rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#17331
Altalaban en is ezt tapasztaltam😊 A hotlap, korido, a helyezes a lenyeg😊)
lac coo
#17330
Off.:

Hát ez gyönyörû !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17329
Mostanában szoktam Lupozni multiban, már ha találok valami szervert, de ledöbbenek hogy mennyire a megszokott béltaposós módszerrel vezeti szinte mindenki 😊))
Ha a gumifüst igazi lenne már megfulladtam volna 😊))Elö hátúl csak füstöt látok mindig ....Aki meg jó az rám ver 5 mp-t 😊)) Igaz segítségeket használnak...
Meg hát nem is vagyok valami szélvészgyors 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17328
<#idiota><#sniffles>
lac coo
#17327
Délután meg olyan leszel mint a mosogatórongy 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17326
<#szomoru1>

En meg lefekudtem 3-kor, forgolodtam 1,5 orat, olvastam egy kicsit, aztan felkeltem folytatni a napot😉
lac coo
#17325
F....szt...
Dolgozok megint 😞((((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17324
Mivan, te sem tudsz aludni?! 😊))
lac coo
#17323
Lehet lekattanni rólam ! <#mf2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ninja
#17322
Akik A Nippon Fun Race-n részt kivánnak venne, ASClub "Nippon" szerveren ( pass: hunnippon ) talizunk holnap😄

#17321
meg különben is nem az a lényeg mit mondanak hanem hogy ki mondja <#buck><#banplz>
Ingy
#17320
betoltam egy staroprament azota higgadka vagyok<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#17319
Én nem baszogatlak, fõleg nem a Zondával !!! 😉)
Igyál egy kupicával !! 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#17318
<#worship>Nagyon köszi!
Ingy
#17317
Controller.ini

Laccoo: bocs csak ha az ember kurvasokat dolgozik valamin és baszogatjak (és pláne rossz napja volt) akkor picit érzékeny 😛

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Tomo15
#17316
Hi! Valamelyik DFP-tulaj nem tudná bemásolni, vagy feltenni valahová a 'controller.ini'-ben található FFB-beállitásait?
lac coo
#17315
Nem igen....<#fogmosas>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#17314
lehet én is?<#bdead>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#17313
Lehet csak viccbõl mondtam? <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#17312
jaja szar szemét köcsögök vagyunk hogy kiadas elött megnezzük hogy minden gépen fut e meg minden kormánnyal müxik e rendesen

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#17311
<#vigyor>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17310
Még nem adták ki hivatalosan 😊
Õk is csak tesztelik és csak az töltheti le aki befizetett a szerverre.

( Amúgy nem tesztelés van ott, hanem gyakorolnak , jogosulatlan elõnyhöz jutva ezzel a többiekkel szemben...)<#banplz><#banplz><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#17309
Még nem publikus. Nemsoká kész tényleg a simitasok vannak hatra.
A beta verziot tesztelik az ASClubosok.

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

k8bal
#17308
Honnan tudom leszedni a Zondát? Mert az OPC-rõl nem engedi!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

lac coo
#17307
Perrsze csak vicc... 😉<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#17306
Van aki csatlakozik a holnapi nippon funrace-re OPC szerveren? Jó lenne ha összeröffennénk már.<#smile> Amúgy valamikor mehetnénk egyet azzal a lupo moddal is, amit Lackó annyira szeret 😊 Nekem is tetszik a mod, meg élvezem,hogy nagyon jól visszaadja az elsõkerékmeghajtás tulajdonságait. Ez már VW Golf GTI modban is tetszett.. 😊

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

EasyDriver
#17305
Na ez sem lett elég világos, de remélem érthetõ azért.

A lényeg, hogy amikor az autó már eléri azt a pontot mikor megcsúszik azt már csak nagyon nehezen lehet megfogni, korrigálni. Ez a pont kitolódott a "túlzott stabilitás" miatt.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

EasyDriver
#17304
Remélem viccelsz? 😄 Nem arra értettem a stabilizáltságot.. Hanem hogy az autó annyira "stabil" (kivéve super aguri 😄) - köszönhetõen a kompjúter" által vezérelt stabilizálásnak, hogy ha az autó megcsúszik, abból nem lehet jól kijönni, PLÁNE NEM elõzni, mint tette azt Piquet a 80as években. Remélem így érthetõbb.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#17303
Annyira túlvannak stabilizálva, hogy a kavicságyban kötnek ki.... ? 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#17302
A driftet én vetettem fel, mert tõlem is kérdezte valaki, hogy vajon alkalmas e a gmotor2 arra hogy alapot adjon egy esetleges ilyen driftelõs fizikára. Tulajdonképpen minden érdekeset és igazat leírtatok már a témával kapcsolatban, de én is azoknak a pártján állok, akik azt mondják, hogy a gt autóknál nincs helye az ilyen jellegû csúsztatásnak, és természetes, hogy ha valami hasonló élményt akarok elérni rfactorban, akkor a fizikához kell nyúlni, mert a setupolás kevés.. és ezt nem tartom a játék hiányosságának. Persze nem keverem össze a "megcsúszást" a drifteléssel, mert két külön fogalom.

Amúgy Piquet annakidején bemutatott egy gyönyörû csúsztatásos elõzést ha jól emlékszem 87ben pont nálunk a Hungaroringen. Épp Sennát elõzte meg így kívülrõl az elsõ kanyarban. 😄 De gondolom ezt sokan láttátok már. Gyönyörû jelenet. Erre pl a mai forma1-es autók már nem lennének képesek, mert túl van stabilizálva és nem engedi hogy a pilóta ilyen szinten "szabadon engedje" az autót. Ebbõl ma már kavicságy lenne.. <#smile>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#17301
Nem rossz ez a ruszki pálya ! 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17300
Úgy ahogy mondod! A Lupo is meg ez a Renault is nagyon jó , bár ez már kicsit fura néha 😊)))

És igaz: mindíg is F1 toltam ehez képest az ilyen kategóriájú autók jönnek be már a legjobban, GTL-ben is a kisautókat hajtom mindíg 😊))

Épp a vezetés élmeny a legnagyobb ezeknél 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17299
A Renault R8 Gordini MOD-ot probaltad? 😊 Szerintem eleg fun😛 Ezeket a "kissebb" autokat valahogy jobban elvezem (a Lupo is teljesen jo)😊)) Ezeknel meg lehet "vezetni" az autot, gepeszkedni, elvezetes, hangulatos a valtas, fek, gaz, kicsit minden korben minden kanyar mas, stb. A "nagyobb" kategoriakban valahogy elvesz a vezetesi elmeny, az auto kezelese, inkabb mar csak a reflex, a nagyon pontos "droton tologatas" a fontos, es a legkissebb hibanal, elteresnel, ivvesztesnel minimalisra csokken a korigalasi lehetoseg, es ha meg is lehet fogni, azis inkabb a szerencsen mulik mint azon, hogy az ember mennyire erezte a kasztnit, a gumikat, a csuszast stb.
lac coo
#17298

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#17297
senki nem akar mindenáron driftelni minden autóval...😊)

sztem azért merült fel mert az LFS-en kívûl nincs olyan pc-s szim ahol lehetne mókázni ilyen driftelgetésekkel, és ezt sokan élveznék 😊...az rfactor se nagyon alkalmas rá alapból, viszont megfelelõ gumiparaméterezéssel elég jó eredményeket lehet elérni, ami nem megy a "realizmus" rovására...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#17296
alapvetõen azért mert az jó tesztje egy autó 'gumiviselkedésének'.
A legtöbb versenyautó el-el pörög kigyorson..aza mi azért nézzük a driftet, mertz ha elviseli..lekezeli a gumifizika, akkor valszeg jól viselkedik ezeknél a megcsúszásoknál.
GT autótól nem elvárható a drift...de ha bõven lehet állítgatni az autón, akkor elvárható, hogy javuljon az erõcsúsztatás.
Az F1c-ben nincs hová javuljon, mert alkalmatlan rá...legalábbis azon a logikán elindulva amire a való életben is támaszkodnak.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#17295
En maradok a jol bevalt Telemetry-nel😊 Ez a MOTEC2 biztos hogy profi, de szamomra atlathatatlan😊 Legalabbis nem nekem valo, amire nekem kell, arra boven jo a "jatekosoknak" szant Telemetry😉
Alexease
#17294
#17293
A drift egy látványos stílus ami a látványon kívül valóban semmire sem jó, kivéve egy murvás rallye futamon ahol a lendület vagy mozgási energia megtartása a cél, hiszen tapadás úgysincs, ott idõt nyersz ha nem fogy el a lendület.
Én csak azért hoztam fel ezt példának, hogy egy fizikai motor legyen felkészítve minden valóságban lehetséges mozgásra, és a beállításokkal lehessen célgéppé alakítani. Ne kelljen drifthez más fizikával ellátott mod, mert ha speciel egy gt autót azért nem tudok megfogni ha megcsúszott, mert az adott mod fizikája nem alkalmas a csúszás valósághû leképezésére, akkor abba belekötök 😄

#17292
Értek mindent,amit itt leírtatok.Csak azt nem nagyon értem,hogy miért akartok mindenáron driftelni minden autóval?Miért jó az,ha egy verseny autóval driftelni lehet?...mert ugye idõt nem nagyon nyersz vele.Ahogy valaki írta is már itt:az aszfaltra szánt autók többsége nem is arra van specializálva,hogy driftelni lehessen vele,hanem arra ,hogy jól tapadjon,és precízen lehessen irányítani,hogy minél jobb legyen a köridõ.Lehet,hogy járatlan vagyok ebben,de sztem elég kevés olyan pálya verseny van,ahol a csúsztatás lenne a fõ cél,vagy egyáltalán szükség van rá.
Pl. az f1-ben is nyilván lehet korrigálni a hibákat,de azért ott többnyire akkora sebességek vannak,hogy ott autó meg pilóta legyen a talpán,aki megfogja a gépet,ha elindul.Márpedig,ha F1-ben nem vezetsz precízen,vagy nem jól van a kocsi beállitva,akkor könnyen megforogsz,vagy kicsúszol.
Az ISI féle gémek érzésem szerint jobban modellezik az erõsebb,gyorsabb formula kocsik viselkedését,mint a kasztnis,vagy gyenge kocsikét.Persze ez is sokmindenen mulhat,de összességében így érzem.
#17291
igaz kicsit erõs példa volt F1 autó a driftre, de elméletileg át lehetne setupolni, egy kanyar látványos powerslide kedvéért 😄😄
keskenyebb keményebb gumik, más szárnyak ecetera. Tehát a valóságban még elképzelhetõ lenne egy ilyen, viszont egy modban nem biztos. Igaz a mod nem is ad lehetõséget "utcai" gumik használatára...😊

b-type
#17290
nem igazán lehet egy F1-es verdával driftelgetni. 😊
ahoz valóban más fizika kell...azaz más autó.

Sok minden miatt nem lehet.. túl célgép...túl nehezek az elsõ kerekek, túl semleges (ami még jó is lehetne, de ilyen kis súlynál, és ilyen motorteljesítménynél már nem...stb.
..és összeségében már teljesen alkalmatlan.

Alapvetõen egy autó szerkezetileg alkalmas mindenre, de ahogy célirányban fejlesztik, úgy veszít az általános viselkedésbõl.
..és az F1 verdák már elég speciálisan pályagépek...nem is nagyon van speciálisabb.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

SitatiS
#17289
Jó lenne vmikor csapatni 1 nascar-t😛
Hm?😊

Let the good times roll.

SitatiS
#17288
PCC RLZ<#nevetes1>

Let the good times roll.

petesilver
#17287
Kipróbáltam a full NASCAR Modot Watkinsban. Cool! Minden tetszik, de a setupot nem igazán értem, szerintem a default setup teljesen használhatatlan Watkinsra. Érdekes, hogy a betához adott nascar autó máshogy viselkedik, mint a full mod. DE Rulez mind a kettõ, és nagyon jól lehet hintáztatni, csúsztatni az autót!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

#17286
Sziasztok!
Szerintetek melyik a legjobb rFactor mod jelenleg?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Ninja
#17285
Egységesen eldöntheti mindenki saját maga, hogy milyen taktikával probálja lefutnia 30 kört<#kacsint>
Megprobálja kiállás nélkül, vagy esetleg kiállással<#eplus2>

#17284
Valahogy így képzeltem én is, és ez teljesen rendben van. 😊
Csak az zavar meg, hogy "drift mod", mert valójában pl egy F1-es autóval is lehet driftelni ha megfelelõen beállítja az ember, illetve olyan gumikat rak fel.. tehát ehhez ne kelljen külön mod...
amúgy Ingyvel beszéltünk már ilyenekrõl, és meggyõzõdésem, hogy a zonda mod ilyen lesz...😊

SitatiS
#17283
Nincs kötelezõ Box, szabadon választott gyakorlat...
Pedig lehetne vmi egységes téma...😊

Let the good times roll.

JuanG
#17282
és ez így is van...nem a fizikai motort írjuk(ák) át, hanem a gumi, felf., stb. van máshogy paraméterezve...pl. a zonda egyrészt a gumi paraméterezése miatt jó sztem...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty