rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ginger17
#24776
Colin2... azok a régi szép idõk. <#nyes>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

bardocz
#24775
lehet én is elkezdem nyúzni enyémet rbr-ben hogy tönkremenyen még decemberig,mert nálam a ffb nem jó ugyan azokkal a beállításokkal amikkel régen jó volt,de persze szervízben meg nagykerben azt mondták hogy jó...
#24774
az F1CT csak egy különálló mod a leírás alapján..semmi másra nem jó

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

b-type
#24773
De füst ám 😄
..az volt az elsõ kormányom, és Colin2 alatt gyúrtam a jó idõket az olaszkettõn hogy rájöjjek mitõl müködnek a kanyarok (elsõ szakaszokon a cimbim volt a jobb a utolsókon én).
szal ja látványosan kilehelte a lelkét...és ezek szerint valóban attól müködött 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#24772
Füst!!!??? <#guluszem1><#wilting><#zavart1><#csodalk>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#24771
Sziasztok!


Errõl az oldalról http://www.gphungary.hu/letoltesek.php letöltöttem egy rfactor szimulátort,pontosan az F1CT 2007,viszont nekem az a verzió kéne amelyikben nem csak F1 van.Annak mi a neve,vagy ha vlki priviben megdobna egy oldallal annak is örülnék!

Elõre is thx.

lobig
#24770
😄

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#24769
a kormány füstel mükõdik, ha kijön belöle a füst akkor már nem mükõdik <#buck>
lobig
#24768
egy irányba húzás nincsen, meg a melegedést sem vettem még észre

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

b-type
#24767
nekem volt olyan, lehet hogy tényelg ilyesmi baj van a kormányoddal, de sztem ha átugrik a fogascucc, akkor azt nagyon észrevenni, egy irányba húz az ffb, és nagyon melegszik..hamarosan mûanyagszag jön majd füst.
Legalábbis nekem ez volt 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lobig
#24766
kicsit olyan, mintha valami fogaskerekek meg lennének kopva és átugrik egyet-kettõt...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24765
köszi szépen, majd otthon kipróbálom. de az a fura, hogy csak a balra tekeréskor jött eddig elõ. ha a boxutcában megyek 30-40-50-nel és tekergetem a kormány jobbra-balra, akkor is érzem...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Ginger17
#24764
Eszembe jutott még valami. A Trois pályán a díszes kapuzat után van egy szûk balos. Na ott kiugrik a kezebõl a kormány rendszeresen. Én nagyon élvezem -> ott próbáld meg! Üdv!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#24763
Figyelj! Nekem ugyan DFP-m van, de néha elõjön a dolog és szerintem ez tökre az út egyenletlensége. Teszteld le a Miami Bayford pályán. Az egy "kirázom a belement" pálya. Sõt! Rakd fel hozzá a Toyota Atlantics -ot aztán kapaszkodj a kormányba, de erõsen. Ezt azért írom, mert ahogyan jellemezted (id. beakadás, berángatás) nálam is elõfordul. Azért nem érzed mindig, mert nem ugyanúgy veszed a kanyarokat. Próbáld ki Miami -t ott kereszbe-kasul burkolatváltás van, ellenpróbának meg jó. Szvsz használd nyugodtan a játékban adott DFP, vagy G25 beállítást, nekem bejött. Persze lehet, hogy tévedtem, mindenesetre ne keseredj el rögtön! <#vigyor2>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#24762
ha garanciás akkor nézesd meg
lobig
#24761
erre is van megoldás:
VW Lupo MOD-nál 79%-os FFB erõnél még nem csinálja.
F12005SE MOD-nál maximum 75%-os FFB erõ, különben bebaß#ik a kormány.

de szerintem akkor is rossz a kormány. nem kéne ezt csinálni, nem?
nem hinném, hogy így van megírva a játék motorja...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24760
ok, nem baj.

de szerintem nagyobb a baj itt nálam, mint néhány tized.
csak balra forduláskor érzem ezt a kattanást a kormányon/ban. és a gtr2-ben is ugyanez a helyzet.

szerintem itt hardware-es probléma van. <#rinya>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#24759
laccoo&lobig: ezeket én raktam be külön "régebben", de azt mondtátok, hogy felesleges mert minden benne van a fájlokban és csak 1x kell beállítani, utána nem kell, lehet már meg sincs a modosított ui.osc
lobig
#24758
felejtsétek el, mégsem igaz, amit írtam. bocsi.

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24757
igazad volt: az úgy egyenetlensége a hunyó.
ezekkel a beállításokkal lehet csökkenteni/megszüntenti:

FFB steer friction coefficient="0.17500" // Coefficient to use for steering friction. Range: -1.0 to 1.0
FFB steer friction saturation="1.00000" // Saturation value to use for steering friction. Range: 0 - 1.0
FFB steer damper coefficient="0.17500" // Coefficient to use for steering damper. Range: -1.0 to 1.0
FFB steer damper saturation="1.00000" // Saturation value to use for steering damper. Range: 0 - 1.0


Azt hiszem a "coefficient" a berángatás erõssége, a "saturation" meg ezt szabályozza. Ha 1 az értéke, akkor nem adja le a FFB az erõt.

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

bardocz
#24756
én csak akkor amikor eltörika futómû,hátranézek szikrázik és valahogy a váltó is meghal 😄 amúgy nekem nem szokott ilyen lenni,de lehet hogy õthiba,azt olvastam itt látni is lehet
lobig
#24755
a jelenség a következõ:

megyek a kanyarban, állandó sebesség, kb 25-30 fokban van elfordítva a kormány (Logitech Formula Force EX), és egy egy ilyen beakadást/berángatást/kattanást csinál.

valami útegyenetlenséget észlel az FFB (ezt nem hiszem) vagy esetleg valami érték nem stimmel a Controller.ini-ben? idegesítõ!!!

tapasztaltatok már ilyet?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

bertino
#24754
hát... LFSben tudok, ebbe még nem sûrûn sikerült 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bardocz
#24753
H6-os vagy milyen kocsikkal spa-ban picit kersztbe tudom rakni😊persze nem mindig fogom meg de én már ennek is tökre örülök 😄 kik tudnak itt nem vmi driftre írt fzikával driftelni?
bardocz
#24752
na ez f@sza😊mind1 körözgetni azért jó😊
bertino
#24751
köszi megvan 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Dzsezi
#24750
Remélem nem offolok!
Személy szerint én eredetivel nyomom,de a defect a warez miatt van,utolsó 3 körben generál valamilyen hibát (nem csak defect)váltó fék gumi stb hogy ne tudd befejezni a versenyt! Ugyanezt tudta 1.150 is.
Okos védelem!
lac coo
#24749
Ha jól emlékszem, akkor a replay fül alatt van egy olyasmi , hogy save replay , azt pipáld be ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bertino
#24748
nincs meg :|

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#24747
aha, meglesem, köszi
olyan jot versenyeztem és nem tudtam visszanézni 😞

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

irlindy
#24746
Lvileg automatán menti õket...eredetileg úgy van beállítva, de asszem vhol a race settings-nél kell beállítani

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

bertino
#24745
láma kérdés következik, de hol tudok visszajátszást lementeni ? <#zavart1>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Ginger17
#24744
Lehet, hogy hülyeséget írok, de ha a weekend módban nem jön elõ a gondod csak a season -ban miért nem ott játszol? Vagy ennyire karrierista vagy?<#circling>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

V43 1105
#24743
Helló!



ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

lac coo
#24742
Ez honnan van?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#24741
Azóta már egy ilyen is van benne 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

JuanG
#24740
grill tape?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#24739
hehe,nekem sincsenek😊

#24734:mi a hûtõk száma?vagyis melyik az?nem sikerült rájönnöm :S
b-type
#24738
stipp-stopp gyuszi autója!! 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lobig
#24737
SNAKE: nekem szerintem nincsenek ilyen csúszkáim... <#fejvakaras>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

JuanG
#24736

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

DanielT
#24735
Bármilyen meglepõ az rfactor.net oldalon lehet megvenni 😊
HUNtalicska93
#24734
hát két eset lehet,vagy nem húztad fel 4-5-re a hûtõk számát,vagy egyszerûen túlmelegszik a moci

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

bardocz
#24733
és az miért lehet hogy oval pályán(nem jut eszembe mia neve vmi o betüs)a ferkában(f1 mod)meghal a motor vagy váltó vagy nem tudom,pedig folyamatosan 7-esben megyek padlógázzal de a motor nem pörög fel 17.500föle,és 18.000 a max,és ilyenkor adok egy gázt,felpörög maxra a motor de alig gyorsul a kocsi és értelmetlen menni vele
HUNtalicska93
#24732
OFF
hol,és mennyiért rendelted meg a játékot?én is azon gondolkodom,hogy rászánom a zsebpénzem,mert hihhetetlenül jó géjm,na meg az online miatt

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

b-type
#24731
Megnéztem a kicsi Mills-n, futottam egy versenyt
..egyébként tök fura volt egy alapszintû ZR-l menni, még a játék hajnalán mentem vele 😄

szal nincs ilyen probléma, melegszik mint a gép az igaz, mert sima utcai gumi van rajta, és az állíthatatlan diffi miatt könnyen elblokkol/elpörög az egyik kerék.
De kopni nem kopik, és durrani sem durran:
-kép

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

DanielT
#24730
Tökéletes!

Nah, SR Grand Prix kategória, (ahol a demóban lévõ autó is szerepel) 5-6 kör alatt már elõjött a season módban (nem idõmérõ, hanem verseny, ez fontos)

Köszi.
b-type
#24729
De sztem mond meg melyik autónál milyen körszámnál tapasztaltad, én gyors letekerem (uis tekertem volna), és megmondom van-e ilyen probléma.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#24728
a demo-val is?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

DanielT
#24727
Modok nélkül az alap verzióval van ez a gondom a season módban. (1.250 es legfrissebb verzióval)