rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mission Impossible 2010: PRO Class
Biztosan szivesen segít ha tudja a Clioról van szó 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
De csak azért, hogy elmondja, a Gmilno verziót tényleg nem találta megfelelõnek a VirtuaLM, ezért nem is engedélyezte, hogy megjelenjen. De ezt már enélkül is tudtuk.
Viszont, a sors iróniája, a The USPits fórumához fordultam, ott vetettem fel egyik problémámat (nem létezõ animációs fájlokra való hivatkozással kilép két pálya, éppen IDT Champ Car pályák, amelyeken dolgozom), amelyre az RSC-n senki nem tudott válaszolni. És éppen az a James Burroughs adta a jó tippet, akit Klortho a világ legrosszabb modderének nevezett és kirúgott az RSC-rõl. <#idiota>#idiota><#zavart1>#zavart1><#alien>#alien><#wilting>#wilting><#wilting>#wilting>
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
nem tud modellezni a srác egy szikrát se!😊
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
ott a pont amúgy és jogosan.
épületekbe be tudok szálni ha kell, abban, fogjuk rá hogy "profi" vagyok! 😊
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
-Lényegében 100%-os támogatással lehet egy ilyen modot fejleszteni és ez a mod utóélete szempontjából fontos.
-A világ vezetõ szimulátorosai versenyeznek a Misu által említett bajnokságokban, akiknek a tapasztalatát és véleményét érdemes egy ilyen fejlesztésnél kikérni és ráadásul valszeg egy általuk is tesztelt mod az online szimulátoros közegben sem váltana ki negatív kritikát (Azért Norbi, Wéber Gabi vagy Michelisz Norbi neve elég jól cseng).
-Hivatalos adatok alapján lehet dolgozni.
-Nem csak moder szempontból lenne jó dolog egy-egy ilyen cucc, hanem a bajnokságoknak is kifejezetten jó reklám lenne és ez is fontos.
Ami ehhez hiányzik az viszont fájó:
-Egy ember aki koordinálna mindent és tárgyalna az illetékesekkel.
-Több 3D-s modellezõ akik ha valamit kérnek tõlük gyorsan megcsinálnák (Jelenleg ugye csak Pete tevékenykedik a Clion) - itt olyan dolgokra gondolok, hogy ha Panther kér egy épületet vagy egy tereptárgyat akkor azt csinálja meg neki valaki a pályához
-Valamint a konkrét elképzelések is hiányoznak és az összefogás is (bár ennek talán már néhány jele van, mert néhányan egyformán gondolkodunk itt).
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
a modhoz meg mellékelünk vmi nedvességsemlegesítõt <#idiota>#idiota>
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az már más kérdés, hogy ha csinálnak is valamit azt milyen meggondolásból teszik - lehet ez az anyagi haszonszerzés, de szerintem sok esetben inkább a negatív reklám is reklám felkiáltás van a háttérben.
Nem hiszem, hogy bárki is a SimBinnél összecsinálná magát a tudattól, hogy valaki GTR modot vagy WTCC modot fejleszt. Ehhez elég megnézni mit alkottak a GTL-el ebbõl a motorból - szóval szerintem itt nem az elmaradó bevételekrõl vagy hasonlókról van szó 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
(jópénzért semlegesíteni tudom)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
tegyük fel csinálok egy WTCC modot 0-ról, elkészül és valami küldöldi ingyenes tárhelyre felteszem...mi a faszt tudnak csinálni?
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Nem lehetne megoldani, hogy a képen feltüntetett részek is megkapják az alapszínt??? (nem tudtam megoldani) ...Fontos lenne mert úgy sokkal jobban festene a kocsi...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Inkabb a Zondat fejezzuk be gyorsan utana azt csinalsz amit akarsz <#idiota>#idiota>
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Hát nick-en nem hiszem hogy perelne vki is, nem errõl volt/van szó, itt nevek merültek fel, és akkor már teljesen más a helyzet, és a hozzáálás szsvsz.
b-type egy nick, ilyen-olyan, ha viszont a nevem merül fel, akkor más a felállás.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
--- ha elkészítem pl. Schottenring konvertjét, és kilinkelem, akkor bepereli JuanG-t??? <#idiota>#idiota> ... pereljen...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Ha ennyire lelkes vagy nekiugorhatsz a Zonda festegetésnek <#crazya>#crazya>
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Tényleg jó lenne egy moddercsapat, de most elég illuzórikusnak tûnik, pedig, ahogyan Toya mondta, sok itt a tehetséges ember......
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
nekem hirtelen a szemem elé tartanak egy 6ismeretlenes egyenletet, akkor beleég az agyamba és kiesik a szemem.<#idiota>#idiota>
viszont vezettem már le szülést..😊
Én nem tudom, az a gond sztem is, hogy mennek a harcok, mindenért harcok mennek.
...egy gumiban nem tudunk megegyezni <#zavart1>#zavart1>
és hol van még a többi...😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
ha valaki igaz "csapatmunkás", az lenyom mindenkit.csapatban az erõ vagy mi!😄
építészetben(én ebben mozgok), ha nem vagy csapatszellem éhen döglesz,én @rva jól modellezek épületeket,fejlesztek,beta-zok,stbstb.,de költségvetéskészítés,excel,word,sík hüje vagyok, a hölgyek lealáznak. 😊
csak a zsenik tudnak mindent, de õk sem mindíg!😊
Szerintem mindenki nagy álma lenne egy ilyen magyar modgroup, akik valóban tudnak alkotni jó dolgokat 😊 Továbbra is tartom, hogy számtalan tehetséges ember van ebben a kicsinyke szimulátoros közösségben, csak valamiért mindenki a saját elképzeléseit valósítja meg inkább az összedolgozás helyett - ez nem feltétlenül baj, mert így is elég jó dolgok születnek csak éppen sokkal jobbak is születhetnének 😛
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
tavaly nyáron volt egy hét szabadidõm arra, hogy elszórakozzak a GP4--->F1C autókonvertálással, hú de jó meg minden
egy hétig boldogítottam ezzel KJ-t a CTDP-tõl, el is készült az F2004-es Ferrari (ezek szerint lehet, hogy 2 éve volt?) és rájöttem, hogy én ezzel nem szívesen játszanék, mert nem olyan, amilyen lehetne
részemrõl ennyi volt, ma pedig tele van a net ilyenekkel
ez a nyílt dolgok átka, mindenféle tákolmány kijön Jancsikától meg Józsikától, mert kétes értékû dolgokat viszonylag könnyû összehozni, de inkább ismét csapatba kéne verõdni, mert ahogy nézem a klasszikus modgroup-ok halódnak és az egyéni akciók helyett inkább összehangolt csapatmunkával kéne alkotni, nem pedig hõsködni és növelni az egõt, olyan úgysincs, hogy valaki mindenhez ért
csak ugye vakok között a félszemû az úr
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
Igazad van a morális oldalt illetõen, de szerintem ez is egy két irányú utca.
Szerintem a moralitást csak annak van joga számonkérni máson, aki magáról úgy érzi ebben a témában 100%-ig fedhetetlen és mindig helyesen jár el és itt jön be a képbe amit én írtam és amiben igazat is adsz nekem.
Nekem olyan érzésem van, hogy aki nem engedélyezi a saját maga által konvertált pálya további konvertálását az bort iszik és közben vizet prédikál.
Három lehetõség is van minden pályakonverter elõtt, hogy elkerülje munkája rossz konvertálását.
1. Készítse el saját maga a konvertet (te ezt szoktad alkalmazni és ez látszik is mert nincs minõségbeli romlás)
2. Védje le valamilyen formában a fájlokat ha tudja
3. Ne publikáljon semmit 😊
Sajnos jelenleg tényleg az játszódik le a rFactornál, sõt alapból az ISI motoros játékoknál amit leírtál. Megy egymás ütlegelése és egymás munkájának fikázása és a lényeg elveszik sajnos.
Nekem errõl az Spet által egyszer MSN-en említett gondolat ugrik be. Azt ecsetelte nekem, hogy milyen jó érzés látni, hogy játszanak a modjával és letöltik. Ez a számomra szimpatikus szemlélet. Örülni ha valaki valamit jobbá tesz az általam elkészített dologban, vagy szimplán csak annak örülni hogy használják és foglalkoznak vele.
Ennek az egésznek errõl kellene szólnia.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu