rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Alexease: http://hrfl.uw.hu/index.html - Hungarian rFactor League
Tomievo: A versenyek valószínüleg - vagyis szinte biztosan - lesznek, de ezt még nem fixáltuk le! Még csak a pályák vannak feltéve az oldalra hogy melyikeken megyünk majd és amint meglesz a 20 fõ akkor indítjuk is a bajnokságot!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Én szeretem a Porschét a hülyeségei ellenére is, igaz már nem mentem vele pár hónapja. GSMF-s srácok meg remélem mihamarabb kiadják az új porsche fizikát és az kicsit még javít rajta.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Még 7 hely kiadó a hamarosan induló PCC-s ligánkban!
Várunk minden versenyzõt, aki csatlakozna a mi kis jó hangulatú, ugyanakkor jó pilótákból álló társaságunkhoz!😄
Alapfeltétel, hogy eredeti játékkal rendelkezz és csak kuplung segítség engedélyezett valamint nem utolsó sorban a szerverhasználat (100 Mbit-es) ingyenes!
További infok: http://hrfl.uw.hu/index.html
ezek az f1 modok milyenek?tehat az f1-*es kocsik ugy viselkednek ahogy kell? olyan mintha egy f1-es jatek lenne lényegében?Nem értek a modokhoz azért kérdezem 😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Végre megérem, hogy nem egyformák a kerekek F1 autónál (elõl-hátul) ?<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Fõleg hogy bevállalja a húzatást minden védõcucc nélkül...így lehet bõrözni az szfaltot. 😊)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
mentem egy kört pcc-vel grandvalley-n tökjó az a pálya, kövezzetek meg: minden segítség be,automata váltó ki,jah és billentyûvel.<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Elég vicces viszont , hogy Toban kamera file-ért 2.5 dolcsit kérnek 😊)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
már csak azért is, mert egy korábbi játék sem nézett így ki alapból, pedig már az F1C-hez is voltak JPHD grafikák (persze tudom, olyan szintû textúrákat nem lehetett alapból mellékelni különbözõ okok miatt)
de mintha már letöltöttem volna ezeket a cuccokat ingyé 😊...vagy az csak demo volt lehet <#idiota>#idiota>...de tény hogy viszont eszi az erõforrásokat, és inkább csak replayben van értelme, menet közben nem számít...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Érdemes megnézni ezeket a képeket: Toba n elõtte-utána...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Lehet csinalni 3D-s felhoket autosjatekokba (lasd repuloszimulatorok), de egyelore semmi ertelme. Majd ha tobb lesz az eroforras mint amennyi lefoglalna, majd akkor😊
De azért vannak a kiegészítõk hogy akinek izom gépe van az csicsázhassa még.
belövik a gyári pályákat...sõt egy modder is a nagy átlag gépére, hogy ki lehessen rakni minimum 12 AI-t a rajtrácsra.
de ha vkinek a fél város tekeri az áramfejlesztõt, a másik fele meg neki dolgozik, az vegyen csillantós texturákat.
Ahogy pl. az Oblivion (elég erõforrásigyényes jelenkori csillantós CRPG)-hoz is vannak über jó texturacsomagok, jobb fû, jobb macskakõ, jobb ég, jobb fejek, ruhák..páncélok..stb
Ha ezek gyárilag benne lennének akkor az én gépem megállna-körbenézne és elszaladna.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Kipróbáltam már pár ingyenes textúrát. Az egyik jobban tetszett, a másik kevésbé. Viszont úgy gondolom, hogy bármilyen jó és szép lehet egy fizetõs textúra-cucc, attól az még 2D-s feszített festmény lesz csak, semmi több.
Akkor oké, mert most meglepõdtem hogy az F1c-ben is mozgott volna 😊))
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az F1C-ben is mozgott az ég? na mert én meg ezt nem tudtam, bár tény hogy ott sem az eget figyeltem...van egy összhatás amivel az ember találkozik mikor elsõ alkalommal kidugja az orrát az aszfaltra, és van egy állandóan jellenlévõ összhatása a pályának, de általában az elõtérben az aszfalcsík van és a közvetlen környezet,...eleve tök keveset látni az égbõl.
Nem tudom mitõl nézhet ki az F1C-ben '3dimenziósabbnak' mint az rFactor-ban...egyedül az ég kupola(félgömb) görbületére tudok gondolni...de mivel ez is állítható így nincs magyarázat.
Ez egyszerû kép, ha nálad kép és kép között különbség van, akkor az olyantól lehet hogy mondjuk Dx7-ben futtatod a játékot (bár az F1C sem jobb), vagy le van húzva a graf.
Egyébként Dx9-ben, és szép graffal semmi nem indokolja hogy másabb legyen, vannak fizetõs égtexturák, azt kéne megszerezned.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type