rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

aesirbaba
#17835
Hát nem kimondottan😊 Nekem meg egy fullextrás Range Roverem van😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Alexease
#17834
Mazda RX8?! <#wow2> Ti sem vagytok az az atlag "munkas" csalad😊)))))
Alexease
#17833
Nem csak a GTR2-ben😉 Az osszes ISI engines jatekban😊 De a GTR-ben es a GTR2-ben legalabb szerencsere ki lehet kapcsolni (3 - kijelzok, 4- MOTEC). nalam, ha kikapcsolom oket, durvan 2x annyi fps-t ad!!!

Az rFactorban sajnos csak a cockpitinfo.ini szerkesztese marad😞 nalam mindenhol ki van kapcsolva!
lac coo
#17832
Én sok féle autót vezettem, de így a "levegõben" egy váltó se jár az tuti !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

k8bal
#17831
nálam is! :/ csak nálam bent 40 kint meg 200!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

aesirbaba
#17830
Párom, Mazda RX8-ában a váltó szemre pont így jár, mint ezen a kis videon. Tegnap 600 km-en keresztül kapcsolgattam a tengerpartról hazáig, elhiheted, hogy az egy sportautóhoz méltó, kurvajó váltó.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Alexease
#17829
Ha Logitech-nek esze lenne, mar reg nem microkapcsolokat hasznalna, hanem LED-eket😊
lac coo
#17828
GTR2-ben lassít engem valami a cockpit-ben: belül 30 FPS kívûl 70 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#17827
Ugyanilyennek LÁTSZIK??? Mindezt anélkül, hogy megtapogattad, kipróbáltad volna?
Alex, te egy komoly szintet képviselsz a szimek terén... de ezt ugye nem gondoltad át eléggé.

Mellesleg, ha külön-külön ennyibe kerül a cucc, akkor meg megéri 70-80000-ért😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Alexease
#17826
Gozom sincs hogyan jar egy rendes valto - meg eletemben nem vatottam😊 - de ha masert nem is, az elvezet, hangulat miatt jarhatna kemenyebben is (nem mondom, hogy legyen 2 kezes kamion valto, de legalabb legyen valami ellenalasa, "bekattanasa").
lac coo
#17825
A korábbi logitech minõségre (bár nekem sose volt), és arra , hoyg ha egy ilyen laza cuccott egyszer túlhúzól tuti sérül valami benne....

Persze majd meglátjuk, de így elsõ ránézésre semmi ellenállása nincs annak a váltónak ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17824
Elsosorban a muszerekkel, kijelzesekkel van a gond. De azret, mert valszeg az ISI kenytelen volt hozzanyulni, mert nagyon belassitott eddig! nalam mindig ki vannak kapcsolva, eddig sem hianyzott, nem is fog😉 De ugy is javitjak😉

Az F3 Euro nem tudom mitol rossz, de az F3 az gyari ISI mod, annak mennie kell majd. Az hogy az Euro-ban uj festesek vannak - amugy meg ugyan az -, az meg nem erdekel😉 Fent sincs.
lac coo
#17823
😞 Ez van.....
Bár az a váltó amit nézegettünk itt ( valami ..labs..?)) elég jónak látszik és nem is veszélyesen drága..
Valaki meg belinkelt egy pedált egyszer az is 60 ezer körül volt asszem vagy még olcsóbb....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#17822
Ezt nem tudom mire alapozod?

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Alexease
#17821
Azt a kormany vasarlas elott nagyon meg kell majd nezni! Most vettem ideiglenesen egy Logitech DFP-t, es igazabol nem tetszik, vagy legalabbis nem gyozott meg a fogasa, az FFB es a pedalok. A G25 nagyon ugyanilyennek latszik, csak plusz egy pedallal es a H-Patternes cuccal. Ha ilyen, akkor nem eri meg a 70-80000 Ft-ot! Csak az a baj, ha meg kulon akarok venni pedalt es valtot, akkor az majdnem 200000 Ft, nincs benne a kormany, raadasul azt csak rendelesre Amcsibol;(
lac coo
#17820
Hát ja....A kompatibilis modok közül egyel sem játszom 😞(((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17819
Csak az nem lesz hosszú életû , szerintem 😊))
De ki tudja...Én minden esetre nem veszek ilyent amíg ki nem próbálta valaki hosszabb ideig !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#17818
Pont a legjobb modokkal van baj<#csodalk><#wow3>
aesirbaba
#17817
Egy rendes váltó könnyen jár. Akkor is, ha versenyautóban van.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#17816
<#fejvakaras><#fejvakaras><#guluszem1><#guluszem1>

Cars with no apparent problems

* Beetle Race
* BMW M3 Cup
* GP2
* F1 Champions
* Legend Cars
* Nippon Racing
* Protoracer Demon
* Protoracer Proton
* R8 Gordini
* Superkart Challenge
* Zonda

Cars with minor aesthetic problems - e.g. missing dashboard items, typically gear indicator display, but otherwise fine.

* Megane*
* PCC05*
* McLaren F1*
* Lupo

Cars with mesh errors when loading

* F3 Euro
* VW Funcup*

* Update planned or in progress

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17815
Pont most néztem éni , és pont ezt akartam írni 😊))

Az a váltó két újjal, légpárnákon mozgott 😞(((( Semmiféle bekkattanásnak nem láttam nyomát ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17814
En gem erdekel😉 Az a valto feltunoen konnyen jart:/ Kezd gyanus lenni, hogy inkabb a "jatekosokat" mint sem a "szimulatorosokat" celozzak meg vele;(
Tomo15
#17813
lehet kicsit off, de hátha valakit érdekel.Logitech G25 E3-video
#17812
<#buck>
lac coo
#17811
Amúgy az új patch assze, 1.140 lesz.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17810
Nem tom...A patch-rõl van némi nfo az rFCentral-on ...
Nem vagy lemaradva, csak lelassúlva 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17809
nézted a verzió számot ? vagy én vagyok lemaradva
#17808
gondolom belovod, hogy te 15 fps-t akarsz, es ahhoz allitja a detail level-eket... <#hehe>
lac coo
#17807
Nemtom...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#17806
Ez az auto detial fps-mit jelent pontossan?
lac coo
#17805

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17804
<#eljen><#eljen><#eljen>
(persze rF alá rallyt rakni az ismert ellenkormányzás-hiba miatt...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#17803
rFactorCentral: "Note: Screenshots in this review were made on a clunky old PC at max settings in DX8. If you'd like better screenshots please donate to the 'Get Pete a new PC' fund via the Paypal button in the footer of this page." <#idiota><#zavart1><#taps>
Tomo15
#17802
Lienz Rally Hillclimb elég burtálnak néz ki😄. Még van 1-2 video az rf. Centralon.
lac coo
#17801
Nem tom...A patch-rõl van némi nfo az rFCentral-on ...

Szerk: rHEZ 2006 RGT1

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#17800
ez milesz vagy mi ?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#17799

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gilb3rto
#17798
Hát én nem ájúltam el a demo alapján a játéktól többet vártam tõle/várok az egész játéktól!Ha nem nyújt valami Xtratát akkor marad rFactor az élen nálam😊

Macbook Air M1 2020

Tomo15
#17797
Váá mennyi gyönyörû auto! Az egyik narancssárga detomaso panterának valami hihetetlen brutálisak a hátsó kerekei😉
Istencsászár
#17796
Gilb3rto
#17792
De dúúúrva😄 Ilyen tényleg nem kell bele😄

Macbook Air M1 2020

Oly
#17791
Megjelent a GTR 2 demója!!!

#17790
<#taps><#taps> állat 😊

#17789
1et értek! 😉

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Alexease
#17788
Azert, szerintem, nem felesleges😉 Ket dolog miatt is szamit:
- Mivel ez , elsosorban, egy referencia engine - vagyis nem komplettt jateknak keszul -, igy az idokozonkent elkeszult ujdonsagokat, funkciokat, lehetosegeket "be kell/lehet mutatni" valahogy. Ennel valszeg a varialhato meghajtasrendszer, az uj differencalmu, "kezifek", stb. prezentalasa a cel😉
- Mivel "mindenki" keszithet modokat, autokat, beallitasokat, fizikat, eleg nagy a szoras. Raadasul olyan nagy kulonbsegek sincsenek, vagy egyszeruen a megjelent mod vagy valtoztatas elsosorban a keszito izleset tukrozi😉 Igy mindig jol jon egy "hivatalos" auto, mert azt - legyen az "jo vagy rossz" - talan el lehet fogadni korrektnek.
#17787
mondjuk autókat tök feleslegesen raknak bele... <#vigyor3>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Alexease
#17786
Silverstone-hoz es Nurburgringhez benne lesz mind 3 es 2 kombinacio! 😉
Alexease
#17785
rHEZ 2006 RGTQ es RGT1 <#vigyor3>
#17784
Köszi!

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Alexease
#17783
- Clio: nem en keszitem, de meg nincs kesz.
- FPS: CTRL-F