rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#16769
A GTR2-ot nyarra igertek, vagyis igen😊
Istencsászár
#16768
valamikor réges-régen egy messzi-messzi hszben volt szó egy Subaru Imprezáról ( sufni tuning modell ) hogy wörk in progressz... azóta van valami fejlemény ezügyben? elkészült?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Danecay
#16767
Akkor elvileg augusztus vége, szeptember eleje?

b-type
#16766
legszebb drift amit eddig rFactor-ban láttam 😊
- TomiEvo videója

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#16765
Nem csodálom, mikor Sanzik-nál kipróbáltuk a Zonda-t, Juan nem akarta elhinni hogy problémát jelent nekem újra pillangóváltót használni, aztán asszem 4mp-vel voltam rosszabb mint Sanzik mester. 😊))
..hoztartozik hogy ámaim egyik kormánya van Sanzik-nál felszerelve, nekem nagyon szokatlan volt.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#16764
Pontos datum nincs😉 Tippelni lehet csak😉 De valszeg kovetkezo patch-el jon majd ki egy-ket uj mod es/vagy mod javitas is😉
Tippem szerint, a GTR2 megjelenese kornyeken adjak ki. Hogy elotte vagy utana, az mar mas kerdes, az valszeg szerzodestol, megegyezestol stb. fugg.
Danecay
#16763
Mikor jön ki a köv. rF patch? Azért érdekelne, mert elvileg akkor jön a CTDP2005 is 😊

Aceton
#16762
Alexease, b type <--- THX

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

lac coo
#16761
Dehogy használok, így sokkal jobb 😊)) Nehéz volt anno leszokni róla, csak nem szokom vissza rá 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16760
Tulhuzott, melegedo, doglodo VGA kartya😞 Sajnos a 5XXX sorozat nem is volt ebbol a szempontbol "stabi"😞
b-type
#16759
szvsz vagy túl van húzva a VGA, vagy kezd meghalni...inkább az elsõ.
Nekem dettó uígy hibázott ha túlhúztam a régi T4200-m.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#16758
Pedig a Lupo-hoz használj nyugodtan ABS-t, egyfelõl mert a készítõ külön felkér rá ..mivel azzal lett tesztelve, másrészt pedig nem véletlenül mert a mod alapját képezõ sorozatban is használnak.
Tehát ez a Lupo Cup ABS-szel használandó, ami miatt nálem már eleve nem jön be...ez nem a mod készítõk hibája(!!!), hanem az én különleges hülyeségem. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Aceton
#16757
min. 6 méter

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

Aceton
#16756

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

Alexease
#16755
Egy hulye kerdes😊
Milyen szeles lehet egy 2x1 savos aszfaltos kozut?
Aceton
#16754
Help pls!<#falbav>
Havernál egy idõ után "elvektorosodik" a kép (többek között ezért is vette meg eredetiben, mert gondoltuk a crack kavar be, de nem). Jópár videodriverrel próbálta már, de egyik sem jelentett jó megoldást (egyébként NVidia GeForce FX 5700 256 MB RAM-on megy...)
Valami ötlet?

Kill\'em all - Let God sort\'em out...

lac coo
#16753
Online-ra nem érek rá. meg az rF-em is totál nem kompatibilis az online-ra 😊))

De...

Soha nem hsználok abs-t, azt meg nem értem , amit mondasz , hogy pláne nem blokkol állandóan a fék 😊))

Nálam csak akkor blokkol, ha nagyon nyomom neki 😊))) Komolyan nem értem értem mi a bajotok a Lupo-val ? 😊)))

Igen is egy ilyen korántsem verseny autóval óvatosan kell bánni ! Messze nem olyan stabil , határozott , kiszámítható mint egy 100 milliós GT autó !

Ami hiba van benne, elsõsorban a egpördöléseknél , azt én még mindig az engine-ben keresem 😊)))

Abban meg egyetértek Alexal, hogy az igazán népszerû, tömeg sikert hozó modokban vakahogy sokkal könnyebb elvezetni az autót !
Lehet taposni a belét, fékezéskor ugyan azt produkálja ha blokkol mint amikor nem , és ezek a modok mind-mind ugyanolyanok legfeljebb az autó és a teljesítmény más.

Én így látom ezt 😊))

De mint már sokszor írtam ez csak játék , és örülök ha valaki örömét leli benne , ha jó a mod ha nem 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16752
Sajnos arra meg varni kell😊 Minden jatekban az engine a szuk keresztmetszet, igy mindenhol trukkozni kell es/vagy "korlatozni"😊 Egyelore nehany enginebol lehetne egy "jot" osszedobni - ISI, LFS, NR, CRC, netKar, TRD stb. Persze, ezekben vegyesen szerepel a grafikai, hang es a fizikai engine😉
b-type
#16751
off:
(ehh soesem megyek el)
Mindjárt kezdõdik a Viasat3-on a 5. sebesség.
remélem nem lesz jó, mert nem látom 😄
on:

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#16750
Na még a küszöbrõl 😊)) :
és mindezt azért tartom természetesnek (mármint hogy jobbat akarok), kb. amit ti (Alex és Lac coo) is leírtatok a #16319 és a #16321 hsz-ben.
Nincs ebben semmi könnyítés, csak jobbítás...nehogy félreértse valaki.
Én természetesnek tartom hogy a szim nem lehet valóban autó, és már a régiek is a GPL-l ezzel néztek szembe.
De ott másabb módon számolt a fizika(!).
Tehát a félreértés elkerûlése végett, megint, nem könnyebb mod kell, hanem olyan amiben ez a viselkedés ami az F1C-re jellemzõnek mondható, az tompított és versenykörülmények között, vmint határon autózva sem hátráltat.
kb. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#16749
Szerintem ez a "jó a fizika vs nem jó a fizika" vita meglehetõsen meddõ.
Van,aki a kihívásokat szereti,és nem bánja,ha egy autó az összes apró hibát megtorolja,de van olyan is ,aki örömbõl szimulátorozik,és elveszi a kedvét,ha egy kicsit elrontott kormány mozdulat miatt megpördül,vagy lecsúszik.
Olyat csinálni,ami minden igényt kielégít,lehetetlen.
Más kérdés,hogy engem az ilyen hétköznapi utcai autókat alapul vevõ modok nagyon hidegen hagynak(Lupo,bogár,Honda).Azzal egyetértek,hogy nem hiszem,hogy csak guminyomást lehet állítani egy versenysorozatban.Váltóáttételt nem lehet mindehol,de összetartást,dõlést,rugóutat (pályákhoz igazított rugóstag cserével),fékerõ elosztást azért biztosan állítanak.Utóbbit nyilván nem elektronikus úton,mint f1-ben,és nem menet közben,de minden pálya mást kívánhat.
Nekem olyan érzésem van,hogy az ISI fizikai motorjával talán az F1,vagy ahoz közeli teljesítményû formula kocsikat lehet a legjobban viselkedés alapon modellezni.Persze ,lehet,hogy tévedek.

Hamarosan Toya ki fogja rakni a hsw-re az elsõ fizika patch-et az 1.5 ös f1modhoz.Megér egy próbát.Kicsit könyebb lesz talán uralni a kocsit határokon vele.Sokat nem variáltam rajta,mert a többségnek tetszett ugy ,ahogy volt,de aki panaszkodott,az a kis sebességû kanyarokban panaszkodott,hogy elveszítette az autót.

Amíg nincs kint hsw-n,addig itt van egy link:



Fizika pecs 1.51
b-type
#16748
Én nem könnyebbet akarok, hanem jobbat(!!)...azaz részletesebbet, még jobban alkalmazott finomságokat.
Nem az a mod, vagy játék az álmom amivel tök könnyû csapatni, hanem olyan aminek a fizikai motor gyengeségeit nem kell a moddereknek ellensúlyozni.
Szal nem könnyebb, hanem jobb kell! 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#16747
Az ADAC Lupo Cup autói nem széria autók.
Eleve Slick-en futnak, ültetve és szélesítve vannak, a karosszéria könnyítve van kb. 120kilóval,..a motor az talán marad a GTI verzióból ha jól tom, azon nem változtatnak, de gondolom meg lehetne nézni az FIA oldalán pontosabban, csak most tépek el.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Panther
#16746
Mondom, ABS nélkül próbáld ki ezt a LUPO-t mondjuk 40 körön keresztül online versenyzés közben, ne az AI ellen, amikor akkor állsz fel, amikor akarsz. Úgy már kicsit keményebb lesz. Juannal csatáztunk vele, egymás mellett mentünk jópár körön át, hol egyikünk, hol másikunk volt elöl, de nem lehet vele csatázni, mert a legkisebb kormáénymozdulatra, ahogyan b-type is írta, pördül. És gondolod, ha egymás mellett nyomjuk az ipart, majd a finom lágy vezetés jut eszünkbe? 😊)))

De mindegy, nem megyggõzni akarlak, mindenkinek az tetszik, ami......

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#16745
"Hát ha késõn fékezel még jó , hogy vagy blokkolod, vagy fejre állsz."

Látom egyáltalán nem érted, mirõl van itt szó. Ha szívatni akarod magad ilyenekkel, a te dolgod, akkor miért nem vetted meg a GTR-t, ezt látva, biztosan tetszene neked. <#alien><#idiota>

Mindenki a lehetõ legkésõbb akar fékezni, közben pedig szeretne kigyorsítani a lehetõ legjobban. Ja, ha te ilyen utcai gurulásra gondolsz, amikor 20-al mész, akkor egy szót sem szóltam. A másik dolog pedig az, hogy én ABS nélkül vezettem a LUPO-t és arra próbáltam rávilágítani, hogy ez a kisautó nem egy 550-es, hogy óvatoskodni kelljen vele, pláne nem blokkol állandóan a fék.

Most próbáltunk Ninja szerverén egy BMW modot. Ha hirtelen váltasz kettesbe és nem állsz a gázon, elkezd kimenni a hátulja, miközben a motor elkezd lefulladni, esik a fordulatszám. De ha közben gázt is adsz, akkor nagyon szépen lehet korrigálni, amit ezzel az elb@szott LUPO vacakkal sosem lehetne. Ami amellett, hogy valótlan, még idegesítõ is, de ha neked ez jó.....

"Nem a készítõk engedik azt , hogy mennyi a legkissebb féktáv hanem az autó 😊))"

És ezt az autót nem emberek készítették? nem õk scriptelték le? vagy magától termett a játékban, esetleg az õsrobbanás hozta létre? A készítõknek volt egy elképzelésük arról, hogy egy ilyen kisautónak hogyan kell viselkednie, ami szerintem és még pár ember szerint nem normális egy FWD-s autótól.

Amit te mondasz az a valóságos autókra lenne igaz, de ne keverjük már ösze a valóságot a szimulátorral megint.

Egyébként, Juan szavaival tényleg jó veled vitatkozni <#idiota><#alien><#zavart1>, de egyszer jelennél már meg legalább egy online versenyen, vagy gyakorláson és akkor meglátnánk, hogyan is vélekedsz azután nem az AI ellen....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Alexease
#16744
Jo hosszura nyulik ez a "beszelgetes"😊

De valoban sok fugg a jatek-MOD megitelesenel a vezetesi stilustol, elvarasoktol. En pl. nulla igazi vezetesi tapasztalattal megprobalok mindig "autosan" vezetni😄D Mindig kuplungolok, "normalisan" valtok, "blippelek-liftelek", probalok nem csuszni, fustolni, atvagni, szeretek erezni minden fekezest, kanyart, ivet, kigyorsitast, es az azokban a minden egyes "munkas" dolgot😊))

De sokszor lattam mar bemutato hotlap-os videokat, hogy ez "mennyire funny mod" – es ugy hogy nalam 5-10 masodpercel mennek jobbat –, de kozben mellozott minden olyat ami nekem fontos, es mindent meg tett/engedett a gyors kor erdekeben: 50-100 meter hosszan blokkolo kerekek, minden kanyarban fustolo gumik, 1 masodperc alatt 4-5 visszavaltas - gondolom pillangoval, ugy sem hibasodik a valto😊 -, gazelvetel nelkul, brutalis motorfekhasznalattal - a motor sem romlik el 😄 -, gazdag es agressziv kerekveto hasznalat - a felfuggesztes sem serul😉 -, stb.😊))))

Es ha allitolag ezeket kibirja 15-20 koron keresztul, akkor mondhato allitolag "jo" mod-nak es/vagy "igazi" verseny autonak😊)))
lac coo
#16743
Szerintem meg nem hiperérzékeny hanem nem elég stabil, de egy utcai autótól nem is varhatnánk mást.
Ha szép "lágyan" vezeted kezesbárány de ha hirtelenkedsz akkor cumi van 😊))
Én a saját kocsimmal nem nagyon mernék 120-nál vagizni, pl.: hirtelen elvenni a gázt beleugrani a fékbe és rántani egyet a kormányon 😊 Vagy kajak fékezéskor durván ívre rakni 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16742
Hát ha késõn fékezel még jó , hogy vagy blokkolod, vagy fejre állsz 😊)) Nem a készítõk engedik azt , hogy mennyi a legkissebb féktáv hanem az autó 😊))
Igazából nem értem , miért akarsz késõbb fékezni mint amennyit tud az autó?...
Ha meg rontva van , akkor rontva van ez már csak így megy igazából is 😊)

De én nem értek ezekhez a dolgokhoz , nekem nagyon ott van, jókat tolok (sajnos most csak AI ellen) vele, és bizony nagyon nagyokat lehet harcolni vele ! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#16741
A probléma nem az, hogy hirtelen gázelvételkor egy kisautónak elmegy a hátulja, hanem az, hogy ha fékezel és a jobb idõ érdekében ezt egy hajszállal késõbb teszed a kanyar elõtt, mint, amit a készítõk ENGEDNEK, akkor kimegy a hátulja, vagy blokkol a kerék, még akkor is, ha közben nyomod a gázt. Én fékezés közben is mindig adagolom a gázt, hol jobban, hol kevésbé, hogy ne blokkoljon a kerék. Nézz meg egy elsõkerekes autót az LFS-ben és nézd meg, hogy viselkedik a LUPO. Egy kisautót úgy vezetni, mintha egy hiperérzékeny F550-es ferrari volna, ami RWD-s, elég mulatságos, de eza team mindig is ezt csinálta, ahogyan Juan mondta.

És b-type-al is egyetértenék abban, hogy egy szimulátor nem attól lesz jó, hogy egyformán szív vele mindenki.....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

sanzik
#16740
<#eljen>
thx az infót <#worship>
lac coo
#16739
Ma még csak két kv-t ittam, szal nem értem mit is akarsz mondani 😊)))

Óvatosan a gázelvétellel és akkor nem ideges a hátulja 😊)
Rákérdeztem Pápai Lacira , hogy egy ilysmi autó tényleg így viselkedik a hirtelen gázelvételkor( elmegy a hátulja) , azt mondta, hogy még ennél is durvábban mint itt a Lupo 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16738
Le kellene korlátozni ezeket az autókat 😊)))
A Lupo-val is túl gyorsan lehet menni ahoz képest amit bír...csatázni meg pláne lehetetlen annál a sebességnél, mivel a legkisebb kormánymozgást is bünteti a hátuljával...és amúgy is az ellenkormányzás az nagyon nem jó itt.
Az LFS drifteknél is lehet járatni a kormányt...itt (F1C alap) megpróbálod és úgy bekacsázik hogy halál.

Valahogy büntetni kellene a gyorshajtást <#idiota>..mint az S.C.A.R-ban mondjuk elhomályosítani a képet (maximalisták még házilag enyhe pisiszagot generálnak).
Mert nincs itt senki aki a való, igen sérülékeny, formájában pl. Enna Pergusa-ban úgy átröpülne autójával a gumibálák között ahogy a játékban. 😊

Kellene építeni egy gépet (mint az 'éretlenek'(nem tom mi az eredeti címe)-ben, a helyes válasz-nyalhat, rossz válasz két mokkás oldalról...szal ami pl. rajtnál gyomrosokkal, tarkó-homlok tockosokkal büntetné a hirtelenkedõket..😊
..a menet közbeni nagyobb baleseteket detto..
Viszont ha jól ment akkor futam végén jutalmaz (moddolható módon 😊))) )

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16737
A Lupo nagyon jó kritikát kapott a közönségtõl, nem véletlenül ! 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16736
Nem szapulok én senkit 😊))

Csak nem minden áron a valósághoz hasonlítom a modokat mert semmi értelme nincs , még a leghalványabb sem 😊))
Mindig is mondtam, hogy a PCC lehetne jobb is , de a hibái ellenére még mindig a két GSMF mod a "legautósabb" 😊)))

Mondjuk a legtöbb mod akkor tetszik a nagyközönségnek, ha a való idõkre rá lehet verni 10 mp-t 😊)))

De tény , és igazad van : lassú kanyarban nagyon csúszkál a Porsche , ha ezen változtatnak , nálam megkapja a 100 %-ot 😊))

Amúgy meg ezek a viták ( élathû-e egy mod vagy nem..) , olyan mint valami FPS topikban a Csíterezés: mindig elõ fog jönni, és soha az életben nem lesz semmi értelme !!! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16735
...mod.... 😊
JuanG
#16734
hhúúú, most majdnem írtam még valamit 😛PP

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#16733
naja <#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#16732
én Téged Lac coo soha a büdös életbe nem foglak megérteni az tuti...de hogy jót elsörözgetnénk egymást szapulva meg gyõzködve az biztos <#idiota>...egyet elárulok azonban: a PCC nagysebességnél jól viselkedik, de ha lassú kanyar van akkor vége...és itt bukik számomra (pláne azóta hogya hunringen a sikánnál láttam nyomulni)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16731
Azért nem tudom mennyi mindent állíthatnak a márkakupákban, de szerintem mondjuk a Suzukikat is megfogja a guminyomás és a kerékdõlés.
Ezt el kell fogadni, a márkakupákra nem jellemzõ a nagy buhera pontosan a kiegyenlítettség miatt...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Ninja
#16730
De egy Porsche nem is igy viselkedik a pályán...😊))
A Lupot meg ne is emlegesdd! Még a saját utcai kocsidon is tudsz állítani sok mindent, igényednek megfelelõen! Erre kiadnak egy Modot, melyeben állíthatod a Guminyomást😊 Vicc! Akár ezen az oldalon lévõ Autószimulátor játékot szeretõk közül is összetudnék állítani egy csapatot, akik Bármilyen autora készitenének jobbnál jobb, Modokat<#nyes> Hogy egy ilyen Modot mint a Lupo, hogyan engedik kiadni, amikor sokkal jobb modok kiadását akadályozzák! Rejtély marad számomra <#gonosz2>

lac coo
#16729
Jaja 😊)

Már egész lekopott a ":" meg a ")" gombom a sok smiletól 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16728
Azért senkinek ne legyenek illúziói, hogy a Zondát elkerülik majd az alternatív fizikák, gumi javítások, stb...
Erre én lélekben már felkészítettem Ingyt 😊
Mint ahogy sokaknak nem tetszik a Porsche, a Megane, úgy higyjétek el sokaknak a Zonda sem fog tetszeni. Szóval lehet dicsérni az egyiket, lehet szidni a másikat, de ez annyira felesleges dolog, hogy még a karaktert is kár rá vesztegetni 😛

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#16727
Mivel az eredeti Porsche Cup-ban sem lehet váltót állítani .... 😊))
Nem GT osztály, "csak" egy jobb fajta utcai széria autó.. Lupoban sem lehet...
És ha lesz Clio szerintem abban sem lehet majd..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ninja
#16726
Igy van! Kénytelenek csinálni valamit, mert elfelejtették a PCC-ben megcsinálni az egyik Setupolás alapot! A Váltot!! Furcsán is nézne ki egy Bajnokság ahol a váltot nem lehet állítani, de persze vannak ilyenek. Akkor milyen is a PCC? Megragadó, mert Porsche van benne, de ugyan akkor semmi más! Csak egy összecsapott Mod, melyet javitgatni kell, ha rendes Bajnokságot szeretnél játszani vele.<#gonosz3>

lac coo
#16725
Az valami sufni-tuning Porsche volt, PCC-ben nem lehet váltót állítani .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16724
Ezzel egyetértek.
Azt nem értem, hogy ha a PCC padlógázas akkor milyen lehet a Zonda ? 😊))
De majd meglátom ha kijön a végleges .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ninja
#16723
Én már rengetek ( összes Mod-ot) kiprobáltam rFactorban, ami idáig megjelent!
Valójában mindennap probálgatjuk õket az OPC szerverein, s nagyon sok viszajelzés jönnek az alap modok-ról s azokról is, amiket megprobálunk feljavítani<#ravasz1>
PCC-vel külföldi bajnokságokban játszottam, de mikor kiderült, hogy ugyan azzal a setuppal ( csak váltot kell állítani a pályákhoz viszonyítva ) lehet menni, amennyi szerettem, annyira elment a kedvem
A "Zondát" nem fogom dicsérni,( Megteszik azok helyettem, akik kiprobálják ) de készítõi oda figyeltek rendesen minden apró dolgokra. Bistosak lehetünk benne, hogy igazán sok munkával, idõvel, türelemmel elkészített MOD, kiemelkedõ darabja lesz rFactor játéknak <#eljen> Viszont azon vitatkozni nem érdemes, hogy eddgiekben kiadott Modok közül melyik milyen! Kinek a paplan, kinek a papné<#nyes>

aesirbaba
#16722
Nem rossz a PCC, csak éppen nem is egészen jó. Amennyire profi az a MOD, annyira tart jelenleg kb 50%-on a fizikája. Remélem a patch-al jobb lesz.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#16721
Akkor ezt már nem értem, mi miért rossz...<#fejvakaras><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#16720
Mondjuk egy-két hét Zonda teszt után, erõsen padlógázas a PCC😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...