rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#15307
rFactor_Zonda_Template (-szeruseg😄)

Sajnos nem talaltam semmi erelmeset es meg a fotok sem illeszkednek rendesen, rosszabb mint az eredeti😉 Az egeszet kellene alkatreszestol ujrafesteni, hogy minden kulon lehessen, de arra sajnos nincs idom, es meg sem tudnam csinalni😊)

Igy maradt a barkacsverzio😊 Kulon layereken van az alap, a drotvazak, a matricak, az egyeb kutyuk, a festheto resz, a feny- es az arnyek layer (erosen barkacs;D).
Alexease
#15306
Beta-nak beta, de nagyon jo, erdemes kiprobalni😊 A Cobra durva, de nekem a GTO tetszik es a hangok is eleg jok.

rF Legend Cars Mod 0.9
Istencsászár
#15305
<#idiota>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Aceton
#15304
Köszi...
- Sajnos nem 3D-s cuccot kellett volna felvenni...
- Valszeg a vinyó lesz a gyenge pont (P4 3.x; 2 GB RAM, stb.). Az a furcsa, hogy akár ugyanarra, akár egy másik vinyóra rögzítettem, mindig szaggatott felvétel közben, lehet egyedül a felbontás csökkentése a járható út...

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

b-type
#15303

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#15302
Nagyon király lett 😊

CodeRed
#15301
1.Igen lehetséges, ha az alkalmazás 3d-s.Ablakban futtatva akítvvá kell tenni.

2.Milyen konfigod van és mennyire gyors a vinyód?A legjobb ilyen esetben max 1024x768-ban felvenni a cuccot mert az bõven elég,(ez azt jelenti, hogy futtasd is abban) illetve ha 2 vinyód van akkor ne arra ments amin a rendszered és a játék van.De a legfontosabb a konfig.Én régebben egy sima AMD 3000-el és egy ATI 9600-al mezei sata 120-as maxtorra simán rögztettem 30fps-el 1024x768-ban akár hanggal együtt is.(persze DX7-ben full részletesség mellett, a mostanin DX9-ben :-) )

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Aceton
#15300
/off
FRAPS:
1. Meg tudom valahogy oldani, hogy desktopon futó alkalmazást is rögzíteni tudjak (esetleg ha egy ablak nem tölti ki a képernyõt, akkor csak azt?)
2. Ha elindítom játék esetében a felvételt, borzasztóan beszaggat, pedig beállítottam a 25fpst, meg a half mode-ot is. Próbáltam másik vinyóra venni, de az sem segített. 1600x1200-ban fut a játék, létezik, hogy ezt felvétellel együtt nem bírja a gépem? Egyetlen mód, hogy vegyem lejjebb a felbontást?
thx
/on

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

Ingy
#15299
büdös bagós <#idiota>
zsír 😄

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

JuanG
#15298
óóóóó...THX!!! <#worship><#eljen><#taps>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

CodeRed
#15297
Tud valaki olyan segédprogramot rF-hez amivel könnyebb a .cam fájlt editálni?F3modban szeretnék más nézeteket, de eléggé húzos ki-be lépkedni a progiba, hogy milyen lett az adott állítgatás...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#15296
Ha minden kötél szakadna... ezerféle verzió van belõle, nekem ez jött be eddig...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#15295
Most gyorsan átkonvertáltam vmit xvid-be és perfektül beolvassa a 4-es vegas...<#nemtudom>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

avcom
#15294
thx, majd újrarakom a vegast, aztán megnézem :-)

CodeRed
#15293
Az XVID codec a vegas telepítése elõtt, vagy után került a gépre? Elvileg ha már fent van a codec vegas telepítése elõtt akkor jónak kellene lennie sztem.Nekem 4.0 vegas van de mûkszik pedig semmi extra dolgot nem mûveltem.De raktam fel egy codecpackot ami hosszú idõ óta a legjobb verziónak tûnik nekem és semmibe sem babrál bele...annyit tudok felajánlani, hogy feltöltöm valahová és adok hozzá elérést...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#15292
<#eljen>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#15291

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#15290
olvass vissza ,ebben a fórumban volt egy link,
az alapján készült..

ma vettem rá a Tescoban 1400ért univerzális váltógombot-de ez már extra 😊
-2400kb a 6 mikrokappcsoló
-1400tõl kapsz bele gamepadot...
a többi maradék anyag...
avcom
#15289
off

hogyan lehet xvid-et rendesen beolvasni vegas 5.0-ban?

thx

k8bal
#15288
nincs kedved leírni hogy hogyan cisnáltad?

mennyibe kerülnek a cuccok...

képekkel! nagyon fasza lenne! sokan értékelnék! 😊))

amúgy iszonyat tetszik! 😉

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#15287
Az az elem nagyon szilárd,túl van méretezve...
#15286
Amíg megjelenik barkácsoljatok ilyet 😊
Lassan kész is lesz....lesz még bõrbevonat,polírozott alimínium kulisszakeret- kör alakú ,meg rövidebb váltókar,asszem...
meg lehet ,hogy a konzol része is kap pár gombot...
lac coo
#15285
😉 Ez se rossz 😊))
De az a felnyúló pozdorja tartó nem lesz hosszú életû.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15284
#15283
lac coo
#15282
Ja... 😊))

Engem a képernyõn látható cucc jobban érdekelne....Új design-t kap az rF ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#15281
Hogy lehet má oan magasra rakni a képernyõt...

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Tomo15
#15280
Áá ez kinzás<#wow3>mikorleszmároktober?<#zavart1>
lac coo
#15279
Az a képernyõ is érdekes 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

pajti
#15278
ilyenem lesz (remélem<#nyes><#idiota><#taps>)

lac coo
#15277

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#15276
inkább igyál <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#15275
Tele vagyok energiával 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15274
szerintem mostmár pihenj meg egy kicsit <#vigyor>

lac coo
#15272
THX... 😊)

Valaki nem tudja véletlenül , hogy az rFactor milyen betût használ ? A betöltõ képernyõn a logo alatt pl...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15271
JuanG
#15270
szééép ez a bömös 😄DDD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#15269
Tuti...
A 1.22 mikor jön ki ?
A logót meg elfelejtetted 😊)))))))))))))99

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15268
új menüzaj lesz, de az ilyeneket nem tartom igazi extrának, nem a menüvel játszik az ember

ja meg azt kifelejtettem, hogy új Safety car és az új, még kiadatlan 1.22-es PCC-re épül

avcom
#15267
az nincs, nincs hol felvenni

lac coo
#15266
Új hang ? 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15265
Toya megcsinálta a maga részét (a skineket), össze kell raknom meg tesztelni

extrák, hát ööööö
egy menü video, ha ez annak számít, Pirelli gumik (bár csak külsõleg), az F1C-hez képest viszonylag sok új autó és 1-2 apróság

b-type
#15264
mondjuk így végiggondolva, sokkal egyszerûbb lett volna ha próbálgatni csak a gmt-t írom át, és kiegészítõ .mas elérésként pedig megadom a másik modell .mas elérését...
de mindegy..reggel van 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#15263
Kezdek golyózni..<#idiota> ma reggelem története:

gondoltam bütykölgetem ezt a Seat-ot, míg ellépek kertet ásni.
kávé..zene, gyí:
A srácok annyira VenomSeat-ot csinálgattak hogy a .mas-ban bent van a tunningfelnik szürkén-aranyon, gondoltam behúzom...aha, de a hátsó upgrade széles maradt..nem pöcsöltek a mérethelyesre alakítással <#idiota>.
Jó akkor gondoltam becsapom, alap hátsó gmt-t megszínezem..kiegészítõ mas..anyám tyúkja, de nem jó, mert kell az alu szín a tesztmodellre, és a gmt belsõ tartalom uaz marad.
Jó rákkulj meg akkor inkább keresek egy nagyjából mérethelyes hátsó kereket, ilyen kis autóra nekem nincs külön, szal kiszedem az alap gmt-t egy másikból, berakom magamnak és szépen rakosgatom át amiket kér hibaüzenetként, oksa megvan az a hátsófelni amit kigondoltam...hát persze hogy egyáltalán nem stimmelt! <#idiota>
nem is tudom mit hittem, gondoltam hátha..😄

Mivel ezt szövegesen nem lehet állítani, ezért gondolom amikor a modell-t csinálják 3dszerkesztõvel, akkor álítják a kereket, és a prog utána legyártja a gmt-ket hozzá nem?
Szal lényegesen egyszerûbb lenne behúznom egy 3d szerkesztõbe és ott állítgatnom, mint itt pepecselni, nem?
(bárki)
Nah. de mindegy, a kávé finom az esõ szemerkél/ásni nem kell, megyek kieszem anyámékat a hûtõjükbõl 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#15262
És HPCC hány százalékos ?
Szabad-e megtudni milyen extrák lesznek benne az eredetihez képest?
ISI meg kapja be.... 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15261
nem volt idõnk lemenni Örkénybe és fotózni, a másik meg az, hogy minden adódó dolognak alárendelik az ISI-nél

Tomievo
#15260
Hali!

Euroringrõl tudtok valamit? Hogy áll a készítése?

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#15259
Na de valóságban ! <#idiota>

Vagy ez nem kaphat verseny közben benzint ? 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15258
Oksa , köszi 😊)))))<#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#15257
nem tankolják, nincs animált pitcrew😊)))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class