolom, maradandó élmény, ha csak online is. Életemben egyetlenegy kvalin sikerült 4 tizedre megközelítenem, ZRCivic MOD Spa-Franchorchamps, így 2. lettem, viszont egy hétig nem tértem magamhoz annyira örültem😊 A hitelesség kedvéért teszem hozzá, volt köztünk 80 kg súlykülönbség (õ volt a nehezebb).

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

b-type
#14269
Pedig tennék 😊)
WG-t nem nagyon láttam online sajnos, de Norbi-t igen, na annyi nekem pont elég 😊))
Emléxem még a HSW team (Norbi-HaZso-Prezsi) sikerére az SST Endurance Daytona rc. futamon...mekkora volt <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14268
Erre se mernék fogadni 😊))))) Mármint hogy nem lenne flém ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!