rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#17582
Bar ez nem nyelvtan topic, de azert masokat megtisztelhetnel azzal, hogy megprobalsz valami kulturalt emberi hangot megutni ("orrbaszájba elkúródik"). THX!

Nekem meg nem romlottt el valtom. Ott beallitsi vagy hasznalati problemak lehetnek.
#17581
a meghibásodást állítsd át normal-ra time scaled-rõl...😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

mucius
#17580
köszfõnök! mostmár értem.<#vigyor2>
még1 láma kérdés. gearbox orrbaszájba elkúródik default áttétekkel és revlimittel is, pedig nem üvegelem, sõt még ha autoshifttel megyek akkor is 1 versenyhétvégén 1szer biztos elkúródik (ez fõleg versenyen jó, mikor utolsó körben vezetek és egyszercsak semerre se tudok váltani). errõl vmi felhomályosítást vki?<#lookaround>

intel c2d @ 3ghz, gb ep31-ds3l, 2gbram, hd4850, sb live 24bit/audigy

Tomo15
#17579
Eddig a te beállitásaid jönnek be nekem a legjobban!<#eljen>
k8bal
#17578
meg Drift és Drag mod és átnevezik speedFactor-ra... <#idiota>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

SitatiS
#17577
Mit lehet errõl tudni?
Ez nagyon kúúl!<#wow1><#nevetes1>

Let the good times roll.

lac coo
#17576
Remélem nitro lesz a patch-ben 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17575
Ez egy uj, keszulo engine, fejlesztes alatt van. Elvileg a kovetkezo patch-ben mar benne lesz. Varhato megjelenes meg a nyaron, a GTR2 kiadasa elott vagy inkabb utan😉
#17574
Most nem azért, de az F1C -ben már volt.
Lfs-ben sincs még, nem nagyon zavar, csak kérdeztem...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

k8bal
#17573
igaz, egy autós játék esõ nélkül... nem is kell! <#banplz>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Alexease
#17572
Nincs.
#17571
Sziasztok!
Esõs idõ van a játékban?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

k8bal
#17570
ami alapból benne van a játékban! pl az OW Challenge

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

mucius
#17569
lebuktam. 😊
"úgy kell kilépni hogy egy alap rFactoros mod fut! " ezt így konkrétan nem értem. 😊

intel c2d @ 3ghz, gb ep31-ds3l, 2gbram, hd4850, sb live 24bit/audigy

k8bal
#17568
ezt csak akkor csinálja ha warez verziód van... úgy kell kilépni hogy egy alap rFactoros mod fut! (lac-coo mondta nem saját 😊)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

mucius
#17567
hja és rfactor version természetesen 1.07

intel c2d @ 3ghz, gb ep31-ds3l, 2gbram, hd4850, sb live 24bit/audigy

mucius
#17566
hali!
probléma a következõ. felraktam protoracer championship 1.1 modot (eddig tökéletes), rá felraktam (ahogyan azt elõírják) a demon-protoracer modot. na itt a játék indítása után, autónk helyén egy pacecar forgolódik, másik jármûvet sehogyan sem lehet választani, se elõre, se hátra.
hogyan lehetne mégis ezt a demon protoracert használat alá vonni, hogy ne legyen ilyen hiba.

intel c2d @ 3ghz, gb ep31-ds3l, 2gbram, hd4850, sb live 24bit/audigy

Gilb3rto
#17565
Leljebb ott van kb 6szor belinkelve!!!!!!

Macbook Air M1 2020

JuanG
#17564
ûûûûûûûû...WTCC bömös Nordschleife-n (THX Ingy!)

wtcc BMW video

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#17563
Alex: nekem is DFP-m van. Kicsit moddoltam az INI-t, nem a gyari ertekek vannak benne, de en nem tapasztaltam, amit irtal. Pl. az uj Brands Hatch-i palyan ha a hosszu lejtos egyenes vege fele nyilegyenesen atrongyolok a megrepedezett reszen, akkor frankon rangat-rezeg-izegmozog a kormany.
Itt megtalalod az INI-met, probald ki.
JuanG
#17562
én se tudom mikor jön ki az ISI patch, de a Zondát valszeg kiadjuk elõtte 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

k8bal
#17561
haggyátok má szegényt.. nem tehet róla! <#ravasz1>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

JuanG
#17560
pár hsz-el lejjebb egy csomó PCC05 link van vazze...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#17559
A banner alatt van egy csomo link! Azokat nezegesd, ott mindent megtalalsz. Egy kis segitseg: http://www.rfactorcentral.com/

Sajos minden MOD-hoz es palyahoz nem tehetek oda kozvetlen linket <#idiota><#zavart2><#zavart1> Bar nehanyan meg azt sem vennek eszre <#idiota><#zavart1><#vigyor>
#17558
próbáld meg az rtrackeren. Ha ott nincs,akkor nem tudom.
Panther
#17557
Igen, valamikor jönni fog, de az RSC-n is csak találgatások vannak róla, az ISI emberek is mélyen hallgatnak. Majd ha valaki kiszivárogtat némi infot, akkor lesz félhivatalos, de ilyeneket én is tudok mondani, hogy "jön". Persze, hogy jön, a kérdés az idõpont, amit te sem tudsz, kivéve, ha az ISI-nek dolgozol. A többi csak találgatás....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

#17556
Porsche Carrera Cup '05 ezt honnan tudom leszedni?

#17555
jön

#17554
sztem a GTR2 megjelenésre várnak , várniuk kell
Gilb3rto
#17553
Azt nem értem ha már kész a patch akkor miért nem dobják ki??MErt ha nem lenne kész akkor nem arra terveznék modokta nem?<#nemtudom>

Macbook Air M1 2020

#17552
én legjobb indulattal is agusztus közepére várom az ISI pecsét és a pecsre váró modokat
#17551
honnan veszed ?
Gilb3rto
#17550
ÉS ezt te honann tudod????Érdekelne a forrás ilyen infokat leadhatna nekem is<#idiota> Jön az ISI pazch is vagy csak kacsa az egész?<#idiota>

Macbook Air M1 2020

#17549
Hétvégén vagy jövõhéten jön a CTDP 2005 MOD!!!!!!!!!!!!!!!!

Gilb3rto
#17548
nemrossz<#eljen>

Macbook Air M1 2020

#17547
köszi

#17546
erre lehet festeni , ha akarsz magadnak saját festést csinálni
k8bal
#17545
kúl! 😊

én is ilyen kis ívben veszem inkább kanyarokat... nem megyek ki nagy ívre... sokkal gyorsabb!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#17544
CTDP F1 2005 Templates ez mi az rfactorhoz mi van benne?

EasyDriver
#17543
Egy nagyon komoly kis megane videó Oschersleben-ben Érdemes megnézni! <#eljen>

Mégane Trophy - Oschersleben video

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#17542
Nincs, majd elõbányászom a cuccot...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17541

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17540
laccoo, van linked ehhez a DXtweak-hez?

#17539
és hol kell átállítani 1000MHz-re? nincs ennek káros következménye az usb-re dugott eszközökre?

lac coo
#17537
Razer egerem van ami 1000Hz -en dolgozik, de az XP csak 125 v 250 Hz "mûködteti " az USB-t.... Van hozzá egy patchelõ ( bár aki ért hozzá anélkül is átírhatja) meg van egy teszt programom, amiben ha huzogatod az usb-s egeret akkor folyamatosan látszik mennyi HZ-n megy ...

Felrakom valahová ha meg szeretnéd nézni !

Bár lehet semmi értelme a kormányhoz mert úgysem használja ki , de valami haszna csak lehet, mert mint mondtam alig ragadnak be az efektek, és amióta így használom , a kormány telepítésekor sem kell a DXTweak-el játszadoznom, hogy separated modban a pedál rendesen mûködjön ( elõtte nem volt fokozat csak 0 meg 100% a pedálokon, vagy tökig benyomódott vagy nullán állt , semmi fokozat...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17536
Mentem végre egy versenyt Lupo-val valami láma szerveren , de nagyon ott van az a mod !!!!!

Itt a replay ha valakit érdekel...

Bár mindenki full segítséggel ment ( irányba fordítás, abs, TC, kormánysegítség, stabilitási segítség...stb..) , azért jó volt, és a vége elég furcsa volt mert felborítottam egy embert meg elfogyott a benzinem, mert fix setup volt és nekem kevés volt ami a tankban volt😊))

De látszik rajta, hogy milyen jó kis harcos mod ! 😉

A 21-es piros vagyok , nem tom ezt megjegyzi-e a replay...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#17535
Ezt a patchelést egészen pontosan hogyan érted?

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#17534
Igen, a holtjáték igaz, különösen a MOMO-hoz és a Sidewinderhez viszonyítva. De már ezt is kezdem megszokni.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#17533
Nyugodj meg az alapból ilyen 😊)) Bár amióta felpatch-eltem az USB portokat 1000 Hz-re nem is nagyon ragad be valami effekt😊))( Az usb az XP-ben alapból 250 HZ-n megy...)( Vagy 125-ön már nem tudom😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17532
Nincs valakinek kölcsönbe egy Microsoft Sidewinder kormánya pár napra?

Az enyém hülyeségeket csinál az FFB terén, és le szeretném ellenõrizni, hogy tényleg a kormány halt-e meg, vagy alapból ilyen bugos a Sidewinder az rFactorban?

Pedál meg adapter nem szükséges, csak kormány.
<#help><#heureka><#kerdes><#confused>