rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#17431
A PCC bajnoksagba akkor en is jelentkeznek meg, ha lehet😉 Bar gozom sincs, hogy tudok majd indulni, de majd kiderul😉 THX!
lac coo
#17430
Biztos, hogy jó választás ez Brand Hatch pálya( vagy mi...) ?
PCC amúgy is elég odfigyelõs, "nehéz", ha ez egy funcup-on még egy ilyen lassú kanyargós, szûk pályával párosul tuti húsdaráló lesz a vége 😊))

Javasolnám inkább Brno-t vagy valami hasonló "egyszerûbb" pályát ! A1 Ring, vagy a mindenki által nagyon jól ismert Tobant😊)) Vagy mittudomén 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#17429
Gilberto érdekes dolgokat írt, most vettem észre.. 😄 ne foglalkozz vele mert én sem értem hogy került szóba a szerverünk és hogy egyáltalán amiket írt hogy jött ide.. Felelõsséget nem vállalok érte az biztos..<#vigyor3>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Ninja
#17428
Bocsáss meg, de beirásod nemtudom értelmezni<#rinya>
Én nem irtam semmit a szerverek minõségérõl, nem irtam semmit a játékosokról, nem említettem neveket, nem dicsértem senkit s pláne nem néztem le senkit, sõt soha nem is fogok! Egyszerüen a szerver dijra reagáltam s egyben megragadtam az alkalmat, hogy köszönetünket fejezzük ki azoknak akik segítenek abban, hogy esténként tudjuk közösen szorakozni! Semmi hátsó szándék, vagy megjegyzés nem volt ebben. Ha még is félre érthetõ volt irásom, Én kérek elnézést!

Gilb3rto
#17427
De 1ébként bocs ha valakit sértene a véleményem én így gondolom, és gondoltam megosztom veletek!De PEACE and RESPECT!

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#17426
Jah és a megane mint autó teccene is elfogadnék 1et de az a basz*tt nagy diffuzor nekem nem kéne rá!Köszönöm elõre is a renault gyárnak<#idiota><#idiota>

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#17425
Én a papnét választom<#idiota>!Megane-ról tartom a véleményem heves vagyok de ami a szívemen a számon<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Macbook Air M1 2020

EasyDriver
#17424
Gilberto ne fogalmazz ilyen szélsõségesen! Kinek a pap, kinek a papné.. A nehézsége miatt választottuk a PCC-t a hibáival együtt is, és ne szídd a megane-t, mert ha valamit sokan tolnak az népszerû és nem véletlen. Én kérek elnézést Gilberto szavaiért.. <#nevetes1> Kicsit heves!

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#17423
Most ez a mai fun-race ilyen fórumok közötti bandaháború volt, vagy mi ? <#idiota>

Mert az elég idióta dolog lenne ,ha valaki ezt így fogná fel......

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gilb3rto
#17422
Guines rekordra készülsz vagy mivan??????<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

Macbook Air M1 2020

lac coo
#17421
<#guluszem1><#vigyor>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17420
Meg csak 39 oraja vagyok fent, meg kihuzom egy ideig😉 Majd 1-kor lefekszem, akkor mar tuti el tudok aludni😄
EasyDriver
#17419
Természetesen nem rátok utaltam, csak Alexease "bajnokság jellemzését" korrigáltam, annyiban, hogy nem feltétlen kell befizetni pénzt egy bajnokságban való induláshoz.. <#papakacsint>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#17418
Katt a nevemre 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gilb3rto
#17417
Ha jó a vas mehet mellet más gama is pl ezen megy cod2 szerver is de még soha nem tapasztaltunk semmi problémát a játékkal pingek nagyon jók általában lagg soha nem fordult még elõ emlékeim szerint😊 Jah én annyit hogy az indexF1-esek lehet gyorsak meg minden de Easy és Sit@ nagyon penge(értsd:gyors,megbizható,stabil) meg a csapattársamról ne is beszéljünk Misi is penge de mindenki az nem sorol fel a mezõnyt úgy mindenki ért a kormány tekergetéshez a mezõnyben szerintem!elég jó szinten😄

Macbook Air M1 2020

EasyDriver
#17416
Ne aggódj szivesen látunk. Alexet is, mert nagyon sportszerû versenyzõ ahogy ma tapasztaltam.. <#smile> Lackó a fórumunkon add meg az elérhetõséged légyszives(msn vagy skype). Thx!

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Gilb3rto
#17415
Pcc ok pálya sztem nagyon szar de mind1 a hrflesek mindehol helyt állnak de nagyon utálom a pályát😄

És a PCC a legjobb mod ami eddig készült rfactorhoz és talá a leg nehezebb is éppen ezért(kiforrotság) indítottunk mi ebben bajnokságot!A szar Megane-t tolja mindenki pedig az 1 .... de mind1!

PCC RuLeZ!

Macbook Air M1 2020

Ninja
#17414
ASClub 2db különálló (más-más szolgáltatónál) lévõ szerverrel gazdálkodik a Játékban. Az egyikre itt sem kell fizetni😊 A ClubTagsági dij a másik szerver fentartására fordítjuk. Mindegyik szerveren csak a "mi" dolgaink futnak, semmi más gama, stb nincs rajta. Ezen kivül a TS szerver is kölön vason van!
Mindenképpen köszönettel tartozunk "Sponzorunknak" (melyet kérés-re nem reklámozok) és barátomnak Morfinak akik segítik munkánkat s biztosítják a lehetõséget számunkra, hogy jókat szorakozzunk <#worship>

lac coo
#17413
Akkó beszálltam 😊 Bár ahogy látom erõs a mezõny..IndexF1... Azok állatok 😊))Már csak Alex hiánxzik õ itt a Porsche professzor 😊)
Egyéni festés lehetséges, ha jól látom? 😊

De mivel tuti lesznek napok mikor nem tudok versenyezni, természetesen szívesen átengedem a helyem olyannak , aki tuti ráér és szeretne indulni ! Nehogy miattam maradjon le ha 1-2 hely van már csak...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#17412
Igen hetente. Jövõ héttõl indulnak a tesztek és folyamatosan elérhetõ lesz a szerver a tagoknak. 21-en vagyunk eddig, de 1-2 ember még beszállhat... <#smile>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Ninja
#17411
Bocsi, de itt most olvastam, de PH-n már válaszoltam<#vigyor0>

lac coo
#17410
Na, most már aludj egy kicsit ! 😊)))Csekk...<#idiota>

A Lienz GP-re kiváncsi leszek PCC-vel !<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
Ha legalább hetente lesz a futam , akkor elindulok, aztán vagy ráérek éppen vagy nem 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SitatiS
#17409
HrFL-ben viszont lesz...<#wink>

Let the good times roll.

Alexease
#17408
Nem hinnem hogy lesz PCC bajnoksag😉 Az csak funrace lesz😉 Ha jol lattam, egyelore tuningolt BMW es sajat fejlesztesu Zonda bajnoksag lesz. http://asclub.hu/news.php
lac coo
#17407
Elõreláthatólag milyen napokon lesznek a PCC bajnoság futamai ?
Hetente?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#17406
Brands Hatch V2

Ez lesz a Track! 😊

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

#17405
nyárra pont ilyen népszerûsítõ versenyek kellenek, toborzások az éles bajnokságokhoz
lac coo
#17404
Na megyek vígasztalásul keresek valami Lupo szervert, hátha találok 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17403
Én tuti befizetek szerverre, de én is jó szemmel nézném az ilyen heti fun-race-kat!

Vannak akik nem tudják befizetni, és vannak akiknek nem éri meg mert csak néha versenyeznének..(Nem beszélve arról, hogy épp milyen bajnokság megy a szerveren és az kinek teszik..)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#17402
Azt hiszem mintha valami hasonlót szervezünk mi is mint amirõl beszélsz.. 😊 "HrFL". Annyi különbséggel, hogy nálunk nem kell befizetni a pénzt a versenyzésért, mert ingyen szolgáltatjuk a szervert a tagoknak.
Amúgy nagyon sokan vannak akiknek nincs idejük rendszeresen részt venni egy bajnokság minden futamán, vagy sokan vannak akik szivesen versenyeznek, de bajnokságban nem akarnak indulni, és így õk is jókat versenyezhetnek szervezetten. Remélem nem volt ennyire rossz felvetés mint ahogy reagáltál rá? <#smile>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Alexease
#17401
Arra van a "hivatalos bajnoksag" es szerver tagsag😊 A Funrace-ek "csak" a jatekot, a szervert, a versenyzest nepszerusitik, de az igazi cel fenttartani a szervert, befizetni erte a penzt es szervezett korulmenyek kozott versenyezni😉
EasyDriver
#17400
Szerintem érdemes. Ezenkívül jó lenne kipécézni egy modot ami itt a többségnek bejön és szívesen megy vele, és akár rendszeresíthetnénk ilyen Funrace"-eket.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Alexease
#17399
Ha mar ASClub szerver.

Jo lenne a weboldalra valami reszletesebb leiras - par sor - a szerverrol, hol van, milyen, mikor uzemel, mi fut rajta, mik a lehetosegek, hogy, kinek es mennyit kell fizetni stb.

Nem mintha rendszeresen tudnek indulni, de befizetnem ha olyan a dolog😉 Persze, le is levelezhetnem, de jobb lenne ha kint lenne az oldalon az info😉
#17398
remélem ennek is lesz folytatása mert erre nem fogok ráérni 😊))
Alexease
#17397
Ez jol hangzik😊 THX!
EasyDriver
#17396
Ninjával lebeszéltünk egy PCC-s funracet jövõ hét vasárnapra! Remélem a mai csapat összefut ott is! <#smile>

-szerver : HrFL
-Brands Hatch V2
-20 kör
-kuplung segítség
-eredeti PCC mod + 1.1-es patch
-Zászló szabály: Full
-normál gumikopás
-normál üzemanyagfogyasztás
-mechanikai hiba nincs

18.oo óra: Qual (12 kör)
18.30 óra: Warmup ( 10 perc )
18.40 óra: Race

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

#17395
sajna az ilyen fun race-k és nyitott napok a serveren túlélõsókhoz szoktak hasonlítani mindenhol 😊
petesilver
#17394
Klassz élmény volt, bár a többség online manõverei kritikán aluliak. Nemegyszer a füvön kellett mennem a pályán, mert oda szorultam, de a legszebb az volt, amikor a célegyenesben jobbra lehúzódtam, és valaki még így is a falnak nyomott. A rajt utáni 2 kör komlett túlélõ show volt. A default setup, amivel mentem bizony tetûlassú volt az egyenesekben a többiekhez képest. Ami nagyon hiányzott, az a NASCAR-os spotter. Kövezzetek meg, de ehez képest az isteni, hogy folyton szövegel, és helyzetjelentést ad. Mindenesetre élvezetem nagyon, gratula mindenkinek, jó volt!

Amúgy nem értem ezt a rég mentem formula autóval dolgot. Autó-autó, lehet vezetni mindegyiket, nem mindegy? Tegnap NASCAR bajnokin mentem, ma itt, nem negy etvasz a váltás, csak itt több a sebességfokozat, meg jobb a tapadás 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

z3r0
#17393
Nagy volt srácok!
Gratz mindenkinek még 1x😊

-hrfl.uw.hu- Mit SzopoL az élettől!!!

lac coo
#17392
Én meg 6. helyen😊)))))<#idiota> Minden második körben kapálni voltam a susnyásban 😊)))<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17391
jahogy...most esik le.... mert én Juan mögött..... 😊))))))))
lac coo
#17390
Most , offline, ez csak illusztráció 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17389
ha azután méegy enter-t nyomsz akkor azt kapod amit lac coo képn látsz, ez ríltájm...igaz nem mutatja külön színekkel a dolgokat, és ha el akarnak körözni/te érsz utol és köröznél azt nem mutatja sajnos😞

ezt csak azzal tudod kiküszöbölni, ha TAB_al bekapcsolod a név kiírást és látod ki van elõtted/mögötted

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#17388
ez mikor készült?
lac coo
#17387
Nem volt bekapcsolva virtuális tükör a rendesben meg semmit nem láttam 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17386

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17385
Ahh most lattam csak, a SportKlub-on GrandAm lesz LagunaSeca-ban! <#merges2><#eljen>
b-type
#17384
hmm..19-en futni az szép 😊
sajna nekem lehalt a gépem, most is notiról vagyok 😞
gratta azért a mezõnynek.<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#17383
A kilokesekrol annyit, hogy ha nem elengedek 5-6 embert, akkor engem is valszeg 5-6x loknek ki😉 Aki hatul jon, annak kellene vizslatnia mi a helyzet, es nem 1 kanyar vagy kor utan mar be is vagodni mert ugy erzi gyorsabb😉

Akiket elengedtem, azokis tobb autonyira voltak mogottem, de lattam hogy nagyon jonnek, egyertelmuen megceloztak a belsoivet, vagyis ha tartom az ivet es a sebessegemet akkor is bevagodnak mellem, aztan vagy osszejon vagy nem😉 De nem vesztettem semmit, amennyit elengedtem, annyit a vegere "vissza is eloztem" mert kicsusztak, osszetortek, kileptek stb.😊)))
lac coo
#17382
Van olyan real-time-os is nyomkodd a LCD MODE gombot 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!