rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#16114
Van két update az új Interlagoshoz:

lightsupdate.rar
Interlagos_2005_shadows_curbs.rar

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16113

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16112
#16050 <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#16111
Interlagos nagyon fasza!!! Csináltam egy kis real F1 vs rFactor F3 összehasonlító videót.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

JuanG
#16110
tényleg dícséretes, de a hirtelen keresztbeállás nem túl életszerû...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#16109
Kint van egy uj Interlagos es Sugo (HSW) es toltheto a 2.0-as VW GTi MOD is (Kep). http://rtracker.org/
lac coo
#16108
Ezt viszont rosszul tetted 😊))))))))))))))))))))

Nálam holtversenyben elsõ a Megannal 😊)))))))) Lienzben meg a legjobb...Márkakupa, hegyiverseny hangulat 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#16107
ohhh...és tényleg...ezt benéztem :-) ennek a méretét nem tudjátok hol lehetne nagyobbra rakni? Mármint, hogy azt a bizonyos keretet nagyobbra tegye a progi.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#16106
"És még a Scoretower is mûködik...😊))" <#worship><#worship><#worship>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Panther
#16105
Sokan panaszkodtak textúra problémákra, de a Nascar miatt csinálok egy másik installt is az 1.087-el.

Más: nem csinálunk egy próba nascar fun-bajnokságot? 😊))) Tudom, ott vana híres Nascar Racing 2003, csak felvetettem a dolgot.......

Ha már megcsináltam (ez már a sokadik, de remélem ez lesz a legjobb 😊))) ) az indianapolisi pályát. És még a Scoretower is mûködik...😊))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Alexease
#16104
En az 1.087-es patchet hasznalom amiota megjelent, de semmi bajom vele😉 Bar en nem megyek mostanaban online😉 De az osszes palya es auto mukodik rendesen.
Alexease
#16103
Pedig ott van, HUDTEXTURE.TGA neven😊 Az alfa csatornat nezd meg, az az erdekes😊 De ha a szoveget is cserelni akarod, mint font, akkor az UIFont.Mas-ban turkalj.
Panther
#16102
Köszi, a probléma az, hogy ehhez fel kéne tenni az 1.087-es beta patchet, ami elég katasztrofális, de mondjuk megoldható egy dupla installal, egy másik helyre telepített rFactorral.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

CodeRed
#16101
<#eljen><#worship><#worship><#worship><#eljen>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#16100
Már átnéztem, de ott nincs rá vonatkozólag semmi :-(

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#16099

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Panther
#16098
Szerintem az rFHud.mas fájlban lesz, de nem így. Így valszeg csak a játékban néz ki.

Más: nem tud valaki egy linket adni egy jó Stock Car (Nascar) modhoz?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

CodeRed
#16097
Nem tudja véletlenül valaki, hogy ennek a HUD-nak hol található képfájlja?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#16096
Mindig elkeveredek ebben a sok névben, de ez a Megane "fényesség-mapja" ? 😊))))
Mert ha ez elég gagyi ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16095
Azt nem tom , hogy kell , sõt azt sem tudom mi az az mts 😊)))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16094
Ez igen 😊)))) Szép kellemes a színvilága , és szép "antik" a texturázás .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16093
jahahajjjj ez naon jól néz ki <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Dunpeal
#16092
Hello mindenkinek,érdemes ellátogatni az alábbi linkre:
Le Mans 1972-1986 project

avcom
#16091
textúra esetén igen, de ha ha szerkesztett mts-t is teszel, akkor nem feltétlenül

aesirbaba
#16090
Mutatnék szívesen képet mindkét festésemrõl, de most már nem sokat kell várni a MOD-ra, ezért nem teszem😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#16089
Ja, bocsi 😊))
A narancs kerékbõl gondoltam 😊)))

Misu: ha csak a mas mellé rakok valami megváltoztatott file-t , akkor az összes többi is azt fogja hsználni nem ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#16088
Lupot le sem töltöttem😊 GT babakocsi😄

Természetesen a Zondához készültek a skinek.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

aesirbaba
#16087
Lupot le sem töltöttem😊 GT babakocsi😄

Természetesen a Zondához készültek a skinek.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

avcom
#16086
#16082: csak egy példa volt, Aesirnek ezek szerint más fájlokat kell behívni a zmodelerbe vagy átírni hexeditorral. Lupo esetében nem tudom, mert sajnos azt még le sem töltöttem :-(

#16083: reflection map? az is hasonló szerintem, anno az F1C-ben az emaprltm.bmp volt ez a fájl, rF-ben nem tudom, hogy van-e egyáltalán ilyen. Az nem gond, hogy a mas-ban van, szétszeded, cserélsz és újracsomagolod, de az is elég, ha bemásolod a mas mellé a megváltoztatott fájlokat

#16084: nem muszáj, de lehet úgy is. A HPCC esetén úgy lesz hogy lesz egy Pirelli.mas az új kerekeknek, de csak azért, mert felesleges felülírni az eredeti PCC.mas-t, növelné a fájlméretet és le kéne töltened megint olyan fájlokat, ami már megvan neked

#16085
Touring Car Legends új képek:

Kép 1
Kép 2
JuanG
#16084
de akkor minden autóhoz külön mas kéne nem?

...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#16083
Az viszont érdekelne , hogy hogyan tudnám elérni, hogy az autóm egyedi shine- mapot ( vagyhogy hívják..) használjon mert a gyáriak egytõl egyig bénák ...
Csak az ugye a mas-ban van....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16082
Az ok, de gondolom Aesir a Lupohoz csinált skint az meg másként van...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#16081
nézzétek meg a PCC kerekek fájlait meg a Genstring-eket, G és S

aesirbaba
#16080
Köszi, ez kimerítõ volt😊

Juan, remélem érted... 😄😄😄

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#16079
Gondolom ezt nem nekem szántad 😊))
Mert ehez (is) hülye vagyok mint a föld....<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#16078
azóta megcsináltuk mi is a HPCC-hez, csak azt jegelem egy ideje az érettségi miatt

a dolog szerintem elméletben elég egyszerû, csak megcsinálni kicsit macerás, legalábbis nekem, de nem azért, mert nehéz, hanem azért, mert mindig elrontok valamit

behívod a modellt a zmodelerrel és a material editorban kicseréled a skint (csak ne azonos legyen a textúra neve, mert akkor tényleg összekeveri, random teszi valamelyiket mindegyikre) és újra exportálod vagy szimplán átírod a textúra nevét hexeditorral, a végeredmény elvileg ugyanaz

ezt követõen a módosított mts fájlokat is átnevezed és csinálsz neki egy új gen fájlt (abban is átírod a megváltoztatott mts fájlneveket), a veh fájlban pedig a genstring sort, ha minden igaz

lac coo
#16077
Nem, tom a pcc-ben van ami arany színün használ, de asszem az másképp is van megcsinálva , mert ott egy egyszerû betû átírással lehet kereket változtatni.

De volt-van ahoz egy skin pak , már nem tom kié. abban nagyon sok féle autó volt ezer féle felnivel ..azt nem tom hogy csinálta ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#16076
én is úgy tudom hogy alapból egy default felni lehet csak ami az összes autónál ugyanaz...és az upgradesben veheted/installálhatod amit akarsz...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#16075
Azt hiszem a progi rosszul kezeli ezt a reszt (is) egyelerore, mert hiaba lehet tobb felnibol valasztani, sokszor a tobbi autora is ugyanazt teszi mint a Tiedre. de nem igazan teszteltem eddig, mert nem erdekelt😊 A sajat automat sosem latom, csak a cockpitet, vagyis az jobban erdekel hogy jo legyen😊 Az hogy kivul milyen festes van, meg milyen a felnin, az teljesen masodlagos szamomra😊)) Persze, online-ban mar mas a helyzet, de ott is inkabb a felismerhetoseg az elsodleges szamomra.
JuanG
#16074
ezt én sem értem ??:::

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#16073
szerintem próbáld meg, gyorsan kész

az ultraedit-et ismerem, megnyitva "kinézetre" "hasonló" egy mts fájl, mint egy TXT, megtalálod benne a textúraneveket, átírod, elmented meg csinálsz egy új gen fájlt :-)

aesirbaba
#16072
Akkor ez sajnos így marad😊
Legfeljebb akkor az ajánlásba írom bele, hogy a naranccsal a legszebb az a kocsim.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

avcom
#16071
szerintem hexeditorral nyúlj bele az mts fájlokba és rendelj a modellhez egy eltérõ néven másik textúrát :-)

aesirbaba
#16070
Alex!
Az van, hogy alap felni mellé van még többszínû az Upgrades-ben. Azt lehet, hogy egy MODban az egyik autó mondjuk az eszüstöt használja alapból, míg egy másik mondjuk a narancsot? Szeretném, ha lehetne😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Ingy
#16069
pláne Bözsi nénit a szomszédból<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

#16068
Én is sokminden(ki)t megtekernék de érthetõ okokból(= (18)) most nem raknám ide a képüket. <#idiota>
Tomievo
#16067
Warez betegség.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#16066
Sziasztok.

Az mitöl van, hogy verseny közbe egyszercsak mintha "elmenne" a váltó. (Csak felpörög és lassan megy.) Meghibásobás kivan kapcsolva a játékba. Most a Super Clio Módnál, de máskor másnál is tapasztaltam !
Mitõl lehet, van megoldás ???

Köszi.
b-type
#16065
😊)
Annyira én sem vagyok oda értük, bár tényleg lehet élvezni.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type