rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24976
Remélem hamarosan, sajnos pontos dátumot nem tudok adni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#24975
Toya mikor lehet tölteni az oldalatokról?
#24974


<#nyes>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#24973
Jó lenne már valami DTM MOD.
#24972
csak kérdeztem.
Istencsászár
#24971
Minek? ott a Race Wtcc játék, majdnem ingyér dobják utánad.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#24970
nogrip oldalon láttam képeket WTCC e90bmw és egy seatról együtt.
van ilyen mod valahol?
JuanG
#24969
hehe 😊))<#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Istencsászár
#24968
"Szarral" is tudni kell. Mivel minden egységes igy a reflex a tudás és az akarat fog kijönni. Én nem funracéként tekinek rá, mvel ez egy komoly hosszú verseny, és aki csak azért jön mer nincs jobb dolga és szórakozásból pl kilökne azzal nem tudom mit csinálnék. Mint ahogy sokan énis szeretném megnyerni, vagy egy jó eredményt elérni, mivel ez egy cím, ilyen nem volt Mo-n és nem is lesz 1 évig.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Lui76
#24967
Én még csak most kezedem az Rfactor kivesézését ,ált GTR2-vel volt el eddig.
Szoktatok játszani is innen ?

Asus M5A97 EVO R2.0 ,Fx8320E ,Gigabyte GTX960 Oc 2Gb,Geil 2x4Gb(1866),DeepCool500 ,Samsung 2243BW MWO - MaxSteelHun

Nándesz14
#24966
köhi, gondoltam beleszerkesztem a piros-villogó "csikot" is a ferka elejére, de az már jelentõsen túlszárnyalta képességeimet<#idiota>

b-type
#24965
<#vigyor><#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lobig
#24964
hát ez kurv@ jó!!! <#worship>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24963
akkor kemény keverékû gumikkal megy? <#nyes>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#24962
FSONE 2007 DE MÉG NEM JÖTT KI

jp10000
#24961
Azokon a linkeken sok ember sok munkája letölthetõ - ingyér max. egy regért- amiért a legtöbben megvették a játékukat.

#24960
Hello!

Valaki meg tudna mondani, hogy ez melyik mod?

[/url][/img]

Nándesz14
#24959
Egy rövid movie
Factor Rider

lac coo
#24958
Gondolod a szolgáltatójuk ingyen adja nekik azt a havi néhány terra lettöltést, adatforgalmat ? akár be is zárhatnák a fiúk az oldalt, pénz kuncsorgás helyett. Akkor aztán lehetne vadászni a modokat, újdonságokat ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#24957
"FUNRace"-nek télleg jó. <#wink>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

gviski
#24956
Hát egy hónap gondolkozási idõt adtunk rá :-)

Virtual SimRacing

lobig
#24955
hát idõben bejelentettétek az biztos. <#smile>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

gviski
#24954
Hát a mod tényleg nem n1, de szerintem jól el lehett játszani vele, vagyis az eddigi FUNRacekbõl ezt tudom levonni...

Virtual SimRacing

Ginger17
#24953
...hát õszintén remélem, hogy egyesek nem ebbõl a modból vonják le a következtetést az Indy veresenyzéssel kapcsolatban. Kipróbáltam a dolgot és szerintem ez max jó kis esti hülyülésre jó, meg lökdösõdésre. Nálam ott bukott meg a mod (töröltem is le mint a huzat), hogy a setup kb. abból áll, hogy belövöm 0 fokra a szárnyakat, aztán irány padlógázzal körbe a 2 mérföld. Még ügyesnek sem kell lenni, 350-nél úgy irányítom ezt a dögöt mintha 20-szal kocsikáznék. Kár. Reménysugár, hogy a sok fika meghallgatásra talált a készítõknél, így a 2007-es IndyCar Series mod (az összes autóval és tökre új fizikával) eccer megszületik.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

gviski
#24952
na hát akkro este semmi nem tart vissza a körözéstõl :-)

Virtual SimRacing

bertino
#24951
tiszta király, hogy pont jun.4én szóbelizek...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

gviski
#24950


VSR INDY 500

Az Indy 500-as világ egyik legnagyobb és legrangosabb autóversenye, most a Virtual SimRacing jóvoltából te is átélheted az oval versenyzés szépségeit, hogy milyen is lehet egymástól centikre autózni közel 400-as tempóval.

Június 4.-én a valós események után egy héttel, az rFactorral a VSR is megtartja a 200 körös megmérettetést ahol bárki kipróbálhatja magát.

Jelentkezési feltételek:
- rFactor 1250
- kormány használata
- szélessávú internet
- Fair Play azaz tiszta játék

További információk, illetve jelentkezni a VSR oldalán illetve fórumán lehet.

Virtual SimRacing

jp10000
#24949
Lassú voltam😊 Kiválasztod a vehiclesben mellik köll.

jp10000
#24948
Hogy-hogy semmi változás? Telepítetted és nem lehet kiválasztani?
A patch 1.250 legyen, ez alatt nem nagyon mennek már szerverek.

Béla9248
#24947
Mint pl.: Patch_v1.1_rFactor_Mod_HRC.exe
rFactor_Mod_HRC_v1.0.exe
rFactor_3RallyCross.rar
Gallardo Challenge V2.rar
PCCNZ05.rar

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

Béla9248
#24946
Nézegettem és már raktam is rá de semmi változás! nemtom mi lehet a gond!

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

jp10000
#24945
Ha ennyire nincs elgondolásod a MOD-okról nézegesd a Rfactor oldalát.rFactor
Képekkel, commentekkel vannak ellátva érdemes ott kezdeni a nézelõdést. A letöltési linkeknél inkább válaszd a külsõ URL-eket, mert a fiúk még a linkekért is pénzt szeretnének a 10kbyte sebességû oldalaikról.

Béla9248
#24944
Sziasztok! Most szereztem be ezt a játékot,hallottam igen jó! Azt szeretném kérdezni hogy milyen patchet és modot tegyek fel hogy nagyon élvezhetõ legyen? Elõre is köcce!

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

#24943
drifter 1.0-ról lenne szó
már próbálgattam a fájlokat bemásolni de nem nagyon jött össze
Istencsászár
#24942
kicsomagolod és bemásolod az rf fõkönyvtárába, márha a rarba ilyen könyvtárak vannak mint pl: RFM, GAMEDATA stb...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

SitatiS
#24941
Ha megnevezed a modot,könnyebb dolgunk lesz segíteni..<#wave>

Let the good times roll.

#24940
Hi!
Még kezdõ vagyok az rFactor-ban, úgyhogy ez lenne a kérdésem:
Van egy mod-om (rar) és ezt, hogy lehetne a játékba telepíteni, mer leírást nem találtam hozzá. Elõre is kössz!
lac coo
#24939
Az lesz a DriftKing ! 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#24938
télleg az<#szomoru1>

Gilb3rto
#24937
Nyugi van már elsõre is felfogtuk!2 Gey kalap sz@r ez a mod!Majd Ingy-ék modja lesz a király!

Macbook Air M1 2020

Ginger17
#24936
Így van... <#duhos2>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#24935
Gilb3rto
#24934
AZ A JSC átalakítva jellemzõi: gusztustalan kb.6 polygonos autók, ocsmány irreális fizika, fülsüketitõ zaj(amit õk hangnak hívnak)!Ez nem az a Drifter mod!

Macbook Air M1 2020

#24933
Drifter 1.0 KIJÖTTTTTTTT<#crazya><#finom>

jp10000
#24932
Leyendas '76, a GTL-hez képest szerintem gyengusz fizikával.

JuanG
#24931
Porsche (PCC06)...készül..

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lobig
#24930
Ez a bömös melyik MOD-ból való???

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Ginger17
#24929
Ez melyik autó (belülrõl)?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Alexease
#24928
Igen.
Alexease
#24927
Nordschleife V8 Race😊 A MOD-os Nurburg (Karacsonyi) csomagban van benne.

A gumihang hianya eleg bena, nem tudjak/akarjak megcsinalni;( De jo lenne peldaul a pilota razkodashoz hasonloan, egy apro kaszni razkodas is. Csak 1-2 centi fel-le, szimulalt mint a tobbi cucc, de ilyenkor sokat szamitana. Amikor egy ilyet mutogatok valakinek, aki nem szimes, mindig azt mondja, olyan mintha csak uszna az auto az ut felett😞 Es valoban, se csikorgas, se razkodas, csak uszik;(

Amugy csuszkalas nem volt, nem igazan siettem, 2-3 kort mentem ossz-vissz, mutatoban keszult ismerosnek. De sodrodas volt boven, foleg a szuk kanyarokban radirozas😊))