rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#14717
Alex, a lvl3-es gumiban a te részednél ilyen bejegyzés van:
BrakingCurve="Font"
szal betûhiányos.
egyébként most tesztelem 😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Tomo15
#14716
Egy ilyenre muszáj lesz benevezni😄
SD456
#14715
Sziasztok!

Valakinek van hang a F1 champions 1.05 mod ban? Mert én felraktam és minden volt csak kocsi hang nem...

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

b-type
#14714
de ez sem rossz
bár nekem a piros sokkal jobban tetszik, van benne hangulat 😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#14713

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

CodeRed
#14712
Itt már csak egy olyan megoldással tudna a Logitech überelni bárkit, hogy levehetõvé tenné a kormányt, és gyártana 1-2 másfajtát ami simán cserélhetõ lenne a fõ tengelyen.Például készülhetne F1 kormány kivitel, vagy NASCAR :-) Eléggé idõtálló eszköz lehetne, és mivel a MOMO belsõ mechanikája a kormánynál szinte elnyûhetetlen így ezzel biztosan nem lenne gond...Csak az a gázpedál aggaszt nagyon, ráadásul nem is látni sehol.Legalábbis én nem találtam róla sehol képet pedig gúglival kerestem (lehet hogy valamit benéztem?<#idiota>)

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

b-type
#14711
brutál jó az átkapcsolható váltó..<#eljen>
remélem a H váltás kellõen bekattan.
Nekem is igen bejövõs a cucc.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

CodeRed
#14710
Akkor már ide is dobjunk róla 1 képet :-)

Egy ilyenre énis tuti benevezek majd...
Reméljük, hogy minõségi anyagból készül majd belül is,(fõleg a pedál) mert kívülrõl tuti ász.Majdnem leesett az állam mikor megláttam.Bízom benne, hogy mégegyszer nem követik el azt a hibát mint a MOMO Racing esetében.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

avcom
#14709
na, akkor DFP-t nem veszek <#wow1>

#14708
Reméljük az új G25-ös Logitech kormány, mely októberben jelenik meg minden tekintetben kielégítõ lesz, és a pedál sem hagy majd kivetnivalót.

Cikk

petesilver
#14707
Majd ha jön Alex, elmondja a tapasztalatait. Szerintem neki vannak ezzel kapcsolatban munkahelyi tapasztalatai, remélem megosztja velünk.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#14706
Mondjuk pl nekem van egy Kawasaki Press cd, ami kizárólag újságoknak készült minõségi fotócuccos. Na az korrekt, mindenhonnan fotózva a motor, fulltól csupaszítva a vázig-dugattyúig minden, asszem még 3Dmodelrõl wirekép is van. szóval részletes, profi cucc. Ilyesmit tartanék alapnak.

Mission Impossible 2010: PRO Class

copass
#14705
mondjuk én építészetben mozgok, de azért ott is van egy két érdekes gondolat arról mint tervszolgáltatás.megsárgult századelõs fénykép(alaprajz,méretnélkül ügye), vidd fel térben, jah és pontos is legyen!<#falbav>

avcom
#14704
nemrég volt "szerencsénk" dolgozni egy BMW Sauber-hez meg az Intelhez köthetõ dologgal, sírva röhögnél, ha tudnád milyen nevetséges "dokumentációt" mellékelnek ilyenkor

petesilver
#14703
Nem úúúúgy, Te! 😊 Amikor gyári tervrajzokat dobnak hozzád, esetleg az eredeti, általuk megcsinált 3D modelt, amikor hozzádvágják a gyári tervrajzokat, aminek segítségével miliméter pontos splineketrecet alkotva modellezel, stb, sorolhatnám. Persze lehet ezt csak én képzelem így, hogy ilyet kapnak, de hogy így képzelem a gyári támogatást, az tuti!!! 😊)

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#14702
<#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#14701
a magunk léptékeivel megvan most is a gyári támogatás, bármikor besétálsz a Proex mûhelybe és mondod, amit szeretnél és én is kérdeztem, hogy mire van szükség, soha nem mondtál semmit

JuanG
#14700
klassz meló lenne, pláne még ha fizetnének is érte <#buck>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#14699
emberek? úgy érted kerékcserénél a szerelõk? ... sztem egy darabig ilyen nem lesz...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#14698
1X úgy csinálnék profi segítséggel modelt játékba, amikor gyári támogatás is van, mindennel, ami csak kell! Jó lenne megtapasztalni, milyen az a sufnituningal ellentétben.

Mission Impossible 2010: PRO Class

SD456
#14697
Sziasztok!

Nem tudja valaki nincs olyan mod vagy valamilyen addon, hogy a box-ban ott lesznek az emberek?
Bocsánat a sok modos és más kérdésekért de 3 napja van meg ez a király játék és pár modot beleakarok rakni.

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

b-type
#14696

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#14695
Szerintem az van benne alapból......nem?
lac coo
#14694
Ismerem 😊)

Viszonylag sokat törtem-zúztam 😊))

De a 2-ben már nagyon dúrva az autó törése ! 😊)))))Nem semmi, hogy egy autó kb. 500 elemre szakad 😊)))

Ja...: és az elsõ része neten, arénában nagyon-nagy fun volt 😊)) !!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#14693
Naja de azmár sufni tunning belsõ😊, tényleg jókis gém, kategóriája legjobb a mai napig, ilyen játékokhoz mérten kivételes fizikával... Remélem a 2õt nem butítják le semennyire...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#14691
Az elso resz nagyon jo volt, legalabb is az elso harmada😉 teljesen jo belsonezettel (tuning😄), korrekt es elveetes fizikaval, toressel stb.😉 A masik ket harmadanal mar erosen arkadosodott😊
lac coo
#14690
Flatout2 trailer Marha jó 😊))))<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SD456
#14689
Sziasztok!

Nem tudja valaki van 2006-os McLaren skin a F1 Champions v1.05-mod hoz?

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

lac coo
#14688
És hogy lehet ezt szerkeszteni azzal a görbe-szerkesztõvel ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#14687
Ja nem, igazad van Mike, a nippon volt 1.34, a megane meg 1.57-58

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Alexease
#14686
Tessek, "piros-fekete" gumi-teszt😊 A Howston-hoz csinaltam, ne kerdezd miert😊 Csak a gorbeket bovitettem, vagyis mind harom kategoriajaba, be kerult egy Alexease gumi tipus is, az uj gorbekkel😊) Az eredeti gumi es HDV file-ok is benne vannak! ne varj csodat😊

http://alexease.uw.hu/files/Howston_Gumigorbe.zip (36kbyte)

#14685
Az a Nippon nem? 😊)
k8bal
#14684
1:42:231

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Panther
#14683
Megane-val Imolában??? Nekem 1:57 körüli idõ ugrik be.....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Tomievo
#14682
Így elsõre 1.38 vagy az alatt ugrik be.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#14681
Nekem az lenne a kényelmesebb 😊))
Gondolom elég , ha az õ e-mail címét adom meg ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14680
En PayPal-al vettem meg, viszonylag gyorsan megjott a mail (1 oran belul?!). Hogy most mi van, nem tudom...
lac coo
#14679
#14663 ???

Melyik gyorsabb, én már nem is emlékszem melyikkel vettem, de tudom, hogy egyikkel sokat kell várni ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14678
A mégane-nal imolában mennyit mentetek, ha emlékeztek?

lac coo
#14677
Na még elolvasom 20-szor és talán megértem mit akarsz mondani 😊)))

És próbából sem tudsz egy ilyen fekete-piros gumit csinálni ? 😊))

Nagyon kár az rF-ért , hogy ez a csúszás-ellenkormányzás ilyen rossz benne....

Vagy egy próba gumit amit tudnánk nézegetni, próbálgatni tesztelni ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14676
De 3 van, de az inkabb mar a ketto eredmenye😊 Bar nem ertek hoza igazan (semennyire)😊
Valszeg ismerik a modderek, bar nem hasznaljak ki valoban, de lehet hogy az engine sem kezeli le rendesen😊 Ezt kellene vegig tesztelni😊 Mert azert az sem megoldas, hogy megkerulve/kihasznalva a hibakat, sinautot csinalunk a kocsikbol, mert a "verseny auto nem csuszik meg" 😊))
A Pacejka editorral lehet ilyen "gorbeket szerkeszteni"😊 Amugy valami orosz fickorol kapta a nevet, aki kidolgozta ezt a "rendszert"😊

Itt van peldanak egy "normal" beallitas.
A fekete gorbe az "elore fele csuszas", a piros gorbe az "oldalra csuszas"😊 Latszik, hogy erosen kulonboznek😊 Az F1 2002-ben (rF engine) a pios volt az altalanos (mind ket iranyra), az F1C-ben, GTR-ben es az rFactorban (bar van lehetoseg ket gorbere) a fekete.
Az rF-be az a gond, hogy oldalra tulsagosan hirtelen veszti el a tapadasat (mivel a fekete gorbet hasznalja😄), es rovid idon belul nagy sebessegvesztesre, szogelfordulasra van szukseg hogy visszanyerje. Ami altalaban ritkan jon ossze😊 Ezert tartozik a feket gorbe az "elore csuszashoz" mert ott igy jo. De az oldalsohoz a pirost illene hasznalni, mert akkor teljesen mas a gumi felfekvese, szoge, deformalodasa. A gorben latszik is, hogy nincs drasztikus "eldobas", lagyabb az atmenet a csucsnal, igy konnyebb is visszaszedni (termeszetesen, ebbe most az auto dimanmikat - csavarodast, dolest - ne szamoljuk bele)😊)
Amugy, igazabol fingom sincs az egeszrol😊))


b-type
#14675
most szörözöl mi? 😊))
Mi alapján mondja az ember hogy jó fej, hát ha szimpatikus nem?
Mélységérõl persze lehetne boncolgatni, hiszen a már 2éve stabilan 'jó fej' cimboráról is kiderülhet hogy lenyúlja az ember nõjét..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14674
Nem 3 görbe van ?
És miért nem használja senki ? Gondolom egy "profi" modder csapat tisztában van ezekkel a dolgokkal ? !

És mi az a Pacejka editor ? <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#14673
rF-be ilyeneket ne keress😊))
Sot, a gumifizika kimerul az "1 gorbes" bealitasokon (a kotelezo 2 helyett)😊Nonszensz, hogy az rF-ben ugyanolyan a gumik dinamikaja frontalisan mint oldaliranyba😊 Persze, van lehetoseg hasznalni normalisan 2 gorbet, de alapbol nem igazan hasznalnak😊
Probalkozom Pacejka editorral, de valszeg nem a gorbek lesznek a foproblema😊 Csinaltam - veletlenul😄 - olyan gumit, ami oldalra nullat tapadt, igy oldalcsuszaskor, lassulas nelkul csusztam a vegtelenbe, aszfalton, fuvon, homokban😊))
Alexease
#14672
Vicky valszeg jo "szakember" lehet es jo versenyzo is!😊 Hogy mennyire jo fej, azt nem tudom, de a musorok alapjan szimpatikus😊)
SD456
#14671
Hátha csinálnak nagyon jó lenne

PS3 ID: SDani456

b-type
#14670
<#eljen> 😄
Emléxem egyszer meg a Maserati Trofeo bajnokságba ugrott be asszem egy topbébivel.
De Vicky-t nagyon bírom, jó fej csaj 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#14668
Megnézem rF-ben, de gyanítom egy újabb csalódás lesz... <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#14667
Vedd le a gumi nyomását azt kicsit csúszkálj, és figyeld😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES