rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#14666
Franc nézegette eddig a gumikat 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#14665
pedig ez igy van, csak nézegesd közelebbrõl😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#14664
Off.:

LFS gumi-deformálódás video.....<#wilting>

Nem tudtam , hogy ilyenek is tud ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14663
Egy barátomnak szeretnék kódot venni rF-hez a kártyámmal, melyik a gyorsabb és biztosabb ha rFactor.net-en veszem meg (paypal), vagy ha elmegyek hozzá és a saját gépén elindításkor megvesszük ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14662
Az mindegy 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14660
De az 2005-os, szerintem😊
lac coo
#14659
CTDP F1 MOD nem lesz idén ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14658
Talan jovore...
SD456
#14657
Sziasztok!

Nem tudja valaki lesz Forma-1 2006 mod a játékhoz?

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

petesilver
#14656
A kép alapján tényleg nem sok a különbség, de radikálisabb a Radical kialakítása, az tuti!!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#14655
sztem hasonlít: kép
kicsit orrba-farba-oldalba kell csapkodni hogy mérethelyes legyen, és kis változtatások itt-ott...
De alapvetõen jó és hasonló modell.
Cockpit-et nem tom.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#14654
kicsik a kerekei nekem, nem túl arányos...meg asszem cockpit sincs a TRD3-ban...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#14653
De ez a modell tényleg egész jó, kifejezetten hasonlít. <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#14652
Ez egész jó.
A Radical nagyban arra épít hogy nagyon könnyû száraz tömeg: pl az SR4-nek 450kg, és a belépõszinten motorkerépárblokk hajtja, ami csúcsban 252LE.
Ebbõl építik ki az erõsebb járgányokat a csúcsig ami jobb tömeg-lóerõ arány mint a Ferrari Enzo-nak van...természetesen a nyomaték az össze sem hasonlítható.
A Radical csúcsmodelje viszont 2.6-os Cosworth motorral fog indulni alapból 363LE-vel.
Szal alapvetõen a nagyon könnyû súly, rettenet pörgõs nagy teljesítményû motor, kifejezetten kemény és feszes vezetés és kicsi méretek jellemzik az autót.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#14651
ilyen van a TRD3-ban. Ez olyan Radicalos?

Mission Impossible 2010: PRO Class

pajti
#14650
Caterham mod mikor jön? Képeken elég fullosan néz ki.<#nyes><#vigyor3><#idiota>

JuanG
#14649
betöltesz egy pályát, a chat-be beírod hogy ISI_BABYFACTORY, enter, kilépsz a fõmenübe, és dõl a zsé 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

SD456
#14648
Sziasztok!

Nem tudna adni valaki egy 100%-os mentést vagy valami olyasmit, hogy meglegyen az összes kocsi? ([email protected])

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

lac coo
#14647
Van. Csak 3D modell nincs hozzá, alap rF autóra van rárakva a fizika....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14646
Szasztok. Van V8 Supercars mod a gémmhez?

Ingy
#14645
ja Grat mindenkinek fasza volt a mai nap <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Papailaca
#14644
thx<#integet2>

Let\'s get ready to Rumble!

JuanG
#14643
én is Gratulálpk ismét Lacinak és Norbinak!!!! Kint voltunk Ingyvel meg Starskyval, jó volt látni ahogy Norbi magabiztosan nyomja mint állat 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#14642
Csak mert hülye vagyok mint a föld és mindig elfelejtem mi micsoda....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14641
Igaz.
lac coo
#14640
Amúgy a magyarázó részeket szabadon átírhatom, vagy ahol nincs // jel után beírhatok bármit, igaz ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14639
Nem is mondtam , hogy nincs benne ! 😊))

És melyik melyik ? <#idiota>

Szerk : már látom 😊)))))))))))99

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14638
Pedig benne van a PLR-ben😊
Sound Options resz:
Vehicle Scrubbing VolMult="0.0002000000" // Sodrodas
Vehicle Skidding VolMult="0.0003000000" // Csuszas
Vehicle Roadnoise VolMult="0.0000050000" // Gordules

b-type
#14637
grat a versenyhez 😊 <#eljen>
ha gondolod ide jöhez bármilyen beszámoló a témában: MNASz Topic

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#14636
Nem baj, akkor is szep eredmeny!
Ez technikai sport, ez mind benne van. Az emberekkel a palyan, meg nem sokat lehet kezdeni😊 Talan majd egy ido utan "lecserelodnek" azok, akiknek le kell😊)))
Papailaca
#14635
nekem sajna megint elõjött a tegnapi hiba, valami az elektronikával nem stimmel és egy idõ után a kopjúter vészprogramra kapcsol, ami kb 15-20%-os teljesitménycsökkenést eredményez, igy a harmadik helyrõl visszaestem a hetedikre, és ezt a poziciót csak nagyon-nagyon-nagyon nagy nehézségek árán sikerült megvédenem. de ez van, nem szomorkodok, azon sem, hogy a reggeli idõmérõn kimentem elõre, és egyetlen egy tiszta kört nem tudtam menni, mindig kiforogtak, vagy olyan volt, hogy hármat kellett elõznöm, meg ilyenek. az ire a pontot az tette fel, hogy lemaradtam az elõttem levõtõl kb 3 kanyarnyit, hogy majd az elég lesz egy utolsõ gyorsra, megyek is a célegyenesben , erre kijön egy csávó a pitbõl, és keresztbeáll a t1-ben elõttem😊 innentõl kész voltam . 8ik idõ. volt olyan köröm, hogy a csávú le akart húzódni az alesiben, de véletlenül ezt az ideális iven tette. én meg jöttem már a kanyariven teligázzal. fékezni, meg drasztikus gázelvenni nem volt lehetõség, mert a külsõ rész elég vizes volt, igy pici gázelvétel, és kihúzódtam másik (vizes) ivre, megindult a hátulja, és kivülrõl körbedrifteltem a kocsit. csávó utána odajött, és aszonta, hogy nem vagyok százas, mert ez valami 120 kmhval történt. úgyhogy ennyi az idõmérõrõl, ami teljesen meghatározza a versenyt.

Let\'s get ready to Rumble!

lac coo
#14634
Alex, a gumi hangokat nem lehet valahogy felerõsíteni mint pl. GTL-ben ? 😊)))

PRL-ben nem találok olyasmit ami az lehetne...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14633
Nem jövök rá mi ez 😊))
De a modokhoz tuti nem kell...
Letöltöd a modot , bemásolod az adott könyvtárakba és játszol 😊)))

Letöltéseket találsz a fenti linkekben a bannerban...
De az rFactor Centrálba már csak a jobb modok kerülnek be, azokat érdemes letölteni .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Videe
#14632
ok köszi mindenkinek mindent!!!<#worship>

Asus P5PL2, Celeron 3,2 Ghz, Asus Geforce 7600 GS Silent,2x 512\\667 DDR2 Kingmax, Maxtor 160GB, Logitech Formula Force EX

Videe
#14631
talán azt írja hogy ezzel aktiválhatod a modokat, vagy valami hasonló

Asus P5PL2, Celeron 3,2 Ghz, Asus Geforce 7600 GS Silent,2x 512\\667 DDR2 Kingmax, Maxtor 160GB, Logitech Formula Force EX

Videe
#14630
az rfactor central on volt

Asus P5PL2, Celeron 3,2 Ghz, Asus Geforce 7600 GS Silent,2x 512\\667 DDR2 Kingmax, Maxtor 160GB, Logitech Formula Force EX

Alexease
#14629
Ha az valami utility akkor felesleges😊
lac coo
#14628
Õõõõõõ... Az mi is ? 😊))
Én még nem hallottam róla .😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Videe
#14627
aha, köszi!!! a generic mod enabler gondolom mindenképp kell?!?!

Asus P5PL2, Celeron 3,2 Ghz, Asus Geforce 7600 GS Silent,2x 512\\667 DDR2 Kingmax, Maxtor 160GB, Logitech Formula Force EX

lac coo
#14626
Amennyit csak találsz ! 😊)
De érdemesebb válogatni .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Videe
#14625
Sziasztok! Új vagyok még az rfactorban ezért lehet hogy hülye lesz a kérdésem...
Akármennyi "autós" és "pálya" mod-ot felrakhatok egyszerre?

Asus P5PL2, Celeron 3,2 Ghz, Asus Geforce 7600 GS Silent,2x 512\\667 DDR2 Kingmax, Maxtor 160GB, Logitech Formula Force EX

lac coo
#14624
Jobb volt a setupja, nem laggolt ? <#idiota><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14623
<#idiota><#zavart1><#eljen><#worship>

Es Te?!
Papailaca
#14622
a norbi mégjobban lealázta a wébert

Let\'s get ready to Rumble!

aesirbaba
#14621
Elõször is gratulálok a tegnapihoz, most meg mondd el kérlek, hogy ma mi volt, mert nem voltam ma kint.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Papailaca
#14620
szivesen😊
én meg köszönöm a festést<#wave>

Let\'s get ready to Rumble!

CodeRed
#14619
Mostmár okés.. <#eljen>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Istencsászár
#14618
Áh, beteges😄😄

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#14617
Az új Autosimsport-ot láttátok már ?

A Lupo Mod megint nagyon szépnek néz ki , a fülke pl. nagyon ott van....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!