rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Csiaki
#16369
<#taps><#taps>

ASUS P8Z77-V, Intel i7 3770K,GTX 680 2GB,16GB DDR, 2TB

Tomievo
#16368
Passz.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#16367
#16357 -re vki?

lac coo
#16366
Elvileg lehet ... Egy papírgalacsinnal is lehet focizni 😉
Szal lehet de nem az igazi .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16365
lehet ezzel normálisan játszani billentyûzeten is?
lac coo
#16364
Speciel én még a kérdést sem értem igazán 😉

Bementek a boxba, felállsz a székrõl, leül a heverod és folytatja ? 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

morfeusss
#16363
Értem! És továbbra is várom az 5leteket!<#beka2>

lac coo
#16362
Válasz 'copass' üzenetére (#16345) <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16361
Wow..
Átállítottam a filter samplest 3- ról 10-re és nem késik a kormányom 😊)))))
Meg valamit a füstön , poron is állítottam és most olyan mintha vinné a szél, vagy mintha felkapná a kerék 😊)))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

morfeusss
#16360
Ezt nekem írtad, ezt a nem lehetet?

Alexease
#16359
Nem lehet (meg) <#idiota><#vigyor3>
Csak tesztnek keszult, fel napos munka van benne, technikailag olyan is😉 De egy kis egyeztetes utan, valszeg megis gatyaba razom, es kiteszem majd hasznalni.😊 <#awink>
morfeusss
#16358
Van vkinek vmi 5lete arra amit leírtam?("Indítunk 24h-s versenyt...jelentkezni náélam.....apból hogy leht megoldani hogy lehessen versenyzõt váltani?")

#16357
Ismeritek ezt a progamot: rFactor Server Spy.
Mert nekem vmiért nem mûködik. Amikor rámegyek az update-re, akkor nem találja a server-t. És így nem is tudom frissíteni a listát.

#16356
ezeket megtalálod a PLR fájlban és a Multiplayer.ini-ben , akkor lenne igazán értelme ha lenne benne részletesebb leirás hogy mit állitasz
CodeRed
#16355
<#hehe>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#16354
Pont egy ilyen progira gondoltam minap, hogy milyen jó is lenne!!!....asszem ki kellene töltenem egy lottó szelvényt már :-)

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

JuanG
#16353
nem próbáltam, csak lefordítottam nagyjából ami oda volt írva 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16352
AlieN911
#16351
Halika! Ezt a programot honnan lehet leszedni ill mire jo még? <#vigyor2>

Honda - The Power of Dreams

Panther
#16350
Én igen, de beállítottam hozzá az AI hibázást is. 😊)) mert úgy GET Real. Kétszeres hibahatár esetén már elég érdekes dolgokat mûvel az AI: 😊)))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

CodeRed
#16349
WoooW! Próbáltad már? Vmi tapasztalat? Jó cuccnak hangzik <#beka2>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

JuanG
#16348
ha tesztelst egy pályán egy AI-val, akkor az AI tökéletesíti a vezetési vonalát, és megjegyzi azt a jövõre nézve...magyarul: tanul...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#16347

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#16346
Nagy Grat Pápai Lacinakaz elsõ gyõzelméhez!<#eljen><#eljen>
Norbinak a kettõs sikerhez, és term. mindenkinek...jó kis hétvége volt.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

copass
#16345
kúúl, tesztelni lehet?<#taps>

morfeusss
#16344
Indítunk 24h-s versenyt...jelentkezni náélam.....apból hogy leht megoldani hogy lehessen versenyzõt váltani?

lac coo
#16343
Ez a beállítás egészen pontosan mit csinál ? :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#16342
bezony ez lacháza, a hangárok is ott vannak 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#16341
érdemes ide nézni és a Zengõéknél elolvasni a nyilatkozatokat 😊
tényelg kár hogy balesetbe keveredett W. Gabi, de kerek a nyilatkozatok az érintettektõl 😊)
Czollner-Gál-Wéber.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#16340
Mai HRing hírek
A tegnapi nap nagyon jó volt, az itt leírt eredményeket nézve pedig a mai is.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16339
Mi az amit eltitkoltok, ...? 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16338
Nyugi, nyugi...<#awink>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Cowek
#16337
Ez nagyon "olyan" <#worship><#eljen><#vigyor4>

http://www.f1-info.hu/

lac coo
#16336
Bizony , hogy sok !
Csak ahelyett, hogy összefognának és szétosztva a feladatot dolgoznának valami nagyon, mindenki a maga kis okosságát csinálja ! 😊))))))))))<#nemtudom><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#16335
Gratulálok, szép munka! <#eljen><#wave> Tényleg sok itt a tehetséges ember, kéne már alakítani - ahogyan te mondtad - egy "barkács" mod teamet. <#alien>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

CodeRed
#16334
<#guluszem1><#eljen><#worship>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

b-type
#16333
😊)
Hát nem sok dimb-domb van benne 😄
Azért nagy feszület volt rajta, ott ahol áltam, a 2.-es és a 3-as szakaszokon, ott elég látványos volt, a 2-es szakaszon azért mert az egy szép elnyújtott balos ha mért körön volt az autó, ott az Fwd-k általában különbözõ modon mentek, van aki a 15-ös gumiktól eltolta nagy gázon és gyakorlatilag végigradirozta az elsõ hajtás a gumit széles íven, és volt aki kicsit elvette a gázt a 15-ös guminál és úgy ment gázon egy valamivel szûkebb íven... az Rwd-k meg sodorták szépen.

A 3-as részen meg az volt a jó hogy elég nagy swunggal jöttek meg erre a törésre az elõtte lévõ egyees szakaszról, és kicsit meglobogott-megkönnyült a járgány a terhelésváltásnál, vmint sokan (a belsõ videókból emlékszem egyszer Norbi is) lesodródott a kivezetõjénél (ott ahol a képen egy (az elsõ) 'bekötõ utat' jelõl).
szal jó volt azért látványnak.

Nézõként meg szinte minden pálya cink amin nincs kivetítõ-jól/gyorsan/könnyen átjárható rész a pálya más részeire (és sör <#idiota>) 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16332
Elég hülye pálya 😊))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16331
A pálya.
remélem nem veszi Alex magára, én nem jártam be a pályát teljesen, ezért mondom hogy hasonló, és a belsõ kamerás videókat is már régen láttam.
mindenesetre a videót újra megnézve mostmár biztos vagyok benne, hiszen az elrajt és az elsõ rész az full ismerõs mert ott álltam.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Csiaki
#16330
Szerintem is az lesz, nagy a hasonlóság!

ASUS P8Z77-V, Intel i7 3770K,GTX 680 2GB,16GB DDR, 2TB

lac coo
#16329
WOW !!!

Ez nagyon tuti 😊)))))<#worship><#taps>
Végre valami interaktív környezet 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16328
<#eljen><#eljen>
Nagyon ász! 😊
'Lacháza?
mert több helyen hasonlít.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16327
Meg lesz szellem autó is , hotlapozáshoz 😊))

GTL demo nekem se jött be, de mindenki mondta hogy jó , így vettem egy használt példányt...És tényleg nagyon jó 😊)))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16326
GTL-t newm tom, demot lehúztam az nagyon nem jött be.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#16325
Barkacs szakkorunk bemutatja... <#idiota><#zavart1><#zavart2><#hehe><#taps><#wilting>

rFactor_Barkacs WMV, 8Mbyte

lac coo
#16324
Hát GTL-bõl kiindulva azért most már értenek valamit a fizikához is 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16323
mit-mit...semmit 😄
én 3 dolgot várok, esõt-személyzetet-'spottert'.
semmi mást.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16322
Azért már nagyon kiváncsi vagyok, hogy GTR2-ben az un. profik mit tudnak kihozni ebbõl a motorból 😊))))))))))

Más: elméletben megleht csinálni azt , hogy az upgrades-ben autó skint is lehessen venni ?
Pl koszolódást ? 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16321
Pedig van boven😊 Ahogy Laco is irta, teljesen rossz a tomeg kozeppont de foleg a mozgasi energia szamitasa😊 De ezt mar multkor kitargyaltuk😉
Persze, lehet a gumival jatszani es tuningolni, de ha ott olyanra allitod hogy jo legyen, mas szempontbol meg teljesen elmaszik az auto dinamikaja.
A lenyeg, ha a negy kerek az aszfalton van es esetleg meg csak sodrodik, addig jo😉 De ha mar megcsuszik, akkor nagyon el kell talalni a beallitasokat, hogy osszessegeben hasznalhato legyen.
b-type
#16320
Sztem is van, csak abból kiindulva hogy nincs tele a net driftelõ F1C alapú játékokkal, és nincs Drift mod.
sokat pöcsölök én is hogy kijöjjön (ráadásul én annélkül hogy különösebben értenek hozzá), de nehéz, meg tudok csúszni,..át tudok csúszni egy kanyaron, meg tudom úsztatni a hátulját úgy ahogy pl. a Djursland pályás videón.
De a drift az gázos csúszás, tehát nem gázelvétes úsztatás...hanem erõbõl végigtolják a kanyaríven kormánykorrigálással, és megfelelõen adagolt tolóerõvel.
arról nem beszélve hogy ez úgy elnne az igazi, ha több kanyart is ki lehetne driftelni.
suty elrakni keresztben és végigtolni a kanyaríven kilincsel...az lenne az igazi <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type