rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Mint pl. a BMW Sauber? Reklámot látnak benne ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amugy mi nincs meg igy?!😊 <#idiota>#idiota><#zavart1>#zavart1>
nem két perces meló
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Misu es en "fizikalisan" nem dolgoztunk volna a palyaba - max adatgyujtes. En inteztem a "liszenszet", Misu pedig az ISI-vel intezte a kapcsolatokat, levelezest stb.
Ez úgy sem az amit szeretnék, a tömörítés miatt uis elmenne az is amit mutatnék <#zavart1>#zavart1>..bolond ötlet.
Szal motorkerékpár hang kellene nekem, abból is lehetõleg Dyno-s, van ugyan egy és szépen ki is tartják a fordulatot a mérõpadon, de túl halk és nem tudok szépen zajszûrni, annélkül pedig hangminta erõsítésénél erõsödnek a zajok is 😞
Legközelebb megpróbálok vinni egy profi mikrofont HunRing-re, vagy inkább Brno-ba az közelebb van idõben, és felveszek hangokat.
(most vigyorogtam egyet, mert bevillant ilyen madarászcucc amivel vadásszák a csiripelést..tök finom cájg...na az elõtt elmenne egy Ducati meg is halnék <#idiota>#idiota>)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mi újság az Euro-ringgel?<#kacsint>#kacsint>
(Történt ugyanis, hogy egy külföldi lapon megláttam a készülö dolgok között a Euro-ringet amihez azt irták az ISI fogja csinálni.Ekkor eszembe jutott hogy volt egy cikk a hsw-n régebben, hogy megvette az ISI a jogokat. Visszakerestem a cikket ,és ott láttam hogy elvileg ti ketten is segiteni fogtok benne.)
Akár a belsõket kicsit eltorzítva, a videókon nagyon hasonló a külsõ hang is.. 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
beraktam már többet is, de aztán rájöttem hogy nem kell.
Most is szívok vele állandóan mert persze mindig jobb és jobb hangot szeretnék..😊
Majd mindjárt rakok fel egy rövid részletet hogy milyen.
de ez már a ló nincs varia, mert alapvetõen motorhagot szeretnék...és majd meg is lesz, de mindenképpen akartam valammit, az meg tökölösebb. 😊
A tippeket nagyon köszönöm, megfogadom
<#eljen>#eljen>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
- Ha belso hangot csinalok, akkor ugy szoktam, hogy ulespoziciotol fuggoen - jobb vagy bal ;D - arra az oldalra (csatornara😉) "behozom" az aktualis kulso hangot is, de csak 70-30% eltolassal, sokkal halkabban, es lehuzva belole a magas frekvenciakat mivel annyit tompit a kasztni😉
- A Throttle es Coast mintak kozott, meg annyit szoktam varialni, hogy motorfeknel valamivel erosebb a kivulrol hallhato hang, mivel akkor nem bog a motor😊
- Erdemesebb az egyes hangmintakat minnel hosszabra kesziteni, idofugvenyeben modulalni, torzitani, amplitudalni stb., es a vegen loopolni. Bar az rF mindig elorol jatsza a mintakat, de legalabb egy hosszabb egyenesben nem lesz annyira monoton.
- A "szokasos" TransWine hangok helyett, kivulre erdemes osszerakni egy teljesen uj mintat. A kulso hangoknal gyorsitasnal a kipufogo hallatszik es a motor, a belsoknel a "hajtaslanc" es a motor. Igy kivulre a TransWine hangmintak helyere "kipufogo" hangokat erdemes tenni.
perig én rengetegszer használok 'külsõ' hangot belülre...köszönöm az infót, akkor ezentúl átalakítom egycsatornára.<#worship>#worship>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Nem tom mert nálam default-on van..😊
Viszont van két problémám:
- replay-ben lespórol hangokat a prog, pl. átraktam a Lupo nyikorgást magamnak is a fûre, replay-ben nem adja be.
hmmm...lehet hogy csak egy problémám volt. 😊))
Kezd olyan véleményem lenni, hogy az egész gumifizikának alapvetõen az elsõ gumi az alfája,...a hátsó nem is annyira fontos, én pl. most PCC-rõl származtatott gumit használok hátra (tehát ebben változatlanok azok az adatok amirõl nincsen még tapasztalatom), és teljesen jó. Az elsõ gumival lehet nagyon elbaltázni az egészet.
a hátsó guminál ha nagyon csúszik akkor voltaképpen csak a tapadást kell megváltoztatni..szinte akárhol.
De
az elsõ guminál nagyon-nagyon nem mindegy hogy melyikkel növelek tapadást, kegyetlen el lehet mászni vele.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
valami motion blur vagy hasonló okosság jó lenne az rFactorba! nem?
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
készítettek pár pályát! 😊
a pályák honlapjain némelyiken, komplett tervek vannak pdf-ben!
<#wow1>#wow1>
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
azért ez kajak, már csak szintmagasság hiányzik! 😄
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
épület modellezést azt szívesen csinálok ha kell,fotó kell pár, de legalább utcafront legyen! 😊
errõl Sup többet tudna mondani, de nem hiszem, hogy egy GPL-es pálya használható lenne itt 2006-ban
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
de egy ilyen kisuccás pálya még nem is lenne olyan nagy munka, csak pár régebbi ház utcafrontot v. egészet kellene lemodellezni, mondjuk egy gangon átdöngetni mi jól nézne ki!😊
Szvsz nagyon oké vonalvezetés lenne, Liepzig szinvonalon már lehetne rajta csapatni, és aztán javítani fel.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty