rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

irlindy
#25176
köszi!

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#25175
Hát ha ilyen tutin megcsinálta a cuccot, nem hiszem hogy az kimaradt, gondolom F1 '05-el nem sokan mennek kuplungal 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

HUNtalicska93
#25174
szép😄

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

leho94
#25173
nah aki az utsó helyrõl indul😄:😄

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

Alexease
#25172
Tessek: http://alexease.extra.hu/files/EMG_Hungary_AIW.zip 😊)

Csinaltam 40 start helyet😊 Sajnos a pitek meg kerdesesek, abbol csak 34 van😞 Nem is tudom egyelore hogyan, mert vannak ures helyek, de ha belepek a palyara, zarva vannak az ajtok, nem tudom betolni az autot a helyere😉 Kellene valami falon atmeno kod (IDCLIP ?!)😉)))

Alexease
#25171
Csak kellene meg hozza a kuplung is😉))
lac coo
#25170
A G-force , gáz fék cucc elég jó .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25169
az EMG Hungaroringen nagyon kevés a 20 box, meg a 20 rajthely <#help>

(bár a Seat-nak pont elég lesz)

Alexease
#25168
Az tulzas, hogy ertek hozza, de meg tudom csinalni, ha nagyon kell😉))
Alexease
#25167
lac coo
#25166
THX !
Remélem azt sikerül mûködésre bírnom 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25165
lac coo
#25164
Egy ért állítólag ! ( Alex..) 😉)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25163
emberek ért itt valaki az AIW szerkesztéshez? <#email><#wave>

lac coo
#25162
Kezdetnek megteszi... Többire ott a google , bár nem sok magyar tutorial van hozzá ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

leho94
#25161
nem ez az amit má hirdettél egysr és vk azt írta rá hog tönkre van menve a pedálja??😮oo

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

lac coo
#25160
CS3 valami verziójában van csak ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Varenga
#25159
Sziasztok!

Sorry az OFF-ért, de volna egy eladó Logitech MOMO-m, november 29-ig tartó garival, összesen 3 órát volt használva (még "új szaga van") mindössze 25.000 ft-ért megválnék tõle.
Mégegyszer bocs az offért. (választ plíz priviben küldjél)

ON

Tomievo
#25158
Cs3-ban nincs ilyen. Egy-két dolgot újítottak benne, meg sokkal gyorsabb lett, de iet még nem láttam benne. 😄 Mindenesetre nagyon kir lett sztem a CS3.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

JuanG
#25157
oksa...nem felejtettem el 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#25156
thxa, Na csak várj, egyik pénteken lerabollak bratyeszék próbájára, hogy nyomják 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#25155
sokásos sirályos <#eljen><#taps>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

irlindy
#25154
szal ha vki tud akkor igazán segíthetne 😛

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#25153
tudom...de vhonnan ki kéne indulni😄

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lobig
#25152
bocsi, ...páR hónap...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#25151
hát kell neki egy pát hónap mire megismered. 😊

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

irlindy
#25150
na feltettem 3ds max-ot. Tudom, hogy van itt olyan aki használja..nem tudtok vmi magyar nyelvü tutorialt hozzá? ehh... így elsõre nem nagyon megy még

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#25149
Nem tudnád feltölteni valahová ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25148
Azt hittem ugyanilyen 3d festés lesz benne ...Akkor ennek nem sok értelme lesz éppen a torzult-szétbontott térképek miatt ... Marad a bodypaint vagy ez amit én használok, ez is tutira kiimportálja a ps-be , rétegenként a mapokat + wire , ráadásul egy ecsetvonással festhetek egyszerre 5 féle mapra külön külön beállított színekkel ....A projektion mod meg egyenesen nagyszerû 😉))Csak még mindig nem sikerült behívnom a játékból az UVW mapot, márpedig ugyanaz kellene mint amit ott használ, hogy bárkinek jó legyen utána a skin ...Alapból ki kellene bogarászni az egyes templatek ( van ahol 3 van ) melyik objektumokat használja ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25147
Nem lehet ugy festeni CS3-ban😉
Behivja a 3DS-t (es meg fel tucat egyeb 3D-s object tipust), lehet mozgatni, forgatni, stb., a texturak nevei layereken vannak, amiket izolalva kulon-kulon lehet festeni. De UVW mapnak mar kell lennie rajta.
lac coo
#25146
Így kicsit bonyolult ez , de a Photoshop CS3 alapból tudni fog ilyen 3D festést ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25145
És ha az AI "hibaszázalékát" nullára veszed ?

PRL , game options , AI Mistakes .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25144
😊))) Nem , mostanában az alap RHez2006-at szoktam ökörködni .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#25143
Lupo kellene mi? 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#25142
Ja...Simán utolsó lettem természetesen 😊))))) Alig tudtam elvergõdni a célig 😊)))
De jobb volt a múltkori superClio, ahol 4. helyrõl úgy felültem a rázókõre, hogy nem tudtam lejönni róla 😛

Január óta alig kocsikáztam , csak a max-ot bújtam, szal lehet hogy ( bár csiga vagyok ) felnézegetek néha .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

HUNtalicska93
#25141
hello,valakinek nincs valami infója,hogy mikor jön az fsone 2007? én azt várom igazán,na meg a hun cliot😊

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

DanielT
#25140
Itt már jártam, (elõször mindig jól körbenézek mielõtt kérdezek) de általában csak 1-2 setup lézeng maximum, az is csak egy adott pályához 😞
Istencsászár
#25139

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

DanielT
#25138
Van valakinek jól bevált setup pakkja az alap rFactor verdákhoz? Nem kell hogy saját legyen, valami igényes profit keresek.
Gilb3rto
#25137
Továbbá Hungaroring lenne a tervezet pálya!

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#25136
Alexese Wtcc fizika, és 8 cm-en van az rFactoros modban meg 12 cm😄 ezt nem néztük😄

Macbook Air M1 2020

EasyDriver
#25135
Tegnap mentünk mi is a seattal (Gilbert videója ebbõl készült..😄) kipróbáltuk Alexease WTCC fizikáját, ami végülis nem rossz, leszámítva a váltót.
Ha nem szeretnél Ai-k ellen versenyezni keresd a szerverünket, vszinû ma este is összecsapunk egy kis funrace-t leonnal. Tegnap Lacco is látogatást tett nálunk. Szerintem élvezte. nemde?😛<#vigyor> Szivesen látunk minden fórumozót.

HrFL szervert keressétek és a jelszó "leon" lesz. Ezúttal a gyári supercopa2006 1.1-es verzióval fogunk próbálkozni, elsõ körben goldenporton.
A szerver nemsokára elérhetõ lesz, a versenyeket 17:00-18:00 óra magasságában kezdjük.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

b-type
#25134
muha <#vigyor><#eljen><#eljen>
Naon artudetu 😊) serály.
Látom le van akasztva az autó alja bitangra, ki-kinéz a gumi.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

bardocz
#25133
lehet gólyalábat használt<#idiota>
EasyDriver
#25132
Bocs! Meg se szólaltam...<#nevetes1> Az alulétrát látom valaki eltette, amirõl beszállt a gyerek<#idiota>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

bardocz
#25131
biztos van benne hidralika mitudomén<#zavart1>
Ginger17
#25130
...és ez mivel megy??? Gõzzel??? <#zavart1>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Gilb3rto
#25129
Íme ezek nem AI-k<#ravasz1><#integet2>

Macbook Air M1 2020

bardocz
#25128
az gagyi😛 ez a fasza😛
b-type
#25127
thxa és gyerünk 😊
ezek itt AI-k mind sajna, 120AI+maxos agresszió alájuk, és fullos törés.
Nem is lenne rossz, de rágógumiznak a piszkok, edzésen csak fél másodpercet tudok rájuk verni, qualt kihagyva direkt az utolsó helyrõl rajtolok, igyekszem nem AI-ként kezelni õket elõzésnél, és még így is vissza kell õket engedni magam elé vmikor a verseny alatt😞
Egyszerûen néha visszavesznek a gázból, jól mennek a pályán, teljesen frankón hibáznak és az erõszakosságuk, gyorsaságuk is jó lenne, de néha egyszerûen betesznek egy lassúló részt a menetükbe, és az tök sz@r.
Hülye gyereknek érzem magam, hogy feszülök 3 körrel a vége elõtt, hogy támadó pozicióba kerüljek, aztán az utolsó körben megy másfél-két másodpercel lassabb kört az AI, hogy a kedves vásárló megnyerhesse a futamot <#gonosz3>
Agyoncsapja az egészet.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type