rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#16519
Jaja...Ezért (is) király a Mégane, mert ott elég dúrván kemény sportos a felföggesztés, és még a hang is elég jól él emiatt....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16518
én meg magas springeket használok hogy rázzon 😊))
én is azt szeretem ha 'él' az autó vezetés közben.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16517
Érdekes...Én meg a gyárihoz képest sokkal feljebb vettem, mert nekem tetszik 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#16516
Köszi!

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#16515
Cockpit Vibration Mult1="1.30000" // Primary vibration multiplier affects eyepoint position (base magnitude is in VEH or cockpit file)
Cockpit Vibration Freq1="31.00000" // Primary rate of vibration affects eyepoint position (higher framerates allow higher rates)
Cockpit Vibration Mult2="1.30000" // Secondary vibration multiplier affects eyepoint orientation (base magnitude is in VEH or cockpit file)
Cockpit Vibration Freq2="37.00000" // Secondary rate of vibration affects eyepoint orientation

Az Userdata/ Teneved/Teneved PRL file-ban....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#16514
Érdekes, másik autó jó! Természetesen a 73-as lett a választottam😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#16513
Mit is kell hol átírni, hogy ne rázkódjon ennyire semmilyen cockpit? Nekem ilyen intenzitással annyira nem jön be a dolog. Tudna segíteni valki?

Mission Impossible 2010: PRO Class

#16512
Norbi és Wéber akik ebben a sorozatban versenyeznek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

b-type
#16511
Viasat Explorer most (Tiff Nedell elküldi a kis FWD-ket 😄 )

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16510
Így ahogy mondod ...<#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16509
Michelisz swiftbe megy nem ?😊

Egyébként még nem kell szerintem akkora izét csapni neki, nemtom pontosan hog yáll a modell de majd ha már a skineket készitik hozzá akkor célszerübb, mert állandóan mindeki csak azt kérdezné hogy kijött már? kijött már?......

b-type
#16508
Azon filózgattam hogy a Clio modnak mehetne szvsz jó nagy hírverés is, ha belegondolok, tutter modellek, majdan Euroring mint hivatalos pálya, gondolom hivatalos festések nagyrészt, illetve Kiss Norbert mint mondjuk teszter, kiemelve hogy õ a sorozatban versenyzõ pilóta,..illetve gondolom mehetne Pápai Laci is, sõt talán Michelisz Norbi is, hiszen büszkék vagyunk rájuk <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

k8bal
#16507
warez 1.020 soha nem fog menni.. egyébként igen megy! 😉)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#16506
A legends cars mod nektek megy?

Alexease
#16505
Nehany MOD: Car Mods 😊
AlieN911
#16504
Hali! Énis leszedtem azt a crackot, és ugyanezvolt a problémám..<#boxer> És nemtudok rá megoldást! Én megvettem, igy kényelmesebb jobb! Csak jönnének már a jokis modok<#hehe><#beka2>

Honda - The Power of Dreams

#16503
Honnan lehet letölteni a 2CV modot? (a citroen kacsásat)

Danecay
#16502
Lenne még 1 kis gondom. Most raktam fel az 1.070-es patch-et és bevallom töredelmesen nem hivatalosan használom, használnám a game-t így felraktam hozzá a Passeli féle rFactor v1.070 crack-et. Még mielõtt bárki megpróbálna kioktatni, hogy vegyem meg a játékot, annak azt szeretném mondani, hogy amíg nem lex szélessávú netem addig nem fogom megtenni, mert nem látom értelmét, hisz látszik is, az 1.070es verzió is csak most jutott el hozzám. Na szóval, nem tom, hogy a crack okozza e a problémát, de az, van hog elsõ alkalommal elindúl a game, létrehozom a profilomat, stb, de legközelebbi indításkor már hibaüzenettel találom magam szemben és csak úgy tudom újra elindítani a játékot, ha kitörlöm az elõzõleg létrehozott profilomat, tehát ha nincs semmilyen profilom elindúl, a game, de ha újból létrehozok egyet legközelebb ismét nem indúl. Van erre valami magyarázat, vagy megoldás?

JuanG
#16501
kösz 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#16500
köszi, nekem sajna nem...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16499
dds plugin innen leszedheted

én ezt használom csak 1 félébe tud menteni( gondolom a fullosba )( ezket a hüyle számokat nemtod emgjegyezni mi a francnak van kismmillo fajta mondják nekem néha: "ha 8:8:8:8-ba mentem akkro jó? ) de nekem minden megy vele jól

Alexease
#16498
Izelito (linkek a kepeken)😉



b-type
#16497
ehhh...na tessék...ezért írjon az ember hosszú és kimerítõ hsz-t...<#idiota>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#16496
jajahhaajj 😄DD <#zavart1>
igyekszem, de azt sem tudoim hol keressem (hol keressem?)
Az én PS-em elég béna...már gondoltam hogy lopok újat (<#idiota>), de ehhh...valami mindig közbejön.
A jelenlegi másik rendszerre van rakva, ezért MSVCRT10.dll hibüzenettel indul, viszont...hehe..3rendszeren van PS, és nem az indul amire a parancsikon mutat, haljak meg, mert az time triál..nem is szabadna röffenie 😄DD

Szal kedves Juan tesa, ha vársz egy röpke életet akkor összevadászom neked 😊))
De már elkezdtem a keresést szal kezedlábad töröm ha egyszerûbben megoldod 😊)))

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

aesirbaba
#16495
http://www.ati.com/developer/compressonator.html

Nekem amúgy a 9800 PRO kártyán simán megy az nvidia plugin.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

JuanG
#16494
b-type: neked Ati kártyád van ugye? tudnál adni egy DDS plugint a photoshophoz? ...egyszerûen nem mûxik ami nekem van, hiába telepítem fel...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#16493
<#eljen> 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#16492

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#16491
nézz meg más autót is, annak sincs? nekem ok dx8-ban is...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

CodeRed
#16490
<#worship><#worship>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

b-type
#16489
Hopper 😊 <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Aceton
#16488
Half-Off:
A mai MotoGP idõmérõ emlékére legyen itt egy #21-es és egy #71-es rTrainer (mivel ezzel már valszeg senki sem nyomja, de hátha van még itt Suzuki Rizla+ fanatic...<#vigyor>
rTrainer Rizla+

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

lac coo
#16487
Szvsz ez nyomaték - hiba, mint a lopott GTR autóknál és a Ferrari GTO is ilyen....
Bár az inkább fordítva van, mert van egy kis rész amikor lehetetlen kordában tartani akkora nyomatékot ad le.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#16486
A controls menü egyik fülén lehet állítani az analóg tengelyek érzékenységét, ott vedd érzékenyebbre a gázpedált.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

petesilver
#16485
DX8-al azért már jól megy a progi. Juan, mit kell hol állítani, hogy a Zondán in game is legyen festés?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Danecay
#16484
Hi!
Eddig inkáb Chalenge-eztem, de most próbáltam ki a Spet féle rFacto F1 MOD-ot. Azt tapasztaltam, hogy a gázpedál megnyomástól számított elsõ 1/3-on megtett úton nem nagyon mûködik, pontosabban ezen a szakaszon mintha nem adna gázt, vagy arányaiban véve sokkal kevesebbet, mint a gázpedál útjának többi részén, így gyakran elõfordul, hogy az autó kidobja a hátulját, mert kipörög, azért mert a gázpedál útjának egy bizonyos pontjától már nagyobb gázt ad, pontosabban az elején ad keveset, így egy visszafordítót is úgy veszek be, hogy pumpálom a gázpedált.
Remélem érthetõ a problémám. Lehet ezt valahogy orvosolni? Próbáltam itt keresgélni a fórumon de nem jártam sikerrel. Van erre a problémára valami megoldás és ha igen akkor mit kell átírni és hól?
Elõre is THX!

lac coo
#16483
<#nyes><#eljen><#eljen><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16482
kisvideó a 2cv modról 😊))))
aranyos 😊
Ez meg érdemes megnézni a témában: link

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#16481
Ezt csináltam én is, de túlságosan meg kell erõsíteni, és ez így valahol nem faxa.
Kell legyen rá olyan megoldás, tuti nálam valahol le van keverve..

Egyébként itt is, ennél a Lotus-nál az a baj, hogy van egy alap kocsi amivel nincsa probléma, viszont csináltam ezt a Hayabusa motoros Lotus-t, ami 14.400-at pörög, és elég magas fordulaton adja le az erejét (még ezen finomítani kell, mert a turbó 8000-nél kapcsol).
szal ide nem tudtam megcsinálni a frankó hangjaimat, mert elhalkultak 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16480
Engem a GTL teljes mértékben meggyõzött 😊))
Jók a hangok , néhol kicsit vadra sikerült 😊))
Egyszer én is kontárkodtam a hangokkal, jó dolog csak rájöttem, hogy nagyon nem értek hozzá sajnos, de én úgy hangosítottam, hogy hangszerkesztõvel növeltem a dinamikáját..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16479
Viszont van azért valami, az rFactor-t már tudom milyen. 😊

Én, lehet mondani, nem szeretem a GTR-t, mégis még a demo után is azt mondtam hogy besz@rás.
aztán teljesen rossz lett, nekem fagyott, online halt minden nagyobb lélegzetvételre, és rossz lett, ....sorohatnám de már tök sokszor soroltam 😊

A lényeg az hogy a GTR-nek rengeteg jó tulajdonsága van, ..és van egy csomó ami nem jó.
Egy videó, bár az Elise oktatóvideó tetszett nekem is, nem fog semmit sem eldöntetni bennem...de még, ami röhejesen hangzik, a demo sem.
Majd lesz itt aki megveszi, elolvasgatom és majd eldöntöm. 😊

Itt van egy kis videó (7mb) (jobb klikk save as) hangkezdemények 😊)), és mindjárt lenne is egy kérdésem
halk a cucc...a legtöbbet azért kell kidobnom mert halk, viszont ha felerõsítem, akkor torz, Alex tudsz erre valami sfx megoldást? ..az ENGINE VOLUME MIX-et már próbáltam, semmit nem csinál 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16478
#16469 ? Valaki..?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16477
Nem baj nekem jó lesz a GTR2 is 😊) Utána meg a WTCC 😊
Amúgy a motor tud majd idõjárásváltozást is? Tehát hogy egyszercsak elered az esõ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16476
Szegeny rFactor amig eleri azt a szintet, eleg hosszu ido fog eltelni😊 Meg ha ki is adjak az rF patch-et a GTR2 elott vagy inkabb utan, meg akkor is az osszes palyat, MOD-ot at kell dolgozni hogy hasznalhato legyen esoben😉 Elvileg az lenne a korrekt, ha legalabb a gyari ISI "modokat" - SRGP, OW, F3 stb. - es palyakat megcsinalnak Ok, de gozom sincs mennyi ideig es mennyire akarjak meg ezt a verziot "ingyen" fissitgetni. Altalaban 1 evig szoktak ingyen, utana fel aron lehet hozzajutni a komolyabb kiegesziteshez. Majd kiderul...
Alexease
#16475
webibebi
#16474
Hi!lécci adjatok lnket az F1 modhoz!pls!elõre is köszi

msn:[email protected] bárki felvehet

lac coo
#16473
Zsír az esõs GTR2 video HSW-n...
A fizika is jónak tûnik így látszatra...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16472

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16471
Na de csak egy valamit állíthatsz be ...? Valami más lesz az ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#16470
az analóg input cuccokat lehet sztem állítani vele, mint a pedál érzékenység pl.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.