rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sajnos nem talaltam semmi erelmeset es meg a fotok sem illeszkednek rendesen, rosszabb mint az eredeti😉 Az egeszet kellene alkatreszestol ujrafesteni, hogy minden kulon lehessen, de arra sajnos nincs idom, es meg sem tudnam csinalni😊)
Igy maradt a barkacsverzio😊 Kulon layereken van az alap, a drotvazak, a matricak, az egyeb kutyuk, a festheto resz, a feny- es az arnyek layer (erosen barkacs;D).
rF Legend Cars Mod 0.9
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
- Sajnos nem 3D-s cuccot kellett volna felvenni...
- Valszeg a vinyó lesz a gyenge pont (P4 3.x; 2 GB RAM, stb.). Az a furcsa, hogy akár ugyanarra, akár egy másik vinyóra rögzítettem, mindig szaggatott felvétel közben, lehet egyedül a felbontás csökkentése a járható út...
Kill\'em all - Let God sort\'em out...
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
2.Milyen konfigod van és mennyire gyors a vinyód?A legjobb ilyen esetben max 1024x768-ban felvenni a cuccot mert az bõven elég,(ez azt jelenti, hogy futtasd is abban) illetve ha 2 vinyód van akkor ne arra ments amin a rendszered és a játék van.De a legfontosabb a konfig.Én régebben egy sima AMD 3000-el és egy ATI 9600-al mezei sata 120-as maxtorra simán rögztettem 30fps-el 1024x768-ban akár hanggal együtt is.(persze DX7-ben full részletesség mellett, a mostanin DX9-ben :-) )
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
FRAPS:
1. Meg tudom valahogy oldani, hogy desktopon futó alkalmazást is rögzíteni tudjak (esetleg ha egy ablak nem tölti ki a képernyõt, akkor csak azt?)
2. Ha elindítom játék esetében a felvételt, borzasztóan beszaggat, pedig beállítottam a 25fpst, meg a half mode-ot is. Próbáltam másik vinyóra venni, de az sem segített. 1600x1200-ban fut a játék, létezik, hogy ezt felvétellel együtt nem bírja a gépem? Egyetlen mód, hogy vegyem lejjebb a felbontást?
thx
/on
Kill\'em all - Let God sort\'em out...
zsír 😄
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
az alapján készült..
ma vettem rá a Tescoban 1400ért univerzális váltógombot-de ez már extra 😊
-2400kb a 6 mikrokappcsoló
-1400tõl kapsz bele gamepadot...
a többi maradék anyag...
mennyibe kerülnek a cuccok...
képekkel! nagyon fasza lenne! sokan értékelnék! 😊))
amúgy iszonyat tetszik! 😉
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
Lassan kész is lesz....lesz még bõrbevonat,polírozott alimínium kulisszakeret- kör alakú ,meg rövidebb váltókar,asszem...
meg lehet ,hogy a konzol része is kap pár gombot...
De az a felnyúló pozdorja tartó nem lesz hosszú életû.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Engem a képernyõn látható cucc jobban érdekelne....Új design-t kap az rF ? 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Valaki nem tudja véletlenül , hogy az rFactor milyen betût használ ? A betöltõ képernyõn a logo alatt pl...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
A 1.22 mikor jön ki ?
A logót meg elfelejtetted 😊)))))))))))))99
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ja meg azt kifelejtettem, hogy új Safety car és az új, még kiadatlan 1.22-es PCC-re épül
extrák, hát ööööö
egy menü video, ha ez annak számít, Pirelli gumik (bár csak külsõleg), az F1C-hez képest viszonylag sok új autó és 1-2 apróság
de mindegy..reggel van 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
gondoltam bütykölgetem ezt a Seat-ot, míg ellépek kertet ásni.
kávé..zene, gyí:
A srácok annyira VenomSeat-ot csinálgattak hogy a .mas-ban bent van a tunningfelnik szürkén-aranyon, gondoltam behúzom...aha, de a hátsó upgrade széles maradt..nem pöcsöltek a mérethelyesre alakítással <#idiota>#idiota>.
Jó akkor gondoltam becsapom, alap hátsó gmt-t megszínezem..kiegészítõ mas..anyám tyúkja, de nem jó, mert kell az alu szín a tesztmodellre, és a gmt belsõ tartalom uaz marad.
Jó rákkulj meg akkor inkább keresek egy nagyjából mérethelyes hátsó kereket, ilyen kis autóra nekem nincs külön, szal kiszedem az alap gmt-t egy másikból, berakom magamnak és szépen rakosgatom át amiket kér hibaüzenetként, oksa megvan az a hátsófelni amit kigondoltam...hát persze hogy egyáltalán nem stimmelt! <#idiota>#idiota>
nem is tudom mit hittem, gondoltam hátha..😄
Mivel ezt szövegesen nem lehet állítani, ezért gondolom amikor a modell-t csinálják 3dszerkesztõvel, akkor álítják a kereket, és a prog utána legyártja a gmt-ket hozzá nem?
Szal lényegesen egyszerûbb lenne behúznom egy 3d szerkesztõbe és ott állítgatnom, mint itt pepecselni, nem?
(bárki)
Nah. de mindegy, a kávé finom az esõ szemerkél/ásni nem kell, megyek kieszem anyámékat a hûtõjükbõl 😊)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Szabad-e megtudni milyen extrák lesznek benne az eredetihez képest?
ISI meg kapja be.... 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Euroringrõl tudtok valamit? Hogy áll a készítése?
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Vagy ez nem kaphat verseny közben benzint ? 😊)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

