rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gilb3rto
#17481
Na azé ácsi EAsy<#mf2><#mf2><#mf2><#banplz><#banplz>Legközelebb gondolkodom többet az írások elõtt de te ne cenzurázz semmit kösszi!

Macbook Air M1 2020

#17480
holmis20
#17479
Nem lesz itt bandaháború, biztosíthatlak róla!😊) Nekem egyáltalán nem célom az ilyesmi! Az elõbb is azért írtam be, hogy ez nem a HrFL közös megnyilvánulása volt! Én nyújtom a jobb kezem! Ki fogadja el?😊) (Barátságos társaság vagyunk és szívesen mennénk a jövõben is ilyen közös kis funrace-kra, ha meghívtok és titeket is szívesen látunk a mi szerverünkön!)

z3r0
#17478
ja zsóóótid fõlessssz hívvva az bisssssztosssss<#nyes>

-hrfl.uw.hu- Mit SzopoL az élettől!!!

EasyDriver
#17477
rFactor patchrõl még mindig semmi hír??? <#nemtudom>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

#17476
túllehetne már lépni a dolgon ^^
EasyDriver
#17475
Ezentúl cenzúrázzuk Gilbert megnyilvánulásat.. <#nevetes1> Tényleg kellemetlen és mindenki megbotránkozott rajta, fõleg mi akiket még meg is említett.. De "el lesz intézve a va@laga... az biztos!" <#boxer><#nevetes1>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Gilb3rto
#17474
Nah jól le lettem szólva<#banplz>De mind1!PEACE AND RESPECT!

Macbook Air M1 2020

z3r0
#17473
Eh megnéztem a replayt aza aza Apostagi gyerek nagyon ment😊<#wow1>
Nem vukkk a srác az biztos<#vigyor2>
Gilberto, sztem te meg menj azt feküdj vissza pls, mert lehet, hogy korán van még neked egy kicsit😊))<#zavart2>
GooD Night!<#wave>

By: Zer0

-hrfl.uw.hu- Mit SzopoL az élettől!!!

#17472
mivel tényleg nem jó ezt a topicot szétgályázni a versnyeken szerzett tapasztalatokkal ezért jöjjön át mindenki ezentúl bandaháborúzni(kösz a szóért lackó) ph-ra és majd ott lehet jókat írogatni 😊))
SitatiS
#17471
<#wink>

Let the good times roll.

holmis20
#17470
Nem vagyunk mi annyira Pro-k vagy Prõ-k, mint ahogy azt ligatársunk (Gilberto) állította. Mi azért ligázunk, hogy jól érezzük magunkat és nem azért, hogy egymás ligájára dobáljuk a sarat, hogy mi ligánk jobb meg stb! Szerintem tök jó ötlet volt a tegnapi kis összejövetel az ASClub szereverén, és remélem ez a jövõben megismétlõdik többször is! Várunk szeretettel mindinekit a mi szerverünkön (HrFL) is!

#17469
Tud valaki esetleg segíteni a vásárlásban?
(Átutalnám neki a pénzt Forintban).

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

EasyDriver
#17468
Egyetértek.. De egy ember megnyilvánulása nem képviseli a társai véleményét. Nekem is az a célom, hogy "mi" akik ezt a mûfajt szeretjük és hobby szinten ûzzük, minél jobban ismerjük egymást és akár funrace-eken , akár bajnokságokban kellemes perceket szerezzünk egymásnak egy-egy jó meccsel! <#eljen>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Alexease
#17467
A tegnapi ASClub Nippon FunRace visszajatszas, ha valakit erdekel, es esetleg nem lenne meg neki😉 NEM szerver oldali, vagyis lehetnek benne "hianyossagok"!

Belenezegettem, es volt benne egy-ket erdekes dolog😉 A start az gyonyoru volt <#zavart2><#idiota> Igy visszajatszasban vettem csak eszre, hogy azert engem is lokdostek rendesen, barmennyire is el akartam engedni mindenkit, aki megkozelit😉

ASClub_FunRace_Imola_Nippon
#17466
Õk nem azért álltak ott mert versenyt akartak , csak nem lett megszavazva és ezért inkább kiálltak a pályára , hogy jól megmutassák a pornépnek hogy mekkora májerek , mert nekem ez jött le
Alexease
#17465
Rengeteg valtozas van minden patch-ben, igy az 1.70-esben is. De ha felmesz a hivatalos oldalra, ott mindent megtudsz.
petesilver
#17464
Mit nem adnának sokan egy ilyen fémes cool verdáért!! Nincs rajta textura, csak shader+tükrözõdés. DirectX gixer lesz. Nem tudom miben futtatod, de nézd meg dx8-ban is csinálja-e. azt azért minden kártya normálisan lekezeli.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#17463
A sok tehetséges Fittipaldi!! Ilyen volt szerintem tegnap is rajtnál, bár csak részleteket láttam, mivel majdnem a komplett mezõny eltûnt-visszajött.

Nem tudom ki merre volt, mennyire emlékszik, de ez a bajnokságokról való vita anno megmérgezte a GTR fórumot is, tehát nem jó ez. Nem kéne véleményezni más bajnokságát, többnyire felnõtt emberek vagyunk, mindenki ott versenyez ahol akar, ahogy tud. Maradjon ez meg inkább játék topiknak, ne pedig ki a f@szagyerek a királybajnokságban vitafórumnak.

Remélem sikerül, jó itt a csapat, nem kéne szétcincálni marhaságokkal.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#17462
Sziasztok!
Nekem 1.020 "próba" <#bohoc>verzióm van és azt szeretnám megtudni, hogy a most aktuális verzió (1.070???) miben tér el az enyémtõl??? Vannak benne fizikai, grafikai javítások vagy csak a net-kódon dolgoztak?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Shevchenko
#17461



Miért igy néz ki minden kocsi?

FORZA MILAN!!!

#17460
dehogy, csak Laccoo nagyon aktív mostanában, teszem hozzá, nagyon helyes!!<#nyes>

Shevchenko
#17459
Nemtudjátok véletlenül miért szürke minden kocsi a formulaone 1.5-os verzioban?

FORZA MILAN!!!

Ch_Slater
#17458
történt valami, hogy a topic a 3. helyen van? kijött valami?

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

lac coo
#17457
Többnyire igen. Lehetséges ugyan tört szerver futtatása de én még nem találkoztam olyannal.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Shevchenko
#17456
Sziasztok.Az eredeti játék kell az online-hoz?Köszi.

FORZA MILAN!!!

lac coo
#17455
Amúgy a tegnapi lökdösõdés nem volt ám veszélyes, voltam pl. publik Megane versenyen kész életveszély volt áthaladni az idõmérõn a boxkijárat elõtt, természetesen a kereszbe állt autók mind körülnézés nélkül igyekeznek vissza a pálya közepe felé , kész mûvészet közöttük elhaladni a célegyenesen :




Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17454

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SitatiS
#17453
<#wow1>
Nem semmi naon PRÕ!!!<#nevetes1>
Grafikára odab@sz,de mint tudjuk az nem minden<#bee1>

Let the good times roll.

lac coo
#17452

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17451
Bakker!

Én estem keltem a pályát saját és nem saját hibámból mégsem jutott eszembe semmi ilyen marhaság , mint hogy pro v nem pro ! 😊))

Mentem ahogy tudtam , a setupom olyan szar volt hogy az is csoda, hogy 15 kört végigbírtam, de tök jó volt élveztem 😊))

Meghát a versenypályán a legnagyobb ellenfél mindenkinek saját maga ! Innentól kezdve mit számít ki a pro ?

Ha értékelem a teljesítményemet akkor a saját hanyagságom miatt adok kb 10 %-ot magamnak, így innentõl kezdve eszembe sem juthat bárki mást minõsíteni, elõbb magamat kéne rendberaknom 😊))) Próbáltam kérni setupot néhány embertõl , de valahogy senki nem tudott adni 😊))))


Szerk.: na iszom egy kv-t, mert ennek a hsz.-nek semmi értelme sincs , így hajnalban 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ingy
#17450
tudathasadás jó dolog<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

#17449
SitatiS
#17448
Ejj de gonosz<#nevetes1>
De elég PRÕ<#bee1>

Let the good times roll.

#17447
én is grat Mike-nek nagyon jól ment <#idiota><#alien>
Gilb3rto
#17446
Brno király lenne abból a szempontobõl taklán kicsit 1szerûbb és könnyen emézthetõbb lenne és izgalmas versenyt hozna szerintem!

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#17445
Nem mentegetõzés csak leírtam hogy mi volt az ábra nemtoom többiek mennyire ismerték a modot de 1szer csak futok énis majd 34-es idõt😄 remélem😄

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#17444
Jah én nipponal kb 2 napot mentem eddig slussz pasz amikor megtudtam hogy ezzel lesz fun akkor szedtem le a mododt amivel azelõtt soha 1 kört nem mentem!De kécséktelen hogy nagyon jók voltak az emberkék izgalmas kis verseny volt szerintem!És ezuto is gratlálok Mike-nak nagyon jól ment!és mindenkinek aki végigment<#eljen>

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#17443
Semmit nem értettem félre és énsem bántó szándékkal írtam!!!De ha félreérthetõ volt akkor elnézést!PEACE and RESPECT!<#integet2>

Macbook Air M1 2020

#17442
ne magadból indulj ki 😛
SitatiS
#17441
<#vigyor5>

Let the good times roll.

Ingy
#17440
örülj neki hogy nem irt 3. pontot, Mike-é az lett volna
3. ja és mindenki kapja be <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

SitatiS
#17439
1.A PRO mint kifejezés,az már megszokott,én PRÕ-nek hívom😛<#bee1>
2.Most mentegetõzhetnék,de nem teszem,a jobbtól nem szégyen kikapni😊
3.Hm...Nincs háom😛😛😛

Let the good times roll.

#17438
1. nem prõ hanem pro 😛
2. "Most "be lettünk reklámozva" mint PRÕ csávók,de..." - nippon-on már bizonyíthattatok volna.... 😛PP
SitatiS
#17437
Lac coo javasolta Brno-t,sztem érdemes lenne meg gondolni,ha megnézem a 2 pályát(Brands Hatch,Brno),verseny szempontból Brno ideálisabb ezzel a vad lóval<#nevetes1>,szélesebb,és több az elõzési pont is,szal én megszavaznám Brno-t.😊
De ahogy a többség érzi<#bee1>

Let the good times roll.

SitatiS
#17436
Ne érts félre Gilbert,melóból hazaérve olvastam ezeket a hozzászólásokat,és mit monnyak...<#szomoru2>
Megpróbálom összefoglalni...
Ahogy elolvastam,próbáltam úgy szemlélni a dolgokat,mint 1 kívülálló ember,és nekem az jön le hogy HrFL csávók elég PRÕ-k,meg szépek,és jók,és maga a tökéletesség,meg bla-bla,de ez nem így van...Felesleges hogy is monnyam...Hm..."futtatni"a HrFL-s csávókat,mindenki tudja saját maga mennyire PRÕ,vagy nem PRÕ,de ezt kihangsúlyozni nem igazán helyes dolog...
Mindenki bizonyíthat,de csakis majd a pályán...
Hogy érthetõ legyek😊
Most "be lettünk reklámozva" mint PRÕ csávók,de...
Mi van ha most aki olvassa soraidat,aszongya:"Húú bazze ezek ennyire PRÕ-k tényleg???"
De lehet race-n kiesünk...
Akkor mit mond?
"Ezek monnyák magukat PRÕ-nek???Pfff ezek inkább 1 nagyképû banda,de nem PRÕ-k..."
HANSÚLYOZOM,NEKEM EZ JÖTT LE!
<#vigyor5>

Let the good times roll.

#17435
annyira nem gáz bh most próbáltuk...
lac coo
#17434
Biztonságosabbnak 😊))) A mai közismert Imola pályán is volt nemulass, hát még Porsche-val egy ilyen pályán ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#17433
Végülis mehet a Toban is. Ha mások is jobbnak látják azt esetleg..(?)

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#17432
El is vártam Tõled, ez számodra kötelezõ ! 😉))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!