rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Lehet replayból fényképezték, ott meg nincs tükör....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A dudák nagyon jók ! 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Más...
Unalmamban csapattam kicsit Lienzben F1-el, és mintha azt venném észre, hogy a replay lecsalja a gumicsúszás-mászás hangjait ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Majd írd meg milyen 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Igaz,semmi sincs kódolva,de talán nem is annyira egyszerû pályákat tenni.
A fizikát lehet buherálni,de semmi értelme.Sõt,fizikát buherálni egyáltalán semmi értelme.Úgy kel menni ahogy megcsinálták.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mindenki , minden versenyen más autóval megy , de az autókhoz tartoznának szórzószámok is az alapján kapnák a pontokat :
Pl.: a Renault 1-es szorzójú lenne tehát az elsõ , hely 10 pont,
a Mercedes 1.1 szórzójú az elsõ hely 11 pont
A Minardi akár kaphatna 2-es szorzót is ha elsõ lesz megérdemli a 20 pontot 😊))) stb....
....<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Akkó nem szóltam 😊)))))
Egyébként akkor többé-kevésbé az új cuccok csak a gyári , ISI modok alatt fognak mûködni ??? Gondolom igen ...😞(
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Bármennyire is életszerû lenne a különbözõ teljesítményû autók azért valszeg unalmasabb futamok lennének mint egyforma autókkal.
A különbözõség az jó dolog offline kihasználásra.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amúgy úgy véled ez a következõ patch sem lesz a "teljes" ? Tehát nem lesznek rádióhangok, személyzet , esõ stb...?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Valszeg elsore nem lenne valami nepszeru megoldas, de valamit tenni kellene, mert igy eleg nagy a kaosz;( Es nem csak az online kompatibilitas miatt. Ugy is mindig balhe van, hogy ki kinek ad engedelyt a tovabb modolasra. Raadasul nem lenne ekkora kavaras a palyakkal sem, mert ha valaki kiadna egyet, akkor nem jelenne meg hozza 99 kiegeszites, patch, verzio, AIW es SCN update stb.😊
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Teljesen új, kompromisszumoktól mentes vezetési fizika.
Authentic achievements of all teams. Like realistic wear and starting
performances (for example Renault makes the fastest starts).
Autentikus eredmények minden csapatnál, az elhasználódást és az startolási képességeket is beleértve. (például a Renault fogja a legjobb rajtokat csinálni
Realistic engine mapping.
Related to the RPM, fuel consumption and the load/stress of the V10-engine.
The first mode of the engine-mapping will represent the weakest mode with
the smallest fuel consumption and is therefore particularly suitable for Safety
car phases, while the upper modes should be used only for qualification
sessions and intermediate prints (like overtaking). You cannot complete a GP in this highest mode, because the engine wouldn't make it to the end.
For the race they recommend mode five and six.
Realisztikus motorteljesítmény leírás:
Az RPM függvényében történõ üzagfogyasztás és motorterhelés.
Az elsõ üzemmód a legtakarékosabb, kiválóan alkalmazható az SC fázisoknál. A felsõbb módok pedig a kvalin illetve elõzéseknél alkalmazhatók. A komplett nagydíjat lefutni ezekben a módokban nem lehetséges, mivel a motor nem bírná végig. Hosszabb versenyeknél javasolt az 5. és 6. üzemmód.
Characteristic tire behavior
The characteristics of the tires are accurately converted by Bridgestone and Michelin. There are three compounds, soft medium and hard. Only damaged tires may be changed during the race. With the soft and medium Bridgestone tires it is at some tracks not possible to drive more than 60 laps,
so the advantage is with the Michelin tires. Likewise, the Bridgestone tires will exhibit the well-known qualifying weakness, since they heat themselves not so fast and supply too few grip at the beginning, but after that they are very stable.
Karakterisztikus gumi-viselkedés
A gumik tulajdonságai pontosan tükrözik az IRL megfelelõik jellemzõit. Háromféle keverék lesz választható: soft, medium és hard. Csak a megrongálódott gumi lesz cserélhetõ a verseny közben. Soft és medium Bridgestone-okkal némelyik pályán nem lehet majd 60 körnél többet menni. (mert nem fogják bírni: a ford. <#vigyor>#vigyor> ) Itt tehát elõny a Michelin-nél. Ugyanígy észrevehetõ lesz a már jól ismert kvali-gyengeségük is, azaz hogy lassan melegednek fel és kevés tapadást adnak az elsõ néhány körben, de aztán nagyon stabilak maradnak hosszabb ideig.
Accurate tire wear.
Non-linear tire wear, in relatinship to the driving style of the driver and the trackcircumstances. The status bar must be interpreted in a new way:
If the bar is yellow, is no longer means a loss of grip. It means that 30% is used, but it still offeres best performance.
If the bar is empty, the tire bursts.
Also, pieces of carbonfibre can cause punctures.
Pontos gumikopás.
Nem lineárisan fognak fogyni a gumik, hanem összefüggenek majd a vezetési stílussal és a pályakörülményekkel. A status bar-t (ezek az eleinte zöld, majd sárga végül piros négyzetek az LCD-n : a ford. <#vigyor>#vigyor> ) teljesen új módon kell majd értékelni. Ha besárgul, akkor az nem azt jelenti, hogy veszített a tapadásból, hanem hogy 30%-ban elhasználódott, de továbbra is leadja a legjobb teljesítményét. Ha ez az oszlop elfogyott, a gumi szétrobban. Ja, és a pályán szétszóródott üvegszálas törmelékdarabok defektet okozhatnak.
Hát kb. ennyi lenne, szabad magyar fordításban... <#vigyor>#vigyor>
Ha ennek már a fele jól megvalósul, akkor jól járunk... <#taps>#taps>

