rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17782
Bocs a lama kérdésért, de az fps-t ki lehet vhogy iratni játék közben?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#17781
Alex! A Clio már kész?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#17780
BOCS MINDENKINEK

Cowek
#17779
<#zavart1><#taps>

http://www.f1-info.hu/

Ingy
#17778
Rhez 2006 nem csak fwd 😛
amugy nagyon fun kis verda pláne hillclimbon

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#17777
Ilyeneket ne rajkj a pályádba , Alex ! 😊)))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17776
Valaki leírhatná nekem magyarul a legérdekesebb újításokat a patc-bõl 😊)))

THX !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#17775
Sztem annyira nem, általában ezek abból szoktak adódni hogy a számgép elõtt nem jelent kockázatot vágni.
az álláspontom kb ilyenekre támaszkodik:
-Szal a valóságban pl. néznek a pályamunkások és akár rögtön büntetést kaphat a versenyzõ..stb, addig itt a szimben vannak a megröpülöm a sikánokat, és egy esetleges egyébként büntetendõ vágást kissé benyomott fékkel kivitelezve a pályán maradhatsz pozicióharcban, ..és majd utólag kapsz ha kapsz valami büntetést.
De addig ott vívsz, feltarthatsz, vagy kilökhetsz valakit..és azt majd nem igazán vigasztalja hogy téged a futam után 10mp-vel visszasorolnak.
..ha van aki végignézi a replay-ket.
-Majd ha a rázókõ nagy sebességû megrepülése elállítja a futómûvet, a sóder visszaveti a gumit...stb, akkor sztem frankón lehet hagyni 😊.
-..és mivel ezek a kanyarok belsõ ívén vannak rázókõtöl fél autó szélességre, ott ugye elvileg semmi keresnivalója egy autónak, nem? Akkor meg szvsz tökmindegy hogy mi van ott.
Pontosan kell menni és kész 😊.
..és én nagyon kedvelem a palánkos pályákat 😊, mert hiszen létezik olyasmi is, szvsz ne haladjunk a mai F1 nyomvizén....hiszen a szimeseket nem fenyegeti a meghalás veszélye.

szal én pakolnám azokat a gumibálákat amiket Alex idelinkelt a 'lacházai pályabemutató videóján...csak gondolom eszik az erõforrást 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#17774
A patch-ben? Rengeteg! Bar egy joresze mar a regen hasznalt 1.087-ben is benne volt, de azert is adtak ki, hogy lehessen betatesztelni. Nagyon sok az AI-t es a szabalyokat erinto valtoztatas, bovites. De eleg hosszu alista, lehet olvasgatni😉Persze, aki kezzel foghato anyagot szeretne, azert az is meg lesz:
Vehicles:

National Stock Car - Stock Car (1.87-tol)
2006 Rhez - Small FWD Sport Compact

Circuits:
Barcelona - Permanent Road Course
Jacksonville Speedway - High Banked Superspeedway
Lienz Rally Hillclimb - Rally Course
Montreal - Permanent Road Course
Northamptonshire - Permanent Road Course
Nuerburg - Permanent Road Course

Azert megis csak 2 "MOD" es 6 palya, amiben vannak hivatalosak is!
#17773
ójessz 😊
Alexease
#17772
Nem szeretek buktatni, az penzebe kerul az allamnak, es amugyis mindig szukseg van a fiatal, egyszeru emberekre, a specialis munkavegzeseknel (pl. Ero Atviteli Technikus, Kozetkezdei Higieniai Megbizott, stb.) <#zavart1><#zavart2>
Alexease
#17771
A valasz a kovetlezo patch-ben van: "Implemented Private Qualifying." 😉
#17770
énis ezt akartam csak rosszabb jegyet adtam volna neki <#buck>
#17769
igen és ??? mi ebben az új ???
Alexease
#17768
Latom unatkozol😞 Mindenhova beirsz valami "okossagot"😉 De mielott nekiallsz vadul gepelni, eloszor gondold at mit akarsz "mondani", probald megfogalmazni, es utana normalisan leirni😉 Igy csak - meg jobban😉 - lejaratod magad😉

Amugy meg: "Kettes fiam, leulhetsz!" <#idiota>
#17767
GTR 2 A rFACTOR motort használja de a gtr az szebb belsõ nézetre és pályát tekintve meg az irányítás és fizika is jóó

#17766
tényleg hogy lesz ez megoldva, pl multiban? esetleg egy bajnokság fordulója is lehet a pálya? mennénk egyenként, mindenki látná a pályán közlekedõt? és az edzések hogy? ha úgy ahogy irl az vagány lenne 😊)
PuMy
#17765
Itt van, hogy mi lesz az új javításban, lehet olvasgatni. Ha már volt akkor bocs.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

avcom
#17763
itt és itt talán jobb

na mindegy, nem pattogok :-)

avcom
#17762
teleobi volt, ez igaz

de az autó mérete a sávban konstans

Alexease
#17761
Lemodellezzem Gyongyosig? Es akkor haza tudsz gurulni😊
#17760
Érdekes én erre lakok, de meg nem tudnám mondani milyen szélesek az utak 😊
Két autó simán elfér és ez elég a közlekedésben 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#17759
Koszi, segit😉 Amugy vegigneztem az oldaladon az osszes kepet elotte😉 De egyreszt a kepek is ossze-vissza szogbol keszultek, masreszt meg valszeg eltero szelessegu lehet az ut. Volt ahol alig 1,5 auto szeles, de volt ahll majd' 3. Persze, ez fotorol😉 Ezen a kepen, persze perspektivaba, elforgatva stb. 2,5 auto (lemertem😄)😊))
JuanG
#17758
sztem ez jó...és különben is nincs olyan hogy adott szélesség...egy 6-os fõut pl. szélesebb mint a parádi...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#17757
Ez viszonylag szûk látószöggel készült foto, ez alapján 4 autó is elférne 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17756
Apropó:
Zsonglõrködöm egy idei f1-es gép fizikájával.Csináltam egy beta patch-et,ami v8-as motorral(~770LE),kb. mai szintnek megfelelõ aero-val,meg azb 1.51-es gumival megy.
Akit érdekel tesztelheti.

1.52 patch for f1modv1.5
avcom
#17755
#17754
Sztem ez a vágás megelõzés tereptárggyal elég kiábrándító.Eleve a vágás téma túllihegése.Aki vagdosva megy egy pályán,az már meg sem érdemli,hogy egy közösségben játsszon.Ha meg offline vagdos,akkor már a saját lelkiismeretére van bizva.Alepvetõ,hogy a verseny a pályán zajlik,és egy jó közösségben ne tételezzük már fel senkirõl,hogy vágással szerez elõnyt.nem beszélve egy esetleges kerék a keréken csatáról,amikor kifejezetten útban van egy ilyen tereptárgy.Imolából is ugy távolitottam el,mint a szél.Ellene vagyok......😉
lac coo
#17753
<#taps><#taps><#taps>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17752
Alex, menj le és mérd meg ! 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gilb3rto
#17751
Ezzel van itt a baj sokan gondolják így menet közben is😄

Macbook Air M1 2020

Tomievo
#17750
Ez így jó lesz sztem. Egy normál magyar fõúton általában elfér 3 autó egymás mellett. 😊) Ez még talán sok is.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#17749
Votlam hát, azért mondom 😉 Alig fértem el a lovaskocsival ha jött a féltizes busz 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gilb3rto
#17748
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>Gonosz volt!

Macbook Air M1 2020

#17747
te voltál vidéken tudhatnád.... 😉
lac coo
#17746
Hát egy Lupo-hoz képest ez is szûk, képzeld el, hogy egy ilyen úton mész mercedessel vagy busszal😊))

Igaz , faluhelyen ilyenek az utak 😊))

Meg jó ez, ami van azzal kel megbírkózni a pilótának 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gilb3rto
#17745
festést vállalok szívesen<#vigyor><#vigyor><#vigyor><#vigyor>

Macbook Air M1 2020

Alexease
#17744
Akkor itt a szelesebb valtozat, tobbet nem piszkalom😉)

Alexease
#17743
Azert nem kell elkapkodni, en sem tartok sehol😉
lac coo
#17742
<#nyes>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17741
Mostmár lassan nekünk is kalapálni kellene valamit, mert a végén még itt leszünk pálya hegyekkel kész autó és festések nélkül 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#17740
nfs powa 😛
lac coo
#17739
Majd érintõre veszik az ügyesebbek 😊))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#17738
<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#17737
Itt nem nagyon lehet majd vagni, mert utban lesz a szallagkorlat vagy az erdo😉))
#17736
én még kresszen vmi olyasmit tanultam hogy 2,5méter egy sáv... bár lehet átbasztak... 10hibaponttal nyomattam amúgy is a kreszt, épp a léc felett de meglett elsõre 😄DD
lac coo
#17735
És az hogy lesz? Mindenki megvárja a sorát vagy ezt is le tudja "vezényelni" a játék ? Amúgy ez már Clio-hoz készül ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17734
Semmi trukk nincs benne, igazabol is az Alex-ra hallgatok😉
Alexease
#17733
Felfutasos verseny, itt nem lesz elozes😉) De utana neztem kozben, es elvileg 6,5 metert irnak szabvanynak😊