rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
én is azt szeretem ha 'él' az autó vezetés közben.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Cockpit Vibration Freq1="31.00000" // Primary rate of vibration affects eyepoint position (higher framerates allow higher rates)
Cockpit Vibration Mult2="1.30000" // Secondary vibration multiplier affects eyepoint orientation (base magnitude is in VEH or cockpit file)
Cockpit Vibration Freq2="37.00000" // Secondary rate of vibration affects eyepoint orientation
Az Userdata/ Teneved/Teneved PRL file-ban....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Egyébként még nem kell szerintem akkora izét csapni neki, nemtom pontosan hog yáll a modell de majd ha már a skineket készitik hozzá akkor célszerübb, mert állandóan mindeki csak azt kérdezné hogy kijött már? kijött már?......
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
Honda - The Power of Dreams
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
én ezt használom csak 1 félébe tud menteni( gondolom a fullosba )( ezket a hüyle számokat nemtod emgjegyezni mi a francnak van kismmillo fajta mondják nekem néha: "ha 8:8:8:8-ba mentem akkro jó? ) de nekem minden megy vele jól
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
igyekszem, de azt sem tudoim hol keressem (hol keressem?)
Az én PS-em elég béna...már gondoltam hogy lopok újat (<#idiota>#idiota>), de ehhh...valami mindig közbejön.
A jelenlegi másik rendszerre van rakva, ezért MSVCRT10.dll hibüzenettel indul, viszont...hehe..3rendszeren van PS, és nem az indul amire a parancsikon mutat, haljak meg, mert az time triál..nem is szabadna röffenie 😄DD
Szal kedves Juan tesa, ha vársz egy röpke életet akkor összevadászom neked 😊))
De már elkezdtem a keresést szal kezedlábad töröm ha egyszerûbben megoldod 😊)))
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nekem amúgy a 9800 PRO kártyán simán megy az nvidia plugin.
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
A mai MotoGP idõmérõ emlékére legyen itt egy #21-es és egy #71-es rTrainer (mivel ezzel már valszeg senki sem nyomja, de hátha van még itt Suzuki Rizla+ fanatic...<#vigyor>#vigyor>
rTrainer Rizla+

Kill\'em all - Let God sort\'em out...
Bár az inkább fordítva van, mert van egy kis rész amikor lehetetlen kordában tartani akkora nyomatékot ad le.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Mission Impossible 2010: PRO Class
Eddig inkáb Chalenge-eztem, de most próbáltam ki a Spet féle rFacto F1 MOD-ot. Azt tapasztaltam, hogy a gázpedál megnyomástól számított elsõ 1/3-on megtett úton nem nagyon mûködik, pontosabban ezen a szakaszon mintha nem adna gázt, vagy arányaiban véve sokkal kevesebbet, mint a gázpedál útjának többi részén, így gyakran elõfordul, hogy az autó kidobja a hátulját, mert kipörög, azért mert a gázpedál útjának egy bizonyos pontjától már nagyobb gázt ad, pontosabban az elején ad keveset, így egy visszafordítót is úgy veszek be, hogy pumpálom a gázpedált.
Remélem érthetõ a problémám. Lehet ezt valahogy orvosolni? Próbáltam itt keresgélni a fórumon de nem jártam sikerrel. Van erre a problémára valami megoldás és ha igen akkor mit kell átírni és hól?
Elõre is THX!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Kell legyen rá olyan megoldás, tuti nálam valahol le van keverve..
Egyébként itt is, ennél a Lotus-nál az a baj, hogy van egy alap kocsi amivel nincsa probléma, viszont csináltam ezt a Hayabusa motoros Lotus-t, ami 14.400-at pörög, és elég magas fordulaton adja le az erejét (még ezen finomítani kell, mert a turbó 8000-nél kapcsol).
szal ide nem tudtam megcsinálni a frankó hangjaimat, mert elhalkultak 😞
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Jók a hangok , néhol kicsit vadra sikerült 😊))
Egyszer én is kontárkodtam a hangokkal, jó dolog csak rájöttem, hogy nagyon nem értek hozzá sajnos, de én úgy hangosítottam, hogy hangszerkesztõvel növeltem a dinamikáját..
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Én, lehet mondani, nem szeretem a GTR-t, mégis még a demo után is azt mondtam hogy besz@rás.
aztán teljesen rossz lett, nekem fagyott, online halt minden nagyobb lélegzetvételre, és rossz lett, ....sorohatnám de már tök sokszor soroltam 😊
A lényeg az hogy a GTR-nek rengeteg jó tulajdonsága van, ..és van egy csomó ami nem jó.
Egy videó, bár az Elise oktatóvideó tetszett nekem is, nem fog semmit sem eldöntetni bennem...de még, ami röhejesen hangzik, a demo sem.
Majd lesz itt aki megveszi, elolvasgatom és majd eldöntöm. 😊
Itt van egy kis videó (7mb) (jobb klikk save as) hangkezdemények 😊)), és mindjárt lenne is egy kérdésem
halk a cucc...a legtöbbet azért kell kidobnom mert halk, viszont ha felerõsítem, akkor torz, Alex tudsz erre valami sfx megoldást? ..az ENGINE VOLUME MIX-et már próbáltam, semmit nem csinál 😞
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Amúgy a motor tud majd idõjárásváltozást is? Tehát hogy egyszercsak elered az esõ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
msn:[email protected] bárki felvehet
A fizika is jónak tûnik így látszatra...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!





