rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És még az lenne a kérdésem, hogy hol tankolják a Megane Trophy-t ? Hol van a töltõnyílás ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Mission Impossible 2010: PRO Class
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Mission Impossible 2010: PRO Class
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
a következõ úgy van megcsinálva hogy tapasztalati pontra és pénzre lesz elérhetõ, ha nem bajnkságban nyomod akkor kevesebb tapasztalati pontot és fõleg pénzt keresel...tehát sokára jön össze hogy autót tudj venni és befizess egy bajnokságra.
viszont ha megnyered a tesztet (Bitang K. ellen<#idiota>#idiota>), akkor rögtön elérhetõ lesz.
majd vmikor még azt akarom megcsinálni az upgrade.ini-vel hogy a kezdõ autó, amit meg tudsz venni a pénzedért, az mas-ban egy rozsdás...esetleg hiányozzn egy két elem..pl. kerék <#idiota>#idiota>,..és meg tudod venni a pénzedért a rendbehozást, a fényezést és matricázást,.meg persze a tunningot külön .gmt-ként. 😊)))
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mission Impossible 2010: PRO Class
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
A lényeg hogy a season= alatti nyitott kapcsos van csak szélen, és a season adatok zárását jelzõ legutolsó, az összes többi szöveg és kapocs beljebb van mondjuk 3 szóközzel.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
ha track, grandPrix..vagy más kiolvasott nevet adtam meg, elõfordult hogy nem találta.
pl. amit én most csinálok:
Season = MNASz Tesztvezetes
{
FullSeasonName = MNASz Tesztvezetes
EntryFee = 50000
BaseCreditMult = 100.0
Vehicle Filter = test
Min Championship Opponents = 01
Min Opponents = 01
Max Opponents = 01
Max Championship Opponents = 01
Opponents Driver= Bitang Krisztina
SceneOrder
{
Pittsburgh-Kart
}
SeasonScoringInfo
{
FirstPlace = 10
}
PoleCareerExpMult = 10.0
PoleCareerMoneyMult = 450.0
LapMoneyMult = 0
LapExpMult = 0
FineMoneyMult = 0
FineExpMult = 0
PoleSingleMoneyMult = 0
PoleSingleExpMult = 0
PoleMultiMoneyMult = 0
PoleMultiExpMult = 0
WinSingleMoneyMult = 0
WinSingleExpMult = 0
WinCareerMoneyMult = 200
WinCareerExpMult = 0
WinMultiMoneyMult = 0
WinMultiExpMult = 0
PointsSingleMoneyMult = 0
PointsSingleExpMult = 0
PointsCareerMoneyMult = 0
PointsCareerExpMult = 0
PointsMultiMoneyMult = 0
PointsMultiExpMult = 0
}
Itt még sok minden nincs megcsinálva..pl. a tapasztalati pontok nincsenek pontosan belõve, de amit a SceneOrder két alkapocs közé pályanevet beteszel az szerepelni fog.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
srácok: nincs valakinek egy rossz ffb-s kormánya/joystickja, aminek mondjuk mechanikus baja van? (eltort stb)... nekem csak az ffb kene belole tulkepp (motorok+elektronyika) 😊
-- http://www.x-plane.hu
Szeretnék bajnokságot futni rF3 mod-al (ami szvsz a legjobb formula v nem zárt kasztnis mod eddig) hogyan tudom a saját általam válogatott+reparálgatott pályákat, saját sorrendben betenni, hogy azokon fussam a futamokat?Biztosan volt már errõl szó itt, de nem találtam hsz-t...
elõre is köszi.
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
bohóckodtam, oszt beküldtem, kaptam vagy 150 szavazatot! 😄
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
ez miez?
ez a legérthetõbb szerintem:
Everflow studio AmbientOcclusion tutorial
ambient occlusion
occlusion tutorial
Mission Impossible 2010: PRO Class
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
*könyörgés power*<#idiota>#idiota>
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Mission Impossible 2010: PRO Class
Amúgy már megvan... <#eljen>#eljen>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Mission Impossible 2010: PRO Class
Ott figyel a beültetett szerv-remélem nem dobja ki (sebességbõl)😊
A donor egy logitech precision gamepad volt.
Be kell kapcsolni a SkyLight-nal a Cast Shadows-t😊 De kegyetlen lassu😞
A tukrozodesekre meg erdemes tenni - anyagtol es fenyszorasi tulajdonsagtol fuggen - kissebb-nagyobb FalOff-t.
Mission Impossible 2010: PRO Class

Mission Impossible 2010: PRO Class
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!