rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EasyDriver
#25126
Annó belinkeltem egy kis videót, most megteszem újra, mert látom sokakat foglalkoztat milyen egy tökéletes cockpit.<#wink> Nálam még mindig ez viszi a prímet : rFactor Simulator

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

DanielT
#25125
Kell a fílinghez 😄 Egyébként (a képrõl jut eszembe) én újabban ki szoktam kapcsolni a kormány megjelenítését belsõ nézetben, mert úgyis ott a kezemben az "igazi", minek kettõ?
#25124
Legalább ha felborul, nem üti be nagyon a fejét... <#idiota>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Ginger17
#25123
Értitek??? Még sisakja is van...!!! 😊))

simdrive

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#25122
Most már csak át kéne tenni ezt a Seat-ot GTR2 alá... <#ravasz1>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

copass
#25121
kemora
jó kis 1perces pálya, bejövõs nekem. 😊

Ginger17
#25120
Honnan VÁSÁROLTAD meg ezt a progit??? <#buck>

Tartott vagy 3 napig míg bekerült a Goldenport a "Hall of Fame"-be, a centralon. 😊))
...de jó is az.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Gilb3rto
#25119
Szép munka, mi is toltuk Goldenporton, Super Clióval, Seattal, Bömössel, lehet unalmamba dobok össze valamit😄

Macbook Air M1 2020

copass
#25118
vváá hazamegyek hót besózva goldenportra, erre azt mondja nekem mass error, 1150 van fent,nah googlizok egy kicsit akkor...<#idiota> 😄

b-type
#25117
öööö link ami jó is:vid

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#25116
Hirtelen videó, mert HoF lett Goldenport, és mert ezt a számot a bratyómék is nyomják :
-Seat Leon vid. Goldenporos pályán

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#25115
Itt egy szemléletesebb példa : ezt template-ra festeni lehetetlen lenne .





Befejeztem 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25114
..élethû koszolódást ... 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25113
Festés 3D-ben : itt már nem lesz olyan megoldhatatlan feladat a lemezek illesztése, egymásba csûszása stb ....Remélem érthetõ a képek alapján ...Végre festhetek élethû a kasztnikra 😊))) Bocs a sok képért !









Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25112
van valahol errõl eg egész jó kis összehasonlító táblázatom, ha megtalálom dobok egy postot a blogra 😊

#25111
Köszi!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#25110
Ha esetleg segít valakinek: Fabory_psd.zip

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25109
Vagy kijelõlés varázspálcával, körvonalazás kívül....Bár lehet, hogy csak a gyenge jpg miatt látszik ilyennek....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#25108
Ha minden kis kocc balesetbe torkolott volna ami 10bõl 1 volt akkor igazat adnák neked, DE a társaság kiváló, az ujoncok többet gyakorolnak mint az öreg rókák, és alig volt a versenyen olyan szabálytalanság amit büntetni kellett volna ( Ausztráliban pár szfen kívül nem volt semmi komoly ). Bár most nem tudom mire fel vagy elégedetlen, ez egy játék ilyen dolgok bele férnek, én nemlátom ilyen tragikusnak amig baj nincs belõle, de persze ezeket is kerülni kell a jövõben. Az új versenyzõk pedig jöttek mer jó a társaság és mer jó neve van a dolognak ( remélem ), semmi feltöltés nemvolt, akik komolyan gondolták itt ragatad akik nem azok nem, én büszke vagyok rá hogy teljes a meõny és ennyi jó ember itt van vannak akik 2 éve, vannak akik 1 éve és vannak akik pár hónapja. Akik meg elmentek azok meg remélem máshol találták meg a számításukat<#wink> ( célzás 😊 )

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#25107
az orrához... kijelölöd, majd kijelölés módosítása, kibõvítés valamennyi képponttal, létrehozol egy új réteget, kitöltöd fehérre, és behúzod a másik réteg alá... sokkal szebb lesz a felirat... 😄 ha már rfactor skint is csinálsz... 😄
Gilb3rto
#25106
Hát épp ezen problémák elkerülése végett, próbarajtok,fun race-k,több teszt, és megfelelõ újonc válogatás nem árt!Ez a baj, általában arra hajt mindenki hogy feltöltse a létszámot, és az alapvetõ vezetési szabályokkal, FORMA-1 szabályzattal nincs is tisztában, nemcsak a videón, nyílt szerevreken is tapasztalható ez! Én amondó vagyok hogy inkább legyenek kevesebben a pályán, de azok tudjanak versenyezni rendesen, és a "test-test" ellen látom nállatok új fogalmat nyert toljuk le a pályáról a másikat, na ez nemhogy forma 1 ben de még Túra autó bajnokságokban sem megendegett! És mellesleg nem is Fair Play, javaslom menjetek pár funracet 10-20 köröket magasabb töréssel, hogy a újoncok is komolyabban vegyék a törést(ajánlott:60-70%) és itt már az apró koccok is jelentõs károkat okoznak!Nemtudom ha élõben is ilyen elõzések lennének 2 ember gurulna be a célba kb. , és még a Baumgartner is lehetne világbajnok ha szépen körbemegy a pályán csata nélkül😄

Macbook Air M1 2020

Alexease
#25105
Hogy igazabol mi a kulonbseg, kozomsincs😉 A jatekban talan a WTCC lasabb... Bar nem teszteltem szerteszet😉
irlindy
#25104
az sztem el van rontva...setupban át lehet állítani...azt kell átállítani h milyen fordultnál váltson...müxik úgy..

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#25103
Váltóval nem lehet kezdeni valamit, Nagyon nehéz állítani és nagyon hosszúak a fokozatok. Vagy ez igaziból is ilyen ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#25102
A WTCC miatt van.
Az alap 12-s értéken tartja az autó alját, a WTCC uezt nyolcason.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

irlindy
#25101
1ébként teljesítményben más a 2 kocsi? Mármint a Supercopa-s és a WTCC-s

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#25100
A szokasos helyen kell keresni: http://www.rfactorcentral.com/
Alexease
#25099
Mert a WTCC mas-mas beallitasokat hasznal, beleertve a felfuggesztest is. Mivel a ket jatekban nem egyezik meg 100%-ban a kasztni, igy ez van😉 De belulrol ugy sem latni, vagyis mindegy😉
irlindy
#25098
leszedtem a seat leon modot...csak van1 kis bajom vele..rohadtul le van ültetve a kocsi...de nemtom állítani vmiért. A kerék teteje néha kicsit ki is lóg a kerékjárat felsõ részénél 😄😄😄 mint vmi hiba..a kerék alja meg egy kicsit belesüpped az aszfaltba...mér van ez? (ja egyébként még csak hungaroringen mentem vele de nemhiszem h a pálya hibája... ja és rátettem azt a wtcc átalakítást is)

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#25097
Sziasztok!
Seat mod-ot honnan lehetne letölteni?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#25096
😄 <#eljen>

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#25095
És atiwrc képeibõl következik a válasz, hogy IGEN LESZ 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#25094


lac coo
#25093
Hát azzal lehet szívni , szal felejtõs 😊))) Ezért akarom kiróbálni a gmt exportert .Bár az uvw map így is megvan, csak ki kéne törölgetni a felesleges alkatrészeket mert így ateljes modell egymás hegyén-hátán van ( kerék ,fülke stb...) De legalább (talán) már sínen vagyok .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25092
Gondolom, lesporolja a SmoothingGroup-pokat😉 Ujra kell csinalni😉
lac coo
#25091
Jóvan..... 😊)))

Arra nincs tipped a simed miért így exportálja *.3ds fájlba a modellt? Nem tudom se smootholni se semmit :kép ...

De a farkam ki van .... nem könnyítik meg az ember dolgát ... Az rhez-el nézegetem, ott meg a motorháztetõ trükkös 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25090
Akkor azt mar nem is mondom, hogy en frissiteni szoktam az rFactor.exe-t is (vagyis az exe-t kell irogatni 😄D)😉 Az eredeti - v1.250 - meg a tavalyi DirectX-et hasznalja, azota mar volt 3 DirectX frissites az MS-tol😉 Nem mintha olyan sokat szamitana, de jobb erzes egy 1-2 honapos DirectX-en tolni, mint egy 1 evesen😉))

Elhanyagolhato kulonbseg:

DX-Ver..Frames..Time.(ms)..Min..Max..Avg
DX30....3266....60000......33 ..86...54.433
DX33....3284....60000......34...88...54.733

lac coo
#25089
Shaderek nincsenek benne 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25088
Leszedtem, de nem néztem mi van benne 😊))))) Nekem onnan nem kell igazán semmi, csak telepítenem kell a max részét, hogy mûködjön a gmt cucc ...

Nem egy egyszerû dolgok ezek 😊))))Ennél kuszább már nem is lehetne 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25087
Tessek, rFactor shaderek😊
http://alexease.extra.hu/files/rF-Shaders.zip

De ha leszeded a hivatalos oldalrol a DevKit-et, abban benne van minden (shaderek, peldafile-ok autora, palyara, stb.) Gondolom leszedted?! 😊
avcom
#25086
én ezt használom lehet, hogy ugyanaz, mint Alexé (sõt egy része biztosan). A lényeg az, hogy install, utána jobb kattintás a mas fájlra és szétszedi. Utána jobb katt a könyvtárra és összerakja.

lac coo
#25085
A shadereket . Csak nem adom fel ,hogy valahogy behozzam az UVW mapot, elvileg jó lenne talán a 3dsimed is csak az mintha nem smooth-olná a modellt ...Bár hogy teljes legyena kuszaság, úgy néz ki a GMT importer nem mûködik MAX9 alatt 😊))))

Szerk. : nekem is ez van. de nem akar mûködni, az ilyen DOS okosságokhoz nem értek, de eddig simán tuddtam duplaklikkel kicsomagolni, könyvtáraknál meg jobbklikkre felajánlotta a becsomagolást ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25084
Hasznald ezeket: http://alexease.extra.hu/files/!MAS%20Tools.zip

MAS2FILES.EXE mas-neve.mas konyvtar-neve
FILES2MAS.EXE konyvtarneve mas-neve.mas

Nem tudom mit akarsz kicsomagolni, de van egy-ket file (eredeti rF es nehany MOD), amiben kodoltak a MAS-okat!
lac coo
#25082
Továbbra sem tudom mûködésre bírni a mas fájl csomagolomat , ak itud segítsen, eddig simán ment a dolog a könyvtáramban, ki-be csomizta most meg semmi ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#25081
Szokni kell a fizikát, meg a gumikat, kisebb a tapadás mint tavaly az F1c-ben, ezért több a túlcsúszás is, talán ebbõl adódnak kisebb bajok, meg van aki rutintalan, még náluk fedezhetõ fel ilyen, de valahol el kell kezdeni, ahhoz képest le a kalappal elõttük mivel alig volt kicsúszás, ezen magam is meglepõdtem pedig nem könnyû.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

b-type
#25080
frankó videó <#eljen>
Vki akinek viszonylag jó hangja van, próbálkozhatna közvetíteni..az is egyre jobb lesz majd. 😊
Mint ahogy a mezõny is, mert valóban sok sportidegen mozgás van még a pályán, direkt ívváltások pozicióféltésbõl ill. szerzésbõl...ezeket lehetetlen kiszámolni, vagy számítani rá.
Olyan eredménycentrikus képet ad.
De voltak szép csaták (Red Bull-Toyo' pl.).

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

irlindy
#25079
honnan lehet leszedni a pályát?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

HUNtalicska93
#25078
azigen😊 eljátszogatnék éjszakákat

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

jp10000
#25077
Bocs az elõzõ a #25033-r a válasz.