rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igazán levághattad volna a széleit😊
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Én picivel egy perc alatt vagyok , de nem merem jobban tolni neki mert onnantól már csak szerncsejáték , hogy elhagyja-e magát vagy nem 😊))
Mondjuk így se egy életbiztosítás 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Nem tudtanm hogyan kell kikapcsolni õket 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
GearsFont=MEGANEFONT.tga
GearsBackground=gearsbkg
GearsScale=(1.8, 2.0)
Kijelzokent 2-4 sor is tartozhat hozza. Ezek ele kell tebnni: // hogy ne foglalkozzon vele. Pl.
// GearsFont=MEGANEFONT.tga
// GearsBackground=gearsbkg
// GearsScale=(1.8, 2.0)
A fordulatszam kijelzo sav a fordulat kijelzo szammal es valtast jelzo lampaval egy adat resz:
RPMLED=MEGANERPMBAR
vagyis csak ezt nem kell akkor kiszedni.
Itt a file, ha nem menne a dolog😊))
http://alexease.uw.hu/files/Megane_cockpitinfo.zip
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Na ki érti ezt?😄
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Segíts már mit kell átírni a kijelzõn , hogy csak a fordulatszám-jelzõ led-ek maradjanak 😊)))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://www.renaudkuppens.be/video/RenaudKuppensDVDMT2005.html
Amúgy sem látszik semmi a többin mert nem fér rá ki a szám 😊)))
Egyedül a ledek jók ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nem tom beállítani kijelzõt , nem értem 😊)<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Megnéztem néhány új pályát, és tényleg sok nagyon szép konvert van, de van egy dolog, ami rendszeresen elõjön nálam. Mégpedig az, hogy a táblák és transzparensek, meg egyéb tereptárgyak villognak, de nem mind, csak néhány, és nem is minden pályán, csak kb. a pályák felén.
Ez miért lehet?
Nalam betolti, megjeleniti, listazza a setup-ot ha masik csapatot hozok be (v1.087).
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amugy, foleg a tobb szamlapos, mutatos cuccoknal lasul sokat. De lehet hogy csak nalam?! 😉)
Van valami hivátkozás a setupban a VEh filera gondolom azt kéne mindig átírogatni ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mivel hivatalosan nem lehet kikapcsolni a muszereket, igy azt a kijelzest kapcsolod ki, szeded le amit akarsz. Vagyis a fordulat maradhat.
Van valami más megoldás a setup átírása nélkül ?Mármint hogy ne kelljen átírogatni a csapatot a setup fileban ...
A kikapcsolt mûszerek a Megane-ban a fordulatszám jelzõ ledeket is kikapcsolja ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Peldak😊
Regebben megjelent X palya, shaderek nelkul, keves objectel stb. egyedul 50fps, most megjelent RD3 konverzio ugyan az a palya 150fps😉
X auto cockpitben, Y palyan, egyedul, 50fps, ugyan ez kikapcsolt muszerekkel 80fps.
Mission Impossible 2010: PRO Class
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hihetelen élvezetes , próbáltad már ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Sok info nincs még róla 😊)
Nem lesz valami hivatalos oldal ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Egy idõben jöttek szépen a képek videok aztán semmi ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Beleszerettem Pittsburgh -Kart pályába..
kérések:
- Mivel jól fut a pálya, ezért még plusszba pár pályaelem, legfõképpen szépen kinézõ szalmabálák a kanyarok fontos pontjaira, kizárva a túlzott vágást...esetleg vmi extra központi látványosság (pl.helyezést mutató oszlop)
- honosítás (Magyar reklámfelületek)
- egy idõmérõ változat (kb. mint az RBR-ban), tehát a qual állóhelyzetbõl indulna, és a célvonalig tartana (egy kör)..ez esetleg külön pályaként.
Mentem rajta Megane trophy-val, Zonda-val, kis Lotus-szal az RFX-bõl..mindegyikkel nagyon jó volt.
Amíg megérkezik az EuroRing (de az mellé is), nagyon jó lenne, olyan autókkal amike elférnek a pályán (kis és közép méretû jól forduló autók), pl. a majd elkészülõ Renault Clio sorozat, sztem nagyon élvezhetõ pálya, és nagyon tetszik hogy látni a többieket, azokat is akik többszáz méterrel elõttünk/mögöttünk vannak.
- Ha esetleg senki, akkor vki leírná hogy pontosan melyik az a program amivel a lehetõ legkönnyebben meg/át tudnám szerkeszteni, thxa
<#worship>#worship>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
