rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#15757
Tudom, de ha nem csinálom soha nem tanulom meg. Valahol van jó plugin, de hogy hol.... majd elõbányászom.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#15756
Szerintem az ilyen dolgokat a legjobb Alexre rábízni 😊
Biztosan szivesen segít ha tudja a Clioról van szó 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#15755
Azt írja itt szállt el a motiváció! 😊 Én belegondolok, hogy meg kéne csinálni, és huss, a motivációm el is szállt, amint belegondolok!!! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#15754
hát, ez a dds plugin nem akar ps7 ce alatt üzemelni 😞 Hiába rakom át a plugint a plugins hu könyvtárba, egyszer a teszt erejéig sikerrel jártam, aztán azóta sem. Csinálgatom az ablak alfáját, de nem tudok dds-be menteni a gyári nvidia pluginnal 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

Panther
#15753
Majd én koordinállak.....<#eplus2><#nyes>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#15752
Írt nekem Vince Klortho, az RSC moderátora egy privátot, azt hittem engem is kirúgnak. <#idiota><#zavart1><#alien><#wilting> Mivel írtam egy üzenetet az rFactor azon fórumába, ahol ütlegelték a daytona (Rolex24h) konverziót, meg aki készítette.

De csak azért, hogy elmondja, a Gmilno verziót tényleg nem találta megfelelõnek a VirtuaLM, ezért nem is engedélyezte, hogy megjelenjen. De ezt már enélkül is tudtuk.

Viszont, a sors iróniája, a The USPits fórumához fordultam, ott vetettem fel egyik problémámat (nem létezõ animációs fájlokra való hivatkozással kilép két pálya, éppen IDT Champ Car pályák, amelyeken dolgozom), amelyre az RSC-n senki nem tudott válaszolni. És éppen az a James Burroughs adta a jó tippet, akit Klortho a világ legrosszabb modderének nevezett és kirúgott az RSC-rõl. <#idiota><#zavart1><#alien><#wilting><#wilting>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

copass
#15751
xcomman
a srác, 14óra! alatt modellezett le egy porschét!😊
az nagyon dúrván @rva gyors!😊

JuanG
#15750
húúvazzzze 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

copass
#15749
hátja!amúgy rengeteg a d21-en a tehetséges emberke!

avcom
#15748
és mindezt non-profitba?

copass
#15747
ferrari 248f1
nem tud modellezni a srác egy szikrát se!😊

JuanG
#15746
próbálok majd jobbat keresni...bár ha zavar hogy túl éles: ha halkabra veszed az effektek hangerejét (vagy a motorét feljebb) akkor nem olyan zavaró (sõt nekem tetszik 😄)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

copass
#15745
ez csak egy 5let volt részemrõl, egy koncept iszonyat idõ és összetett meló, kreativitás ,fantázia dögivel. nem beszélve a vázlat hegyekrõl.
ott a pont amúgy és jogosan.
épületekbe be tudok szálni ha kell, abban, fogjuk rá hogy "profi" vagyok! 😊

aesirbaba
#15744
Klassz, alig gyõzöm kivárni😊 A váltóhanggal is kezdtek valamit?😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

JuanG
#15743
pontosan: egy vagy több koordinátor (fõnök) kellene aki létrehozza, és akkor lehet toborozni...én 3Dmodell gyártást nem tudok vállalni, de pl. a cockpitkijelzõkben már van kis rutinom 😊, szal kis finommunkákra hajlandó vagyok, esetleg tereptárgyak textúrázását is kipróbálnám...na meg festéseket a kocsikra...szal én benne lennék 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#15742
Én Misuval értek egyet és több okból is.
-Lényegében 100%-os támogatással lehet egy ilyen modot fejleszteni és ez a mod utóélete szempontjából fontos.
-A világ vezetõ szimulátorosai versenyeznek a Misu által említett bajnokságokban, akiknek a tapasztalatát és véleményét érdemes egy ilyen fejlesztésnél kikérni és ráadásul valszeg egy általuk is tesztelt mod az online szimulátoros közegben sem váltana ki negatív kritikát (Azért Norbi, Wéber Gabi vagy Michelisz Norbi neve elég jól cseng).
-Hivatalos adatok alapján lehet dolgozni.
-Nem csak moder szempontból lenne jó dolog egy-egy ilyen cucc, hanem a bajnokságoknak is kifejezetten jó reklám lenne és ez is fontos.

Ami ehhez hiányzik az viszont fájó:
-Egy ember aki koordinálna mindent és tárgyalna az illetékesekkel.
-Több 3D-s modellezõ akik ha valamit kérnek tõlük gyorsan megcsinálnák (Jelenleg ugye csak Pete tevékenykedik a Clion) - itt olyan dolgokra gondolok, hogy ha Panther kér egy épületet vagy egy tereptárgyat akkor azt csinálja meg neki valaki a pályához
-Valamint a konkrét elképzelések is hiányoznak és az összefogás is (bár ennek talán már néhány jele van, mert néhányan egyformán gondolkodunk itt).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

JuanG
#15741
oksa, csinálom éppen most is, de kéne Alex véleménye a #15725-rõl mielõtt publik lesz...

a modhoz meg mellékelünk vmi nedvességsemlegesítõt <#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

aesirbaba
#15740
Teee, inkább egy templatet csinálj már a Zondahoz, már ugye amilyent szeretnél, mert festeném azt a két megígért kocsit😊 Nagyon. Ha már ilyen überfrankó az aktuális beta, hogy bugyit alig merek felvenni, klassz lenne ha festhetnék😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

JuanG
#15739
hát ezaz, nem értem...pontosabban értem, beszólnak, és erre xy meghúzza magát nehogy bepereljék 😊)...a példák azt mutatják hogy felesleges, hisz xzibit modja se az lett aminek lennie kellene...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#15738
Gyurcsók az a böszme szakállas.. 😊)
#15737
Szerintem semmit nem tudnak veled csinálni.
Az már más kérdés, hogy ha csinálnak is valamit azt milyen meggondolásból teszik - lehet ez az anyagi haszonszerzés, de szerintem sok esetben inkább a negatív reklám is reklám felkiáltás van a háttérben.

Nem hiszem, hogy bárki is a SimBinnél összecsinálná magát a tudattól, hogy valaki GTR modot vagy WTCC modot fejleszt. Ehhez elég megnézni mit alkottak a GTL-el ebbõl a motorból - szóval szerintem itt nem az elmaradó bevételekrõl vagy hasonlókról van szó 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

b-type
#15736
megkeresik Árgus József távgyógyítót, és rontást küldenek rád <#idiota>
(jópénzért semlegesíteni tudom)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#15735
és a CTDP meg a RH hogy csinál F1 modot amikor a jogok a Sonynál vannak?

tegyük fel csinálok egy WTCC modot 0-ról, elkészül és valami küldöldi ingyenes tárhelyre felteszem...mi a faszt tudnak csinálni?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#15734
Egy cseppet sem nevettségesebb mint amikor a iRacing pattogott a GTP modnál, hogy noEXE-vel indul és nincsenek a birtokukban a Redlineosoknak a licenszek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

copass
#15733
azért gondoltam a konceptre, mert ott te találod ki a dolgokat.

JuanG
#15732
nevetséges <#falbav>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ingy
#15731
ja kéne egy csillagromboló mod, a kerékcsere viszont kemény lesz <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

avcom
#15730
nem, csináljunk Clio MOD-ot, Suzuki MOD-ot, nagytúra MOD-ot stb, licensz probléma nincs, support is van, csak sajnos a legnehezebb ezen a "csináljunk MOD-ot" elhatározáson túllépni

copass
#15729
csináljunk concept mod-ot,vmi futurisztikusat, fjúcsörös pályával!😊

avcom
#15728
Marco Demontis ex SimBin és RSR nekikezdett, de szóltak neki a SimBin-tõl, hogy nem kéne, ezt pedig õ jobb híján tudomásul vette

Ingy
#15727
hidd el akkor is kifognak fingatni <#nezze><#bdead><#violent><#crazya>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

JuanG
#15726
persze, a jogok, hogyne ... semmi köze a 2nek egymáshoz <#mf2>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#15725
más: Aéexease!!!

Nem lehetne megoldani, hogy a képen feltüntetett részek is megkapják az alapszínt??? (nem tudtam megoldani) ...Fontos lenne mert úgy sokkal jobban festene a kocsi...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ingy
#15724
Téged Jumanji, mert a jogok náluk vannak és te rontod a boltjukat<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

JuanG
#15723
term. a Zonda meg a Clio után 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#15722
kit perel be a simbin??? bebaszna...nehogy már ne csinálhassak egy ingyen modot a WTCC-bõl??? (nem konvert)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ingy
#15721
simbin beperel
Inkabb a Zondat fejezzuk be gyorsan utana azt csinalsz amit akarsz <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#15720
😊
Hát nick-en nem hiszem hogy perelne vki is, nem errõl volt/van szó, itt nevek merültek fel, és akkor már teljesen más a helyzet, és a hozzáálás szsvsz.
b-type egy nick, ilyen-olyan, ha viszont a nevem merül fel, akkor más a felállás.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#15719
álljunk össze és csináljunk egy WTCC modot 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#15718
""" Manapság egymás ütlegelése megy, "én jobban csinálom, mint te", "te amatõr vagy", atb. típusú megjegyzésekkel, meg ugye bíróság bevonásának emlegetése (Jim Pearson volt talán az elsõ, akitõl ezt valahol olvastam), ami egyáltalán nem jó. """

--- ha elkészítem pl. Schottenring konvertjét, és kilinkelem, akkor bepereli JuanG-t??? <#idiota> ... pereljen...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ingy
#15717
Lányok mi ez a Láv-písz-juniti, totál elvagyok érzékenyülve.<#idiota>
Ha ennyire lelkes vagy nekiugorhatsz a Zonda festegetésnek <#crazya>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Panther
#15716
Ez mondjuk igaz. Megjelenik egy pályából négy-öt verzió, a modderek így "versengenek", hovatovább pár nap alatt is elkészült már egy-egy TRD3 konvert, de ha megnézitek, ott a textúrák eleve DDS-ben vannak, csak start és pit fényt kell csinálni, meg az AI-t az ISI AIW editorral és kész.

Tényleg jó lenne egy moddercsapat, de most elég illuzórikusnak tûnik, pedig, ahogyan Toya mondta, sok itt a tehetséges ember......

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

b-type
#15715
ááá.. nem csak a zsenik tudnak minden, csak õk el is tudják magyarázni <#idiota>

nekem hirtelen a szemem elé tartanak egy 6ismeretlenes egyenletet, akkor beleég az agyamba és kiesik a szemem.<#idiota>
viszont vezettem már le szülést..😊

Én nem tudom, az a gond sztem is, hogy mennek a harcok, mindenért harcok mennek.
...egy gumiban nem tudunk megegyezni <#zavart1>
és hol van még a többi...😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#15714
Dehogy ugrunk össze. Az igazság az, hogy tulajdonképpen egy kérdésnek számtalan oldalát feszegetjük és bizonyos értelemben mindegyikünknek igaza van. Egy magyar modercsapatnak én is örülnék és nagyon szívesen részt is vennék benne, Toyának igaza van.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

copass
#15713
az a baj hogy mindenki vérszemet kapott és baromi sikeres akar lenni, egománok.
ha valaki igaz "csapatmunkás", az lenyom mindenkit.csapatban az erõ vagy mi!😄
építészetben(én ebben mozgok), ha nem vagy csapatszellem éhen döglesz,én @rva jól modellezek épületeket,fejlesztek,beta-zok,stbstb.,de költségvetéskészítés,excel,word,sík hüje vagyok, a hölgyek lealáznak. 😊
csak a zsenik tudnak mindent, de õk sem mindíg!😊

#15712
Ezen nem fogsz összeugrani Pantherrel az tuti, mert éppen õ is így látja a dolgokat.
Szerintem mindenki nagy álma lenne egy ilyen magyar modgroup, akik valóban tudnak alkotni jó dolgokat 😊 Továbbra is tartom, hogy számtalan tehetséges ember van ebben a kicsinyke szimulátoros közösségben, csak valamiért mindenki a saját elképzeléseit valósítja meg inkább az összedolgozás helyett - ez nem feltétlenül baj, mert így is elég jó dolgok születnek csak éppen sokkal jobbak is születhetnének 😛

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

avcom
#15711
ja még egy példa és nem azért, mert én akkora agy vagyok

tavaly nyáron volt egy hét szabadidõm arra, hogy elszórakozzak a GP4--->F1C autókonvertálással, hú de jó meg minden

egy hétig boldogítottam ezzel KJ-t a CTDP-tõl, el is készült az F2004-es Ferrari (ezek szerint lehet, hogy 2 éve volt?) és rájöttem, hogy én ezzel nem szívesen játszanék, mert nem olyan, amilyen lehetne

részemrõl ennyi volt, ma pedig tele van a net ilyenekkel

avcom
#15710
megint el fogunk jutni oda, aminek kapcsán összeugrottam Sup-pal, hogy be kéne fejezni ezt a gagyi portolást, mert amennyi járulékos macera van vele már meg lehetne oldani, hogy megoldják a 0-ról vagy tiszta úton

ez a nyílt dolgok átka, mindenféle tákolmány kijön Jancsikától meg Józsikától, mert kétes értékû dolgokat viszonylag könnyû összehozni, de inkább ismét csapatba kéne verõdni, mert ahogy nézem a klasszikus modgroup-ok halódnak és az egyéni akciók helyett inkább összehangolt csapatmunkával kéne alkotni, nem pedig hõsködni és növelni az egõt, olyan úgysincs, hogy valaki mindenhez ért

csak ugye vakok között a félszemû az úr

Panther
#15709
Ha jól emlékszem Pearson pályáját senki sem akarta konvertálni. Csak mindig felmerült, hogy nem lehetne-e Isle of Man-t áttenni rFactor alá és ebbõl alakult ki egy parázs vita az RSC-n, ahol TANTRA hiányolta különösen Pearson együttmûködési készségét, annak fényében, hogy a Standalonosokkal elkészítetett egy alfa verziót (amit itt közzétettem és többen ismernek) F1 Ch alá, aztán amikor cyruscloud írt neki, hogy folytathatják-e a munkát, akkor azt mondta, hogy sosem adott engedélyt konvertálásra. A Standalonosok akkor megharagudtak rá, amit nem csodálok, hiszen baromi nagy munkát fektettek a konvertbe (tehát nem azért, mert megtagadta a jogot, hanem azért mert hiába dolgoztak és nem is a minõséget kifogásolta Pearson, hoiszen egy alfa verzió után ezt elég nehéz lemérni) és a fõnök ki is jelentette, hogy azért is készít egy sajkát ISle of man-t rFactor alá, de amíg ez elkészül megfelelõ minõségben.......

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#15708
Már nem kell privát, mert itt megy a beszélgetés és nem is baj ha megismerjük egymás véleményét ebben a kérdésben.
Igazad van a morális oldalt illetõen, de szerintem ez is egy két irányú utca.
Szerintem a moralitást csak annak van joga számonkérni máson, aki magáról úgy érzi ebben a témában 100%-ig fedhetetlen és mindig helyesen jár el és itt jön be a képbe amit én írtam és amiben igazat is adsz nekem.
Nekem olyan érzésem van, hogy aki nem engedélyezi a saját maga által konvertált pálya további konvertálását az bort iszik és közben vizet prédikál.

Három lehetõség is van minden pályakonverter elõtt, hogy elkerülje munkája rossz konvertálását.
1. Készítse el saját maga a konvertet (te ezt szoktad alkalmazni és ez látszik is mert nincs minõségbeli romlás)
2. Védje le valamilyen formában a fájlokat ha tudja
3. Ne publikáljon semmit 😊

Sajnos jelenleg tényleg az játszódik le a rFactornál, sõt alapból az ISI motoros játékoknál amit leírtál. Megy egymás ütlegelése és egymás munkájának fikázása és a lényeg elveszik sajnos.
Nekem errõl az Spet által egyszer MSN-en említett gondolat ugrik be. Azt ecsetelte nekem, hogy milyen jó érzés látni, hogy játszanak a modjával és letöltik. Ez a számomra szimpatikus szemlélet. Örülni ha valaki valamit jobbá tesz az általam elkészített dologban, vagy szimplán csak annak örülni hogy használják és foglalkoznak vele.
Ennek az egésznek errõl kellene szólnia.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu