rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cselt
#24826
Ti milyen progival szoktatok autókat festeni?
lac coo
#24825
Nekem meg elvonási tüneteim vannak 😞(((
Felszereltem egy plusz kihúzható lapot az asztal alá a rajztáblának, most meg nem fér el a kormány 😊))) Colin3-at játszottam kínomban billel 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#24824
Azért még így elég gáz... fõleg a féktárcsa rajza a hátsó szárnyon. 😊
Remélem valaki kiedvet kap némi pingálásra! Szójjon azt' fölrakom vhova a modellt.

“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen

lobig
#24823
milyen programok kellenek ahhoz, hogy be tudjak rakni egy saját autót a játékba. 3dsmax-om van. gondoltam elkészítek egy kis polskit-t. <#hawaii>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

JuanG
#24822
erre kiváncsi voltam 😊...nyomtam én is 1-2 próbát TC és ABS nélkül, de eddig még nem jött össze 1 tiszta kör, de majd fog 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

irlindy
#24821
bejön így a kocsi😛 de az elsõ szárny sztem kicsit elõrébb kéne h legyen...de nem szólok bele😊 tök jó így is csak mondtam

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#24820

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#24819
hmm...poén dolog ez h lehet esõs pályán menni a gokart modban...de nem lehet esõgumit feltenni...vagy csak én vok béna? Mivel a gumiknál ott van h dry...de ki van szürkítve szal nem lehet rajta változtatni...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lobig
#24818
Kipróbáltam ezt a V8 Factor MODot. Hát, de nem tudok jobbkormányossal menni. Mondjuk balkormányossal se... <#duhos2>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Ginger17
#24817
Rossz képet szúrtam be... grrr.


&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#24816
Sziasztok!

Kicseréltem a panoz (beta) kasztni szárnyait az x-race (ex dallara) autóra. Az a gond, hogy (amint látszik) a festés nem passzol az új szárnyakhoz. Van valakinek kedve átbuherálni a dds fájlt megfelelõre?
Az ilyen fájl másolásos poénokat megcsinálom, de festegetni nagyon nem tudok...

[/img]

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#24815
Köszönöm a segítséget
<#eljen>
#24814
Köszi a segítséget még annyit hogy hová kell tenni a try media mappát a vistában?
#24813
indításkor klikkelj a renew licens-re, ez az azonosítod: Order No: IMA****** (az email-ben van benne amit vásárlás után kaptál)és küldenek egy új aktiváló kódot, ha már nincs meg az aktiváló e-mailed akkor válaszd a megfelelõ menüpontot ahol megadhatod a vásárláskor használt e-mailedet és elküldik újra az e-mailt

Amikor aktiváltad akkor a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data könyvtárba létrejön egy Trymedia könyvtár. Ezt kell megõrizni, és ha új windows-ra teszed fel a játékot, akkor ezt a mappát (Trymedia) bemásolot a Application Data mappába(C:\Documents and Settings\All Users\Application Data), és a rFactor mindenfajta aktiválás nélkül, újra fog mükõdni. Bizonyos hardver elemek cserélésekor ez a módszer már nem mükõdik akkor is újra kell aktiválni a játékot.
#24812
Sziasztok!
Valaki tudja hogy mi a teendõ akkor ha elhasználtam az öt vagy mit tudom én mennyi lehetõségemet az rF újra aktíválásban?
lobig
#24811
beraktam -100-ra és látom a változást. pl F1 modban egy megpördülésnél nagyon látványos. 😊

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#24810
THX !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dunpeal
#24809
lobig
#24808
a LOOK AHEAD-del látom merre van az arra...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#24807
Az már megint más amire te gondolsz 😉

Valaki nem tud adni sûrgõsen egy 41238 -nál régebbi ATI drivert ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

jp10000
#24806
Tehát egy élesebb kanyarban lesz ami lesz alapon fordulsz. Úgy is lehet.

lobig
#24805
jaaaah, értem. köszönöm szépen. akkor azzem ez nem kell nekem. 😊

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#24804
Ha pl kersztbe csúszik az autó akkor is elõre nézel, tehát elfordítja a kamerát a haladás irányába .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#24803
a profilert nem használom és igen:

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24802
jah, és ez az exaggarate yaw mire szolgál pontosan?

ez áll a leírásban:
Moves the camera in the direction of car angle when in a corner.
Kanyarban a kamerát az autó szögének irányába mozgatja???

Ezt nem vágom.

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#24801
a logitech profilerben a középre húzást kikapcsoltad ?
lobig
#24800
egyik BMW M3-as (E46) MOD-ban nagyon rángat középállásban a kormány. kb. 50-60 km/h fölött kezdi el. ezt melyik érték átírásával tudom csökkenteni?

ha ezt a két értéket kinullázom, akkor is csinálja:
FFB steer vibe freq mult="0.50000" // Controls frequency of steering vibration. Recommended: 0.5 to 1.0, 0.0 disables steering vibration.
FFB steer vibe zero magnitude="0.10000" // Magnitude of steering vibration at 0mph (reference point).

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

irlindy
#24799
hogy lehet a kocsiban (gokartban) ülõ embert átalakítani? Milyen programmal? Mert nekem van 2 goakrt modom...az 1ik nemnagyon tetszi..a másikban meg csúnya az ember...az egész piros azt annyi...+ 1 sisak...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#24798
OK, OK mindjart toltok😊)
lac coo
#24797
Alex, a Maniax pálya scene még mindig érdekel ! 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bardocz
#24796
nekem is uygan ez volt de kikapcsoltam és tudtam menni egy versenyt monza junioron 5 köröset kisülés futómûtörés váltószakadás nélkül 😄
bzoley
#24795
Akkor sorry, én erre emlékeztem. Mostanában meg nem nagyon követem az eseményeket. Majd kipróbálom, de az említetten kívül ilyen gondom nem volt.

http://www.lhsite.hu - Leadtek TVtuner driver-ek, WinFast PVR, WinFast PVR2, Help

DanielT
#24794
Én is azt hittem, de teljsen kikapcsolva minden hibát, rendszeresen az utolsó körben egyszer csak a tökéletes állapotú gumi durran, hibátlan motor megsül, stb 😊 Vicces védelem, értékelem az ilyesmit 😄
bzoley
#24793
Lehet, hogy igazad van, de nem biztos.
Már rég nem vettem elõ az rFactort, de "új" korában nekem is volt hasonló bajom, és nem értettem, miért pusztul meg az autó a 3-4. körben. Ez már rég volt. De csak az miatt volt, hogy a meghibásodás idõ alapúra volt állítva. Vagy ez egy másik játékban lenne? 😊

http://www.lhsite.hu - Leadtek TVtuner driver-ek, WinFast PVR, WinFast PVR2, Help

Ginger17
#24792
Minden módban benn van a kis meglepi... 😊)) A "loader"-ek miatt van.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

DanielT
#24791
Nemtom, engem csak a karrier mód érdekelt, a többibe csak 1 percre néztem bele.
lobig
#24790
de ez sima race weekenden is elõfordul, nem? mintha tapasztaltam volna...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

DanielT
#24789
Dehogy offolsz, pontosan erre a válaszra vártam! Köszi!
JuanG
#24788
a mûanyag bunkófej szétjött vhogy a középkeresztmetszetén, és így lötyög ... de még mûxik, no meg néha már sikerül 2 sebességet felváltani egyszerre 1 helyett 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ginger17
#24787
"...és gyík a botváltója"

Ez mit jelent??? Márcsak a lentebb taglalt okokból kiindulva. Nem akarom elveszíteni! Szeretem... vagy veszek egy plussz joy-t. Az lesz a botváltó. <#nyes>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#24786
Szerintem közel jársz a megoldáshoz. Nekem DFP-m van és ott az alap ffb erõ 80%-ra van belõve. Ezt én pár mod-ban visszahúzom 70%-ra, GTR2 + GTL játékokban meg 90% -ra -> node ez már egyéni dolog. A fejmozgás nálam 50%. Ez megint a forula autós modok miatt van, mert elszédül az ember annyit "bológat a fejem". 😊))

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lobig
#24785
egyébként ti milyen HEAD MOVEMENT meg LOOK AHEAD meg nem tudom mi az a 3. beállítást (... YAW) használtok?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

JuanG
#24784
naja, semmi bajom a kormányommal (DFP), bírja a strapát, pedig gyakran durván ellen kell kormányoznom (néha le is csúszik az egyik oldala az asztalról 😊 ) ... csak az nem tetszik hogy hangos a mechanikája, és gyík a botváltója 😊) ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lobig
#24783
na hát kipróbáltam, amiket mondtál/irtál:
beraktam az alap G25 beállítást is és tényleg úgy éreztem, hogy csak a bukkanókat érzem a kormányon, de aztán rájöttem, hogy ebben a beállításban az FFB mértéke nem TELJES, hanem ALACSONY. ilyenkor ugye nem számol minden erõt? na beállítottam TELJESre és ugyanazt csinálja mint eddig. ha leveszem 75%-ra az erõt, akkor ok.

ennyi, röviden... <#vigyor5>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

bardocz
#24782
de amúgy milyen botváltó?szekvenciális vagy H-váltó?én H-váltót szeretnék látni a gépem mellett amióta vezethettem igazi kocsit is, persze kuplungal😊 így eléggé nehéz néhány kocsiban duplakuplungos viszaváltás hogy nincsen kuplungpedál,jól kell idõzíteni
HUNtalicska93
#24781
az igazi,botváltóval,mit meg nem adnék egy olyan kormányért😊

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

bardocz
#24780
én meg forma1 mod és más modok között váltogatom 😄 picit szokatlan csak
Ginger17
#24779
Fúúú... én az ilyesmitõl baromira rettegek. Két hónapig tartott mire a régi kormányomon átszoktam a botváltóra mostmeg az újnál képtelen vagyok (leszek) leszokni róla. Még az F1 modokban is "lenyúlogatok". <#buck>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

JuanG
#24778
nyúzd ahogy tetszik...én eddig soha nem kíméltem, pár kört letekertem már nordschleifban mindenféle autóval, na ott ki volt használva a kormány rendesen...nekem eddig egyedül a botváltókkal volt bajom, azok mindíg feladták 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ginger17
#24777
Az örök kérdés: kiméljem a kormányt, hogy ne menjen tönkre hamar, vagy nyúzzam (de rendesen), hogy tönkremenjen a gari lejárta elõtt. Na jahhh. <#falbav>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen