rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mod: Nippon
Pálya: Imola ( Linkben benne van ) 30 kör
18.oo óra: Qual (12 kör)
18.30 óra: Warmup ( 10 perc )
18.40 óra: Race ( 30 kör ) Nincs kötelezõ Box, szabadon választott gyakorlat😄
Zászló szabály: Full
Gumi: Normál
Benzin: Normál
Mechanika: Off
Csak Automata Kuplung engedélyezve
Minden résztvevõnek jó játékot!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
De ahogy Lac is irta, szerintem is alapbol hianyos az rF fizika. Mar en is le akartam rajzolni parszor, de olyan sok az erovonal, forgaspont, raadasul kerekenkent, beleszamolva a lenduleteket stb. hogy nem volt hozza kedvem (es meg fizikus sem vagyok😄)😊
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Csak hat a Logitech eddigi produkcioi alapjan (MOMO pedal) eleg necces a dolog😊 Bar allitolag a "kissebb" kormanyaival nem volt gond?! Meg itt van ez a DFP is, ami elvileg a mostani legujabb es legmodernebb Logi cucc. Igaz hogy csak PS2-hoz reklamozzak, de szerintem ez is csak uzletpolitika, mert ismerik a minoseget, es nem akarjak magukat kompromitalni ha gaz van ezzel is.😉 Ezert mukodik PC-n is tokeletesen, csak a Logi nem ad semmi supportot hivatalosan😉
Igaz hogy itt a forumban akiknek van dicsertek, es akinek regebbi van annak is mukodik meg, de tegnap hogy vegigneztem az "internetet" a Control Paneles hibam miatt, irtozat mennyisegu problemaval talalkoztam😞 Persze, a szokasos Logitech gondok: kilazulo, elromlo, kieso potmeterek (pedal), duplan-triplan valto botvalto, holtjatek, kalibracios gondok, stb.😞 valamit mar biztos tuningoltak, valtoztattak, javitottak, modositottak ezen is, mert ami nekem van az is valami Logitech Edition, RevB, XXX 😄
Vagyis, hogy a G25 valoban egy jo kormany lesz, minosegi kiegeszitokkel, vagy csak egy jo marketing fogas, kihasznalva az igenyeket (3 pedal, H-Patter) az nem tudom😉 De a bizalom nem az erossegem😉))
rF abszolut tévesen számolja a megcsúszáskori forgáspontokat , majd lerajzolom este.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
De ez mind kevés ha fizikailag kicsit forog a kormány ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
De pl. a Sidewinderem szöge meg határozottan kevés 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Ahogy Lac is irta, nekem is ugy volt beallitva a TM, hogy minden kanyarban eppen jo legyen a kormanyszog, plusz a biztonsagi rahagyas (elozes, kerules, belsoiv stb.), es igy altalaban a boxbol nem is tudtam kiallni, csak porgo kerekekkel, farolva😊
De versenyautokban - ha jol tudom - hasznalnak nem linearis fokozasu fogaslecet is?!
Erre a megoldás csak a többszázfokos kormány...
amúgy F1-ben is kb 180 foknál fordulnak el maxra a kerekek, tehát még õk is több fokkal használják mint én a Sidewinderem, pedig õk még vezetni is tudnak 😊)
Amúgy azt a G25-öt én némi fenntartással várom, biztos , hogy megvárom míg valaki vesz közölünk ....
Egy atc lab profi h-váltó kb 25 000 Ft, egy jobb profi pedálszett kb 35, a kormány meg megoldható, vannak azért jók ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Egyedül 720 fokon lehet jól haszálni sz.gépen az LFS-ben.
De a legnagyobb elõnye szerintem, hogy teljesen lineáris kormányként használható ..mondjuk 600fok körüli értéken.. nagyon élethû és sokat dob a játékon, valójában nem csak pitbõl kiállásnál, de hajtûkanyarban is "alá kell szedni" mint ahogy valójában is, sokkal jobban érezhetõ uralható a gép...
"Kenytelen" voltam venni a TMGT helyett egy masik kormanyt, mert az elozovel mar sok volt a kompromisszum. Ideiglenesen kellett, mert a G25-re en is benevezek😊 A mostani ujitas a Logitech DFP. Gyors velemeny (osszehasonlitas) a Thrustmaster GT alapjan.
<#vigyor3>#vigyor3>: A pedal alapzat sokkal nagyobb, szelesebb, a csuszasgatlo fogazat nagyon jo. A kormany felfogatas elsore gagyinak tunt, de meglepoen jo! A 900 fokos fordulat a versenyzesben felesleges, de megis nagyon hasznos a pit ki-be allasnal, szuk forduloknal, visszafordulonal stb. Most mar nem kell trukkozni az attetellel, kormanyszoggel, linearitassal stb. A kormany erzekenysege jobbnak tunik. Kormanyon hardwaresen kapcsolhato zarszog (200/900) es erovisszacsatolas (60%/100%).
<#szomoru1>#szomoru1>: A kormany bar nagyobbnak tunik, vekonyabb. Bar a gumirozasa "latvanyosabb", de sokkal kissebb a reteg, igy kemenyebb es kenyelmetlenebb. A fogaspocicioban nincs vastagitas, es mig a TM ott nagyon kenyelmes volt, alig ertem at, bar nincs nagy kezem itt lazan korbe er, es a pozicioban levo elezes miatt meg szinte zavaro is. A pedalok kissebbek, es szinte nulla az ellenalasuk, teli gaz es teli fekre vannak tervezve. Ez a legnagyobb hibaja😞 Pillango kapcsolok klasszikusan nincsnek, csak gombok. Raadasul kenyelmetlen helyen. En eddig kuplungnak hasznaltam, de aki F1-ezik es nem a botvaltot hasznalja, annak gagyi lehet😞 A botvalto megoldasa es mikrokapcsoloja hasonlolan szar megoldas lehet mint a tobbi. Erezhetoen bedoglos lesz😞 Nalam a Profile es a Control Panel resz hibasan mukodik, de ettol fuggetlenul hasznalhato.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Nem beszélve a sok modderrõl akik állnak egyhelyben mert nem tudnak semmit, pedig õk tartják el ( már bocsánat) a játékot .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
2. Fine tuning the sounds
3. Finish the 2006 teams
4. Wait to see what effect the future ISI patch has on the mod...." <#nemtudom>#nemtudom><#nemtudom>#nemtudom><#nemtudom>#nemtudom><#falbav>#falbav>
ISI azért néha valamit írhatna a honlapjára, ha már pénzt adtam egy félig se kész játékért, legalább néha tájékoztathatnának 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
H jól látom a lemezvonalakat nem bumpolják, hanem visszatérnek a jól bevált rajzolthoz ( eltünnek a 2 cm-es árkok a gépekrõl, remélem 😊)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Remélem nem kell sokat várni a modra sem...😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
engem nem kell sajnálni 😊
de azért jól esik.
alapvetõen, az én gondjaim az én gondjaim..azokat én ismerem és kezelem.
Leginkább a pedálgondjaim hátráltattak, késõbb raktam kb. 30%-os holtjátékot a fékre így már elvoltam valamennyire.
..meg ha jól emlékszem akkoriban kezdtem úgy érezni hogy többet bámulom a monitort mint kellene.
ezek mind közrejátszottak, a Civic sem jött be annyira...ilyesmik.
De ha nem akarok versenyezni akkor nem versenyzek, általában mindent csak akkor csinálok ha élvezem, ha nem akkor 90%-ban nem csinálom...eredmények sem igazán elsõdlegesek, ténylegesen inkább az élmény.
Ez miatt ne õszülj. 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
nem volt semmi idõd gyakorolni, így gyakorlatilag csak árnyék voltál a pályán
lehet, hogy te élvezted, de én sajnáltalak, mert ennél sokkal jobb vagy, és nem hozzád méltó az elért eredmény
hála Istennek, Supot nem tudtam rábírni az indulásra
Nme dolgom találgatni hogy miért, nincs megoldásom mindenki bajára.
Az egy amit tudok, a saját életembõl, hogy nem az minõsít egy társaságot hogy vannak problémák, hanem hogy mihez kezdenek vele.
Sokféle társaság van, ennél jóval bonyolultabb is, akár összetételben, sokszínûségben, vagy akár mind súrlódási eshetõség tekintetében.
Teljesen mindegy, a problémák azért vannak hogy meg legyenek oldva (ha érdemesek rá)...ahogy Hillary mondta az Everest-re:
- ..és mondja miért kellett megmásznia?
- mert ott volt.
Nincs az ember kénye-kedve szerint minden ez biztos, de a 'fakezûek' kitartottak és valszeg jól szórakoztak, míg te nem.
ez nem feltétlen probléma, erre csak akkor van kihegyezve a mondatom, ha vki valóban szórakozásból csinálja.
az igazi okokat te tudod, elfogadom ezt is amit írtál, mindenkinél más a küszöb.
azért az agyvíz nem kell hogy felforrjon, mert én élveztem a versenyeinket és tetszik hogy nem kell az elején csatázni ahoz hogy frankó legyen 😊
..és ezt azok is tudják akikkel csatáztam ha tudtam.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
