rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Láttam én már csodát itt-ott külföldi publik szervereken 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Vannak itt rF-ben csíterek ? 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hát de kormánnyal ?..Nem tom...... Speciel kormánnyal még nem próbáltam ,de a meleg hamburger elég jó .....<#banplz>#banplz>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amugy kormannyal megyek vele, mert autot altalaban kormannyal szoktak iranyitani😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
- http://alexease.uw.hu/files/rFactor_PCC_Bugatti_High.wmv
- http://alexease.uw.hu/files/netKar_F3000_Spa.wmv
- http://alexease.uw.hu/files/Porsche_GT3_Zolder_Real_vs_rFactor.wmv
- http://alexease.uw.hu/files/Porsche_GT3_Spa_Real_vs_rFactor.wmv
- http://alexease.uw.hu/files/Alexease_GTL_BMW_Drift.wmv
- http://alexease.uw.hu/files/Alexease_GTL_BMW_Drift2.wmv
- http://alexease.uw.hu/files/gpl%20clermont.wmv
- http://alexease.uw.hu/files/Seyff_vs_rFactor.wmv
Egy darabik voltunk 3-an, de 21 órakor visszaállítottam eredeti állapotába!
Most már csak ASClub Tagok érik el, egyiken "Zonda" a másikon "BMW" fut rajta!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Cockpit Vibration Freq1="31.00000" // Primary rate of vibration affects eyepoint position (higher framerates allow higher rates)
Cockpit Vibration Mult2="1.30000" // Secondary vibration multiplier affects eyepoint orientation (base magnitude is in VEH or cockpit file)
Cockpit Vibration Freq2="37.00000" // Secondary rate of vibration affects eyepoint orientation<#idiota>#idiota>
De persze ez izlés dolga 😊))
Ingy legeslegelsõ rF Formula videóján (még kiadás elõtt) is ez a döcögés fogott meg legjobban 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Cockpit Vibration Mult1="0.30000" // Primary vibration multiplier affects eyepoint position (base magnitude is in VEH or cockpit file)
Cockpit Vibration Freq1="91.00000" // Primary rate of vibration affects eyepoint position (higher framerates allow higher rates)
Cockpit Vibration Mult2="0.30000" // Secondary vibration multiplier affects eyepoint orientation (base magnitude is in VEH or cockpit file)
Cockpit Vibration Freq2="87.00000" // Secondary rate of vibration affects eyepoint orientation
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Sokkal-sokkal több hupli kéne a pályára...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
En a razkodast "aprobbra" vettem, hogy surrubben de kissebb uton mozogjon, es nagyobbra vettem a fej tomeget, hogy a valodi razkodasok jobban kijojjenek, de meg sem essen a fejem az olembe😊
Csak arra gondolok,hogy már az is más ha a kocsimat pl. én vezetem,vagy valaki más vezet,én meg mellette ülök.Ha én vezetek nem viselnek meg úgy a kanyarok,huplik,mint amikor nem én megyek beléjük......
délután vettem havernak rF-et ( 9800 Ft...) és még mindíg nem jött meg a kód 😞((
Paypal...
Nem tom, eddig már kétszer vettem a játék indításkor kódot de az tök hamar megjött ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Én még szívem szerint a fej-fizikát is feljebb venném , csak nem nagyon lehet, mert egy enyhe lejtõn állva is meglóg a fejem , csámpás lesz a kép .... 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ASClub szerverén Nyitott Nap lesz, melynek során VW Fun Cup MOD-al rendezünk ''Fun Race'' versenyt.
Verseny idõpontja: 2006.07.10 (Hétfõ)
Szerver: (OPC)ASClub
IP: 87.229.7.55
Pálya: Kyalami
19.00 óra: Gyakorlás
20.00 óra: Qual ( 12 kör )
20.30 óra: Warmup
20.40 óra: Race ( 30 kör ) "
<#nemtudom>#nemtudom> Ez mintha mára vonatkozna, nem? Kerestük a szervert, de hiába...
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Amúgy igaziból sem tudja azt a döcögést amit egy F1 autóban kapsz a szemed kompenzálni ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
meg az ORSM féle V8 Supercar😄
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
azért még mindig benne van egy bizonyos fokú esetlegesség,..az FIA legnagyobb bánatára, de ez már nem ragasztja az embereket nemhogy a versneyekre, de a tévé elé se nagyon.
Mindig hisznek sokan, mindig elhiszik hogy felborul az erõsorrend, hogy na most aztán izgalmas lesz mert az új szabályok meg minden,..aztán még eleinte meg is van az újdonság izgalma (mint egy új nõnél), aztán ez is besimul a nagy nem történésbe.
Persze talán nem ennyire tragikus, hisz az emberek nézik mert ez az über.
bár nem izgalmas, de über, de miben is über hm-hm..a technikában, amit most befagyasztanak, a vezetési tudásban amit elcsökevényesítenek a biztonság érdekében.
..hmm, a fene tudja miben über, de a piros a gecó, a kék a gecó az ezüst az isten, és lehet osztani az észt...Lehet pont ebben(!) über <#idiota>#idiota><#zavart1>#zavart1>
félsegges pszihoCink duma rlz 😊)
kb. mint a Zextrém deszkás, jön a szponzor: aha-ahah király ez a dolog, de figy, sztem ha nem ugranál ilyen nagyokat sem lenne baj, meg hát nem kellene a vér, szal rakunk ide a könyöködre is görgõket, a fejedre egy párnát, a fenékre rugókat, a térdre lufikat ragasztunk hogy vidám is legyen, vigyorogjál mint a tök, néha mond hangosan hogy a legjobb mosópor a hokkom mosópor, és ugorjál aprókat kapsz hozzá tükörsima pályát....látványfelelõsünk mondja tapsolhatsz is hozzá hogy nagyobb legyen a show.
Szal annyira faxa lett hogy már nincs rajta mit nézni..😞
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Persze, azert ember is kell a kormany moge, de azert az is sokat elarul, ha ma 5-10 kort megy egymas mogott ket auto a versenyen (elozes nelkul), akkor kiemelkedoen izgalmas az F1-es futam😊 <#idiota>#idiota>