rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
most se akartam én ebbe belemenni, csak egyszerûen forr az agyvizem, mikor valaki a PH-ás táraságot isteníti, van köztük remek versenyzõ, és az se baj, ha nem mindenki ügyes, de könyörgöm, miért kell a pályán szándékos csúnyaságokba belemenni??
amikor kiléptem elkövettem én is egy ilyet Wild-al szemben, amit utólag nagyon megbántam, de ez olyan volt, mint a Zidane-Materazzi eset, vis major.
ezzel lealacsonyodtam én is néhány fakezû szintjére, és akkor tudtam, hogy távoznom kell.
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
azert koszi
cefet jól nézki<#taps>#taps>
infószerüség:
CTDP F1 2005 Mod Features:
- 2005 Models and textures
- All models high details and textures high resolution
- All special liveries through the season
- 2005 helmets and driver
- 2005 Physics and Performance
- 2005 Rules (ie no tyre change)
- Non-linear tyregrip and tyre damages through debris
- 3 kinds of tyres for each of 2 manifacturer
- New tyres and rims with motion blur
- New Sounds by Fonsecker
- 10 Engine programms
- realistic wear of motor and brake
- Updated Menu with Music by Michael Renk
- Updated Head Up Display
- Full DX7, DX8 and DX9- Support
- Supports rFactor-Skinning-Feature
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Javítottam, s most rar-ban adtam meg. Ellenöriztem, most már jónak kell lennie.
Mégegyszer bocsika😊))
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Egyszerüen csinálsz egy másik könyvtárat, mindent átmásolsz, bemásolod a PCC-t, s z uj könytárad rfactor.exe kiengedet a tüzfalon s már megy is<#eljen>#eljen>
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
ASC-PCC<#kacsint>#kacsint>
Ha leszedtétek probábol indítom szervert, hogy megnézzétek minden jó-e! Pálya Essington lesz fent!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Ha WR alatt megy akkor az már tuti probléma 😊
Többeket tudok akik különféle ligákban tudnak WR vagy ahoz nagyon közeli idõket autózni akár online qualon vagy edzésen.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Macbook Air M1 2020
Hogy miért jó ez neki? Csak Õ tudhatja! Ha igy szeretne kitünni a többiek közül, akkor szerintem "kisebbségi érzése" van. Csak sajnálni tudom, hogy szorakozás is számára csak csalással érhetõ el.
Ha esetleg hozzánk a szerverekre csak azért fizet be, hogy csalással érjen el eredményt, üzenem, hogy rohadt ügyes legyen, mert ha kiderül ( s van rá mod, hogy kiderüljön ) akkor szerintem lesz egypár ember akitõl várhatja a testi fenyítést<#nyes>#nyes>
Ez is az F1C-re jellemzõ hibalehetõség.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Személy szerint a PCC modot szorgalmaznám, de tulajdonképp bármivel megyek amit a többség akar. <#eljen>#eljen>
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
De
ne haragudj érte, de én ezt nagyon másképpen látom.
nem tudom kire gondolsz, viszont mindenkinek kell, hozállástól függõen, egy idõ mire belerázódik a mezõnybe..és erre lehetõséget kell adni.
Nem tudom már miért is ugrottál ki, rég volt, sajnáltam is, de sokat mentem a mezõny végén is a nyomorult 30%-ban állandóan/vagy ugrálva befogó fékpedálom miatt.
..és mindenkirõl csak jó véleményem van, nagyon jókat csatáztam mindenkivel.
kaptam pofonokat, de ez benne van.
fokozottan figyelni kell...ha vki problémásabb akkor oda több türelem kell.
De elengedni senki sem köteles pozicíóban, ha pedig vét a szabályok ellen, akkor büntetni.
én spec. ha berágtam az nem az új arcok miatt volt, hanem akiknek már tudniuk kellene dolgokat.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Term. tudom, hogy mindent a közösségért csináltok és soha a büdös életbe nem nyúlnátok bele önös céllal, ezért jók az ilyen szerverek..ha vki magángépre megy játszani, akkor sosem tudhatja, itt meg 3ember ellenõriz mindent.
bennetek is feltétlen megbízom (mivel ez alap), de spec. Wild-ra és Juan-ra még a nyakamra teszem a bököt is, hogy közel nem engednék magukhoz a csalás lehetõségét sem.
<#worship>#worship>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
persze ez csak tanács volt, mert nekem köszönöm szépen elég volt egy életre egy futam is veletek (illetve 2).
Itt az nem is volt kérdés hogy etikus vagy nem, persze hogy nem.
hanem hogy milyen módon lehetséges csalni, és hogy akár jóhiszemûen is kerülhet az ember bajba. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem mindjárt 'agyonütlek'legyen az elintézés.
vagy egy jó FAQ kell a bajnokság versenyszabályzatához.
Mert mint én is, a történetembõl ezt akartam kihozni, az ember csak egy szépen festett kocsit akar csak behozni, aztán kiderül hogy más a .hdv...és ez egyébként akár még minuszba is igaz lehet..tehát lehet az gyengébb is, ezért a külsõs autókat mielõtt a bajnokságba behoznánk, át kell nézni milyen különbségek vannak, és letesztelni...már az is elég ha máshogy fogyaszt, nem kell itt nagy dolgokra gondolni, kisebb fogyasztás->kevesebb benzinmennyiség->kisebb súly és kisebb gumikopás.
Talán ha jól tom, a szerveren még azt is be lehet állítani hogy milyen fájlokat figyeljen..csak akkor talán romlik a sebesség, ebben nem vagyok biztos.
Én szabadon szólok a témában, tök tisztában vagyok vele hogy soha nem csaltam, és még pályát sem vágok, itt az a téma hogy miként és milyen tünetekkel fordulhat elõ egy esetleges csalás, nem az hogy ez etikus-e avagy sem meg nem az <#zavart1>#zavart1>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Macbook Air M1 2020
Bár ki tudja még soha nem nyúltam bele, de még soha nem is láttam emiatt valakit mismatcolni<#banplz>#banplz>
Macbook Air M1 2020
De majd ír vki aki konkrétabbat tud.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
A milyenkében (azaz PH szervezésûben) még soha nem merült fel csalás.
Illetve egyszer 😄DDD pont velem 😄DDD
Akkor kezdtem az egészet, asszem 3éve lehetett és be akartam csatlakozni a PH ETCC ligába, leszedtem a BHM-rõl egy frankó audit, és nem olvastam el a readme-t 😞 😊))
Még a nevére is emlékszem, Hot Rod Audi volt (hogy gebedjen meg <#idiota>#idiota>)
mintha tegnap lett volna, írtam az idõket, és jó 1mp-vel gyorsabb voltam mindenkinél Monza-ban 😊)
aztán kiderült, átküldtem egy replay-t Sup-nak, és ott bukott az egész, mert nem játszotta le.
Hozzáteszem, akkora volt a lendületem, hogy 3napig setupoltam az autót, teliírtam 5-6 oldal kockás lapot a beállítási tapasztalatokkal, több mint ezer kört tekertem bele Monza-ba.
Na ezt mind dobhattam a kukába.
egy életre megutáltam a dolgot. 😊
Szal új autónál, fõleg ha több eltérõ autó van, akkor jól le kell tesztelni, mert jóhiszemûen is belefuthat egy ilyenbe az ember és akkorát szív mint egy feltöltött 8ezres V8as.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De abban a tévhitben sem ringatom magam, hogy ebben a játékban senki nem oldja meg a némi plussz elõnyt . Volt , hogy Lupoztam publikon és Toban short-on 5.-6 mp-t kaptunk körönként a sráctól ami azért elég dúrva 😊))
Gondolom itt nem olyan fejlett a csalásvédelem mint egy jobb fps-nél , pedig azt is lazán kijátszák....
De valóban, egy szervezett ligában senki nem csal tuti, miért is tenné ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha van akkor társaságfüggõ, Az F1C alatt volt néha megmagyarázhatatlan mismatch is...mint amikor elmegy a FFB, vagy default setup-ot tölt be vmiért..
Gondolom a netkód miatt lehetnek ilyesmik, de ez azért elég ritka.
Mindesetre ahogy én tudom, csak az csalhat aki csinálja a játékot, mivel az õ adatai megegyeznek a 'szerver' adataival, természetesen csak akkor ha különbözõ autók vannak, akkor gondolom csak az õ autójának a veh-ben máshová írja a hdv elérést, és kész...abba a hdv-be már azt ír amit akar.
Pl. most ott van az OPC szerver, amit Ninja csinál, ha õ akarna csalni akkor valszeg csalhatna, de pedig mégsem mivel ha jól tom 3an is hozzáférhetnének a szerverhez, Ninja, Wild, és Johnny, na szal egedül nem csalhatna egyikük sem, vagy szervezetten vagy sehogy.
Szal ez az egész túl bonyi, meg hülyeség ahoz hogy az ember csaljon, meg mindek?
egy jó csapatban nem csal senki, mert nem a gyõzelem a fontos, fontos az is, de nem azért megy.
A minnél magasabb szintû versenyhelyzetekért, fifikás megoldásokért, jó csatákért.
Ha én pl. 40Le erõsebb járgánnyal mennék, magammal csesznék ki mert egyedül maradnék valahol...elmenne az egyenesekben és a kigyorson, nem lehetne vele csatázni.
Szal szerintem semmit nem ér. Egyszerûen kormányt kell ragadni és tekergetni ahogy az ember éppen tudja...többrõl úgy sem szól az egész.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
mondjuk: kyalami,indianapolis,magny-cours
Remélem nem lesz vihar illetve ha lesz akkor nem megy el a net😄
Üdv:
Macbook Air M1 2020
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!