rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ibronk
#15864
Virusirtó meg ilyenek nem is fut semmi folyamatosan, tüzfalból is csak a windózé, meg arra különösen figyelek már rég hogy a háttérbe se fusson sose semmi szemét, még a felesleges windows szolgáltatások is ki van kapcsolva meg minden, szóval ilyesmi talán nem okozza, de körülnézek azért.
A pálya izét meg nemtom, felét nem értem amit mondassz Sup, de kösz azért mindenkinek, próbálkozok még 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

k8bal
#15863
nekem AVG Free vírusírtó + ZoneAlarm tûzfal = semmi problem ! (vírusse <#ravasz1><#idiota>)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#15861
Multiban szaggatás:
Én is jártam így jónéhányszor, hogy csak és kizárólag multiban és csak és kizárólag ha bizonyos versenyzõk látszottak a képernyõmön, lement az fps 2-5 körülire, akár a pályáról láttam õket, akár a boxból néztem.
Lehet, hogy abszolút nem szabadna köze lenni hozzá, de nálam valószínûleg attól volt, hogy taszkot váltottam rF-bõl máshová, majd vissza, és onnantól csinálta véletlenszerûen az adott szerveren. Így jártam pl. az egyik OPC-s Nippon futamon is. Disconnecteltem, aztán rögtön vissza, és megszûnt.
Mielõtt erre rá nem jöttem, viszonylag sokszor megtörtént (4-5 online futamból legalább 1 alkalommal) , viszont amióta figyelek erre, és nem váltok el rF-bõl, amíg online vagyok, azóta egyszer sem csinálta... <#idiota>

A Panda Platinum tûzfala szintén hajlamos pillanatnyi hatalmas laggokat okozni, valamint a File Protection-ja szintén.
A vírusirtó automatikus frissítõje is potenciális problémaforrás lehet.
Panther
#15860
Sokmindentõl lehet, néhány tipp:

1. Sok vírusirtóval, tûzfallal összeakad, bár nálam sem a Nortonnal, sema MCAfee-vel nem volt gond.

2. A háttérben futó alkalmazások lassítanak valamelyest, magasabb prioritással kell futtatni a programot.

3. Bizonyos pályák (TRD2/3-ból konvertált cuccok elég fps igényesek és minden gépet megehetnek, mégpedig azért mert nagyon nagy mesh fájlokat tartalmaznak. Egy mesh tartzalmazhat 8-10 objektumot is és ha ezek még multitextúrázottak is, akkor garantált az 5 fps.

Persze ez csak néhány ötlet a sok közül, ha máshogyan nem megy, akkor próbálkozz kitapasztalni kizárásos alapon, hogy melyik jön be, aztán ha egyik sem, akkor lehet újrapakolni a Windoest......

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#15854
Nekem Toban Long-on szaggat be nagyon a leglassabb kanyarnál....5 fps.... 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

ibronk
#15853
Hát, mindegyiknél, amit eddig probáltam, Civic bajnokságban, Spa-n pl, meg az eredeti pályákon is amiket most próbáltam, Mills, Essington, mindenhol.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Panther
#15852
Pár oka lehet, de elõtt emgkédem, hogy például melyik pályánál csinálja ezt? mondj egy -két példát....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#15851

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

ibronk
#15850
Srácok, mitõl lehet az, hogy csak multi módban, egyszer tök jó az fps-em, máskor meg ha a pályán egy bizonyos irányba haladunk, és van 1-2 autó elõttem a képen akkor meg leesik ilyen 10-re? De 1-2 kanyar után elfordulva másik égtály felé még 10-szer annyi autó is lehet a képen akkor is jó marad.
Megpróbáltam újrarakni drivereket, a játékot, a modot meg mindent, de nem segített, és most az egész windowson gondolkozok, csak mondom elõtte megkérdezlek bennetek, hátha valaki másnak is csinálta?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

lac coo
#15849
Vagy inkább fölé ...? 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#15848
De azert a smile-ikat ala tehetted volna 😊 <#ravasz1><#idiota>
lac coo
#15847
Elõször én is egy az egyben belinkeltem a képet, de nagynak találtam....Kicseréltem , úgylátszik jól tettem mert repültem volna én is 😊))) Alex rossz kedvében van... 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15846
Lienz Mod 😊))

Gyönyörû pálya ! ( Meg jó mehéz 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15844
HSW !!!


<#taps><#worship><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#15843
off:
Mekkkkkora brutál nagy szivárvány van itt nálunk!!!! nagyon szép.
..megyek állítólag kincs van az aljába'..
on:

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#15842
Fent van😉 Csak mindig felakadok a beton-szalmabalakon😉)
b-type
#15841
Ez betyáros <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#15840
Juan
Csinálok kétféle Ponda-t 😊))

- Talma-Ponda
- military-Ponda

még melós mindkettõ.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#15839
Népliget a GPL-bõl 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#15838
En mar tobbszor akartam valami budapesti palyat, de nullarol modellezni brutalis nagy munka. Foleg, hogy nem is tudok modellezni😊))
Alexease
#15837
<#eljen><#worship>
Panther
#15836
ott inkább rendezzünk egy ágyúgolyó futamot. <#eplus2><#alien>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

aesirbaba
#15835
Személy szerint én imádom az utcai pályákat, nekem biztosan nagy örömet okozol vele😊 Nagyon várom, és köszönjük!

(Budapestrõl nem szándékozol csinálni egy utcai pályát😊?)

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Panther
#15834
Néhány kép (remélem nem lincselnek meg érte, "csak" 800x600-as), hamarosan kész lesz: St. Petersburg, amerikai utcai pálya, Champ car versenyeket is rendeznek itt. Még meg kell csinálnom az árnyékokat (shadbox-al), meg néhány fát és épületet (objektumot kicserélni és kész. Lesznek éjszakai fények is. Az IDT munkája, legalábbis rFactor szemszögbõl elég tré volt, sokat kellett gályázni vele, remélem hagyják, hogy megjelenjen (nem a Champ Car moddal akarják megjelentetni, ha valaha is megjelenik), de ha nem itt akkor is közzéteszem néhány nap múlva.




E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Cowek
#15833
Ez a figura nem a Half-Life-ban keseríti meg az életünk? :-)

http://www.f1-info.hu/

b-type
#15832
off:
A 998-as Duc is gyönyörû volt, de ez: kép
..ez mindennek a teteje, nálam ez a plafon 😊
on :

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#15831
kár 😞 <#idiota>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#15830
Ehh..a Chesterfield-el Biaggi festést szerettem volna, méghozzá átusztatással a '92-es Kyalami gyõztes Aprilia festésen keresztül a 'black pirat'Chesterfield-es Aprilia-n túl a Q8/Malboro Honda/Yamaha egészen a Camel sárgáig...a HRC festést kihagyva mert velük sosem volt jóba <#zavart1>.
Na de rájöttem hogy ez nagy meló, maszatba meg nem akarom.

szal elkezdtem egy SBK Fila-Duc. festést, de mivel Xaus-nak nem festek, Hodgson-t meg nem kedvelem, így névtelen lesz...majd ráfestem Talma-t 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#15829
Nem tudom, szerintem toroltek <#idiota><#zavart1>
b-type
#15828
off:
Alex!
Nem tod hová lett az i topic? (lehet nem ez volt a címe, de biztos tudod melyikrõl van szó).
alig vártam hogy hazaérjek <#idiota>, hogy megnézzem 😄D
on:

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#15827
Hogy a francba kell a mas file-okat kicsomagolni ?
Sehogy nem akar sikerülni....

Valamikor ment még emlékszem, hogy jobb-klikk-re felajánlotta a kicsomagolást , de most semmi .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15826
Az elsõ verzió tényleg szar volt, de ez a javított már nem olyan rossz...Megér egy próbát....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#15825
<#vigyor>

Istencsászár
#15824
Szerintem szar.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

CodeRed
#15823
Ezt a modot ismeri valaki? Mert egész jó értékelést kapott...

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#15822
s

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

b-type
#15821
<#finom> hmm...nem rossz..nem rossz 😊 (köszi )

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#15820

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#15819
ok, itt egy 47-es 😊

nincs vkinek frankó Chesterfield-es (dohányos) logója?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#15818
Nekem tetszik !!! Jó lesz ez ! 😊))))

Így kéne csillogjon a játékban is, nem mint az összes modban: nyálkásan....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

k8bal
#15817
"...kontár munka..."

akkor mien amikor nem "kontár"? <#idiota>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

JuanG
#15816
a kontár munkáról nekem más jut eszembe 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#15815
😊 prózai oka van. Narancssárga Clioból van rengeteg fotóm, ezért onnan tudom a shaddinget lenézni-belõni az eredetihez. Ha narancssárgán jó, akkor jó lesz a többivel is. Meghát ugye csak egy szó, akinek segítségével tudtam ennyi fotót csinálni: proex. Hát srácok, örülök, hogy tetszik, mert szerintem kontár munka, viszont jobbat nem tudok😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#15814
majd megnézem 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#15813
akkor legyen már 47-es 😄DD...

a hibáról tudok, majd megoldom hogy a pályán is jó legyen, remélem...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#15812
Nagyon brutál jó 😊
gratta


Juan&Ingy
nektek is elindul a Ponda alapjáraton?
simán király, pöfög a gép, lököm egy-be és elmegy 😊))

de lehet hogy csak nálam cseszekszik a pedál..szokott sajna. 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#15811
überfasza 😄DD!!! GRAT!!! ... de vajon miért pont ilyen narancssárga? <#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#15810
Ez b@szott jó Pete 😛
Template-et hozzá gyorsan 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

avcom
#15809
remek <#finom><#finom><#vigyor><#vigyor><#taps><#taps>

petesilver
#15808
THX! Egyelöre ilyen teszttexturadarabokkal:

Mission Impossible 2010: PRO Class