rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

aesirbaba
#14367
EEEEEEEEkkora képen olyan pici autó😊
Igazán levághattad volna a széleit😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14366
CTDP Bahrain released 42 MB 😊))

<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14365
Mindemellett a szerver tagsági éves díját sem árt befizetni, mert anélkül sehogy. Viszont ha ezt megteszed, akkor elég sok ligában indulhatsz a szerverátjárhatóság miatt. A szerver éves díjáról és a befizetés módjáról ITT kaphatsz tájékoztatást 'sanzik'-tól.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

#14363
Bocsi,a renault meganéba.
#14362
Bajnokságba hogy lehet indulni?
lac coo
#14361
Mennyit mentek Lienz shorton, Megane-val ? 😊)

Én picivel egy perc alatt vagyok , de nem merem jobban tolni neki mert onnantól már csak szerncsejáték , hogy elhagyja-e magát vagy nem 😊))

Mondjuk így se egy életbiztosítás 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#14360
Azért az se semmi, hogy soxor a model felépítése az isi verdáknál is más, modoknál meg modonként változik szinte.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#14359
THX 😊)<#worship>

Nem tudtanm hogyan kell kikapcsolni õket 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14358
A Megane_cockpitinfo.ini-ben vanna ilyen es hasonlo sorok (szerintem az elnevezesuk egyertelmu😄):

GearsFont=MEGANEFONT.tga
GearsBackground=gearsbkg
GearsScale=(1.8, 2.0)

Kijelzokent 2-4 sor is tartozhat hozza. Ezek ele kell tebnni: // hogy ne foglalkozzon vele. Pl.

// GearsFont=MEGANEFONT.tga
// GearsBackground=gearsbkg
// GearsScale=(1.8, 2.0)

A fordulatszam kijelzo sav a fordulat kijelzo szammal es valtast jelzo lampaval egy adat resz:
RPMLED=MEGANERPMBAR
vagyis csak ezt nem kell akkor kiszedni.
Itt a file, ha nem menne a dolog😊))

http://alexease.uw.hu/files/Megane_cockpitinfo.zip
Ingy
#14357
mienk meg a szomszéd tyúkjait dézsmálta meg, azota nem eszik konzerv kaját<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

ZolEE F1
#14356
akkor hogyan is kell kikapcsolni a mûszereket cockpitben ?<#fejvakaras>

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

lac coo
#14355
Az én kutyám meg fakérget is eszik , mikor 3 hétig nem kap semmit !<#eplus2><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14354
Azt kiérti, hogy a fekete labradorunk libamájat eszik négysajtos pizzával. Kiherélem azt a kis dögöt annyira ari. 😊))) Ja és mindezt madártejjel öblíti. :p
lac coo
#14353
Én a Chapi szaftos-falatokat szeretem ...A májas a legjobb nyúlhússal...<#finom><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14352
A kiskutyám semmilyen sültkrumplit nem fogad el, viszont a Burger Kinges sültkrumpliért megvadul. A McDonald's krumpliját meg megszagolja, felhúzza az orrát, és otthagyja.

Na ki érti ezt?😄

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14351
A 2006-os szebb :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14350
Ebbõl is lehetne már valami.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14349
Én is 😊)))))))))))))))

Segíts már mit kell átírni a kijelzõn , hogy csak a fordulatszám-jelzõ led-ek maradjanak 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14348
Jo kis videok vannak ott, foleg az elso😊 A #2-es McDonald's-os autoval mentem en is eddig😊)
http://www.renaudkuppens.be/video/RenaudKuppensDVDMT2005.html
lac coo
#14347
Gondolom játékban meglehet 😊)))

Amúgy sem látszik semmi a többin mert nem fér rá ki a szám 😊)))
Egyedül a ledek jók ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14346
hehe
Tomo15
#14345
Nem hiszem, hogy meg lehet azt csinálni, mivel az egész egy nagyKijelzö
lac coo
#14344
Ja, nálam még hivatalos 1.07 van 😊))

Nem tom beállítani kijelzõt , nem értem 😊)<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14343
Alex!

Megnéztem néhány új pályát, és tényleg sok nagyon szép konvert van, de van egy dolog, ami rendszeresen elõjön nálam. Mégpedig az, hogy a táblák és transzparensek, meg egyéb tereptárgyak villognak, de nem mind, csak néhány, és nem is minden pályán, csak kb. a pályák felén.
Ez miért lehet?

Alexease
#14342
Megane_cockpitinfo.ini

Nalam betolti, megjeleniti, listazza a setup-ot ha masik csapatot hozok be (v1.087).
lac coo
#14341
És hol lehet kikapcsolni , de a ledekre mindenképpen szükségem van 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14340
Megneztem a Megane-t, menntit szamit a muszerek kikapcsolasa. Toban-ban, a box-ban allva muszerekkel 85fps, azok nelkul 130fps😉
Amugy, foleg a tobb szamlapos, mutatos cuccoknal lasul sokat. De lehet hogy csak nalam?! 😉)
lac coo
#14339
Nem..Ha másik csapatot választasz a Megane modból , akkor a korábbi autó -csapat alatt létre hozott setupokat nem hozza be a setup menü...
Van valami hivátkozás a setupban a VEh filera gondolom azt kéne mindig átírogatni ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14338
Ja... Így már vágom..Bár nem tom bírná-e ez a motor még azt is ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14337
Milyen mas autot? Megane helyett Porsche-t? 😊
Mivel hivatalosan nem lehet kikapcsolni a muszereket, igy azt a kijelzest kapcsolod ki, szeded le amit akarsz. Vagyis a fordulat maradhat.
Alexease
#14336
Amikor nem kamu, fix map tukrozodik az auton es egyeb objekteken, hanem a valos kornyezete😉 Ezt mar 4-5 eve hasznaljak mas autos jatekban😉
lac coo
#14335
Ha választok menet közben másik autót, akkor a régebbi setupokat nem hozza be...
Van valami más megoldás a setup átírása nélkül ?Mármint hogy ne kelljen átírogatni a csapatot a setup fileban ...

A kikapcsolt mûszerek a Megane-ban a fordulatszám jelzõ ledeket is kikapcsolja ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14334
Állat .... <#eplus2><#eplus2><#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14333
A sebesseg elsosorban inkabb a palyatol fugg, vagyis a cockpit-et lehet tuningolni nyugodtan😊 Egyedul a sok shader lassithat be es a muszerek kezelese.
Peldak😊
Regebben megjelent X palya, shaderek nelkul, keves objectel stb. egyedul 50fps, most megjelent RD3 konverzio ugyan az a palya 150fps😉
X auto cockpitben, Y palyan, egyedul, 50fps, ugyan ez kikapcsolt muszerekkel 80fps.
petesilver
#14332
Sziasztok! Az új Megane mod milyen jól fut a gépen???? Csak a cockpit 6569 poligon, azért kérdem. Ha jól megy, az jó jel, mert ennyi poligont szerintem ha akarok sem tudok belezsúfolni majd a Clio pitjébe, de ha ezt bírja az engine, akkor a lehetõség adott. 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

aesirbaba
#14331
Majd ma😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14330

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14329
A Lien GP kemény lesz ezzel a mod-al 😊))))<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Hihetelen élvezetes , próbáltad már ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14328
Azzal indult, de mától a tesztfutam már az új Mégane MODdal lesz.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14327
Jól látom , hogy ez még a "régi" Megane mod-al van ? <#fejvakaras><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14326
Ja csak most látom van már szabályzat is 😊)) Nem szóltam....<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#14325
Ami hirtelen kell egy online bajnoksághoz, az rajta van. Ami meg nincs, de felmerül mint kérdés, azt tedd fel nyugodtan, gyors válaszra számíthatsz😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#14324
THX...
Sok info nincs még róla 😊)
Nem lesz valami hivatalos oldal ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14323
Itt meg itt van szó róla.
lac coo
#14322
Az NAGT mod-al mi van ?
Egy idõben jöttek szépen a képek videok aztán semmi ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14321
Új járgányok a Touring car legends MOD-ból:

kép

Ja, jó reggelt!..😊
lac coo
#14320
Miaza cube map ? <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14319
Azért belinkelhetnéd azt az oldalt ahol szó van errõl a bajnokságról 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#14318
segítség! 😊
Beleszerettem Pittsburgh -Kart pályába..
kérések:
- Mivel jól fut a pálya, ezért még plusszba pár pályaelem, legfõképpen szépen kinézõ szalmabálák a kanyarok fontos pontjaira, kizárva a túlzott vágást...esetleg vmi extra központi látványosság (pl.helyezést mutató oszlop)
- honosítás (Magyar reklámfelületek)
- egy idõmérõ változat (kb. mint az RBR-ban), tehát a qual állóhelyzetbõl indulna, és a célvonalig tartana (egy kör)..ez esetleg külön pályaként.

Mentem rajta Megane trophy-val, Zonda-val, kis Lotus-szal az RFX-bõl..mindegyikkel nagyon jó volt.
Amíg megérkezik az EuroRing (de az mellé is), nagyon jó lenne, olyan autókkal amike elférnek a pályán (kis és közép méretû jól forduló autók), pl. a majd elkészülõ Renault Clio sorozat, sztem nagyon élvezhetõ pálya, és nagyon tetszik hogy látni a többieket, azokat is akik többszáz méterrel elõttünk/mögöttünk vannak.
- Ha esetleg senki, akkor vki leírná hogy pontosan melyik az a program amivel a lehetõ legkönnyebben meg/át tudnám szerkeszteni, thxa

<#worship>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type