rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

avcom
#15256
nekem van egy bazinagy, most vadul gépelem az interjúkat a lapra, ha kész belinkelem a logokat :-)

lac coo
#15255
Bomba , nagy "B" logoja kinek van ?
És még az lenne a kérdésem, hogy hol tankolják a Megane Trophy-t ? Hol van a töltõnyílás ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#15254

Mission Impossible 2010: PRO Class

CodeRed
#15253
NP! Elõre is KÖSZI!

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

avcom
#15252
ebbõl ne indulj ki, szar az egész

JuanG
#15251
naja 😊)...azt már ki lehetne próbálni, hogy egy objektum (fõkasztni) megjelenik-e a menüben (síímán 😄D) ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#15250
Jaaaa! Az jójaz! Legalább valaki be tudja majd rakni a clio tesztverzióját ingame!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#15249
nem, ez külön van...pihenésképp kipróbáltam mennyire vagyok már rutinos (F1CH-bõl ki --- rF-be be)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#15248
cool! de mi ez? ez lett a Zondából?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#15247
Nnna azt full elfelejtettem, sorry! De ma este azért is elküldöm!

Mission Impossible 2010: PRO Class

CodeRed
#15246
<#eljen>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#15245
Errõl jut eszembe Pete, kapok tõled egy gumitextúrát NR2003-hoz? Tudod ami a renderen van <#vigyor2>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

JuanG
#15244
na, betettem a játékba, de még csak félig megy...önálló autóként hibával elszáll...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

CodeRed
#15243
KÖSZÖNÖM a segítséget mindenkinek..este kiprónyálom....

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

petesilver
#15242
Viszont a texturák nagyon korrektek!!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#15241
annak teljesen, jól müxik.
a következõ úgy van megcsinálva hogy tapasztalati pontra és pénzre lesz elérhetõ, ha nem bajnkságban nyomod akkor kevesebb tapasztalati pontot és fõleg pénzt keresel...tehát sokára jön össze hogy autót tudj venni és befizess egy bajnokságra.
viszont ha megnyered a tesztet (Bitang K. ellen<#idiota>), akkor rögtön elérhetõ lesz.
majd vmikor még azt akarom megcsinálni az upgrade.ini-vel hogy a kezdõ autó, amit meg tudsz venni a pénzedért, az mas-ban egy rozsdás...esetleg hiányozzn egy két elem..pl. kerék <#idiota>,..és meg tudod venni a pénzedért a rendbehozást, a fényezést és matricázást,.meg persze a tunningot külön .gmt-ként. 😊)))

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#15240
Lejött ez valakinek már? Birka 1 egyveleg ami az autót illeti, nem is igazán értem.

Mission Impossible 2010: PRO Class

copass
#15239
viszont a célnak megfelel!😊

b-type
#15238
Ezen miközben csináltam is röhögtem de így volt a leggyorsabb...<#idiota>
Kép

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#15237
a franc, a tördelés nem ugrott be 😞(

A lényeg hogy a season= alatti nyitott kapcsos van csak szélen, és a season adatok zárását jelzõ legutolsó, az összes többi szöveg és kapocs beljebb van mondjuk 3 szóközzel.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#15236
rFm-ben kell megadni a season-t, és a pályát/kat...ez utobbit én a .gdb fejlécébõl húzom ki, de lehet hogy elég az a könyvtárnév is amiben a .gdb és .scn van.
ha track, grandPrix..vagy más kiolvasott nevet adtam meg, elõfordult hogy nem találta.

pl. amit én most csinálok:
Season = MNASz Tesztvezetes
{
FullSeasonName = MNASz Tesztvezetes
EntryFee = 50000
BaseCreditMult = 100.0
Vehicle Filter = test
Min Championship Opponents = 01
Min Opponents = 01
Max Opponents = 01
Max Championship Opponents = 01
Opponents Driver= Bitang Krisztina
SceneOrder
{
Pittsburgh-Kart
}
SeasonScoringInfo
{
FirstPlace = 10
}
PoleCareerExpMult = 10.0
PoleCareerMoneyMult = 450.0
LapMoneyMult = 0
LapExpMult = 0
FineMoneyMult = 0
FineExpMult = 0
PoleSingleMoneyMult = 0
PoleSingleExpMult = 0
PoleMultiMoneyMult = 0
PoleMultiExpMult = 0
WinSingleMoneyMult = 0
WinSingleExpMult = 0
WinCareerMoneyMult = 200
WinCareerExpMult = 0
WinMultiMoneyMult = 0
WinMultiExpMult = 0
PointsSingleMoneyMult = 0
PointsSingleExpMult = 0
PointsCareerMoneyMult = 0
PointsCareerExpMult = 0
PointsMultiMoneyMult = 0
PointsMultiExpMult = 0
}

Itt még sok minden nincs megcsinálva..pl. a tapasztalati pontok nincsenek pontosan belõve, de amit a SceneOrder két alkapocs közé pályanevet beteszel az szerepelni fog.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#15235
off:
srácok: nincs valakinek egy rossz ffb-s kormánya/joystickja, aminek mondjuk mechanikus baja van? (eltort stb)... nekem csak az ffb kene belole tulkepp (motorok+elektronyika) 😊

-- http://www.x-plane.hu

avcom
#15234
az rfm fájlban vannak felsorolva a pályák

CodeRed
#15233
Igazi lámer kérdés következik:

Szeretnék bajnokságot futni rF3 mod-al (ami szvsz a legjobb formula v nem zárt kasztnis mod eddig) hogyan tudom a saját általam válogatott+reparálgatott pályákat, saját sorrendben betenni, hogy azokon fussam a futamokat?Biztosan volt már errõl szó itt, de nem találtam hsz-t...

elõre is köszi.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

avcom
#15232
egy pár profinak rá kéne szállni és befejezni, nem rossz, de sajnos nagyon sok kell még...

copass
#15231
ha már pimpmyride
bohóckodtam, oszt beküldtem, kaptam vagy 150 szavazatot! 😄

b-type
#15230
kivülrõl nem rossz, mozgása nekem nem jön be, belseje még elég munkás szvsz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#15229
pimp my ride <#vigyor>
amúgy jópofának tûnik, csak nincs template <#rinya>

copass
#15228
avcom
#15227
thx megnézem <#worship>

avcom
#15226
relax, nem ugrálok, inkább kunyerálok <#vigyor>

copass
#15225
mostanában ezt az Ambient Occlusion-t próbálgatom, picit gyorsabb mint a GI.
ez a legérthetõbb szerintem:
Everflow studio AmbientOcclusion tutorial

ambient occlusion
occlusion tutorial

petesilver
#15224
Sorry, tudom, hogy az a fontos, de ahoz agy is kell, az meg most nincs😞 Ne becsüld le ennek a jelentõségét, az itt felevenelített tapasztalat jól jön még a clio renderekhez is majd.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15223
....Adobe Font Folio.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15222

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#15221
én meg õõõõ, Alex plz ha lehet csinald meg a templatet , ezen bukik a Zonda
*könyörgés power*<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

avcom
#15220
jobbulást Pete
de Clio-t please, jó ez a Megane, de a Clio a mienk :-DDDD

petesilver
#15219
Ez valóban tetû lassú! Egy óra alatt eljutott a kerítés tetejéig, föntrõl lefelé!! És ott tulajdonképpen még semmi számolnivaló nincs úgy igazából!

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15218
Honnan ?<#zavart2>

Amúgy már megvan... <#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15217
Letölthetõ a BOMBA Megane 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#15216
<#mf1><#eljen><#eljen>

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#15215
Az az igazság, hogy ma haza kellett jönnöm, olyan rosszul voltam migrén miatt. Ez a mai renderelgetés csak szaggató fejjel bíbelõdés valamivel, koncentrálni nem nagyon tudtam rendesen semmire. Idõtöltés volt csak csupán. Gyári ISI mas volt ez az egyik korai viewerben, onnan szedtem ki, maxba be, újramaterialozni, összehangolni a megane-al, bekamerázni, azt hello. A másik egy nascar render volt, pl az utánfutón indy 500 feliratú gumi van😊 de psszt ám!!! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

#15214
Müxik a váltóm😊
Ott figyel a beültetett szerv-remélem nem dobja ki (sebességbõl)😊
A donor egy logitech precision gamepad volt.
#15213
Alexease
#15212
<#eljen>
Be kell kapcsolni a SkyLight-nal a Cast Shadows-t😊 De kegyetlen lassu😞
A tukrozodesekre meg erdemes tenni - anyagtol es fenyszorasi tulajdonsagtol fuggen - kissebb-nagyobb FalOff-t.
#15211
http://
#15210
""
petesilver
#15209
Pl aszfaltnak adtam 300Xbumpot materialból noiseal, és semmi, nem mûkszik 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#15208
Faragtam egy scene-t, de nem igazán tetszik, a szokásos nóta: ha maxban skylightot használok, nem tudok shadowt gyártani, mert nem tudom hogyan kell😞(

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15207

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!