rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SD456
#16978
Sziasztok!

Most néztem meg a CTDP fõ oldalán az rFactor-hoz készülõ F-1 2005-ös modot 90%-nál járnak. De a 2006-os az még sok idõ sajnos. Na de nem is ezért akartam írni hanem azért, h valakinek ment Formula1 Championship 2005 MiNiMoD 1.0? Mert nekem a gépek kb 5-10 khm-mentek és a kocsinak nemvolt hangja. Ha tud valaki 2006-os modot (nekem aztán mind1, h beta,vagy full!) azt nagyon megkösszöném.

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

lac coo
#16977
Egy újabb beta, ez már 2006...

Totti: pill....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#16976
Grat ehez az intróhoz. Odab@szósra sikerült <#wow1>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Istencsászár
#16975
láttam a képeken kitünt egy meki is, csinálnál róla egy képet? ( nincs fent most az rf nemtudja megnézni )

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Tomo15
#16974
azt már unom<#idiota>.
Lac coo: Lehet lemaradtam valamiröl, de megjelent a teljes? vagy a betarol beszélsz?
lac coo
#16973
Mentem két kört az FS One 06-al, és így elsõre nagyon jó !😊))
Elõször tudtam elvezetni élvezetesen F1-et TC nélkül, és ezt anélkül elérték, hogy sínautó lenne !!!
Nagyon jól sikerült ez a fizika vagy a soft gumi ....<#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16972
Hatalmas! Gyönyörû!
#16971
egyelõre a dömpert toljad a homokozóba
Tomo15
#16970
Nagyon jó lett grat!<#eljen>Már tolni akarom😄
Csiaki
#16969
Hol vetted? Nekem sikerült faszántossan 31500ért vennem.

ASUS P8Z77-V, Intel i7 3770K,GTX 680 2GB,16GB DDR, 2TB

Ingy
#16968
thx<#buck>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#16967
pont most néztem, király, grat érte <#eljen><#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#16966
Zonda Intro <#vigyor><#alien><#awink>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Tomo15
#16965
olcsóbb. Én 23k-ért vettem ujonnan.
EasyDriver
#16964
Pitu szaladjunk és tegyünk gyorsan a kosárba egy ilyet!!!<#nevetes1> Ha jól számoltam árban ugyanott van kb mint a MOMO nem? Akkor már ezt érdemesebb megvenni.(?)

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Ingy
#16963
kötekedésnek nyakonverés a vége<#beka3>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

#16962
nem mindenkinek
#16961
huhh itt mindenkinek DFP-je van? 😊
le vagyok ám maradva...

copass
#16960
OFF
nem figyeltem, de én is amúgy! <#idiota>
ON

copass
#16959
mondjuk a geniusnak én is, most már azt is körbelehet tekerni!😄

Tomievo
#16958
Én 360 fokon használom az RBR-ben a DFP-met. Ennél nagyobbat csak LFSben használok. Az a baj, ha túl nagyot állítassz be, az általában a gyorsaság rovására megy.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#16957
OFF
A kormánynak már én is kitekerném a nyakát...<#hehe>
ON

copass
#16956
vmelyik videójában kitekeri a nyakát a kormánynak rendesen!😊

#16955
Azér a csávó ad a fílingnek, kesztyûben nyomja 😊

JuanG
#16954
mintha magamat látnám 😊))...ugyanígy szoktam gangolni 😄DD

easydriver: ja, a RBR-es ladára gondoltam, remélem hamarosan lesz publik is 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16953
OFF
Nem kell valakinek egy MS Sidewinder? ... kifogástalan állapotban <#eplus2>
ON

#16952
Ja, közbenm ingy-vel kibeszéltük a kormányt részletesen... egész beleszerelmesedtem <#vigyor2>
öööö a kormányba <#vigyor>

EasyDriver
#16951
Oké megnyugodtam..<#smile>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Tomo15
#16950
OFF:ilyen vele. Nem akarok okoskodni, de szerintem Juan az RBR-es ladára gondolt<#zavart1>
EasyDriver
#16949
A Lada Racing Clubot? Amikor kiadták láttam róla egy videót, de elég furcsán nézett ki. Darabosan mozgott az autó és nem mutatott semmi realitást.. Olyan GTA3 szintû grafikával. Ezért nem nagyon foglalkoztam vele. Ezekszerint mégis érdemes? Vagy csak "fun"-ra jó?

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

JuanG
#16948
elég faszán megcsinálta 😊

ja az RBR is jó vele...most próbálgatom a Lada-t vele, felvettem a kormány elfordulási szöget olyan 320fokra 😊...szokni kell de jó 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16947
Az egér érdekesen mükõdhet a bordázott lemezen
EasyDriver
#16946
Nem egyszerû a kormány. Régebben találtam egy otthonra gyártott cockpitet, és azon volt ilyen kormány.
Ezzel brutál lehet pl. egy Richard Burns Rally.. Mondjuk errõl leszeparálták a gyári váltót, és be van építve egy 5+1 sebességes.Igényesen megcsinálta a gyerek

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

JuanG
#16945
jó PC-hez meg PS2-höz is...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#16944
nem GT4? 😛PP

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#16943
Hát ez nemsemmi! 😊

Istencsászár
#16942

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Ingy
#16941
Enthusia<#beka3>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Ingy
#16940
Logitech Driving Force Pro
900 fokot fordul<#beka3>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

#16939
Úgy tûnik, hogy PS2, speciel a gamet se ismerem fel 😊

#16938
Sõt.. pont kétszer 360fokot fordul... ehh 😊

#16937
OFF:
Bocs, hogy ide írok...
Ez milyen kormány? Majdnem kétszer körbefordul... még nem láttam ilyet...
ON

lac coo
#16936
Utána néztem, igazad van... Tényleg van már donnington 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16935
😊))

Lehet a GSMF is a patc-re vár? ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#16934
és a Misu azóta sem rakta össze a HPCC-t, mert várja, hogy a fritz-ek lépjenek valamit

lac coo
#16933
Az nem GTR volt véletlenül ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#16932
Nekem OPC-rõl van asszem, de még jó régen talán Juan linkelte az összeset. Sztem az is rfTrackeren volt, de nem biztos.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Ingy
#16931
az én emberem<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Tomo15
#16930
OFF:Én azért vettem többek közt dfp+enthusiát mert Ingy agyondicsérte<#idiota>. Enyhén szolva brutális jó. ha egyszer elkezded tolni nem fog érdekelni a cockpit hiánya😄
Az új PCC fizika mikor fog megjelenni? már nem most mondta a Misu, hogy már elvileg! csak pár nap?😊