rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#14467
Látótávolságot, és a tükörben megjelenõ objektek számát hogy lehet állítani ?

Alig "látok el" , a földbõl nõnek ki a cuccok, a tükörben meg alig látszik valami : csak út meg autó szinte...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#14466
Szerintem is új... legalábbis igy videóról jól kidolgozottnak tünik...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#14465
De ami a videón van az GTL konverzió ?
Régen mentem rajta , de nem emlékszem , hogy ilyen foltos koszsos beton lenne benne mint a videón ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14464
Öööö aszem a GTL-es imolán zúzzuk..
lac coo
#14463
<#vigyor><#vigyor><#vigyor>

És akkor...Nem hiszem , hogy nem tudnál megbírkózni a feladattal 😊))
Hupli minden pályán van.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14462

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14461
FSOne F1 video , Imola....Nekem vadiúj pályának tûnik 😊))

Vagy GTL... ????

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14460
Lesz, Imolában. (30 köröcske)
b-type
#14459
Lesz ma Nippon?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#14458
Le Mans-ból több verzió is létezik, ha jól tudom, majd utánanézek....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

JuanG
#14457
ahhoz kéne egy jó lemans pálya, mert a mostani elpattogós kaki...

pl. az új bahren pálya tökszép (tényleg) meg szuper, de a huplikkal el van baszva, meg a tapadás is kaki (persze igazából se túl jó a sok homok miatt, de ebben a pályában eltúlozták kicsit)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Panther
#14456
Ez remek hír. Már nagyon várom. Mondjuk egy Zonda futamot Le Mans-ban. 😊))))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#14455
Köszi, megnézem. 😊

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

JuanG
#14454
tegnap éjfélig dolgoztam a Zonda-n, lassan kész, van világítás (mûxik is 😊 ) elõl-hátul, féklámpa, stb...már csak a motec-en kéne helyrebaszni a place, speed, lap, gear kijelzõket oszt kész 😄DD...

utána csak a lod-ok vannak, meg 1-2 apróság...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14453
ezzel lehet kezdeni valamit, kicsit még pofozni kell rajta, de jó...

heli

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Panther
#14452
<#zavart1><#wilting><#wilting><#idiota>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

avcom
#14451
be leszel perelve akkor <#banplz>

#14450
hellotok valaki tud nekem segiteni mert amikor meg crackelem a gamét utána csak azt a hüly felbontás settinget dobálja be és nemindul a játék mi lehet a probléma??(tudom vegyem meg eredetibe de sajna most nincs lovém de ha lessz ugyis megveszem!!)de most segitség kellene!! köszi mindenkinek.
Panther
#14449
Valszeg ez lesz belõle.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#14448
Nascar Racing 2003?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#14447
#14446
esetleg f1es mod várható?

ALien

#14445
honana lehet leszedni ezst a gamet és mien patch ek vana hozzá?

ALien

Panther
#14444
A 2004-es megvan. <#alien><#zavart1><#eplus2>

Bár abból elég nehéz lennei kioperálni egy modellt. 😊)))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

copass
#14443
3dcafe
ingyenesen regisztrálsz, van egy pár dolog.

Ingy
#14442
microsoft flightsimulator <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#14441
Laguna Seca verseny...kát hogy a pálya nincs olyan nagyon jó állapotban még. 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#14440
Kérdés: hol tudnék olyan helikopter, vagy repülõmodelleket találni (léghajó is jó), amelyekhez a textúrák is megvannak? Egy pályához kellene....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Ingy
#14439
thx de mondjuk ezekhez meg rendesen osszekell rakni a vazat meg az arak is afa nelkuliek szal ugyaott tartunk <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Aceton
#14438
Na, megvan az üléslink...
A rossz hír az, hogy a bevezetõ árak megszûntek, kicsit drágábbak lettek a cuccok, a jó meg az, hogy közben találtam egy másik helyet, ahol valóban 25 rugó egy ülés, csak ezt még le kell csekkolni, mert a honlap nem full-extrás egyelõre...
ProWRCSeats
RacingSeats

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

Alexease
#14437
<#eljen>
Szerintem boven jo lesz, nem kell tul ragozni😊 Van eleg munka meg igy is a kasztnin (LOD-ok, extrak, csicsak stb.), nem beszelve a belsonezetrol😊
Amugy a lokharitok, lampak kulon vannak, vagy kulon lehet szedni oket? Csak a tores miatt erdekel😊
JuanG
#14436
sztem zsír 😄DD...festeni jövök én is 😊))...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#14435
Én már úgy festenék ilyeneket 😛
Szóval hajrá és kitartás 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

avcom
#14434
jó, hát na :-)

petesilver
#14433
Bal fele van darabokban, és az van tengely mentén tükrözve, azért at él a közepén az autónak. Még mindig nem tetszik nekem, de asszem jobbat tõlem nem várhattok, majd a helyes smootholás, kütyük, textura, shader bízom benne dobnak rajta. No meg az eleje sincs kész, a lökhárítót be kell fejezni rendesen.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#14432
"..kütyük nincsenek.." 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14431
tükör? :-)

avcom
#14430
ez iszonyat kemény lesz, bravó <#taps><#taps>

petesilver
#14429
Még mirrored darabokban van, csak autsmooth van rádobva, és kütyük nincsenek, szal csak preview, de béta még mindig. Ez így jelenleg 1952 poligon.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#14428
<#eljen><#vigyor><#taps>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#14427
Work in progress:



Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#14426
<#mf2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Aceton
#14425
Ok, de tréningnek a rólad formázott kis bábut küldöm tele tûkkel...<#mf1>

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

lac coo
#14424
..végy egy woodoo könyvet! <#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Aceton
#14423
Az nagy fáradtság lenne részedrõl, hogy leírd ennek az ominózus pályának az elkészítési munkafázisait + a megfelelõ alkalmazásokat? (Ebbõl rögtön kiderülne mennyire hamar megy el az embernek a kedve a pályaszerkesztéstõl (helyesebben az álmodozástól...))
Ilyenre gondolok, hogy 3D Studioban megcsinalni a geometriajat (esetleg adott nevre kell nevezni bizonyos funkcióju dolgokat), utana X programmal olvashatóvá tenni rFactor számára...
Biztos nem ilyen egyszerû, de ha még megérthetõ a folyamat, megköszönném...

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

Alexease
#14422
<#idiota><#vigyor3><#zavart1><#zavart2>
lac coo
#14421
Na jó , az nem pálya volt hanem egy karika, némi fával 😊))

Lehetne különbözõ mértékben huplis részeket rakni rá, bevonalkázott betonon fékút tesztet, kõröket, hosszában kerékvetõket a betoncsíkon, több félét tesztelésre (<#idiota>), és mindenhez valahogy külön bejáratot... <#banplz><#banplz>




De egyébként annyi mindenkit ismersz. nem tudsz valakit szerezni aki csinálna aiw-t ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14420
Olyat meg akkor csinaltam, amikor meg talan demo volt az rF😊 Be is linkeltem😊
Alexease
#14419
Bar olyat esetleg meg tudnek probalni, hogy kozos idomero pontok vannak - ami elvileg jo, mert autonkent kulon szamolja - de nem egy vonalban, egy sikban van a Xline hanem Z-alakban😊 Igazabol nem tudom, hogy a Zplane-nek a sikjat figgyeli mint utkozes, vagy csak a ket pontja kozotti szakaszt?!
lac coo
#14418
Egy nk féle tesztpályát összedobhatnál 😊))
Az tök jó..különbözõ átmérõjû körökkel (tesztelni a kormányozottságat), féktáv mérõvel stb 😊)))

És még aiw sem kell hozzá 😊)) <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!