rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16869
rF-ben a replay-ben is van tükör.Legalábbis ugy emléxem.....
Tomievo
#16868
Ezt hogy lehet elõhívni? Mer én még soha nem láttam azt a zöld csíkot a sarokban.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#16867
Hát sok minden lemarad a replay-bõl.... F1C-ben is így volt már..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16866
lehetne rakni kamu képet a replaybe az autó tükrébe ? nem a képre gondoltam hanem magába a játékba , hogy mégse ilyen szürke maszat legyen
lac coo
#16865
<#eljen><#idiota><#vigyor>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16864
ja ... késõ van <#falbav>
lac coo
#16863
Vótmá? ==>> #16834 <#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16862
a mai hireknél van kitéve itt
lac coo
#16861
Vótmá ? 😊)

Lehet replayból fényképezték, ott meg nincs tükör....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16860
Vannak új CTDP képek az f1gaming.de , ezeken sincs müködõ tükör <#wilting>
lac coo
#16859
Egy erõs 3-ast én is adnék rá ..
A dudák nagyon jók ! 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16858
Nem rossz a bogár, bár most inkább F1-et nézek, de azért belekóstoltam, 400méter után nem rossz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16857

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16856

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16855
Nekem nem akar megjönni 😊)) Talán lesz normális mirror is..
Más...

Unalmamban csapattam kicsit Lienzben F1-el, és mintha azt venném észre, hogy a replay lecsalja a gumicsúszás-mászás hangjait ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16854
nekem megjött a mél, húzom is, de elég lassan jön.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16853
Próbáltam én is, de nem enged be 😊))
Majd írd meg milyen 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16852
Nekem sem jott meg a mail, de attol fuggetlenul be tudtam logolni es tolteni😉
lac coo
#16851
Meg van egy ilyen is , de detto regelõs 😊))Autobhan v1.0

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16850
...regelni kell, amit én nem tok, mert nem jön meg a válasz e-mail 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16849
Team IDT, VW FunCup v1.0 (Regelni kell...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16848
2005? de gagyi.... 😊))
lac coo
#16847
CTDP 2005 .... 😉)Nincs gumicsere, egykörös idõmérõ ... Rémlik valami ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16846
szép és jó de ilyen, hogy minardi már nincs f1-ben 😊)
EasyDriver
#16845
Talán az lenne okos megoldás, hogy dedikált szervernél betennének egy olyan funkciót, hogy pl.:"egyforma teljesítmény", amit csak kipipál a hostoló, és meg is oldódott a probléma. Kérdés,hogy ez kivitelezhetõ e. Nekem pl az is tetszik,hogy le lehet korlátozni a setupolást, így tényleg a vezetõi tudás mutatkozik meg ,nem egy esetleges jó setup.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

#16844
Ezért csináltam az én modomhoz saját pályákat,hogy ne növekedjen a káosz.F1 moddal f1 pályákon kell menni.😊
Igaz,semmi sincs kódolva,de talán nem is annyira egyszerû pályákat tenni.
A fizikát lehet buherálni,de semmi értelme.Sõt,fizikát buherálni egyáltalán semmi értelme.Úgy kel menni ahogy megcsinálták.
b-type
#16843
ááörghhh...vip-ek <#levele><#zavart1>..hát nem beleszerkesztettél te! 😊))))

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16842
..javítottam már 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16841
hmm most nem ugrik be melyik csapat a "Minrdi" <#zavart1>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16840
Miért, szvsz online tök buli lenne egy ilyen bajnokság ! 😊)

Mindenki , minden versenyen más autóval megy , de az autókhoz tartoznának szórzószámok is az alapján kapnák a pontokat :

Pl.: a Renault 1-es szorzójú lenne tehát az elsõ , hely 10 pont,

a Mercedes 1.1 szórzójú az elsõ hely 11 pont

A Minardi akár kaphatna 2-es szorzót is ha elsõ lesz megérdemli a 20 pontot 😊))) stb....
....<#banplz><#banplz><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16839
Mar az is jobb lenne ha ugyan olyan kasztnival es gumikkal mennenek😊
lac coo
#16838
Vagy meg kell valósítani Börni bácsi ötletét: minden futam elõtt húznának a pilóták egy slusszkulcsot a kalapból !<#alien><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16837
En is igy gondoltam😊 Ha mar van upgrade lehetoseg, ki is lehetne hasznalni😉
lac coo
#16836
Ja, hogy nincs idejük !.......
Akkó nem szóltam 😊)))))

Egyébként akkor többé-kevésbé az új cuccok csak a gyári , ISI modok alatt fognak mûködni ??? Gondolom igen ...😞(

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16835
A patchben biztos benne lesznek, de hogy a MOD-ban mit csinalnak meg, az mar mas kerdes😊 Pl. az engine-nel most is meg lehetne csinalni az animalt pilotat - lasd GTL), vagy a pit szemelyzetet, de az ISI-nek nincs ideje ezzel foglalkozni, a moddereknek meg nagy falat😉
lac coo
#16834
Amúgy az F1Gaming.de -n vannak új CTDP és nagyon jó JGTC All Stars képek !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#16833
online bajnokságokban azért érthetõ 😊 ...mármint az egyen HDV, ezt talán valóban úgy lehetne elérni hogy upgrades-ben elérhetõ lenne online bajnokságokhoz az egyen összteljesítmény.
Bármennyire is életszerû lenne a különbözõ teljesítményû autók azért valszeg unalmasabb futamok lennének mint egyforma autókkal.
A különbözõség az jó dolog offline kihasználásra.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#16832
Az alkatrészek sérülést okozhatnak..Az jó lenne 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16831
Remélem fémeztelen lányok azért lesznek a rajtrácson ! 😊)

Amúgy úgy véled ez a következõ patch sem lesz a "teljes" ? Tehát nem lesznek rádióhangok, személyzet , esõ stb...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16830
Es azert a CTDP-vel kapcsolatban senki ne felejtse el, hogy az is "csak egy mod lesz"! Csak azt tudjak megcsinalni, amit az engine enged! Bar az uj patch-el jon ki, vagyis lesznek ujdonsagok - erre lehet tippelni a gumi-, motor fizikai valtozasokbol, serulesekbol, taktikai dolgokbol stb. - de NE egy bolti szintu F1-es jatekot varjon senki😊 vagyis nem hinnem hogy lesz 20 ujra modelezett palya, kozonseg hang, radio hangok, pit szemelyzet...
Alexease
#16829
Ez a hatranya a nagy modolhatosagnak😊 Ahogy megjelenik valami, ugy is belepiszkalnak😊 Erre talan az lenne a legjobb megoldas, ha a modderek a sajat modjukt egyedileg tudnak kodolni, igy a festeseken es a hangokon kivul - vagy amit nem kodolnak le - nem lehetne hozzapiszkalni, szetbanyaszni, kiszedni a jobb cuccokat stb.
Valszeg elsore nem lenne valami nepszeru megoldas, de valamit tenni kellene, mert igy eleg nagy a kaosz;( Es nem csak az online kompatibilitas miatt. Ugy is mindig balhe van, hogy ki kinek ad engedelyt a tovabb modolasra. Raadasul nem lenne ekkora kavaras a palyakkal sem, mert ha valaki kiadna egyet, akkor nem jelenne meg hozza 99 kiegeszites, patch, verzio, AIW es SCN update stb.😊
#16828
meg a piros alatta néhe bevillog
#16827
amíg zöld, addig nincs gond
#16826
azért mert nekem majdnem maxon van a zöldcsik
JuanG
#16825
videómemória-kihasználtság? vagy valami ilyesmi ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

EasyDriver
#16824
Nem semmi.. Azért tényleg nem ártana ha kiadnának egy fizikát az online versenyzéshez, és nem ahány liga annyi féle "hdv". Gondolom majd a szervereken eleinte csak renault-k fognak versenyezni egymással.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

#16823
játék közben a bal felsö sarokban levö zöldcsiknak mi a funkciója ?
#16822
jah, a végén meg nem üvegszálas, hanem szénszálas... <#idiota>
#16821
Completely new, compromiseless driving physic.
Teljesen új, kompromisszumoktól mentes vezetési fizika.

Authentic achievements of all teams. Like realistic wear and starting
performances (for example Renault makes the fastest starts).
Autentikus eredmények minden csapatnál, az elhasználódást és az startolási képességeket is beleértve. (például a Renault fogja a legjobb rajtokat csinálni

Realistic engine mapping.
Related to the RPM, fuel consumption and the load/stress of the V10-engine.
The first mode of the engine-mapping will represent the weakest mode with
the smallest fuel consumption and is therefore particularly suitable for Safety
car phases, while the upper modes should be used only for qualification
sessions and intermediate prints (like overtaking). You cannot complete a GP in this highest mode, because the engine wouldn't make it to the end.
For the race they recommend mode five and six.
Realisztikus motorteljesítmény leírás:
Az RPM függvényében történõ üzagfogyasztás és motorterhelés.
Az elsõ üzemmód a legtakarékosabb, kiválóan alkalmazható az SC fázisoknál. A felsõbb módok pedig a kvalin illetve elõzéseknél alkalmazhatók. A komplett nagydíjat lefutni ezekben a módokban nem lehetséges, mivel a motor nem bírná végig. Hosszabb versenyeknél javasolt az 5. és 6. üzemmód.

Characteristic tire behavior
The characteristics of the tires are accurately converted by Bridgestone and Michelin. There are three compounds, soft medium and hard. Only damaged tires may be changed during the race. With the soft and medium Bridgestone tires it is at some tracks not possible to drive more than 60 laps,
so the advantage is with the Michelin tires. Likewise, the Bridgestone tires will exhibit the well-known qualifying weakness, since they heat themselves not so fast and supply too few grip at the beginning, but after that they are very stable.
Karakterisztikus gumi-viselkedés
A gumik tulajdonságai pontosan tükrözik az IRL megfelelõik jellemzõit. Háromféle keverék lesz választható: soft, medium és hard. Csak a megrongálódott gumi lesz cserélhetõ a verseny közben. Soft és medium Bridgestone-okkal némelyik pályán nem lehet majd 60 körnél többet menni. (mert nem fogják bírni: a ford. <#vigyor> ) Itt tehát elõny a Michelin-nél. Ugyanígy észrevehetõ lesz a már jól ismert kvali-gyengeségük is, azaz hogy lassan melegednek fel és kevés tapadást adnak az elsõ néhány körben, de aztán nagyon stabilak maradnak hosszabb ideig.


Accurate tire wear.
Non-linear tire wear, in relatinship to the driving style of the driver and the trackcircumstances. The status bar must be interpreted in a new way:
If the bar is yellow, is no longer means a loss of grip. It means that 30% is used, but it still offeres best performance.
If the bar is empty, the tire bursts.
Also, pieces of carbonfibre can cause punctures.
Pontos gumikopás.
Nem lineárisan fognak fogyni a gumik, hanem összefüggenek majd a vezetési stílussal és a pályakörülményekkel. A status bar-t (ezek az eleinte zöld, majd sárga végül piros négyzetek az LCD-n : a ford. <#vigyor> ) teljesen új módon kell majd értékelni. Ha besárgul, akkor az nem azt jelenti, hogy veszített a tapadásból, hanem hogy 30%-ban elhasználódott, de továbbra is leadja a legjobb teljesítményét. Ha ez az oszlop elfogyott, a gumi szétrobban. Ja, és a pályán szétszóródott üvegszálas törmelékdarabok defektet okozhatnak.


Hát kb. ennyi lenne, szabad magyar fordításban... <#vigyor>
Ha ennek már a fele jól megvalósul, akkor jól járunk... <#taps>
Danecay
#16820
Csak hát még vagy 2 hónapot várnunk kell rá 😞