rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#25026
Hogy a fenében kell telepíteni a Mass Tools-t ???? Nem megy 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25025
Tessek: http://alexease.extra.hu/files/rFactor_Supercopa2006_WTCC-MOD_Alexease.zip 😊))

Benne vannak az eredeti file-ok is, konyvtarszerkezettel egyutt!!
Erdemes osszehasonlitani, mi is a kulonbseg egy eredeti rF MOD beallitas es a "gyari, liszensz" SimBin WTCC kozott😉



Alexease
#25024
Megneztem, teljesen jo! 😊 <#eljen>
Bar nekem egyelore inkabb csak az 1:08 kozepe van meg "normalisan"😊

Kibanyasztam a RACE-bol (WTCC) a gumit, probald ki😉
http://alexease.extra.hu/files/2006_Yokohama_ADVAN_FWD.zip

Lehet, hogy kiszedem a felfuggesztest es egyeb dolgokat is, es kiprobalom ugy is😊)))
lac coo
#25023
Megpróbálom ...... Csak tudnám honna szedtem múltkor 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25022
A modelleken belul tarolja (GMT). Probald a GMTImport-tal behivni a MAX-be.
Alexease
#25021
Modellezes nelkul is megoldhato, texturaval (lasd pl. Mills hatso egyenes😊 Az a legegyszerubb😉

Sajnos a modellezett dolgokat nem mindig kezeli jol. En probaltam a betonlapok koze modellezni lyukakat/kiemelkedeseket, de 10cm alatt nem foglalkozik veluk😉 De ott, es afolott mar ugrato😉) Ilyenhez mar korrekt szamitas kell es flatspot (lasd LFS, netKar), ami folyamatosan figyeli a gumikat (es persze jelzi az FFB-n). De mivel az ISI-ben szimulalt az FFB... <#beka3>
lac coo
#25020
Na de kell, hogy valahol tárolja ajátékbeli modell is a megfelelõ térképeket, textura kordinátákat ...
3DSimed-el próbáltam 3ds-be menteni de már akkor más a map mint a játékban, nem nagyon értem, hogy mitõl ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25019
Az eleg nagy szopas, nincs ra recept😉 Kiserletezgetni kell😉
bakvarnyu
#25018
Van ehhez a játékhoz valami jó Rally mod vagy ilyet itt ne keressek?

lac coo
#25017
Pedig aztán egy kis lyukat belemodellezni nem tart tovább 10 másodperc-nél , nem tom ilyeneket miért nem vállalnak be ... GTR2-es pályákon pedig végig egyenetlenségek vannak a csíkon ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25016
Mert én akárhogy hozom be, mindig más az UVW map....Kép ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#25015
döcögne és nyikorogna..tényleg frankó lenne <#eljen> 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#25014
Én alap rHEZ 06-at tolom, van olyan jó mint a Lupo 😊)))))
Kár, hogy a pálya szélén lévõ csúnya betonhibák,hiányok nincsenek modellezve, jó volna ha ott valóban döcögne, nem csak festés lenne ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25013
Alex, mikor templatet csináltál a Zondához, honnan és hogyan hívtad be az autó UVW mapját?Gondolom az egész modellt be kelle hívni hozzá, fõképp ha shadow mapot is szeretnék renderelni, ahoz elõbb meg kell világítanom , de nem sikerül sehogy behhoznom 😞

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#25012
Megmondom, hol a hiba a képen. Az, hogy a Czollner neve van az autón, nem pedig az enyém, és hogy most én irogatok ebbe a fórumba, nem pedig õ... sajnálom, ez a sorsom. Brühühühhhûûûûû... <#rinya>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#25011
😊
Alex, ha gondolod nézd meg Seat Supercopa-val, 1:08eleje vagy alatta már nagyon jó érzést ad, fõleg a pálya dupla jobbosára következõ balos féktávja.
huplis pályára nem igazán jön be ez a Seat, de ilyenre mint ez teljesen jóság szvsz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#25010
semmit, elírtam.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#25009
Hozzáállás kérdése. 1ébként igazad van. Személy szerint én a realitás felé hajlok, node mid1. Jó szórakozást! <#eljen>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#25008
"alap mod"??? Ez a kifejezés meg mi a fenét jelent???

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

bertino
#25007
egeh, csak ujonnan már szinte kapni se lehet, mert nem gyártanak

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Ingy
#25006
Logitech DFP 25e ft körül van 😊

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

b-type
#25005
van rá egy fix, rátetted azt is?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#25004
le vannak neked véve az árnyékok? mert nálam teljesen más, kicsit bugos full árnyékkal...milyen napszakban mentél??

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lobig
#25003
G25 😊

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

SitatiS
#25002
Panoz
Itt nézhetõ a futam.<#wave>

Let the good times roll.

#25001
Csáztok.Ez az F1 rFactor CTDP jobb mint az F1 Challenge 2007 Seth?
TerranceG
#25000
Kormányt vásárolnék. Szívesen vennék tanácsokat.
Milyet vegyek? Milyet ne?
Sokat nem tudok rászánni, de nem akarom a legolcsóbb/leggagyibat se.

Igyunk sört jól!

Alexease
#24999
Szerintem is jok az "alap" rFactor-os autok!😉 Es ez a Goldenport, egyenesen kituno😊 <#idiota> En ilyen es hasonlo "Club" palyakat szeretnek😊 <#zavart1>

rFactor_rHez2006_Goldenport_Alexease (AVI, XVid, 18Mbyte)



avcom
#24998
ja, mert pénteken még ment a cirkusz a gumikkal
a Pirelli nem érkezett meg, a Dunlop csak egész évre hajlandó gumit szállítani, ehhez képest szombaton Michelinnel mentek

gyorsasági ob power

bakvarnyu
#24997
Aha remekül optimalizáltnak tûnik.
A másik autós játékom a Race WTCC az korántsem megy ilyen simán.

#24996
nekem hathatgétével max grafon megy, plusz rádurrantok még egy kis élsimítást, de ez csak akkor mûködik ha tolom a gyorsakat egyedül. verseny alatt ilyen beállításokkal megröccen a lelkem.

#24995
<#eljen><#eplus2>

bakvarnyu
#24994
Én is most kezdtem el játszani vele de nem nagyon tudom mi van!
Ez a vásárlás elég hülyeség már be is írtam a csalás kódot!
Érdekes, hogy Gef7300GT-vel max graffal megy, nem gondoltam volna.

bakvarnyu
#24993
Wao VOMITORYYY!!!!!
Kint az új lemez!

#24992
mondok gázosat. sokak szerint felesleges volt átültetni gtr2-õt rf alá, de nekem jobban bejön így. :] fene érti. ehhe.

b-type
#24991
Nemrég megtekertem az alap ZR-t, egész megtetszett 😄
Rengeteg jó cucc van ténylegség, de jók az alapok is szvsz.
azok legalább ziherek, nincs megmagyarázhatatlan történés, a pályák is okék. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#24990
félre ne értsetek, semmi baj nincs velük. totál meggyõzõ az alap stufa is, de hát ott az a rengeteg gyöngyszem... 😄DD

deep
#24989
Terveztem a modokat is kipróbálni😊 De gondoltam tanulópályának jók az alap cuccok.
b-type
#24988
miért mi a baj az alap modokkal?
Teljesen rendben vannak.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#24987
nehogy már az alap cuccokkal üsd el az idõt. 😄 ennyi mod semmilyen másik gámához nincs talán. iszonyat királyságok, szinte naponta jönnek újjak. érdekes, hogy anno én is a forma1 miatt kezdtem el játszani vele, ma meg szinte el nem indítom a gámát f1 miatt. persze a 79' az más. az ver mindent.

deep
#24986
Hát mivel érdemes egy kezdõnek kezdeni?😊
Az alap kisautós szériát már megnyertem, most a Kodi nevû autóval kezdtem egy seasont, de akárhogy állítgatom, mindig csúszkál a segge és 4 mp-ekkel vernek a gépi kollegák😊
Istencsászár
#24985
Mit szeretnél? kaszni, formula, széria, gt stb...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

JuanG
#24984
ill. én 😄DD...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#24983
Valahogy rá lehet venni CTDP-ben az AI-t, hogy egy 20 körös versenyen õk is tankoljanak a szabályoknak megfelelõen?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

deep
#24982
Ma megvásároltam a játékszoftvert😊 Tetszik a cucc, csak még erõsen tanulgatni kell😊 Mivel érdemes kezdeni?
b-type
#24981
szép pálya <#eljen><#eljen>
-Goldenport
ajánlva.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#24980
Hát azzal Misu szokott foglalkozni <#wink>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

b-type
#24979
<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Knife
#24978
Szép! <#taps> Gyors volt! <#eljen>

Ki veszi észre a poént a képeken? (nem kritika, csak vicces) <#nevetes2>

Gyengébbek kedvéért kis segítség:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gumifelirat vs. Reklámfelirat / Dunlop vs. Pirelli <#nevetes1>

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

#24977
Köszönöm