rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Toby0501
#24876
Ez a fordítás nagyon baba 😊 Angolul még értem is, na de így.. 😄<#eljen><#banplz>

lac coo
#24875
Hát nagyon nem bántam meg, hogy nem adtam el a Sidewinder-t ... A TM bika erõs volt meg csendes de ezenkívül meg sem közelíti a SW force feedback-jét .Megfelelõ beállításokkal minden rezdülését érezni lehet a keréknek ahogy halad a pályán ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#24874
"Spórolj DDSként!" Vazze, mint egy jelmondat! Gyerekek! Ne szórakozzatok, spóroljatok ddsként! Áááááááááááááá... <#nyes>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

cselt
#24873
Kössz ez is valami.
bardocz
#24872
"az autó vedlik" XD ezt elolvasom marh nagy baromságok vannak benne 😄
lac coo
#24871
Néha én is használom a webfordítást max-hoz ...Na hát ott vannak aztán érdekes dolgok, magyarul nem értem 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#24870
"Autókat festeni és bevinni õket rFactorbe* jó mulatság és könnyû tenni. Itt van egy futás keresztül az alapok." <#zavart1><#hehe>
Alexease
#24869
http://alexease.extra.hu/files/tessek.pdf

Automata forditas, vagyis erdekes😊 <#idiota><#zavart1>
lac coo
#24868
Nem tudok róla 😞

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

cselt
#24867
Ez nagyon jó oldal csak sajna ehhez egy fokkal nagyobb angol tudás kell mint ami nekem van. Van esetleg valami ehhez hasonló leírás magyarul?
Tomo15
#24866
Én mentem volna, de nem látszott a szerver...
lobig
#24865
mer?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24864
nem látom a servert

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Dzsezi
#24863
szerintem hadjuk,ne is erõltessük majd máskor
Dzsezi
#24862
Megy a server,ha nem látni írj
2-en nem sokra megyünk verbubálj te is

lobig
#24861
ok megyek

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Dzsezi
#24860
nem
lobig
#24859
Brianza Turismo layout by lele19871

ez remélem nem kell hozzá

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24858
érdekes szárny

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Dzsezi
#24857
OK. nyugodtan.
arra mondtam a nyolc órát ha senki nem lenne.
tesztelni setapolni ráérek.
Knife
#24856
Ezt is megértük, az elsõ liga nemcsak nyíltan tört verzióval, hanem még ajánlottan is. <#ejnye1> (Letöltések/Telepítési sorrend <#falbav>)

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

lobig
#24855
nincs brianzám, szedek egyet. (20 perc míg lejön) jó lesz így menni... <#boxer>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Dzsezi
#24854
Lövök egy dedikált szervert "BMW M3 GTR" MOD.

név:VMT-HUN
pálya:Brianza

20:00-ig várok!
lac coo
#24853
Ja, én is 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#24852
rohadna meg <#idiota>...(irigy kutya vagyok)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#24851
Palik 5. lett az N-osztályban Nordon ....<#worship><#taps>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#24850
érdekes, hogy tök véletlen bukkantam rá erre a pályára. az rFACTOR CENTRAL -on meg a racesimulations.com-on sem láttam eddig... <#fejvakaras>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#24849
Na...csak besuvasztottam valahogy a Sidewindert 😊)))) A TM-et meg kirakom az út szélére , hátha elviszi valaki azt a mocskot 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dzsezi
#24848
Na már 2-en vagyunk!

még valaki?
lobig
#24847
felõlem játszhatunk. igaz, még csak most töltöm a MODot... <#vigyor2>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24846
nem tudom, nekem ez is tetszik...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

AlieN911
#24845
Egy rakás s**r<#falbav><#falbav> Ezen a pályán lesz a barca versenyem... Eddig szerettem barcelonát, már nem <#idiota>

Honda - The Power of Dreams

lobig
#24844
ezen a pályán mentetek már? kicsit durva vége... <#guluszem1>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Dzsezi
#24843
Üdv mindenkinek!

Az idelyi ligákról lecsúztam és jó lenne már kardozni egy jót!
Estére összekéne hozni egy funrace-t!
BMW M3 GTR-re gondoltam valami fasza pályán.
Én személy szerint nem vagyok pro de szeretem ezt a gamét.
ha rajtam kívûl van még aki este ráér lenne kedve az jelezze.
thx (azt hiszem itt estig pont összehozhatnánk)
lac coo
#24842
Az már kicsit bonyolultabb, 3D progiban kellene térképet csinálni neki .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#24841
...de azthiszem hagyom az egészet a pélóba. Én felhasználó vagyok nem modder basszus! A vonal túlvégén vagyok, ego: kritizálok meg tekerem a kormányt. <#vigyor>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#24840
Engem az érdekel, hogy magát a template fájlt hogy tudom buherálni (újat készíteni). Magyarul, hogy az adott "foltok" az autó melyik részére kerüljenek. Módosítottam az autó modelljén, így a régi template már nem jó. Ilyenkor mi a teendõ?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#24839

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#24838
Meik hírben?<#pardon1> Ezt most nem vágom

Ginger17
#24837
Sziasztok! Autóföstõk figyelem! Egy kérdés: hogyan lehet template -t létrehozni (módosítani), egy adott autómodellhez?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Istencsászár
#24836
Azt hittem ez más, tegnap még láttam egy nevet ott az egyik hírben, ami nem sok jót sejtet(ett)😊 igy érthetõ. Gl Hf

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#24835
Totti KF1L Sikeresen müködik<#wink>. http://kf1l.teleline.hu . Szóval nem a 20.ik kedvezményezés. No meg aztán sokan rF re váltanának de F1C re is sokan lennének. Szval így lesz HSRL. Az autók CTDP 05 re épülõ '07 es kocsik. A Modban segitett az Indexf1.

Istencsászár
#24834
Kiváncsi vagyok milyen életû lesz ez az új? vagy 20. liga kezdeményezés, persze rosszat nem akarok neki, de aki ismeri õket a multból az tudja hogy...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#24833
Hajrá, hajrá ! De lemaradt milyen autóval mentek ! 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#24832
Sziasztok! Új rFactor os Bajnokság indul! Arra gondoltunk Téged is megkeresünk egy e-mail erejéig. A Bajnokság 2007 Júliusában indulna, útra addig a csapat nagy része felkészülne a megméretetésre összeszokna, és a lehetõleg leghamarabb kialakulna egy jó csapat.
A Bajnokságba a nevezés 1 fõnek 3500Ft.
Az rFactor os Bajnokságba a következõ versenykörülmények lesznek:

Gumikopás: Normál
Üzemanyag-fogyás: Normál
Mechanikai hibák: Normál
Idõjárás: Száraz
Versenytáv: 50%
Autó sérülésének mértéke: 33%

Megengedett segítségek:

Automataváltó (F7)
Kipörgés gátló (F8)
Kuplung-asszisztens (F11)
Rajtautomatika

A Bajnokság honlapja: http://hsrl.game-server.hu/f1rfsrlindex.html

Ui.: Magyarország legújabb szimulátor bajnoksága vár Téged is… Új élmények… Új Versenyzõk… Izgalmas Versenyek…

Jelentkezni lehet a [email protected] címen vagy a fórumunkon a jelentkezés Topikban.

Üdvözlettel : Hungarian Sim Racing League

Istencsászár
#24831
Buta kérdésre buta válasz. Banner, keresõ vagy elsõsorban rfactorcentral.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

HUNtalicska93
#24830
hellottok,régen voltam itt,meg régen is rfactor-oztam,de most visszatérek hozzá,nah szóval,kijött már a renault clio cup mod?

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

lac coo
#24829
Dehogy... Csak hobbi 😊))))

Clio-hoz van template, vagy az titkos?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#24828
Részvétem. Rajztábla??? Csak nem határidõs feladat??? Mi lehet fontosabb az rFactornál??? <#zavart1>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#24827
Leginkább photoshop .... De bármi jó ami kezelni tudja a dds fájlokat ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!