rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A mûértõk meg inkább még rállítják 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Én is azt mondom ki a sok vacakkal a kocsikból..nincs aktív diffi, nincs automata váltó...meg TC.
..és akkor tudok hõsként nézni a felnõvendõ generációra is.
Egy autó élvezetét szvsz(!) annak uralása adja...mégha hülyén hangzik is.
Ezek a srácok rettentõ pontosak, tök jól csinálnak mindent, frankó íveken mennek és beosztják az autót okosan..
csak éppen nem uralják, egyik sem. (pedig tudnák)
nyomják neki a teligázakat, meg minden...becsülendõ, de nagyon ritkán látok úgy kiszállni pilótát, hogy te bazze' mekkora királyság volt, és a vigyor széle oda van varva a füle mögé, hogy mondaná hogy de élveztem, mekkorát csatáztunk, mikor ott hibáztál én meg bebújtam, de te meg....., te és egyébként ki nyert?
...
Mert most csak az vigyorog akinek leesett az eredmény.
...jaja..volt futam, hát mentem, izé nyert, ...én meg mentem aztán beszorultam, aztán azt hittük tankolásnál kiszorulok, de nem..aztán mentem, és egyszer csak vége lett..
...beszéljünk vmi érdekesrõl..mi lett vadgizellával a bokrós takarítónõvel a vasárnapi dupla epizódban??
😞
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
meg ez hiányzik a mai száraz, uncsi forma 1-bõl...túl sok a technika 😞((...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
bõnyers vezetés. 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Mennyibe kerül most az rfactor?
Ez még az eredeti ár vagy csökkent már a megjelenése óta?
Mission Impossible 2010: PRO Class
Oda van írva , hogy enabled bump, aztán kiválasztom.... <#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Bumpot már sikerült hozzáraknom 😊))) Többi meg nem érdekel 😊))
1000 THX ! Olyan autót rajzolok , hogy ihajj 😊))
Csak soha nem lesz kész .... 😊)) Már hónapok óta csinálgatom 😞((
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
És hol lehet szerezni olyant ? 😊)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Megrajzolom és valami "szabvány" nevet adok neki (az eredeti név alapján) azt annyi...?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Azért érdekes , hogy a Norton rá sem kérdezett ,figyelmeztetett soha, hogy ki akar menni a netre az rF 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
vagy net lekapcsolasa (talan) vagy a PLR-ben ideiglenesen ezt allitsatok be: Disable NetComm="1".
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Amúgy én is erre tippeltem de akkor sem megy... Mert mi köze lett hirtelen a nethez? 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amugy nekem megy.
Én még késõ délután toltam vele , de most nekem sem indul el ! 😊))))
Én tuti semmit nem változtattam se a gépen, sem a programokon sem az rF-en 😊))
Nektek megy ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Csatlakozom E@sy-hez,én 3-4 napja nem toltam rFactor-t,most szólt h megy-e nekem,nos nekem sem indul...<#confused>#confused>
Let the good times roll.
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
- Ideiglenesen mozgasd at valahova az "..\UserData\TeNeved\" konyvtarat, vagyis keszits egy uj felhasznalot.
- Ha tettel fel CodecPack-ot szedd le😉
- De ha leirod, hogy a ketto kozott - mukodik-nem mukodik - mit valtoztattal a gepen, programon, talan konnyebb a dolog😉
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az egy teljesen kulon allo MOD, vagy inkabb mar jatek😊 KULON KONYVTARBA KELL telepiteni, mert abszolut minden benne van, indito file-ok, menuk, hangok, setup, stb. az 1.087-es verziora epit stb. Bennne az osszes palya, auto, festes, futam stb.
Mert az 1.070-l csak Essington jött úgy tom.
szal lehet hogy nekem is azzal a patch-l jött, de én utána visszaraktam 1.070-re a verziót...viszont akkor ezek szerint megmaradt benne a Nationa Stock Car Racing 2006..
sztem így lehetett vhogy.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
A plussz lóerõkhöz meg van gomb az rF-ben, asszem az a newve, hogy boost. Sztem azzal lehet megoldani az A1-ét is.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
és
van fent egy National Stock Car Racing 2006, ez sztem nagyon szép mod, ...ez is megy gond nélkül.
2 különbözõ CTS van még fent, és egy Iroc mod.
...és az 1.070-es verzión müködnek frankón....a béta patch-hez már alapból jár vmelyik Stock sorozat ha jól emlékszem.
de nélküle is müködnek ezek...annyi van hogy az egyik CTS-nek a belsõ tere nagyon úgy néz ki mint a National Stock Car Racing autóinak belsõ tere..<#nemtudom>#nemtudom>..lehet uaz csapat deszkázta össze..
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type