rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PCC amúgy is elég odfigyelõs, "nehéz", ha ez egy funcup-on még egy ilyen lassú kanyargós, szûk pályával párosul tuti húsdaráló lesz a vége 😊))
Javasolnám inkább Brno-t vagy valami hasonló "egyszerûbb" pályát ! A1 Ring, vagy a mindenki által nagyon jól ismert Tobant😊)) Vagy mittudomén 😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Én nem irtam semmit a szerverek minõségérõl, nem irtam semmit a játékosokról, nem említettem neveket, nem dicsértem senkit s pláne nem néztem le senkit, sõt soha nem is fogok! Egyszerüen a szerver dijra reagáltam s egyben megragadtam az alkalmat, hogy köszönetünket fejezzük ki azoknak akik segítenek abban, hogy esténként tudjuk közösen szorakozni! Semmi hátsó szándék, vagy megjegyzés nem volt ebben. Ha még is félre érthetõ volt irásom, Én kérek elnézést!
Macbook Air M1 2020
Macbook Air M1 2020
Macbook Air M1 2020
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Mert az elég idióta dolog lenne ,ha valaki ezt így fogná fel......
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Macbook Air M1 2020
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Macbook Air M1 2020
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
És a PCC a legjobb mod ami eddig készült rfactorhoz és talá a leg nehezebb is éppen ezért(kiforrotság) indítottunk mi ebben bajnokságot!A szar Megane-t tolja mindenki pedig az 1 .... de mind1!
PCC RuLeZ!
Macbook Air M1 2020
Mindenképpen köszönettel tartozunk "Sponzorunknak" (melyet kérés-re nem reklámozok) és barátomnak Morfinak akik segítik munkánkat s biztosítják a lehetõséget számunkra, hogy jókat szorakozzunk <#worship>#worship>
Egyéni festés lehetséges, ha jól látom? 😊
De mivel tuti lesznek napok mikor nem tudok versenyezni, természetesen szívesen átengedem a helyem olyannak , aki tuti ráér és szeretne indulni ! Nehogy miattam maradjon le ha 1-2 hely van már csak...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
A Lienz GP-re kiváncsi leszek PCC-vel !<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
Ha legalább hetente lesz a futam , akkor elindulok, aztán vagy ráérek éppen vagy nem 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hetente?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Vannak akik nem tudják befizetni, és vannak akiknek nem éri meg mert csak néha versenyeznének..(Nem beszélve arról, hogy épp milyen bajnokság megy a szerveren és az kinek teszik..)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amúgy nagyon sokan vannak akiknek nincs idejük rendszeresen részt venni egy bajnokság minden futamán, vagy sokan vannak akik szivesen versenyeznek, de bajnokságban nem akarnak indulni, és így õk is jókat versenyezhetnek szervezetten. Remélem nem volt ennyire rossz felvetés mint ahogy reagáltál rá? <#smile>#smile>
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Jo lenne a weboldalra valami reszletesebb leiras - par sor - a szerverrol, hol van, milyen, mikor uzemel, mi fut rajta, mik a lehetosegek, hogy, kinek es mennyit kell fizetni stb.
Nem mintha rendszeresen tudnek indulni, de befizetnem ha olyan a dolog😉 Persze, le is levelezhetnem, de jobb lenne ha kint lenne az oldalon az info😉
-szerver : HrFL
-Brands Hatch V2
-20 kör
-kuplung segítség
-eredeti PCC mod + 1.1-es patch
-Zászló szabály: Full
-normál gumikopás
-normál üzemanyagfogyasztás
-mechanikai hiba nincs
18.oo óra: Qual (12 kör)
18.30 óra: Warmup ( 10 perc )
18.40 óra: Race
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Amúgy nem értem ezt a rég mentem formula autóval dolgot. Autó-autó, lehet vezetni mindegyiket, nem mindegy? Tegnap NASCAR bajnokin mentem, ma itt, nem negy etvasz a váltás, csak itt több a sebességfokozat, meg jobb a tapadás 😊
Mission Impossible 2010: PRO Class
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ezt csak azzal tudod kiküszöbölni, ha TAB_al bekapcsolod a név kiírást és látod ki van elõtted/mögötted
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sajna nekem lehalt a gépem, most is notiról vagyok 😞
gratta azért a mezõnynek.<#eljen>#eljen>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Akiket elengedtem, azokis tobb autonyira voltak mogottem, de lattam hogy nagyon jonnek, egyertelmuen megceloztak a belsoivet, vagyis ha tartom az ivet es a sebessegemet akkor is bevagodnak mellem, aztan vagy osszejon vagy nem😉 De nem vesztettem semmit, amennyit elengedtem, annyit a vegere "vissza is eloztem" mert kicsusztak, osszetortek, kileptek stb.😊)))