rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nem sok esélyt látok rá a jogok miatt (FIA). <#szomoru1>#szomoru1>
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
A SimBin valóban sokak szerint frankó dolgokat rak össze, és szvsz a kiválasztott kategóriákban nem ér fel mellé az rFactor..tehát a GTL és a GTR2-vel megcélzott autókategóriákban. A GTR-t meg ne is hasonlítsuk szvsz az rFactor-hoz, hiszen egy régebbi motor.
Az rFactor szabadon bõvíthetõ, idõ és hozzáértés kérdése hogy ki mit alkot belöle, van 40-50 autókategória...mostmár fûnyirótraktor is ahogy nézem.
Szal ha vki FIA GT autókkal akar nyomatni, arra ott van a GTR2, vagy Jaguar etype és hasonlókkal akkor ott a GTL.
Az rFactor meg akár mindent tudhat. ..ahogy már dögsok mindent tud is. 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
én nagyon szeretnék ilyen modokat, de sosem lesznek, csak olyanok, mint a PCC, ami örüljünk, hogy van, bár én nem vagyok odáig érte, mert szerintem egy rakat kaki 😊
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Macbook Air M1 2020
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
egyébként meg teljesen mindegy ki melyik moddercsapatnál volt vagy van, jelenleg a SimBin a legjobb, õk csinálják a legjobban, mind anyagilag, mind minõségileg
a GSMF még egy súlyelosztát sem képes rendesen megcsinálni
tudom itt mindenki utálja õket, de nézzétek már meg, hogy mit tettek le az asztalra? 2 év alatt 3 olyan játék, aminek nincs ellenfele
teljesen mindegy mit vásároltak és mit készítettek, az övéké lett a legjobb és a legnyereségesebb, az ISI meg éhen akar halni, amit persze én mesének tartok 😊
veled meg helyet biztos nem cserélek, mert ilyen természettel, meg felfogóképességgel biztos nem tudnék együttélni, mint ami neked van
<#levele>#levele>
mondjuk egy Trabi MOD-ot!! <#idiota>#idiota>
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Biztos volt róla már szó, kb 5-6 oldalt néztem vissza a forumban, de nem találtam erröl szóló infot. Szoval az érdekelne, hogy a sisakok / autok festését mivel lehet megpiszkálni? Csak mert nézegettem és nem jöttem rá hogy az egyes fileokat mivel lehetne editelni.
A válaszokat elöre is köszi, és bocs, ha hülye kérdés.
ez meg sznobizmus
nézd meg a credits-et, hogy hány "egykori" modder neve van a listán, ha ezt én felfogom te miért nem?
ez forditva is lehet igaz<#idiota>#idiota>
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
egyébként ha már az értelmi képességeknél és a felfogási készségnél, akkor szerinted az anyagi nyereség és a tehetség egymásból következik?
egyébként ha annyira ugyanarról beszélnénk, akkor Alex sem részletezte volna a dolgot, csak õ finom volt és nem szúrt szemet, ennyit a felfogásról
meg hozzátenném, hogy a SimBin emberei profik, a maszek modder meg nem biztos, hogy mindent tud
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Ha akarsz MOD-olni, auto modellem (High- es LowPoly) van hegyekben😊)
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Macbook Air M1 2020
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
vesd össze a SimBin meg mondjuk a GSMF munkaerõ "mennyiségét" és a ráfordítható napi munkaórák számát
emellett nem elhanyagolható a busás fizetés motiváló hatása sem :-D
biztos más is megtudná, ha annyi nyeresége lenne, mint nekik a GTR-en
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Macbook Air M1 2020
Igazobol lehetne az rFactor-hoz olyan MOD-ot kesziteni mint pl. a GTL, csak rengeteg ido😊 Amikor egy 1 autos MOD-ot is honapokig keszitenek (lasd Lupo), es nem a lassusag vagy a hozza nem ertes miatt😊 - akkor egy komplettet, legalabb 6-8 autoval, 6-8 sajat palyaval, menurendszerrel, hangokkal, animaciokkal "vegtelen"😊))))))
Viszont ha rFactor alá kiadnak egy f@sza GTR modot akár ugyanezt kaphatjuk, feltéve ha a jövõben lesznek olyan extrák a patch-ekben mint pl.: kéz a kormányon, esõ, tükrözõdések... Vagy a kéz a kormányon lehet h a mod készítõk dolga".. ezt ti tudjátok jobban. <#smile>#smile> Mondjuk én megszoktam, hogy nincs kéz, annyira nem is hiányzik.
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
klima helyett kinem kapcsolható szauna 😛
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/
Ebbe nem megyek bele, mert nem szerencses😊 De valoban vannak szintek😊 Aesir legalabb dolgozik, csak egyszeruen irrealisan, aranytalanul sokat keres😉)) De van az afolotti szint, na az mar a verlazito kategoria😉))))
Es itt szerintem zarjuk is le ezt temat, egyreszt OFF, masreszt nem szerencses😉