rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15807
Grat Pete!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#15806
Ez már smoothinggroupolt, kimapolt Cliohéj, templatet kell csinálni, és akkor a kéreg haladó állapotba kerül, de hétfõig vidékre leszek számûzve sajnos. Ha Alex gondolja, elküldöm neki a max fájlt, meg az eddig elkészült cuccot, de sajna én nem tudok megint foglalkozni vele😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

#15805
áhh köszi, tényleg ez volt a baj<#falbav>

Tomievo
#15804
Warez verziónál akkor can ez, ha az eredeti exe-t nem nevezted át az nfo szerint hanem felülírtad.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

b-type
#15803
huh de jó <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#15802
Sziasztok! Lenne egy kérdésem most tettem fel a játékot és lehet hogy csak én vagyok béna de feljön egy video setup ablak amikor elindítom egy cancel meg egy ok gombbal és hiába ok-ézom le kis idõ múlvaújra feljön, még egyszer leökézom akkor meg kiírja hogy már fut. Légyszi segítsetek, mit csináljak? Elõre is köszi.

avcom
#15801
hûha <#taps><#taps><#taps><#vigyor><#vigyor><#vigyor>

petesilver
#15800
Nah, akkor a legeccerûbb, a windows base template már kész is😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#15799
Zagani Ponda-T960 Õszi verzió <#zavart1>
kifejezetten kalasnyikov mellé ajánljuk, rövid vérzivatarok esetére. 😊

Egyébként vmi felülír a .mas-ban szvsz, mert pályára nem rakja a hátsó szárny festését.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#15798
Nos csak kipróbáltam. Nyitottam egy új custom psd-t, lett blockolt backgroundom. Az összes layert összekapcsoltam, behajítottam 1 setbe, áthúztam az új psd-be, átrántottam hozzá az alfát is, és így már ezt is lehet menteni dds-be flatten nélkül! A fene se érti, ezt miért kell, de így mûkszik legalább.

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#15797
hehe<#gonosz1>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ingy
#15796
löl<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#15795
😊))))
<#idiota>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#15794
Nyert az ISI ! Minden gyári template akárhány layeres, élbõl menthetõ dds-be, mert van lockolt background layere legalul!!! Minden más template csak flatten image után menthetõ valóban! Alex, a kérdés a következõ: utólag hogyan hozok létre lockolt background layert? Mert az gáz, ha nyitnom kell egyet, és bba huzogatom át a meglévõ layereket😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#15793
Jaja, az én psd fájlomnál valóban így mûkszik. Viszont meg lehet nézni, a hammer psd fájlja több layert is tartalmaz+alfa csatorna, semmi flatten, és simán menti dds-be. Erre kéne gombot varni. A legfelsõ layer viszont passtrough. Ez "flattenelné" vajon a sok layert?

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#15792
javítottam feltöltöttem újra

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#15791
ja, az valami bigyó 😊)...radírozd ki a louversbõl...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Tomievo
#15790
Na ezt majd én is kipróbálom. A csapat könyvtárába kell egy SKINS könyvtárat létrehozni és oda rakni a bmp-t ugye? Mer nekem eddig ez a skins könyvtár nem mûködödtt.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

b-type
#15789
Nagyon jó<#eljen>
Nézd meg légyszi hogy mi az az ajtó és az elsõ kerék közelében,..van egy folt, olyasmi mintha oldalsó index hiányozna...ami valószinûleg nincs 😄
A louvers layer rakja be.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#15788
Igazából én azért is szoktam rá a bmp-re, mert sokkal kevesebb idõ míg elmenti a PS mint a nagy kövér psd-t dds-be.
..és a játék betölti frankón, tehát meg lehet nézni, és csak a véglegest szoktam dds-be elmenteni.
Nekem sokat rövidült csak ez miatt egy autó festése.
pláne hogy elég elindítani a játékot egyszer, és közben festeni, majd berakni egy skins mappába, felnyitva a játékot tálcáról elég egy másik modot betölteni majd visszatölteni az eredetit, és már látja is a játék.
jóval egyszerûbb és gyorsabb így festeni.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#15787
ill. úgy mondanám, az alkotó engedélyével örömmel tesszük be a modba 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#15786
Zonda Template "final"!!! Ha valaki szeretne festegetni, akkor hajrá!!! 😊))...a jobbak bekerülnek a modba, kikötés hogy ne legyen "kommersz" pl. shell-es, marlboro-s, szal ilyen megszokott, legyen ötletes-poénos de mértékkel 😊))

olvassátok el a template-hez csomagolt TXT-t!!!

ZondaTemplate.zip

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#15785
nagy poén 😊))))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#15784
CRC-s lett, genyo UW😞 Fel tettem megint: http://alexease.uw.hu/files/rFactorSoundsPlusMeganeSFX2.rar
JuanG
#15783
kössze, nézem 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#15782
Ezt már láttátok ? 😊)))

CTDP , Bahrain:

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15781
Letöltöttem kétszer, de lemez olvasási hibát ír , nem tudja megnyitni az sfx-eket....


De hagyjuk nem lényeges 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15780
Probald ezt.😊 Ha ezzel sem nyikorog, akkor a geped olajozza az autodat😊))))))

http://alexease.uw.hu/files/rFactorSoundsPlusMeganeSFX.rar
Alexease
#15779
A LAYERS palettan csak 1 layer maradhat, es annak is BACKGROUND-nak KELL lennie. Vagyis a mentes elott FLATTEN-elni kell! 😉
Alexease
#15778
A LOUVERS Layer-t tedd HARDLIGHT-ra. Az veletlenul NORMAL-on maradt😊))
b-type
#15777
próbáld ki amit írtam, én ilyen esetben nem töröltem csatornát, bár üres volt, inkább elmentettem bmp-be és azt húztam be újra, és azt már engedi (persze) dds-be menteni.
nálam semmi látható káros következménye nem volt.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#15776
Rétegeket eggyesítetted?

Amúgy RGB, Vörös, Zöld, Kék + alfa csatorna lehet csak...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#15775
az original hammer templatet el tudom menteni dds-be, és minden stimmel, imige size, color mod, csatornák száma minden. Dögöljek meg, ha értem!

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15774
Levettem nullára a motor hangerejét és így mentem, de kajakra mondom nem a nyikorgós gravell szól !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15773
Sok csatornád van ! Asszem csak 5 lehet + az alfa (vagy 4? 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#15772
Nem tudom ahoz amit akarsz müködik-e, én egyszerûen elmentem bmp-be és azt húzom be, utána simán elmentem dds-be.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#15771
Alex!

#17525??

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#15770
hmm. Alex! Sima jpegnél ha dds-be akarok menteni, elõjön az nvidiás dx tools ablak, menthetnék is dxt5-be alfával. Azonban ha a +1 alfacsatornás psd fájlt szeretném elmenteni dds-be, az elején elszáll too many chanels üzenettel, nem is jutok el az opciókig. Természetesen 1024*1024. Mi a szösz lehet a gond?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#15769
Tudom, hogy ketõ van, már átírtam mindkettõt kínomban ......
A TM Tires-ben is kicseréltem a wawot..Mégsem hallok nyikorgást.... 😊) 😞((

Ránéztem mégegyszer: most a tm tires gravellroll hangot használja az meg tutira ki van cserélva a Lupo-éra, most hallgattam meg a biztonság kedvéért...Nem értem...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15768
Bar mindketto ugyanazokat az efekt hangokat hasznalja. Meg ha felulirtad a WAV-ot, akkor jonak kellene lennie. Az SFX-ben elvileg nincs resz az efekt keveresre.
Alexease
#15767
Melyik Megane SFX-ben irod at a dolgokat? Ketto van😊
lac coo
#15766
Eh...Nekem b**ik nyikorogni !

Nem lehet , hogy olyan halkra keveri a Megane, hogy nem hallom ? Vagy valami ilyesmi....<#falbav>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15765
😊

Amugy amit lent belinkeltem hangokat, most vettem eszre, hogy a rosszak voltak😉) 3 fajta volt, Mono, Standart Stereo es Effect Stereo. Ezekbol a Mono-k voltak, amelyek sokkal halkabbak😊) Vagyis majd fel toltom a masik csomagot😉
lac coo
#15764
Télleg.....😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15763
Akkor nevezd- es masold at a WAV-ot a TMTires konyvtarba, az a biztos😊))
lac coo
#15762
De nem...Az inside-ot írtam át, csak ide rosszul másolgattam be, de nekem így sem mükszik 😞((((
Valami keverési arányt nem kell mág átírni esetleg ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15761
THX , nézem, próbálom 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15760
Amugy tegnap linkeltem egy csomagnyi |zajos" hangot, abbol is szedhetsz ki: #15691 😊
Alexease
#15759
Probald az OUTSIDE helyett az INSIDE-ot atirni inkabb, mert akkor meg hallasz is valamit az autoban😉))
lac coo
#15758
Alex ! A Lupo kasztni-nyikorgását hogyan tudom átrakni Megane-ba és Porsche-ba ? 😊)

Ezt a sort >>>> VS_OUTSIDE_ROADNOISE_DIRT=TMTires\gravelroll_ex.wav
VS_OUTSIDE_ROADNOISE_GRAVEL=TMTires\gravelroll_ex.wav

átírtam erre>>>VS_OUTSIDE_ROADNOISE_DIRT=Lupo\Lupo_gravelroll_in1.wav
VS_OUTSIDE_ROADNOISE_GRAVEL=Lupo\Lupo_gravelroll_in1.wav


De nem mükszik valahogy ....<#lama><#lama><#lama>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!