rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De igazából nekem az a gondom, hogy ha már az F1C-ben meg tudták oldani, hogy a felhõk ne 2D-snek nézzenek ki, akkor az rFactorban hogy nem tudták?
Be kell rakni egy überbrutált ha arra van igény, az rFactor pályákat nagyon szépen meg lehet csinálni, jóval részletesebben és szebben mint az F1c pályákat, és az ég egyike azoknak amiken spórolnak...kevesen versenyeznek úgy hogy az eget nézik...ennek ellenére mozog az égbolt(on a kép)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://i16.photobucket.com/albums/b13/eurodanny/silverstone3.jpg
Itt annyira látszódik, hogy a felhõk, s az ég nem más, mint egy egyszerû 2D-s kép. Fõleg a kép bal szélén lévõ felhõtoronynál szembeötlõ. A kb. 10-11 ezer kör alatt, amit eddig megtettem az F1C-vel, egyszer sem volt ilyen érzésem.
vagyis tudom...a törés,csakj azt nem tom,mi a megoldás😞
A múltkor belinkelt "rfottest.wmv"-d alatt milyen égbolt textúrát használtál? Az még tetszik is.
Hiába töltöttem le már kb. 5-6 fajta sky textúrát, valahogy egyik sem az igaz. Fõleg az F1C-ben lévõvel összehasonlítva. Ott ha jól látom, nem egy egyszerû .tga van ráfeszítve az égboltra, ellenben az rFactorban lévõvel ellentétben. Persze, erre lehetne azt mondani, hogy verseny közben nem az eget kell figyelni 😊, de valahogy nálam nagymértékben hozzájárul a hangulathoz.
Tegnap kipróbáltam a Melbourne GP4-et, s meg kell mondjam, igen szép lett. PLusz a GPS adatok felhasználása a garancia arra, hogy ezek, a GP4-bõl konvertált pályák pontosabbak, mint amik pl. az F1C-ben vannak.
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De jobb mint az RH féle, tv szerint is jóval pontosabb a nyomvonal és fõleg a kanyarívek, út szélességek ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Utána ,ha tetszik a játék vedd meg,mert a törés miatt ilyen.
Lenne egy olyan problémám, hogy felrakom a játékot, elindul, minden szép, de ha kilépek utána nem lehet újra elindítan. Csak akkor hajlandó futni, ha indítás elõtt kitörlöm a profilomat a Userdata könyvtárból, de így nem sok értelme van játszani, hiszen minden eredményem elvész.
Szóval van erre vmi megoldás?
Elõre is köszi!
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Valami ilyesmire gondoltam, bár úgy szeretném megoldani, hogy a ligánk honlapján lehessen követni az eseményeket. Amúgy a szervergépünkre csak távoli asztali kapcsolatról tudok felmenni, szal remélem nem kell elindítani a játékot, hogy beregelhessem erre a honlapra!(?)
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
http://racecast.rfactor.net
a játékon keresztül regiszrálj ide,ha akarsz.
Ha beállitod a szervernek a racecast funkciót,akkor ezen az oldalon ott lesz a szervered idõkkel,résztvevõkkel....stb.
Nekem meglehetösen lefogj a gépemet,ha bekapcsolom ezt.
Lenne egy kérdésem. rFactornál meg lehet oldani hogy az aktuális pl. teszteredményeket a honlapunkon lehessen követni élõben? Live Timing-ra gondolok. Úgy hallottam a dedikált szerveren a racecast funkció esetleg ezt lehetõvé teszi. A GTR-nél mûködik ilyen rendszer, legalábbis a GTR Masters oldalán van élõ közvetítés, ahol fél percenként frissülnek az adatok. Elõre is köszi az infót!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Ha valami más texturát akarsz a pályára rakni ekég csak a mas file-k mellé rakni , nem kell becsomagolni egy új masba...
Azért vannak azok az ömlesztettek, mert azok már javított-átdolgozott texturák...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
de ez micsoda valójában?
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
<#idiota>#idiota>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
két olcsóbb, és egy drágább sör ha összehozod,
..és megfoghatod a csajom mellét <#zavart1>#zavart1> <#idiota>#idiota> (bár ez már múltkor sem hozott lázba 😄DD )
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
amúgy van egy jó hírem!!! Elvileg megvan hogyan lehetne egy Duel pályát csinálni, amirõl beszéltünk, tudod 2 rajt és célhellyel 😊))... brands hatch indy-t majd meg is próbálom úgy megcsinálni próbaképp 😊))
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Ezt sasold meg!<#papakacsint>#papakacsint>
(nem csalunk, link tulajdonságát nem szabad megnézni!!!)
..elég jellegzetes, aki egyszer végigment rajta annak beugrik 😊
- link (save as)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Tényleg van valami verseny sorozat,vagy bajnokság bogárhátúakkal??
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
pl. itt is
Hacsak nem egy 2méteres fickóról van szó aki a padlólemezen ül...van fejtér a bogárban de ez azért túlzás, az arc bukójának tetejére még ráfér egy rózsaszín propeller...
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Altalaban ugy lehet szamolni, hogy egy 3-4 fos csapat, 1 komolyabb palyat, vagy egy 1 autos MOD-ot kb. fel evig csinal, ugy hogy meg ertenek is hozza, van tapasztalatuk stb.😉
kaptam hozzá.Gondolhatjátok,hogy 0-ról mennyi idõt vehet igénybe.
Én beleillesztettem az SRM féle Ferrarit a modba.Mûködik is,de van némi vacakolás,meg át kell írni egy két file-t.Ha nagyon izgat a dolog megcsinálom neked,bár sztem is érdemesebb megvárni a ctdp-t.Nemsoká kijön.
Fõleg , hogy a legtöbb bajnokin ugyanazok a személyek tolják 😊))
De legyen igazatok, végül is lehet, hogy mára már sokan megvették 😉
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De ahogyan kijön olyan Mod, amivel érdemes Bajnokit szervezni, kijelölünk neki egy napot s már megy is😊
