rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#15077
Csináltam a melóhelyi desktopra egy wallpaper montázst Norbi Megane festésérõl. aki gondolja, szedje le, felraktam a galériámba.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15076
Igen, így szebb mint nyálkásan 😊)))<#eljen><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15075
#15074
Kész a Grigalek féle Megane is és már le is tölthetõ. A Norbi féle autón egy kicsit változtattam (kevésbé csillog mostmár) ezért az új verziója annak is letölthetõ már.
A kicsomagolt fájlokat elég simán bemásolni a Proex mappába.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

avcom
#15073
még nem találtam...
a bigrenderrel pedig oszd el a képet 2 helyett mondjuk 3 részre :-)

#15072
Alex szerintem videókhoz amit megosztasz érdemes ezt a lapot használni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Tomievo
#15071
Nem lehet valahol kódlapot választani a photoshopban?

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Tomievo
#15070
Én a max 8-al már csak 990*742-es megane rendereket tudtam csinálni a bigrender segítségével. A porschéból még kicsit nagyobbat is tudtam anno.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

avcom
#15069
Alexease
#15068
"Rossz minoseg": rossz az alapanyag, nincs kedvem es idom sokaig renderelgetni, feltoltogetni es a tarhely is veges😊 A lenyeget latni😛

Van egy jo Megane Trophy, Zolder, cockpites videom, csak az a baj, hogy majd' 10 masodpercet kapok, vagyis nem az igazi😊)) Kicsit mas a palya, foleg a sikanok.😊
avcom
#15067
...ami kompromisszumokkal jár

avcom
#15066
külön kell
ráadásul nem is tûnik egyszerûnek "szerezni" egyet, nálam a rio verzió megy bigrenderrel kiegészítve

petesilver
#15065
Nagy LOL!! Semmivel nem tudtam megnyitni a Megane scenet, ezért elolvastam a max fájlját notepadban😞 Kiderült belõle, hogy ez max8 fájl sajna, azt meg nem is láttam még 😞 Már csak egy kérdés, mivel lemaradtam: brazil külön kell hozzá, vagy a 8-ban már gyárilag beépülõ plugin?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15064
Tuti 😊)

Ezeket összegyüjtöm, csak kár hogy ilyen rossz minõségû 😞

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15063
avcom
#15062
én ugyanezt játszom el az irfan view-val, de valami porszem került a gépezetbe

petesilver
#15061
Én eleve úgy kezdem, hogy a Corelbõl különvettem anno a fontnavigator progit. Ez olyan font böngészõ, bármilyen tesztszöveget beírsz, és ahol lefelé tallózod a fontokat, ott írja élbõl a fonttípussal a szöveget, éslátszik minden. Ha tetszik rábökök az installra, és beteszi a windows fontkészletébe, onnan eddig minden ilyen fontkészlet jó volt.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15060
Megvan: 1-re kell állítani ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15059
Ki van a farkam ezzel az rF-el 😊))
Hozzá se nyúlok egyszer csak leveszi a motorhangerejét , lenullázza a visszaváltás gombját, és valszeg megint nem "középen" állnak a pedáljaim és nem tom már hogy kell visszaállítani 😊)Az objekt levelst meg megint visszarakta 3-ra 4 😊)))

Úgylátszik írnom kell ezeket a beállításokat text fileba, mert ahogy nézem többször szükség lesz rá 😊)))

1.0 -ra vagy 0.5-re kell rakni az axis centert , hogy jók legyenek a pedáljaim 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15058
paff lol, pedig hetente nézem ezt a lapot :-)))))

thx :-)

JuanG
#15057
<#taps><#worship>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#15056
Pl itt ha rámész egy betûtipusra bead egy táblázatot ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#15055
<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#15054


na végre, fuck UW :-)
az autót Toya csinálja ismét

ps. Alex van valahol egy ALT kódlista? thx :-)

avcom
#15053
köszi, az alt kódok mûködnek, csak ugye erre az éles ékezetes karakterek jönnek, szal az irfan átvert :-)

keresek másikat, bár ahogy észrevettem nehéz normális magyarul tudó betûket találni

ja és a 15050-est plz töröld, mert behalt az UW és olyan, mintha dead lenne, pedig nem az

thx :-)

lac coo
#15052
???
Nem látszik a kép sem és az oldalad sem jön be 😞

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15051
Rengeteg fele font kodolas van, igy nem lehet megmondani mi lehet a gond. De a Photoshop (pontosabban az Adobe) elsosorban csak a korrekt fontokat kezeli, olyat amit PostScript-ben is meg tud feleltetni es meg a kodtablaja is stimmel😊

Ha elkuldod, megnezem, atkodolom, magyaritom, kodlapot cserelek stb.😊

De addig megprobalhatod "ALT-kodokkal" beirni az ekezeteket (ez sem mindig muxik!): õ = ALT+0244, Õ = ALT+0212, û = ALT+0250 stb.
avcom
#15050

avcom
#15049
gyors és egyben láma kérdésem lenne:
adott egy TTF fontkészlet, amely az irfan view-ban képes kiadni az ÕÚÛÁÉÓÜÖÍ stb karaktereket, a Photoshopban viszont nem, se az angolban se a CE-ben. Lehet ezzel kezdeni valamit?

köszi elõre is

#15048

Régebben én is joy-al váltottam,de már megoldodott a problémám a momo racing-el😊,sajna nem a kulisszás váltásé csak a szekvenciális része,ezért engem is érdekelne magyar leírás fórum a váltó készítésrõl.
#15047
Hi!

Át lehet irni a Seat modot,hogy máshonnan vegye a hangot?
Ha igen melyik file-t kell babrálni?
k8bal
#15046
hgtrm? :s amegmi?

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Tomievo
#15045
Elvileg elég hozzá egy gamepad elektronikája meg gombjai, a többit meg össze kell barkácsolni. Valahol ebben a topicban is asszem volt róla szó nem is olyan régen, meg talán hgtrm fórumán adtak linket, ahol van egy leírás a készítésrõl.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

k8bal
#15044
Vááááá!!! mekkora agyam van!!

A joystickomat haszn áélom felle váltásra rFactorban! 😊))))
Csak így sport váltó fíling mert csak le meg feL!

Nem tudja valaki a választ erre: #15023 ?!



😊))))

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

b-type
#15043
áá azt már rég dobtam...uncsi volt <#zavart1>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ingy
#15042
Kézi?<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#15041
na persze nem ilyen túlzott differenciál hatásokkal.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#15040
Ha mázlim van akkor oké, jelen pillanatban rákos anyagi problémák terhelnek 😄DD
(viszont lett egy csajom <#idiota>)

szal semmi nem változott, bõszme nagy holtjáékkal megyek és remélem nem megy az fölé a fék, mint Imola-ban Nippon-n.
Itt a Seat-nál könnyû, mert elég elnézõ az autó kezelése...az alapváltozatnál Ingy gumival és botváltóval tisztára mintha a PT-met vezetném 😊))))

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#15039
Na, jó már a pedálod? Ma megane? 😊)))
b-type
#15038
Tekertem rajta a privát Seat-l, igaz nekem már Ingy gumija van az alatt is.
Teljesen rendben volt, kibeba jó tekerés volt, az AI 2-3 kanyarban katasztrófa, de a amúgy jól versenyezhetõ.
Kicsit gáza még az egész pálya szvsz, és zavar hogy ha bemegyek az alagútba és felkapcsolom a lámpát az olyan mintha helyzetjelzõ lenne 😞
De végeredményben vigyorgós a dolog.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#15037
Köszi!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

copass
#15036
neuropol
beugrott

copass
#15035
#15033
Valaki megtudná nekem mondani (Alex vagy valaki aki tudja), hogy milyen betûvel íródott a képen látható szöveg és persze jó lenne egy link is az adott fontra 😊
Elõre is köszönöm!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#15032
Sorry Pete, hogy nem válaszoltam...nekem kicsit korai volt a 9 órás idõpont.
De örülök, hogy rátaláltál a srác munkáira a segítségem nélkül is.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Tomievo
#15031
Valószínû a warez miatt(ha az van), mert a Lienz hangokat az nem tudja használni.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

k8bal
#15030
Nagyon jó a Monaco!! Ajánlom mindenkinek!

A Renault festése is nagyon színvonalas lett, grat!

Jó lenne ha leaglább ennyire jó cuccokkal találkoznánk a közeljövõben! 😊

A SEAT Leon meg... Érdekes... Akkora segge van hogy nem igaz majdnem magasabb a H2-es Hummernél... Nálam nincs hangja... És olyan NFS fílingje van

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

petesilver
#15029
És már le is jött!! THX!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#15028
Köszi!!!4 Toya megtaláltam a scenet, meg a többit is!! Ügyes a srác, tök jók!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class