rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PS: Süljön oda a processzorom , ha egy szót is ejtek itt warezról.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Macbook Air M1 2020
Már most is lehet jó áron kapni ilyen tévét, 160-ért is láttam már😊
Forza.
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
akko' pakó'jajtok linkeket! <#hehe>#hehe>
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
kipróbáltam a gumit, kicsit jobban csúszkált, fõleg a célrafordítónál..ott az alap gumival gázelvét kell csak és akkor hajszálazva lehet jól fordúlni, a WTCC guminál uott kivágódik a hátulja.
A többi cuccot most szedtem, mindjárt nézem.
Nekem 1:07,6 az alappal, de sztem már 1:08akármennyinél élvezõs simán, nem lényeg az idõ csak annyira hogy kb. kijöjjön a határonmenés.
A saját autó LOD-ját lehet külön állítani?
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
ui.: NE kezdjetek bepakolni cockpiteket, max linkeket. DELELEM😊))
Clio mod hogy áll, ha publikus?
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
\
\
\
V
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nekem az F1 2002 ota nincs gumihang a visszajatszasba😊 <#idiota>#idiota><#zavart1>#zavart1><#wilting>#wilting>
szerk.: vagy F1 2000?! Mar nem emlekszem😉 A lenyeg, azota, amiota az ISI osszedobta ezt az engine-t😉)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
<#idiota>#idiota>
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
http://rapidshare.com/files/29762941/VOL1_CD1.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29762946/VOL1_CD1.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29762937/VOL1_CD1.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29762945/VOL1_CD1.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29762940/VOL1_CD1.part05.rar
http://rapidshare.com/files/29762930/VOL1_CD1.part06.rar
http://rapidshare.com/files/29763045/VOL1_CD2.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763059/VOL1_CD2.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29763047/VOL1_CD2.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29763043/VOL1_CD2.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29763037/VOL1_CD2.part05.rar
http://rapidshare.com/files/29763028/VOL1_CD2.part06.rar
http://rapidshare.com/files/29763132/VOL1_CD3.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763133/VOL1_CD3.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29763140/VOL1_CD3.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29763131/VOL1_CD3.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29763243/VOL1_CD3.part05.rar
http://rapidshare.com/files/29763319/VOL1_CD4.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763308/VOL1_CD4.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29763313/VOL1_CD4.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29763307/VOL1_CD4.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29763293/VOL1_CD4.part05.rar
http://rapidshare.com/files/29763445/VOL1_CD5.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763442/VOL1_CD5.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29763449/VOL1_CD5.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29763435/VOL1_CD5.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29763528/VOL1_CD6.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763520/VOL1_CD6.part02.rar
Kép ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
rFactor_WTCC-SeatLeon_Macau_Alexease (AVI, XVid, 37Mbyte) 😊 <#vigyor3>#vigyor3>
Eleg erdekes igy lokharitorol vezetni, mikozben megy a Fraps (csak azert, hogy benne legyenek rendesen a hangok, ne sporolja le a visszajatszas😄)
De rajzold le papirra, es ted fel a monitorra, mint az "igaziak" a muszerfalra😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Akkor jon elo a zoild csik - ahogy mar irva vagyon😉 - amikor bekapcsolod az FPS kijelzest (CTRL-F). A videomemoria allapotat jelzi.
nekem csak akkor, ha bekapcsolom... CTRL+F
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
hogy a Hungarian rFactor League továbbra is várja a jelentkezõket. Fontos megemlíteni, hogy INGYEN
indulhat minden jelentkezõ bármelyik bajnokságunkban, és a nap 24 órájában elérheti szerverünket.
Jelenleg Forma1 bajnokság zajlik, amivel párhuzamosan más bajnokságok szervezése is folyamatban van.
Forma1-ben is van még szabad autó, szóval lehet jelentkezni. A 2007-es versenynaptárt követjük mi is,
kibõvítve néhány idén elmaradó futammal (Imola, Hockenheim).
(F1 bajnoksághoz a CTDP2005SE modot használjuk. LOW kipörgésgátló és kuplung segítség van csak engedélyezve,
és mechanikai meghibásodás is van!!!) További részletek a !honlapunkon
Jelentkezni a fórumban tudtok.
Akinek pedig kedve van egy kis funrac-hez, azt szivesen látjuk ma este a szerverünkön!
Szerver : HrFL (195.228.155.247)
Jelszó : clio
Mod : Superclio (fix setuppal)
Pálya :
Goldenport Motor Park 1.01
A szerver már elérhetõ, a futamot legkésõbb 18:00-kor kezdjük (15 körös versenyek)!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu