rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jp10000
#25076
Tényleg. Na még az érdekelne, hogy a Racecast mire való?

PS: Süljön oda a processzorom , ha egy szót is ejtek itt warezról.

Istencsászár
#25075
Hol esett volna ki? a rajt? restart kellett volna, de senki sem szolt, nekem meg nincs lelki erõm arra is figyelni h most mi történik ott... Amugy meg nemtudom mirõl beszélsz, miért rossz ha test-test ellen megy a csapat, persze 100% törésnél szét szakadna a kocsi ( a lényeg az ha felet fog valaki vay hibázik annak szárny törés legyen a fége vagy ha valakt elkaszál, s ennek megfelelõen van beállítva a törés, de minden ilyen koccnál, sárgul a kocsi és sérül az aerodinamika vagy akármi más ), de ugye nem ez a lényege, elõnytelen hely szerzés meg nem volt lökdösõdésbõl adódóan, ennyi bõven bele fér, és mivel csak 2. rfactor verseny volt, sok ujoncal és ok ujdonsággal majd idõvel bele rázódik mindenki... de sok sok szép elõzés volt, nézd csak meg még1szer😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Gilb3rto
#25074
A video vágása nem rossz, a zenék jók, de amit a képöeken látni<#wow2><#szomoru1>Tiszta elõzést csak elvétve látni, ha kicsit nagyobb törési arány lenne az egész mezõny kiesett volna!<#conf><#conf>

Macbook Air M1 2020

deep
#25073
Jah, az épp a PGR3, de most többnyire rFactorozok, csak a kép régebbi😊
Már most is lehet jó áron kapni ilyen tévét, 160-ért is láttam már😊
arty
#25072
OFF=ez melyik game? x360on tolod? amugy remélem gyorsan zuhan tovabb az lcd tvk ára és akkor ki lehet velük váltani a monitort - autosjátékokhoz kellene az "érzéshez" a nagyobb kép/ON

Forza.

lobig
#25071
zsírosbödön <#eljen>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

deep
#25070
Gépzsír<#eljen>
#25069
TV cam azt honnan tudom leszedni az F1C???

Istencsászár
#25068

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#25067
Nagyon szép!<#eljen><#eljen>

lobig
#25066
szép kis display 😊

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#25065
köszi😊

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

lobig
#25064
:o sorry

akko' pakó'jajtok linkeket! <#hehe>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

deep
#25063
Naja, én a rendelkezésre álló anyagokból eszkábáltam egy cockpitet (rátettem a tévéállványra a kormányt<#nyes>) de a fíling kurvajó😊

avcom
#25062
utolsó simítások

lac coo
#25061
Seat-nál alig tudom állítani a sebesség fokozatokat ? Ez direkt ilyen ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#25060
<#eljen>
kipróbáltam a gumit, kicsit jobban csúszkált, fõleg a célrafordítónál..ott az alap gumival gázelvét kell csak és akkor hajszálazva lehet jól fordúlni, a WTCC guminál uott kivágódik a hátulja.
A többi cuccot most szedtem, mindjárt nézem.
Nekem 1:07,6 az alappal, de sztem már 1:08akármennyinél élvezõs simán, nem lényeg az idõ csak annyira hogy kb. kijöjjön a határonmenés.

A saját autó LOD-ját lehet külön állítani?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#25059
Ezen mi a durva?! Mar tobb tucat fajta cockpitet lehet venni evek ota😉 Vannak ennel sokkal komolyabbak is. Volt itt is aki vett kintrol egyet.

ui.: NE kezdjetek bepakolni cockpiteket, max linkeket. DELELEM😊))
#25058
<#eljen><#vigyor> lesz SEAT Supercopa HUN kiadás is?

Clio mod hogy áll, ha publikus?

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

lobig
#25057
na EZ durva!!!
\
\
\
V

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#25056
THX !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25054
Leon 1.1 path-et nem tennéd fel ? Nem tok ma már tölteni rfcentralról ....Nincs 5 dolcsim 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25053
Ott sincs😉
Alexease
#25052
<#wow1><#wow2>
Nekem az F1 2002 ota nincs gumihang a visszajatszasba😊 <#idiota><#zavart1><#wilting>

szerk.: vagy F1 2000?! Mar nem emlekszem😉 A lenyeg, azota, amiota az ISI osszedobta ezt az engine-t😉)
lac coo
#25051
Valami rémlik, hogy instant replay-ban talán van ...De nem biztos

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25050
Igen. Benne van a csomagban - kulon-kulon konyvtarakban az uj es az eredeti. Ki fogod talalni😊
avcom
#25049
volt kamera az autóban, elõször gondolom a sport1-en lesz majd látható

JuanG
#25048
rohadjak meg nekem van 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#25047
Akkor neked extra változatod van 😊)))) Legalább is nekem sem volt soha gumi stb hang replayben ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25046
Ezekkel egy az egyben felül lehet írni az eredetieket ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#25045
nem nálad gázos valami?...mert nekem van minden hang replayben, gumisurlódás is 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#25044


<#idiota>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lobig
#25043
kár, hogy nem egyben van... <#nevetes2>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#25042
Megvan? Nem normális ez a Norbi, már megint adtak a Wéber Gabival egy célegyenesnyit a mezõnynek... <#vigyor1><#vigyor>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

avcom
#25041
<#vigyor> (ez lemaradt)

avcom
#25040
várjál, majd nézd meg a 2. futam rajtját Kiss Norbi belsõjébõl

lac coo
#25039
Autófestõknek, gyûjtõknek : 50 000 EPS logo ....

http://rapidshare.com/files/29762941/VOL1_CD1.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29762946/VOL1_CD1.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29762937/VOL1_CD1.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29762945/VOL1_CD1.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29762940/VOL1_CD1.part05.rar
http://rapidshare.com/files/29762930/VOL1_CD1.part06.rar

http://rapidshare.com/files/29763045/VOL1_CD2.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763059/VOL1_CD2.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29763047/VOL1_CD2.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29763043/VOL1_CD2.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29763037/VOL1_CD2.part05.rar
http://rapidshare.com/files/29763028/VOL1_CD2.part06.rar

http://rapidshare.com/files/29763132/VOL1_CD3.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763133/VOL1_CD3.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29763140/VOL1_CD3.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29763131/VOL1_CD3.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29763243/VOL1_CD3.part05.rar

http://rapidshare.com/files/29763319/VOL1_CD4.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763308/VOL1_CD4.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29763313/VOL1_CD4.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29763307/VOL1_CD4.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29763293/VOL1_CD4.part05.rar

http://rapidshare.com/files/29763445/VOL1_CD5.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763442/VOL1_CD5.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29763449/VOL1_CD5.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29763435/VOL1_CD5.part04.rar

http://rapidshare.com/files/29763528/VOL1_CD6.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29763520/VOL1_CD6.part02.rar

Kép ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25038
És ha menet közben csak a hangot rögzítenéd real-ban ...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25037
Es ha mar Seat Leon WTCC tunning, akkor teszt😉))

rFactor_WTCC-SeatLeon_Macau_Alexease (AVI, XVid, 37Mbyte) 😊 <#vigyor3>

Eleg erdekes igy lokharitorol vezetni, mikozben megy a Fraps (csak azert, hogy benne legyenek rendesen a hangok, ne sporolja le a visszajatszas😄)




Alexease
#25036
Nincs. Ahoz hogy jo(bb) idot menj, ahoz legalabb 5 kor kell a palyan, annyi ido alatt megjegyzed😉 Ha meg versenyezni is akarsz rajta, akkor tobb tucat kor kell, vagyis boven tanulhato😉 Ha mar terkepet akarsz nezegetni, regen rossz😊

De rajzold le papirra, es ted fel a monitorra, mint az "igaziak" a muszerfalra😊))
deep
#25035
Létezik a játékohoz minimap(pályarajz) mod, ami menet közben mutatja a pálya nyomvonalát? Megõrülök, hogy be kellene tanulni több ezret...
lac coo
#25034
Nekem akkor sem jön elõ !!! 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25033
Nem vegleges, csak vicc volt😉 Amugy nem izgat a warez, csak ha barmoljak vele a topic-ot😉

Akkor jon elo a zoild csik - ahogy mar irva vagyon😉 - amikor bekapcsolod az FPS kijelzest (CTRL-F). A videomemoria allapotat jelzi.
#25032
néha elõjön?😄
nekem csak akkor, ha bekapcsolom... CTRL+F

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

jp10000
#25031
Tekintsem ezt végleges megoldásnak,vagy ez csak olyan vasárnap délutáni ... ? (Hej de nem fér a begyedbe a warez.)

#25030
Gyönyörû ez az új pálya!!
Alexease
#25029
Eszrevette hogy warez verzio, es akkor neha torol valamit a meghajtodrol😉 <#idiota><#zavart1>
jp10000
#25028
A bal felsõ sarokban néha elõjön egy zöld csík. Mit jelent az?

EasyDriver
#25027
Mostanában sok új embert látok ezen a fórumon, ezért gondoltam felhívom a figyelmeteket,
hogy a Hungarian rFactor League továbbra is várja a jelentkezõket. Fontos megemlíteni, hogy INGYEN
indulhat minden jelentkezõ bármelyik bajnokságunkban, és a nap 24 órájában elérheti szerverünket.
Jelenleg Forma1 bajnokság zajlik, amivel párhuzamosan más bajnokságok szervezése is folyamatban van.
Forma1-ben is van még szabad autó, szóval lehet jelentkezni. A 2007-es versenynaptárt követjük mi is,
kibõvítve néhány idén elmaradó futammal (Imola, Hockenheim).
(F1 bajnoksághoz a CTDP2005SE modot használjuk. LOW kipörgésgátló és kuplung segítség van csak engedélyezve,
és mechanikai meghibásodás is van!!!) További részletek a !honlapunkon
Jelentkezni a fórumban tudtok.

Akinek pedig kedve van egy kis funrac-hez, azt szivesen látjuk ma este a szerverünkön!

Szerver : HrFL (195.228.155.247)
Jelszó : clio
Mod : Superclio (fix setuppal)
Pálya :
Goldenport Motor Park 1.01

A szerver már elérhetõ, a futamot legkésõbb 18:00-kor kezdjük (15 körös versenyek)!

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu