rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#15026
A munkahelyi nem szereti az ftp-t, flashget néha tud szedni, de jobbklikksaveas-el nem nyitja meg egyik lnken sem😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

#15025
Nekem simán lejött, próbáld meg flesget nélkül.
petesilver
#15024
Hát a Proex festésról lemaradtam, egyik linkrõl se jön jelenleg flashgetel 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

k8bal
#15023
Ezt a váltót kb menniy pénzbõlé lehetne összedobni? (úgy hogy a fáradságot nem számoljuk)

és mi kell hozzá mert iszonyat tetszik és nem egy bonyolult szerkezetnek látsziK!
szal valaki leírhatná hogy hogy kell miket kell venni és hol mert lenne kedvem szerelgetni! 😊

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

petesilver
#15022
Megdobsz majd egy scene linkel?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15021
Monaco !!!!!!!!!!!!!!!!





<#taps><#taps><#taps><#taps><#taps><#taps>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15020
lac coo
#15019
De már írtad lentebb , hogy két helyrõl is letölthetõ lesz 😊)
Csak Proex-en még nincs fent...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15018
igen, csak baromi nehezemre esik szájbarágni, hogy miért jó ez az egész <#vigyor>

lac coo
#15017
Mit kéne átírnom ahoz , hogy fékezéskor illetve gyorsításkor jobban elõre-hátra billenjen a "fejem " ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15016
Használd egészséggel 😊
Misu biztos szól majd, de a Proexhez kapcsolódó festések mindegyike elérhetõ lesz majd a csapat oldalán is.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#15015
Tõtöm a Megane-t 😊)) THX !<#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15014
Cliot akarok illetve inkább kérek 😊
A modellt nem én csináltam. Találtam egy scene-t egy autóval, abból két autós képet csinálni már nem egy durranás.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#15013
Akkor passz!Honnan van texturázott korrekt Megane-od maxban? rFbõl kiszedve kapásból rémálom az egész, a simed átnevez mindent, úgy kezdi! Mindenesetre a shaderek, fény nagyon tetszik, a festésrõl nem is beszélve!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#15012
Nekem semmi bajom vele, nekem tetszik <#idiota><#zavart2><#vigyor>
Lehet hogy azert alul kormanyzottabb, mert orrmotoros es elsokerekes😊))
b-type
#15011
Jó videó, ami nekem feltünik, hogy a szvsz pilóta kezében sokkal inkább él a kormány.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#15010
A SEAT MOD ugyanaz a szar, mint a Lienz-ben lévõ kocsik! Semmi FFB, és ugyanaz az alulkormáyzottság a viszonylag gyors kanyarokban. Ezen kívül, mintha folyamatosan jégen mennék.
A MEGANE Modnak még a nyomába sem érhet természetesen.

b-type
#15009
Nagyon jól néznek ki a képek, mind a Megane mind a Clio <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

k8bal
#15008
ez kurva nagy!!! ilyen kell!! 😊))))

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

lac coo
#15007
Sufni váltó ..😊 De jó 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15006
Csak egy autóst találtam, azt kavargattam egy kicsit, de nem Wardog 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#15005
Minden megoldhato, foleg a gumival😊 De sajnos ha a felfuggesztes hibas, akkor hiaba allitgatjak a gumit addig amig fun nem lesz, akkor meg a dinamika maszik el teljesen😞 Egy ido utan mar az RD3 is jobb osszkepet "mutatna"😊
lac coo
#15004
Lehet hogy a fizikai-motor is hibás, de reményt ad , hogy ennek ellenére itt ( Lienz) elég jól megoldották, anélkül , hogy sínautó lenne....
Mert a legtöbb "drift-mod" élettelen autó lett igaz driftelni ugy ahogy lehetett velük .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#15003
Ezt a sceenet te csináltad, vagy a jó öreg Wardog?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#15002
Nem ertek hozza, de azert irok valamit😊

Valszeg a felfuggesztes beallitastol is erosen fugg😛 Ha megnezzuk az rF-ben amikor az auto repul, gurul, borul, akkor lathato hogy sajnos elegge bena😊 Az auto kozeppontja korul probalja ossze-vissza forgatni😊
Remelhetoleg a felguggesztest nem igy szamolja😊 Pedig neha ilyen erzesem van, foleg megcsuszaskor😉))

Ha egy autonak pl. "kitor" - megcsuszik😊 - a hatulja, akkor azelott mindenkep el kezd arrafele billeni es csavarodni a felfuggesztesen. Ezt erezni is kell(ene) a kormanyon. A csavarodasok kozeppontja NEM az auto mertani vagy modelezett pontja, nem is a sulypontja, hanem az elso- es hatso felfuggesztes oldaltartasabol, elmozdulasabol szamolt ertek. Ez a pont erosen valtozik elore es hatra, az elso es hatso SwayBar beallitasatol.

Sorry, nem folytatom, mert rajottem hogy nagyon hosszu es bonyi😊 A lenyeg, hogy nem csak a gumitol fugg😊)))
lac coo
#15001
Tuti ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15000
nem tudom miért, de ez nekem jobban bejön, mint a Mégane <#wink>

petesilver
#14996
Idõvel egy ilyen is segbarúghat a pályán!!!! :




Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#14995
Miért voltál biztos benne ? 😊
Egyébként ma este még csak 3 kérdésem volt 😊))
Szal még legalább 20 hátravan ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#14994
Te atyaúristen, ez milyen gyönyörû!!!! Grat Toya!!!!! Isteni!!<#worship><#worship><#worship><#worship>

Mission Impossible 2010: PRO Class

#14992
Miért voltam benne biztos hogy 2percen belül jön válasz...
bocs..../on
lac coo
#14990
Az okos ember kérdez! 😊))

A hülyék úgy látszik mindent tudnak !<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14988
Te sose fogysz ki a kérdésekbõl...<#idiota>
lac coo
#14987
Ezt már régóta meg akartam kérdezni ...
A Lienz modban elég szépen reagál az autó az ellenkormányzásra, ez csak a gumi érdeme? Mert ezt megérné áttanulmányozni ( már aki ért hozzá...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14986
Jó de eddig nem így volt , láttam minden más hírt is 😊))

Szép a kocsi , grat...
Az én Proex-es Porsche-ém meg pihen mert már hányok a photoshop-tól 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14984
Le lehet majd tölteni természetesen, két helyrõl is...
A HSW-vel nálam semmi gond nincs, ha a linkrõl mész be ami itt található akkor az rFactor rész híreit és letöltéseit látod csak, ami egy rFactor topicban teljesen normális.

És most akkor rakok én is egy képet az elsõ Meganeról 😊


HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

avcom
#14982
...én még kérnék egy narancslevet és a számlát, thx <#vigyor>

lac coo
#14979
Alex , Misu THX.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#14977
hamarosan kész lesz és fent lesz a HSW-n és a csapat oldalán is
a HSW-vel kapcsolatban Toya az illetékes, a linkes dolgot meg nem értem

lac coo
#14976
Visszaraktam a Seat-ét.... De ha valaki tud adjon eredetit az szebb ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14975
Valaki adjon gyorsan egy eredeti showroom -ot mert , uninstallálta azt is ez a Leon Mod 😊)))))))))

Aztán így meg nem indul a játék 😊)))))<#lama><#idiota>

Pláne azt sem tudom fejbõl , hogy hol volt a helye 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14974
Amúgy tényleg jó , tökéletesen olyan mint egy mezei autó 😊))))

A Seyff videodat nem tudod felrakni gogle video-ra , had lássák a parasztok... 😊))) Porsche vs rFactor néven....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14973
Letölteni nem lehet ? 😊)))

Amúgy HSW-vel van valami gond? Nálam már nagyon régóta a Bedford pálya az utolsó hír , de nem hiszem, hogy azóta nem került rá semmi 😊)))

Szerk: ha innen a bannerbõl megyek rá akkor a régi oldal jön be, és nem is lehet frissíteni 😊))
Ha beírom a linket akkor jó !
Ez mitõl van ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#14972
<#eljen><#worship>
avcom
#14971
egy fatális véletlen okán a festõk benézték a garázsajtót <#vigyor><#vigyor><#vigyor>



by Toya

Alexease
#14970
- A zene teljesen felesleges, DEL!
- A hangok a Lienz-bol vannak, csak azert van benne, ha esetleg nem lenne fent valakinek a Lienz. Nem irod felul, ennyi.
- A ShowRoom.mas "hasznalat" benne van a readme-ben is! Azt sem kell felul irni.

Ha ezek miatt katasztrofa, akkor nem tudok mit mondani😊
k8bal
#14969
ez is rohadt nagy! 😊)
hanyatt vágom magam tõled, mester! <#worship>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#14968
a music könyvtárban lévõ believe me címû szám meg recseg nálam.

katasztrófa ez.

ja nem mondtam, hogy én nem a telepítõt használtam, hanem elõbb kiszedtem a cuccokat a telepítõbõl.