rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az lehet, hgy a mostani Zonda teljesen más ..
A PCC meg nem gyatra, csak nem a megszokott padlógázas-mod😊))
És persze izlések és pofonok...
Nekem kihívás volt a PCC, és most is szeretem 😊)) Fõleg F1 után ennél kapcsoltam ki elõször a TC-t 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Most kipróbáltam a Porschét, merhogy talán meek Easyékhez kicsit, de a Zonda után nagyon gyatra a PCC fizikája.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Mission Impossible 2010: PRO Class
Hiába mondod ne vágj, ha vág meg nem megy szabályosan 😊))) de ez a játék hibája is mer elnézõ ezekkel a dolgokkal.
na de no off... csak jobb ha tudod.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Ingyen használhatnak szervert a versenyzõk, csinálják ahogy csinálják saját szabadidejükben , kurvára nem kéne õket piszkálni !<#idiota>#idiota><#eljen>#eljen>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Nekem nem tom hányas verzió van , de asszem a legutolsó ami bekerült ide , de nagyon nem jön be ....<#nemtudom>#nemtudom><#worship>#worship>
Azt meg , hogy ha jó "driftelõs" modot csinál valaki és nem megy el a sín autó felé , senki nem magyarázza be nekem, az rF ilyen , sajnos....
A sínautó nem a legjobb szó , majd kitalálok valami mást rá 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Részemrõl ennyi, sok sikert a bajnokságotokhoz.
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Persze "hisztisebbet" is írhattam volna.
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
...és ez az arány még sokkal rosszabb a szimnél.
kevés a részlet amivel éreztetni akarják az autó vezetését.
Az autónál meg sok...illetve gyorsan sok 😄
..és mivel nincsenek kis biszbsz részletek, ezért a határok is vékonyabbak.
nem látsz, nem érzel, nem kapsz elég infót ahoz képest amilyen gyorsan mész.
Ha valaki ehez 'reális' gumit ad és azt mondja menjél be az Eau-Rouge-ba úgy hogy 220-l gyere ki belöle, csatázzál lökhárítózva...megmitököm..
Aztán meg jönnek az adatokkal, amik egy olyan autóhoz vannak mérve amit 100%-ig érzel, megtetézve hogy valójában a fizikai motor leszámolja/leosztja a kapható-érzékelhetõ információkra..mint FFB és magam elé látás...ezekre mind.
Na szal ha vki még mellé befenyeget ugráló gumihõvel, és szigorúan véve 'diagonal' tapadással (szvsz)...na az az õszület.
...még hogy az LFS arcade..mi Lac coo...😊))
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Szerintem is van hibája a PCC-nek, nekem valami olyasmi fizika kéne mint a PCC bekapcsolt stabilitási segítséggel 😊))))
De az is baj , hogy komoly motor-hiba is van: ha egy autó könnyen megcsúszik nem lehet megfogni, ha viszont fogni lehet akkor elmegy a sínautó irányba 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
félre értés ne essék, az irányvonal jó, de mivel amúgy túl könnyú lenne ezért beraktak kis nehézséget (a tömegeloszlásról nem is beszélve...
viszont a körítés és a modellek festések messze a legjobbak! 😊
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
félre értés ne essék, az irányvonal jó, de mivel amúgy túl könnyú lenne ezért beraktak kis nehézséget (a tömegeloszlásról nem is beszélve...
viszont a körítés és a modellek festések messze a legjobbak! 😊
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Én spec. tutter nem bajnokolnék a alap PCC-vel, viszont a Megane-nal lefutott már egy bajnoki és azt én élveztem.
De valszeg a Clio lesz az amire azt mondom hogy ez oké, mert itt szimes emberek tudják véleményezni, olyanok akik élesben és szimalakban is határig tudják küldeni.
A fizikát megírni sem egyszerû, ahoz is érteni kell, de legalább ha a végeredményre rábólintanak, akkor az oké.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
De egy tuti : a két GSMF mod-ban van leginkább olyan érzésem, mintha tényleg autóban ülnék, és nem valami guruló objektumban. Nem tom leírni miért, talán ahogy billegnek, gyorsulnak, a fékeket még senki nem találta el úgy mint õk ... Nem tom...
A Megane is nagyon jó, szertem, de elég nevetséges ahogy fékezéskor olyan gyorsan pakolok vissza ahogy az újjam bírja 😊) Csak meg kell nézni egy igazi Megane videót : kb. négy -ötször gyorsabban engedi a visszaváltásokat mint az igazi 😊)) A fõtengely már rég csomót kötne magára...
De ennek ellenére nagyon jó , hisz "csak" az aminek készült: játék !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Az hogy pontosan olyan koroket lehet veluk menni, mint az igazival, az - sajnos - nem jelent semmit😞 Vagy legalabbis nem annyit mint amennyire "latvanyos" a dolog. En is ugyanannyit mentem a Porsche-val mint Seyff, sot meg latatlanban a valtasok, gazadasok, fekezesek is "szinkronban" voltak, de azert senki nem hiszi el, hogy en jogsi nelkul, ugy hogy meg eletemben nem vezettem igazi autot, ugy mennek egy Porsche-val mint a jatekban;DDDDDD
A MOD-okban ami megegyezik az az ISI engine - szeret nem szeret -, a kulonbseg pedig a MODderek "izlese" ahogy beallitjak az autokat, ahogy szerintuk "jo". Es ezt ugy, hogy a legtobben soha nem vezettek es nem is fognak vezetni olyan autokat amelyeket "modolnak" (F1, F3, Perrari GTO, Porsche GT3 stb.)😊))))
Persze, most lehet mondani, hogy ott a sok-sok telemetriai parameter, ami tizedre pontos, de hat azokat egy "kozos", ilyen-olyan jo es rossz tulajdonsagokkal rendelkezo engine szamolja jol vagy rosszul😉))))
elárulom, a súlyelosztást elrontották, ezért kell annyira precízen vezetni, mert ha nem azt teszed, akkor annyi...
egyébként meg a legjobbak 5-6 mp-el jobbak egy adott pályán, mint a valóságban a profik, tehát ez nem igazán mérvadó.
de egy szónak is száz a vége, a PCC összeségében véve egy jó mod, csak a már fent említett szarvashiba miatt nem Porsche-t kap az ember, hanem egy utánzatot.
Egyébként remek autó és remek mod, de valóban hibás, sokáig a súlyelosztás volt a téma, aztán már csak a (szvsz) gumi.
De a gumi az amiben soha nem fogunk megegyezni 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
bye:Easy Hungarian rFactor League
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Mivel minden liga sajat valogatott, tesztelt palyaikon megy - a kompatibilitas miatt - igy szerintem, erdemesebb kesziteni egy sajat bajnoki sorozat RFM file-t (pl. HrFL.RFM), plusz logot, hatteret stb. Ezekbol az RFM a lenyeg😉 Azt kitolteni az adatokkal, megadni a MOD vagy MOD-ok nevet (vagyis mely autok valaszthatok), kitalalni egy sajat palya kategoria filtert (pl. HRFL), a kivalogatott palyakat meg egy konyvtarba rendezni es attirni bennuk a GDB file-okat az uj filterre.
Igy ha valaki kivalaszt egy Session-t, akkor mar csak azok a palyak latszanak amit biztos hogy a bajnoki futamokon lehet/kell hasznalni. Meg azert megis ad egy "keretet" a programon belul is a liganak, sorozatnak, bajnoksagnak😊
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES