rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#17531
Biztos hogy azt hasznaljak, azert szabvany😉 Csak en ugy ertettem, hogy a TM "kozvetlenul" all(t) az Immersion "mellett/mogott" stb.😊
ui.: Pontosabban😊 Az Immersion szabvany van beleepitve a DirectX-be, amit a kormany driverek hasznalnak😉)) Csak valszeg van elteres az "ertelmezesukben"😉)) Lasd nVidia-ATI "problemak"😊
Ingy
#17530
lehet nem jól tudom de mind a tm meg mind a logitech az immersion ffb szabvanyt hasznalja

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Gilb3rto
#17529
Láttam én a felsõ képre gondoltam a seat felíraott láttam a szélvédõn!

Macbook Air M1 2020

Alexease
#17528
Logitech (DFP) kormany felhasznalokhoz.
Mint mar irhattam, tobb dolog sem tetszik igazan rajta, es/vagy szokni kell (termeszetesen a TM-hez viszonyitva;D), de most az FFB-vel is "gondjaim" vannak😉 Bar az erejevel nincs gond, de mintha nem lenne olyan reszletes/pontos mint a Thrustmaster (ami meg logikus is lehetne, mivel - ha jol tudom😉 - a TM az FFB "szabvany orokose"). Pontosabban: mintha kozepallasban, nem igazan lenne "rendes" FFB?! Mintha holtjateka lenne. A kormanynak, mint kontrollernek nincs gondja, az a tesztben es a jatekokban is latszik, csak az FFB tunik "lazabbnak" a kozepe fele. Pl. ha a TM-mel egyenes uton, kozepallasba belementem egy "katyuba/uthibaba" - elsosorban rF - akkor az bemozdult, rantott stb., ez meg meg sem moccan?!

A Profiller reszet meg nem nezegettem a kormanynak, talan ott is lehet valamit szoszolni.
THX!
Alexease
#17527
k8bal
#17526
a DTM mod készül... lemans sincs még... esetleg Proto! Azt nézegesd meg itt: http://www.rfactorcentral.com/
rFACTOR CENTRAL

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#17525
Üdv Mindenkinek!
Valaki tudna ajánlani egy jó DTM-es modot? Elõre is megköszönném. Le mans is érdekelne.
lac coo
#17524
<#beka3><#alien><#crazya><#buck>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#17523
Nem neked mondtam<#duhos2><#bee1>
#17522
Én simán újratelepítettem a szoftvert..nekem bejött..
lac coo
#17521
Nem mondod ? 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#17520
A pilotafülke az a seat supercopa-modhoz tatozik a félreértések elkrülése végett.
Gilb3rto
#17519
Gecco ez nagyon kiály a képek alapján😄 Nekem már az R8 Gordini is tetszett de a Kacsa az mégiscsak kacsa nemde?😄

Macbook Air M1 2020

lac coo
#17518

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17517
Két jó kép :


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17516
Dehogy....
De mindegy mert gagyi ez is az is 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#17515
ua..

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#17514
Nem szép ! Szebb ! 😊))))) Jópofa !😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#17513
akkor elég érdekes a szép iránti hozzáállásod <#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

EasyDriver
#17512
Indítottunk egy public szervert a nippon moddal magny coursban (1.1). Akinek van kedve kicsit körözgetni és 1-2 funrace-t futni (10 körös versenyek) azokat szeretettel várunk.
A mod ugyanaz amivel tegnap mentünk, azaz az ASClub-os verzió.
szerver : HrFL - www.hrfl.uw.hu , pass nincs
pálya : Magny Cours 1.1

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

b-type
#17511
Ez még szvsz a jobbik eset (röhej 😞 )
Szal sztem rakd fek a DXTweak progit és állítsd be a gázadás maximumát oda ahol véget ér a Momo problémája.

sztem lesz majd fék problem is...de addig van fél-egy év.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#17510
Ami nem rég kijött box-személyzet szebb ennél 😉)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17509
Sokat mentem anno PCC-vel mikor kijött, de speciel BH-t most láttam elõször 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17508
Mennyi a referencia-idõ PCC/BrandsHatchV2 viszonylatban?
arty
#17507
én sem úsztam meg 😞
valaki kisegítene a linkkel, ahol képekkel be van mutatva a megoldás? (anno láttam, de azt hittem nekem majd nem fog kelleni)

Forza.

Gilb3rto
#17506
És a pálya ha valakinek nem lenne meg:Brands Hatch V2

Macbook Air M1 2020

petesilver
#17505
Köszi mindenkinek a gyors választ!! Én ugyanis életemben nem mentem még semmilyen pcc-vel, szal van mit gyakorolnom!

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#17504
ja nem lesz animált valszeg, de legalább kidolgozottab mint ami eddig volt 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Gilb3rto
#17503
Szép😄 Na akkor ezek a linkek<#nyes><#nyes><#nyes>

Macbook Air M1 2020

SitatiS
#17502
woow,ez kúúl lett<#rinya><#nevetes1>

Let the good times roll.

SitatiS
#17501
maga a mod
http://rfactorracing.yusho.de/index.php?categoryid=43&p13_sectionid=3&p13_fileid=89
és a javítás hozzá
http://rfactorracing.yusho.de/index.php?categoryid=43&p13_sectionid=11&p13_fileid=109

Let the good times roll.

EasyDriver
#17500

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Gilb3rto
#17499
gsmf által gyártot PCC és hozzá az 1.1 patch!
mod:PCC MOD
Patch:Patch 1.1

Macbook Air M1 2020

petesilver
#17498
Jópár Pcc van forgalomban, tud valaki linket adni a funrace-es modhoz? Tuti megvan, csak nem tudom, melyik lesz az.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#17497
Egyébként nem vagyok teljesen biztos benne , hogy az ISI veszi a fáradságot és csinál animált pitszemélyzetet ...
Az új képeiken is ez figyelhetõ meg:

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#17496
értem, kösz! 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#17495
Nagyon kevesen tolják rF-et online😞(

Jó lenne megtudni , hogy a mostani funrace-n a magas létszám az ingyenes részvételnek, vagy a MOD-nak , vagy minek volt köszsönhetõ ....
Rendeben van, hogy fizetnek a liga tagok a szerver után ( valszeg én is befogok jövõ héten) de elég sajnálatos, hogy végignézve a szerverlistát minden szerver üresen áll egy nagy lakat alatt ! 😊))

Ha nincs épp liga futam vagy közös gyakorlás-teszt miért ne mehetne publikon ?
FPS-eknél is bevált szokás , hogy ugyan bérlik a szervert , de ha épp nincs rajta randezvény akkor nyitva van a nagyközönség elõtt!!!

Ezt gondoljátok át, és ne az önzés vezéreljen senkit, hogy nem azért fizetek, hogy más ingyen játszon rajta, néha, amikor senki nem használná amúgy .....



THX

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17494
Ez legtöbbször ilyen ha nem a szerver replay-ét nézed hanem valamelyik játékosét...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17493
Ez milyen patchel készült?Mert enyhén szólva bugosan játsza le.Autó a pálya alatt nincs út stb 😊

Gilb3rto
#17492
Értem!Az elég komoly jól idõzítettem😄

Macbook Air M1 2020

lac coo
#17491
Ezt igazán nem nézném jó szemmel 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

z3r0
#17490
hát õszintén megnyalva nemtom, hogy kötõdöm e hozzá😄DD
nem ott lakok azt tom😊

-hrfl.uw.hu- Mit SzopoL az élettől!!!

lac coo
#17489
Egyidõben küldted el valaki mással és kiüttöted 😊)) SG bug....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gilb3rto
#17488
ÉS ha jól emléxem KEcskeméti tehát az a vezetékneve😄 De õ errõl tudna bõvebben😄

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#17487
Mé küdte ezt el kétszer?<#lama>

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#17486
Zero=Norbert Apostagi😄

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#17485
Zero=Norbert Apostagi😄

Macbook Air M1 2020

JuanG
#17484
kérdés vajon az illetõ vezetékneve Apostagi vagy Apostag-on lakik? 😊))...merthogy én is kötõdöm Apostag-hoz 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Gilb3rto
#17483
1szer asszem ebbõl kifolyolag koccantunk is😄 De nagyon jó race volt😊

Macbook Air M1 2020

lac coo
#17482
Olyan rossz volt a setupom , hogy volt kanyar amit mindenki 4-esben vett én csak 2-esben tudtam 😊)))))))

Amúgy nem tom nagyon megnézni a replayt mert mindenki megy , teleportál rajta össze-vissza 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!