rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EasyDriver
#16569
Sziasztok!
A mi rFactoros ligánkban kizárólag „legális rFactor”-ral lehet indulni. Ezt ki is kötöttük, és Warezosnak esélye sincs hogy csatlakozzon a szerverünkre. De szerintem ez nyilvánvaló. Mellesleg elég halvány becslésnek tartom ezt a 20-30 legális rFactort Magyarországon, ugyanis csak a mi ligánkban kilencen vettük meg az elmúlt hetekben. Eddig F1 Challenge-re épült a ligánk, de most állunk át az rFactor-ra. Amúgy folyamatosan veszik meg a license-et a régi ligatagok, ami remélem jó hír az rFactoros társadalomnak.. 😊 Valóban jó mod a PCC, eddig ezt tartjuk a legjobbnak, de ezúton is szeretnénk gratulálni Spet-nek az F1 modjához, szép munka! A lényeg hogy aki elég erõsnek érzi magát jelentkezzen a mi kis „házi bajnokságunkba”, de attól tartok nem lesz senkinek könnyû dolga a csapatunkkal! 😄
Hungarian rFactor League - http://hrfl.uw.hu/index.html
Bye:E@sy

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Tomievo
#16568
Igen eredetivel lehet leginkább, warezzal csak warez serverre tudsz menni, ami meg nem nagyon van, ráadásul a wareznak van pár hibája is.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#16567
Igen egy kis élet valóban jó lenne bele. Tiszta felüdülés mikor GTL-t tolok a mozgó emberkék, meg a nézõközönség zaja 😊

Mivel itt nincs ezért csak a magam örömére nekiláttam Tobannak, és legalább néhány virágot a fákra meg a fûbe berakok, az is valami ...<#idiota><#banplz>

#16520 ==>> erre továbbra is kiváncsi vagyok 😊)) Csak úgy..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16566
autóhegesztõknek: blueprint-tár

-- http://www.x-plane.hu

#16565
Hali

Hogy lehet neten játszani ? csak eredeti játékkal lehet??

Elõre is köszi a választ
JuanG
#16564
az klassz lenne, a Zondát ott lehetne drifteltetni 1-2 kanyarban 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

copass
#16563
az kúúl, akkor ez olyan mint amikor nekironygolsz a gumifalnak totálban és rárak egy kis retket a gumifalra!😊 néztem is hogy ez megmi? retekshader?! 😮 😄

#16562
Várjuk lacházát 😉

b-type
#16561
<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#16560
Hogy multkor "jobban" belemelyedtem a "palya barkacsolasba", azert latszott hogy rengeteg "extra" lehetoseg van a palyakban meg igy is, idojaras nelkul. Csak hat rengeteg ido es munka. Es persze teszteles.

Csak egy pelda: elvileg tud olyat az engine, hogy peldaul ha az auto borul, csuszik a fuvon, akkor a "talalkozasi" helyeken alfa csatorna szinten lehet csereltetni a texturat, vagyis a fu helyett lehet mondjuk barna-fekete fold😉 Magyarul, fel lehet szantani a kornyeket😉))

Csak hat az ido...:/ Lachaza is leallt azota, de este megprobalok majd egy (an)alfa-beta release-t adni tesztelesre😉)))
Alexease
#16559
- zászlót lengetõ emberkék: Talan majd a patch utan, de elsosorban modderek-tol fugg.
- több szerelõ a pitben: detto.
- helikopter a pálya felett: a palyakeszitok feladata.
- mozgó felhõk: detto*
- esõ, változékony idõjárás: a patch utan lesz, de valszeg palyak is kellenek hozza.
- vagy akár néhány formás pitgirl a rajtrácson: engine fuggo, nem hiszem hogy lesz. Egyelore van fontosabb.

*Este csinalok majd - remelem - 2-3 retegu mozgo "fatyol" felhoket, lehet tesztelni😊
#16558
A csapatrádió valóban hiányzik. (mint in F1C: Máhk Veböh iz gojin gáut)

Meg egy kis élet:
- zászlót lengetõ emberkék
- több szerelõ a pitben
- helikopter a pálya felett
- mozgó felhõk
- esõ, változékony idõjárás
- vagy akár néhány formás pitgirl a rajtrácson

JuanG
#16557
<#idiota>...

tényleg jó lenne 😛P

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#16556
csapatrádiót!!!!!
Megpusztulok néha annyira hiányzik egy kis élet a pályán offline futáson.
..legalább mondanák: héj bíí nem vagy jó bzze, gyorsuljál mert a többiek jobbak 😄DD
meg
Hej bí...öööö...az a csavar amit meghúztunk a kerékcserénél..tudod...na az a csavar ööö itt van a kezemben, bal kanyarokban óvatosan. 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#16555
egy pár F1-es kasztni??? ... há pont ez a lényeg nem? mit vársz még ? 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16554
Hát nem tudom...
Egy kép alapján azért nem lehet messzemenõ következtetéseket levonni, de amit látok a képen, az semmi. Egy pár F1-es kasztni és kész...
Még a fordszám. mérõ sem változott.
Remélem nem kell csalódnunk.

lac coo
#16553
Nagyon nem értek értek németül, de ha jól értem félre a CTDP már beta fázisban van és tesztelik..Azt írják a következõ ISI patch-el kijön ..

Egy kép ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16552
Gagyinak gagyi, de egy versenyautó döcög mint egy ökrösszekér 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#16551
igen, rájöttem😊 ha szorzó, akkor 0 semmit nem ér, -1 meg ugyan az a mérték, csak fordított elõjellel😊 ehhh, soha nem ment a matek 😊 bár most meg egyáltalán nem indul 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#16550
azért mert gagyi...mert nem az úthibáktól rázkodik hanem folyamatosan ismétlõdve és egyre jobban ahogyan a sebesség nõ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#16549
akkor ne mínuszba tedd hanem 0-hoz közel plusszba 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#16548
ez -1 : Cockpit Vibration Mult1="1.30000" // Primary vibration multiplier affects eyepoint position (base magnitude is in VEH or cockpit file) én ezt úgy értelmeztem, hogy a veh, vagy cockpit fájlban meghatározott rázkódási érték szorzója. Azért vettem mínusz 1 re, hátha teljesen megszünteti, de nem tette 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#16547
Majdnem mindenki 😉
Nekem meg duplán van 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#16546
Milyen mindenki? Nekem minden ilyesmi érték a gyári beállításon van😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#16545
Én nem tudom minek kapcsolja ki mindenki a rázkódást ? 😊
Nekem a legjobban ez tetszett rF-ben mikor még nem jelent meg csak videok voltak 😊
A Head movement meg a hang mellett nagyon jól segít fékezéskor..<#idiota>
Én még azt is feljebb venném, de nem lehet mert olyan nehéz lesz a pilóta feje , hogy álló helyben is oldalra billen, lóg . <#zavart1><#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16544
a cockpit vibratiomult-okat meg vedd 0.20000-ra,és így lesz is egy kicsi vibráció,de nem lesz élvezhetetlen.
#16543
a menuben a head movementet vedd le olyan 10-15%-ra....akkor nem akarsz kiesni becsatolva is a kocsiból...😉
JuanG
#16542
nálam ez van:

Cockpit Vibration Mult1="0.25000"
Cockpit Vibration Freq1="31.00000"
Cockpit Vibration Mult2="0.25000"
Cockpit Vibration Freq2="37.00000"

ha a Mult értékeket még lejjebb veszed (0-hoz közelire), akkor még annyira sem rángatózik..

a -1 az nálad mi?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#16541
Hát szerintem ott megtudod. Probáld meg még a head phisics-et is vagy valami ilyesmit.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#16540
Nekem továbbra is zavaró az ugráló nézet. Pl F1 modban, a kanyar elõtt eltûnök a ormány alatt, jóformán nem látok a pályából semmit Essingtonban. Pedig a prl-ben -1, 0, -1, 0 a cockpit, mégis mászik rángatózik minden autónál a nézet. Nincs más mód, ahol meg tudnám ezt szûntetni tutira?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#16539
Bocsánat... Magyarországon . Kicsit szar a shift-em 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16538
Úgylátszik mégsem olyan rossz az a PCC 😊)))
Meg lehet , hogy ezek a házi bajnokságok beengedik a warezosokat is .
Elég sokan jelentkeznek, abból gondolom. Nálunk magyarországon szvsz nincs 20-30 db-nál több legális rF 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#16537
Ez egyre f*szább lesz. Mindenhol külön bajnokság, ahelyett, hogy jönne mindenki a Zondára😊 Igaz, az nem ingyé van, de sokkal jobb.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

holmis20
#16536
Sziasztok!

Ingyenes rFactoros liga indul egyenlõre egy próbabajnokság formájában PCC moddal!
Részletek:
100 Mbit-es szerver,
1.070-es patch,
csak kuplung segítség,
normál gumikopás és fogyasztás,
full zászlószabályok.

Várunk minden tehetséges versenyzõt!
Az oldal címe: http://hrfl.uw.hu/index.html

Knife
#16535
Alapvetõen a nyár miatt indult a DTOB. Mivel F1OB-ben nyári szünetet tartunk.

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

#16534
Sok résztvevõ szvsz nem lesz, itt a nyár, minden épelméjû😊) srác inkább a szánsájnt választja mint a monitor elõttti gubbasztást. 😊 De ne legyen igazam és szárnyaljatok. 😄
Knife
#16533
Igen, sajnos lehet sokat kell rá még várni, mivel már májusban ki kellett volna jönnie szóval...
A történethez hozzátartozik, hogy a DTOB F1C-n indult, DTM2002 mod egy változatával. De az elsõ futamon bebizonyosodott, hogy bár F1el játszva annyira nem jönnek ki az F1C hibák, illetve csak nagyon ritkán, de DTMel, ahol sokkal több a szoros küzdelem, kisebb "lökdödõdés", ott az F1C megbukott. Nem élvezetes annyira, hiszen néha rosszul számolja a játék a távolságot. Lehet a szerver gyenge elismerem, de ennek nyomát sem találni rFactorban. Sokkal szorosabb lehet a küzdelem.
Ezért aztán az elsõ futam után úgy döntöttünk szoftvert váltunk. Így a július 6.-ai futam rFactorral fut majd. Amikor ezt eldöntöttük GSMFes srácok azt mondták hamarosan meglesz a DTM05, dehát ez elcsúszott. Szóval egyenlõre PCC lett a használt mod, de még lehet kipróbáljuk MeganeT05-öt is míg kijön a DTM.
A lényeg, hogy rFactora azonban nincs mindenkinek, ezért sok lett az üres hely. Itt pedig sok jó pilóta fordul meg ahogy észrevettem, úgyhogy gondoltam, hátha valaki beszállna. Szívesen látjuk a kezdõket is természetesen, ha tudnak fair módon versenyezni.
A váltás ösztönzésére össze is dobtam egy kis videót.

Szóval ha érdekel valakit azt várjuk tárt karokkal.

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

lac coo
#16532
Hát a DTM kicsit odébb lesz még szvzs, addig egy pár bajnokságot lenyomhattok PCC-vel 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16531
Igaz. 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Knife
#16530
Bocs, elírtam valamit:

Futam Július 6.-án!

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

Knife
#16529
Sziasztok!
Július 8.-án indul egy DTM bajnokság, rFactorral. Egyenlõre PCC05 moddal, mert elcsúsztak a készítõk a DTM2005-el, de amint megjelenik, azzal fogunk menni.
Szóval akit érdekel, az látogasson el ide: www.metosz.net
Itt keressétek a DTOB-t, illetve a Fórumon olvashattok friss infókat.
Egyenlõre hatan vagyunk pilóták, úgyhogy lehet jelentkezni bátran.
Elöljáróban:
DÍJTALAN részvétel
100megabites szerver
1.087-es patch
csak kipörgésgátló és kuplungsegéd engedélyezett
mechanikai hibák bekapcsolva
normál fogyasztás és gumikopás
full zászlószabályok

Nézzetek be! Köszi!

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

JuanG
#16528
akkor azért...a 73-asnak abban a verzióban nincsenek mipmapjei, valszeg az kevert be...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Tomievo
#16527
Meganeban is van ablak koszolódás az upgradesnél.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#16526
Nem kellet volna átírni semmit 😊 Nincs róla mentésed? Ha van tedd vissza, indítsd el a játékot, tedd mondjuk OW Challenge-re és lépl ki ...Az ne zavarjon hogy ott is csak a pececart látod majd, a következõ indításkor jó lesz majd és beadja a többi modot is ..Ha nincs mentés akkor nem tom: vagy reinstall vagy ha elindul a játék hozz létre egy új profilt...

Nekem is két rF van egy wrez egy eredeti de a wrezt többet használom az a próbapad és szemetesláda egyben 😊))) Szal tudom mi a gondod...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#16525
Így már jó! El kezdtem átírni a prl fájlomban a team cuccokat, úgy átírtam, hogy semmi nem jött be! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#16524
Ne rakd újra , csak mindig valamelyik gyári ISI modon hagyd a játékot mielõtt kilépsz ..Pl.: OW...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#16523
Hm, az elsõ verzió lesz😞 Ezek szerint rakhatom újra😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#16522
Warezzel szokta csinálni , ha nem valamilyen gyári moddal lépsz ki a játékból , akkor a következõ indításkor, a Pace Car-t tölti be az adott autó helyett..

De az rF bármire képes 😊)))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#16521
Felraktam pár modot, és eltûntek az autók. Szériát tudok váltani, de teamet már nem, autót végképp nem, csak a pace car látható. Ez vajon mitõl lehet?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#16520
Csak poénból (meg mert nekem sokkal jobban tetszik ...) csinálok egy "koszos" Mégane-t...
Csak kíváncsiságból: elméletileg megoldható lenne az, hogy az autó fokozatosan koszolódjon a kocsi a verseny alatt, valami hasonló (kamu) módszerrel, mint a Porsche vagy Lupo szélvédõje ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!