rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JuanG
#16419
én szívesen besegítek 😄DD...bár valóban bazi sok fotó kéne 😛PP

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16418
Egy utcai pálya tényleg jó lenne, de ne oylan keskeny legyen mint a lienz-i.
A Hitchin Town circuit-ot próbáltátok már? nekem valami miatt a házak 70%án nincs textura 😞

copass
#16417
én is benne vagyok, viszont ménkû sok fotó kell hozzá.

b-type
#16416
Oké, én benne vagyok 😊, júliusig bármi belefér.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#16415
Bal felsõ sarokban van, a térkép mérõjével szögltesen mérve 4,75 km. arra gondoltam, hogy a hétvégi ringes kis csapat csinálhatna egyik hétvégén egy pályabejárást fotózással egybekötve, megnézni mit lehet kihozni belõle esetleg.

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#16414
Mármint a hosszút a részleteség miatt mondom.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

aesirbaba
#16413
Régi vágyam egy budapesti utcai pálya. Nagyon jó lenne, ha lenne ebbõl egy komolyabb cucc, szerintem kapsz hozzá támogatást itt a modderektõl, legalábbis remélem😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

b-type
#16412
😊)
Nekem Snoopy iskolatáskával 😊)
Ez egy elég hosszú pálya lenne, nem? Viszont a Hõsöket kivéve sztem meg lehetne csinálni a sorépületeket csúnyába próbaképen...én nagyon bírnám az tutter
<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#16411
A pálya térkép alapján ps-ben vektorosan lett megrajzolva, ai-ban elmentve, ai maxban importálva, mûködött, szóval a vonalvezetés már kész. Elforgatva egy madárhoz hasonlít😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#16410
Tegnap eljátszottam a gondolattal, hogy kéne csinálni egy igazán szép pályát. Soha nem lesz kész, mert asszem lehetetlen megcsinálni, túl sok poligon lenne, de azért berakom ide az elképzelésem. A boxutcák a nagy üres parkolóban lennének, mögöttük csapatkamionokkal, stb... Vélemény?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#16409
GTR2 elsõbbséget élvez ilyenekben 😊 Esõ, boxszemélyzet, rádió csak az után lehet jóval( szvsz talán év végén, ha kijön nyáron a GTR2...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16408
Az eddig is bejött, de csak a full sárga zászlónál ! Ez nem-e azt állítja be, hogy ha csak egy kis balhé van akkor is bejön ? 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#16407
Találtam még egyet

RACE CONDITION menü

Safety Car Threshold - Sárga zászlónál bejön a safety car

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Tomievo
#16406
Asszem majd lesz vmikor.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

CodeRed
#16405
#16400 ..ugyanezt kérdem énis..

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Cowek
#16404
Asszem lemaradtam! Mióta van esõ a factorban? <#lama>

http://www.f1-info.hu/

CodeRed
#16403
Na ennyit szedtem össze, részben tõletek, részben a szótárból:
DestroY_rFactor_Tweaker_jelentései
Szerintem elkezdhetnénk megosztani egymással azt amire rájövünk, illetve kiegészíteni a listát.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#16402
#16384

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#16401
Ezt a progit próbáltam leszedni de nem jön sehonnan. valaki dobja már fel valahova. THX

CodeRed
#16400
Érdekes, hogy esõ csepphez és esõpermethez is lehet "fizikai" áramlást rendelni. Csak hol az esõ? <#nemtudom>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#16399
Vehicle flow radius..én ezt 1.00000-ra állítottam, de fel lehet rakni az egekbe :-)

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#16398
Leszedtem valami 100MB-s modot, nemtudjátok mi lehet, eredeti kocsiknak tünnek. FTSmodVer2 a neve.

b-type
#16397
hát ez az hogy nem mindig kell megfékezni 😊
sztem ezt csak gyakorolni kell, a szép nagy driftekhez már olyan autó és frankó vezetõ kell, de kisebb driftet minden rwd-vel lehet nyomni, akár havon, akár kavicsos úton...majd pedig aszfalton..a szép nagy íves aszfaltos drifthez sebesség kell, tehát oda már rá kell készülni.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#16396
szvsz jöhet infó, minden.
sok valamit tudok, de biztos nem eleget 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#16395
Kellemes amikor mutatjak a kocsi belsejeben hogy milyen erok hatnak ra,+ pedalsor+ elol levo feklampak hogy tudjad mikor kell fekezni.

Ingy
#16394
Nem csak ez a 6 létezik, ezek csak az alapok.
Kedvencem a sidelong õõõ nehéz elmagyarázni hogy milyen,kézifékes keresztbe csuszásos, anno LFS-ben sikerült valamennyire<#idiota>
Ingy driftó <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

petesilver
#16393
Ma behoztak a melóhelyre egy filmet, Drift Bible a címe, és iszonyat jó! Minden mondva, írva, mutatva van, most már tudom, hogy 6 fajta drift létezik! 😊 Ismeri valaki, vagy már lerágott csont?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Istencsászár
#16392
Majd csinálj róla pár mozgó képsort😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#16391
Amirõl tudod mi micsoda írd már le ! Melyik az pl. amelyik alacsonyabbra veszi ? 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#16390
Finomítgattam tegnap éjjel ezeken a beállításokon énis és elképesztõ eredményeket lehet elérni valóban....úgy száll a por meg a füst, hogy öröm nézni. Én kissebbre vettem a füst "áramlását" azaz "alacsonyabbra" és úgy élethûbb, de abszolute nem vettem észre, hogy az fps értéke csökkent volna ezen beállítások következtében. Nagyon faintos a cucc, jó lenne mindent tudni mi-micsoda.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Panther
#16389
Tegnap este kipróbáltam Le Mans-ban a Zondát. Arra voltam kíváncsi mennyi lehet a top speed-je. 2-6-os szárnyállással 315km/h-t értem el az egyik hosszú egyenes végén (Kábé ennyit mehet az F550-es és a Saleen is a GTR-ben). A köridõ nem számít, hiszen - ahogyan a GTR-ben Juan példája az Astonnal bizonyította - nagyobb leszorítóerõvel a végén elég sokat lehet nyerni.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#16388
Értem... Azé köcce. Akkor maradok az SP-nél

CodeRed
#16387
Jómagam itt szoktam régebben, illetve a játékban is, de mára már annyi össze-vissza heggesztett és megváltoztatott mod és pálya van, hogy szinte lehetetlen találni olyan szobát ahová kompatibilis lenne az autód vagy a pályád. A "gyári" Porschéval akartam még pár hónapja valahová becsatlakozni de ez+az nem stimmelt úgyhogy kivágott, pedig én nem barkácsoltam rajta semmit :-(

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

morfeusss
#16386
Ezt pontosan melyik résznél is?

#16385
Te (vagy ti) akkor a játékban keresitek a servereket, nem külön progival?

lac coo
#16384
Legesyszerûbb, ha letöltöd ezt a kis progit és ott a grafics beállításoknál a FLOW-al kezdõdõeket átírod 1-esre.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

ZolEE F1
#16383
ezt hol lehet állitani?<#zavart2>

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

lac coo
#16382
Én 1-re állítottam mindet, van esetleg több fokozat is ? 😊
De amúgy bejön így is a fülkébe csak jóval kissebb mértékban.
FPS-t meg nem láttam, hogy csökkent volna .
De hogy akormányom nem késik már (vagy legalábbis nem veszem észre , olyan kicsit..) , annak nagyon örülök, régi nagy bánatom volt már ez...
De nem is tudom, hogy ez a beállítás hogyan kerülhette el a figyelmemet eddig ....Azért ez a cucc jóval átláthatóbb mint a notepad....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16381
"Fizikat" rendel a program kulonbozo efektekhez. Vagyis pl. kikeruli az autot😉 Magyarul nem jon be a fust a cockpitbe, hanem el megy felette, korulotte. Persze a fizika szo egy kicsit eros es a kivitelezes sem tokeletes, de azert latvanyos a dolog😉 Sok autonal azert zabalhatja az eroforasokat😊 Foleg ha a mod utkozo objectje nem eleg lowpoly es/vagy nincs😉)
lac coo
#16380
Asszem az 😊))
Most így "áramlik" a füst :


Amúgy ezek a beállítások pontosan mit csinálnak, mert én csak vaktában állítottam rá ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16379
Ne hasznalj ekezetet a file nevben.
Alexease
#16378
Szerintem a FLOW reszekre gondol (Spark, Smoke, Tire stb.) 😊
morfeusss
#16377

Papailaca
#16376
el is várom<#wave>

Let\'s get ready to Rumble!

b-type
#16375
😊
élmény volt <#eljen>, legközelebb is ott leszünk 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

CodeRed
#16374
A füst és por merre található?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Papailaca
#16373
thx, és köszi ,hogy kijöttetek, ill. örülök, hogy találkoztunk

Let\'s get ready to Rumble!

ZolEE F1
#16372
Gondolom nem eredeti game...<#idiota>

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

Tomievo
#16371
Én nem tudok róla, hogy lehetne váltani. Illetve van egy opció a controlsban, ami rra utalhat. A driver hot swap, de az sztem csak arra vonatkozik, hogy azt a pilótát váltod akit nézel a camon

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

morfeusss
#16370
Nem tod, ott ha nyomogatod az entert akkor kijön hogy milyen gumit akarsz mennyi benzint meg ilyenek! És ott van hogy Driver, de nem enged rálépni!